FC Internazionale Milano
Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma
Re: F.C. Internazionale Milano
Bezazlena ekipa ne postoji,slažem se s ovim,da ako oćemo osvojit moramo igrati u najačem sastavu...
Re: F.C. Internazionale Milano
Da se malo osvrnem i na mercato,izgleda da smo odustali od Paulinha,on zeli ostati u Brazilu,koliko je tacna inf. ne znam a meni je jako drago jer bi vise volio Fernanda iz Porta za kojeg je navodno nasa uprava zagrizla,odavno pratim Fernanda,kvalitet je neosporan,borben igrac,nema izgubljene lopte za njega,uz Guarina na sredini tesko da bi ih iko nadigrao.
Evo video pa pogledajte o kakvom igracu se radi
[youtube][/youtube]
Evo video pa pogledajte o kakvom igracu se radi
[youtube][/youtube]
*18 Scudetto 7 Coppa Italia 5 Italian SuperCup 3 Champions League 3 UEFA Cup 3 Club World Cup*
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.
FORZA INTER!
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.
FORZA INTER!
Re: F.C. Internazionale Milano
I meni je drago ako Paulinho ne dodje jer mislim da nam ne treba, a Fernando je super igrac..zovu ga hobotnica zbog nacina na koji kupi lopte 
al opet to nije play koji nama treba na sredini, mislim da imamo dovoljno destruktivaca (Cambiasso, Gargano, Mudingayi) a i treba dat sansu Marigi i posebno Duncanu jer mislim da ce mali bit predobar zadnji vezni, samo treba da igra..
A valjda smo i dogovorili sa Portom da kupimo Rolanda od njih..i njegov agent je izjavio da ide u januaru..
kako smo krenuli pokupovat cemo im sve igrace
Evo opet se spominje i G. Rossi i da planiramo njega za sledecu sezonu, al bi ga mogli dovest sad pa lijecit isto ko sto je bio slucaj sa Guarinom..mislim da bi to bio pun pogodak
al opet to nije play koji nama treba na sredini, mislim da imamo dovoljno destruktivaca (Cambiasso, Gargano, Mudingayi) a i treba dat sansu Marigi i posebno Duncanu jer mislim da ce mali bit predobar zadnji vezni, samo treba da igra..
A valjda smo i dogovorili sa Portom da kupimo Rolanda od njih..i njegov agent je izjavio da ide u januaru..
kako smo krenuli pokupovat cemo im sve igrace
Evo opet se spominje i G. Rossi i da planiramo njega za sledecu sezonu, al bi ga mogli dovest sad pa lijecit isto ko sto je bio slucaj sa Guarinom..mislim da bi to bio pun pogodak
We all have a past. We have ours and we're proud of it.
Re: F.C. Internazionale Milano
Mislim da ces se sloziti samnom,ali ni Paulinho nije play i mislim da nasi ne traze play-a vec malo ofanzivnijeg defanzivca sto mislim da je Fernando,po njegovim igrama sam vidio da on nije ni blizu destruktivca,ima defanzivne zadatke ali i ofanzivno ide i gura lopte,sad kako ce se sve odvijati ne znam,ali ja sam def.za njegovo dovodjenje kao sto sam bio i za Guarinovo,dok sam vec kod Pereire malo rezervisan ali nadam se da ce i on ispuniti ocekivanja.arminz je napisao/la:I meni je drago ako Paulinho ne dodje jer mislim da nam ne treba, a Fernando je super igrac..zovu ga hobotnica zbog nacina na koji kupi lopte
al opet to nije play koji nama treba na sredini, mislim da imamo dovoljno destruktivaca (Cambiasso, Gargano, Mudingayi) a i treba dat sansu Marigi i posebno Duncanu jer mislim da ce mali bit predobar zadnji vezni, samo treba da igra..
A valjda smo i dogovorili sa Portom da kupimo Rolanda od njih..i njegov agent je izjavio da ide u januaru..
kako smo krenuli pokupovat cemo im sve igrace
Evo opet se spominje i G. Rossi i da planiramo njega za sledecu sezonu, al bi ga mogli dovest sad pa lijecit isto ko sto je bio slucaj sa Guarinom..mislim da bi to bio pun pogodak
*18 Scudetto 7 Coppa Italia 5 Italian SuperCup 3 Champions League 3 UEFA Cup 3 Club World Cup*
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.
FORZA INTER!
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.
FORZA INTER!
Re: F.C. Internazionale Milano
mislim da je greska sto se ne trazi play..a ako treba birat izmedju paulinha i fernanda i ja bi prije uzeo fernanda jer je provjereniji igrac a i on i guarin bi opet bili super zajedno na sredini i mislim da to nasi i pokusavaju napravit
We all have a past. We have ours and we're proud of it.
Re: F.C. Internazionale Milano
Portieri: 1 Handanovic, 27 Belec, 77 Di Gennaro;
Difensori: 4 Zanetti, 6 Silvestre, 23 Ranocchia, 25 Samuel, 26 Chivu, 31 Pereira, 40 Juan Jesus, 42 Jonathan;
Centrocampisti: 11 Alvarez, 17 Mariga, 19 Cambiasso, 21 Gargano, 24 Benassi;
Attaccanti: 8 Palacio, 22 Milito, 88 Livaja, 99 Cassano, 82 Bessa.
Difensori: 4 Zanetti, 6 Silvestre, 23 Ranocchia, 25 Samuel, 26 Chivu, 31 Pereira, 40 Juan Jesus, 42 Jonathan;
Centrocampisti: 11 Alvarez, 17 Mariga, 19 Cambiasso, 21 Gargano, 24 Benassi;
Attaccanti: 8 Palacio, 22 Milito, 88 Livaja, 99 Cassano, 82 Bessa.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'
Re: F.C. Internazionale Milano
Bessa je tu.Fino.
Re: F.C. Internazionale Milano
Pitanje je samo Palacio ili Ricky, ali da je Strama pametan pa da Milita ostavi na klupi a krene sa Palaciom, Cassanom i Rickyem e to bi bio poso
Ostalo ce sigurno biti standardno samo Pereira umjesto Yuta i to je to...
Ostalo ce sigurno biti standardno samo Pereira umjesto Yuta i to je to...
Re: F.C. Internazionale Milano
Danas gledam pressicu kad javi se neki novinar i upita Stramu za juve,kad Strama:Kada si ovde pricaj o Interu,ako zelis pricati o juventusu idi na njihovu pressicu 
8-)Juan i Guarin,kakva dva igraca

