FC Internazionale Milano
Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma
Re: F.C. Internazionale Milano
ovaj Coutinho udje samo od 80+
"Kada se rukujem sa milanistom, operem ruke...kada se rukujem sa juventinom, izbrojim prste!" Peppino Prisco
Re: F.C. Internazionale Milano
dokle vise ovo vako sramota trener 0 igraci se netrude kad treba to je inter sadasnji
Re: F.C. Internazionale Milano
Samo nek igra bez Juana...
Sent from my ST21i usinTapatalk HD
Sent from my ST21i usinTapatalk HD
*18 Scudetto 7 Coppa Italia 5 Italian SuperCup 3 Champions League 3 UEFA Cup 3 Club World Cup*
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.
FORZA INTER!
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.
FORZA INTER!
Re: F.C. Internazionale Milano
Jbga Strama zajebo si sa 4 odozada.U sredini je propuh,točno se vidi da fali još jedan igrač.
Što se tiče gola ne bi rekao uopće da su stoperi krivi nego veznjaci kojih nigdje nije bilo da isprate.

Što se tiče gola ne bi rekao uopće da su stoperi krivi nego veznjaci kojih nigdje nije bilo da isprate.
maha1 je napisao/la:dokle vise ovo vako sramota trener 0 igraci se netrude kad treba to je inter sadasnji

Zadnja izmjena: SiamoNoi, dana/u 15 dec 2012, 22:36, ukupno mijenjano 1 put.
Re: F.C. Internazionale Milano
Ma idi u qrc ... osoblodi se te lopte na vrijeme
Re: F.C. Internazionale Milano
ima logike,,da je otisla lopta na stranu Ranocchie bilo bi sta ce on tamo na Samuelovoj strani 
"Kada se rukujem sa milanistom, operem ruke...kada se rukujem sa juventinom, izbrojim prste!" Peppino Prisco
Re: F.C. Internazionale Milano
Šta je ovo u 16 na Žabcu bilo? 
Re: F.C. Internazionale Milano
ovaj guarin neda lopte ma nikako ...
Re: F.C. Internazionale Milano
nek neda,,ne treba Coutinhu nikad dat da igra sve mu iebem 
"Kada se rukujem sa milanistom, operem ruke...kada se rukujem sa juventinom, izbrojim prste!" Peppino Prisco
Re: F.C. Internazionale Milano
+1adointer je napisao/la:nek neda,,ne treba Coutinhu nikad dat da igra sve mu iebem
PAZZA INTER !!!
Re: F.C. Internazionale Milano
Coutinho kako si glup retardu maliiiiiii
Dodaj loptu ... zato i igras od 85+
...
Dodaj loptu ... zato i igras od 85+
...
Re: F.C. Internazionale Milano
Ps. ovo sam na pisao na poluvremenu i da je ovako izmjenio dobili bi ih 100% , Strama je totalno pickasto usao u ovu tekmu, a ne kao protiv Juvea ili Napolia i to nam se osvetilo!!!!!vrebac86 je napisao/la:Milito/ Gargano/Pereira out! Palacio/Cou ili Mariga/Juan in,,, jedno od naj losije prvo poluvrijeme do sad jedva cekali da zavrsi!
Guarin umislio da je Messi
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!
Re: F.C. Internazionale Milano
Ne mozes se postaviti ovako i ocekivati pozitivan rezultat protiv ovako dobre ekipe, nikako. Strasno koliko smo lose odigrali, izgledali smo k'o smece od ekipe.
A nismo imali ni srece, a kad je ovaj Inter i ima, jbm ti nesretnog kluba.
4 vezani poraz u gostima.
A nismo imali ni srece, a kad je ovaj Inter i ima, jbm ti nesretnog kluba.
4 vezani poraz u gostima.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'
Re: F.C. Internazionale Milano
Kukavicki postavljena igra prvo poluvrijeme,protiv ovakvog Lazia da smo otvoreno igrali dobili bi ih 2 razlike,i opet ponavljam,Juan bi ono pokupio ispred Klose-a
*18 Scudetto 7 Coppa Italia 5 Italian SuperCup 3 Champions League 3 UEFA Cup 3 Club World Cup*
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.
FORZA INTER!
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.
FORZA INTER!
Re: F.C. Internazionale Milano
Moglo je ovo lako i na našu stranu otić,al jbg.Lazio nije nešto pretjerano onih najčišćih sitauacija imao kao niti mi,ali oni su tu jednu realizirali.Kod nas 2 stative čini mi se,šteta jer opet se nema sreće...ponavlja nam se.
Također niti sudac nije briljirao.Opet,dođe nam već ko normalno.Ali naravno nije nikakva isprika.
