maksi je napisao/la:travnicanin je napisao/la:Ovo za Lacio nije šuplja. Petković i Jović su prijatelji i Petković je rekao da želi pomoći matičnom klubu. E sad vid saradnje bi bio sličan kao šta npr Rijeka ima odnedavno sa Juventusom ili Zagreb sa Interom. Italijanski klubovi imaju dosta mladih igrača (u primaveri) koji nemaju stutus igrači iz Eu ili su na probi, tako da treba očekivati dolazak takvih igrača a ne nekog iz A tima. Sad je to mač sa dvije oštrice jer to ne znači automatski da će doći extra igrača, npr u Zagrebu igra jedan Slovak iz Intera i nije ništa pokazao.
Nisi ti svoj  najloši igrač pod ugovorom u Laciju ima mjesečno 20 ooo eure i on će doć u Sarajevo na platu 1ooo eura ? nemoj živit u mašti i lagat navijače
 
Jesi 
maksi kad procitao da ovi bogati kubovi tipa"Reala i Manchesetra "da im se na platnom spiku nađe i po 50 igraca. 
 
 
 Zašto  
 
 
Jer salju igrace na posudbu,a drugi klubovi ne mogu da im daju tu platu ,pa preuzimaju placanje na sebe.
Dzeki je najveci problem njegova velika plata ,da bi pronasao drugi klub.
Sto se tice igraca Lacija, od toga nema nista, jer da bi nekog igraca poslao na posudbu, mora da se i taj igrac nesto pita,i uvjek se salje u ligu i klub gdje moze napredovati,tesko da bi napredovao u Premijer ligi.