8-)Juan i Guarin,kakva dva igraca

*18 Scudetto 7 Coppa Italia 5 Italian SuperCup 3 Champions League 3 UEFA Cup 3 Club World Cup*
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.
FORZA INTER!
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.
FORZA INTER!
Re: F.C. Internazionale Milano
Moguci sastavi

Iako bi ja volio vidjeti Alvareza od 1.min,valjda ce Strama opet sve prevarit sa postavkom
Moram se malo i prisjetiti legende,nesto gledam ovaj Calcio i sjetim se njegovih izjava i napada na sudije,pa mi se stvori prava slika da je Posebni bio upravu i kako je i zasto je napadao onako sudije,svaki vikend to vidimo,kome se stima i kako se stima.

"Solo in Italia c'è un'area di rigore di 25 metri"

Iako bi ja volio vidjeti Alvareza od 1.min,valjda ce Strama opet sve prevarit sa postavkom
Moram se malo i prisjetiti legende,nesto gledam ovaj Calcio i sjetim se njegovih izjava i napada na sudije,pa mi se stvori prava slika da je Posebni bio upravu i kako je i zasto je napadao onako sudije,svaki vikend to vidimo,kome se stima i kako se stima.

"Solo in Italia c'è un'area di rigore di 25 metri"
*18 Scudetto 7 Coppa Italia 5 Italian SuperCup 3 Champions League 3 UEFA Cup 3 Club World Cup*
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.
FORZA INTER!
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.
FORZA INTER!
Re: F.C. Internazionale Milano
ja radim od 6-14