Nakon Rome ovo je 2.utakmica u kojoj bi kritizirao Stramu jer mislim da je moglo ovo bolje posložiti:3 odozada kao i do sada s time da su to 5 u defenzivi u fazi obrane čimi bi njihove bokove zatvorili.Evidentno je bilo da fali jedan centralni vezni jer se,pogotovo u 1.dijelu,lopta nikako nije mogla zadržati i proslijediti prema naprijed.Isto tako je par puta nastajao propuh u obrani pošto nije imao tko zatvoriti (5vs4 omjer u vezi...i baš sam gledao na poluvremenu...najviše šansi su nam baš preko te sredine terena stvorili).
Roma,Lazio...ne može nikako protiv ekipa iz svoga grada.
Također niti sudac nije briljirao.Opet,dođe nam već ko normalno.Ali naravno nije nikakva isprika.
Nakon Rome ovo je 2.utakmica u kojoj bi kritizirao Stramu jer mislim da je moglo ovo bolje posložiti:3 odozada kao i do sada s time da su to 5 u defenzivi u fazi obrane čimi bi njihove bokove zatvorili.Evidentno je bilo da fali jedan centralni vezni jer se,pogotovo u 1.dijelu,lopta nikako nije mogla zadržati i proslijediti prema naprijed.Isto tako je par puta nastajao propuh u obrani pošto nije imao tko zatvoriti (5vs4 omjer u vezi...i baš sam gledao na poluvremenu...najviše šansi su nam baš preko te sredine terena stvorili).
Roma,Lazio...ne može nikako protiv ekipa iz svoga grada.
- Sarajevo1946
- Postovi: 1976
- Pridružen/a: 16 avg 2012, 21:37
- Kontakt:
Re: F.C. Internazionale Milano
Moglo je to na obje strane otići.
Slaba utakmica do neke 70. minute, kasnije se dobro igralo. Imao je Inter svoje šanse, Lazio svoje, na kraju sretniji i spretniji dobio.
Inter dosta rezervisan većim dijelom utakmice, a da je hrabrije malo igrao, vjerovatno bi dobio, jer Lazio nije neka ekipa. S druge strane, nema tu kreatora da bi preko posjeda lopte gradili akcije, većinom se čekaju kontre i Inter lakše na kraj izalazi sa jačim ekipama koje se nadigravaju, dok je protiv manjih kada se traži rezultat to dosta bezidejno.
Biće zanimljiva borba za LP, sve je to dosta izjednačeno. Interu treba kreativniji veznjak kao prioritet u januaru, inače bi mogli ostati bez TOP 3.
Slaba utakmica do neke 70. minute, kasnije se dobro igralo. Imao je Inter svoje šanse, Lazio svoje, na kraju sretniji i spretniji dobio.
Inter dosta rezervisan većim dijelom utakmice, a da je hrabrije malo igrao, vjerovatno bi dobio, jer Lazio nije neka ekipa. S druge strane, nema tu kreatora da bi preko posjeda lopte gradili akcije, većinom se čekaju kontre i Inter lakše na kraj izalazi sa jačim ekipama koje se nadigravaju, dok je protiv manjih kada se traži rezultat to dosta bezidejno.
Biće zanimljiva borba za LP, sve je to dosta izjednačeno. Interu treba kreativniji veznjak kao prioritet u januaru, inače bi mogli ostati bez TOP 3.
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
ALESSANDRO DEL PIERO #10
Vivo Per Lei - Juventus
AHHHHHHHH come gioca DEL PIERO!!!
ALESSANDRO DEL PIERO #10
Vivo Per Lei - Juventus
AHHHHHHHH come gioca DEL PIERO!!!
Re: F.C. Internazionale Milano
Valjda će doć koji.Koliko znam Strama je takvog igrača istakao kao svoju glavnu želju.Čekamo Morattija...Sarajevo1946 je napisao/la:Biće zanimljiva borba za LP, sve je to dosta izjednačeno. Interu treba kreativniji veznjak kao prioritet u januaru, inače bi mogli ostati bez TOP 3.
Bit će čupavo još do kraja,ali ne sumnjam da će se izboriti top3.
Re: F.C. Internazionale Milano
Izbaciti najboljeg odbrambenog igraca kod nas u ovih 15 kola i fasujes po toj strani gol,i sta reci,samo reci pusti momka da igra i ne seri sa svojom taktikom,Juan mora igrati. 
*18 Scudetto 7 Coppa Italia 5 Italian SuperCup 3 Champions League 3 UEFA Cup 3 Club World Cup*
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.
FORZA INTER!
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.
FORZA INTER!
Re: F.C. Internazionale Milano
malo drzimo loptu i to je glavni problem, odbrana i napad su dobri samo sljepa i to puno ono izmedu, casano je dobar, ali jos jedan kvalitetan veznjak i to je to. nagatomo jako dobar, guarin mi na trenutke djeluje nezainteresovano, i kad ima loptu nekako se slabo gradi, dobar je ali malo zustrije igrati
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