"Kada se rukujem sa milanistom, operem ruke...kada se rukujem sa juventinom, izbrojim prste!" Peppino Prisco
Re: F.C. Internazionale Milano
Sta je ovo nigdje nikog,yuto,huska,trito,nije valjda da spavate pred tekmu
[youtube][/youtube]
sitne provokacije,al zna Strama kako se brani ovaj klub
Kad sam vec kod provokacija evo i izjava predsjednika Cagliarija nakon sinocnjeg meca sa nasim protivnikom za 1.mjesto.
"Imali smo svega 48 sati da se organiziramo za susret u Parmi, koja je Juventusu odmah "iza ugla". Oni su danas dobili utakmicu na nesportski način i to je jasno svakome ko je upućen u ono što se sve događalo. Mislio sam da se nogomet u ovoj državi promijenio, ali čini se da ipak nikada neće. Gadi mi se sve ovo", zaključio je frustrirani predsjednik Cagliarija.
Tako ti je predsjednice kad imas posla sa lopovskim klubovima
[youtube][/youtube]
sitne provokacije,al zna Strama kako se brani ovaj klub
Kad sam vec kod provokacija evo i izjava predsjednika Cagliarija nakon sinocnjeg meca sa nasim protivnikom za 1.mjesto.
"Imali smo svega 48 sati da se organiziramo za susret u Parmi, koja je Juventusu odmah "iza ugla". Oni su danas dobili utakmicu na nesportski način i to je jasno svakome ko je upućen u ono što se sve događalo. Mislio sam da se nogomet u ovoj državi promijenio, ali čini se da ipak nikada neće. Gadi mi se sve ovo", zaključio je frustrirani predsjednik Cagliarija.
Tako ti je predsjednice kad imas posla sa lopovskim klubovima
*18 Scudetto 7 Coppa Italia 5 Italian SuperCup 3 Champions League 3 UEFA Cup 3 Club World Cup*
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.
FORZA INTER!
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.
FORZA INTER!
Re: F.C. Internazionale Milano
A sada da se osvrnem na danasnji mec sa Genovom,jer vidim da je udarna trojka prespala,trito,huska,yuto
Imamo dosta povrijedjenih,ali ocekujem pobjedu,moguci sastav je:
INTER (3-4-3): Handanovic; Ranocchia, Samuel, Juan Jesus; Zanetti, Gargano, Cambiasso, Alvaro Pereira; Palacio, Milito, Cassano.
Nije official.
Imamo dosta povrijedjenih,ali ocekujem pobjedu,moguci sastav je:
INTER (3-4-3): Handanovic; Ranocchia, Samuel, Juan Jesus; Zanetti, Gargano, Cambiasso, Alvaro Pereira; Palacio, Milito, Cassano.
Nije official.
*18 Scudetto 7 Coppa Italia 5 Italian SuperCup 3 Champions League 3 UEFA Cup 3 Club World Cup*
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.
FORZA INTER!
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.
FORZA INTER!
Re: F.C. Internazionale Milano
Au, sinoc se zaruzilo malo, da me nije otac probudia vjerojatno bi utakmicu prospava
Zajeban je ovaj termin
Sviđa mi se postava, bit ce malo teze bez Guara ali siguran sam da ce Cambi danas odigrat njegovu ulogu fantasticno. Volia bi isto tako vidit Alvareza u postavi, u kupu je igra jako dobro, vjerujem da bi i danas nastavio tako.
Ocekujem pobjedu u hendikepu, Genoa je prelosa, nesmimo dopustit da nam oni odnesu bod(ove).
Sviđa mi se postava, bit ce malo teze bez Guara ali siguran sam da ce Cambi danas odigrat njegovu ulogu fantasticno. Volia bi isto tako vidit Alvareza u postavi, u kupu je igra jako dobro, vjerujem da bi i danas nastavio tako.
Ocekujem pobjedu u hendikepu, Genoa je prelosa, nesmimo dopustit da nam oni odnesu bod(ove).
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!
Urlando contro il cielo
Tu regina di milano
Io son pazzo di te
Go into a room too fast kid, the room eats you.
Urlando contro il cielo
Tu regina di milano
Io son pazzo di te
Go into a room too fast kid, the room eats you.
Re: F.C. Internazionale Milano
OFFICIAL:
(3-4-3):
1 Handanovic; 23 Ranocchia, 25 Samuel, 40 Juan Jesus; 4 Zanetti, 21 Gargano, 19 Cambiasso, 11 Alvarez; 99 Cassano, 8 Palacio, 22 Milito.
TO STRAMA OKO MOJE
prvi put igramo 4-2-3-1
(3-4-3):
1 Handanovic; 23 Ranocchia, 25 Samuel, 40 Juan Jesus; 4 Zanetti, 21 Gargano, 19 Cambiasso, 11 Alvarez; 99 Cassano, 8 Palacio, 22 Milito.
TO STRAMA OKO MOJE
prvi put igramo 4-2-3-1
Zadnja izmjena: sanjingr, dana/u 22 dec 2012, 12:26, ukupno mijenjano 1 put.
*18 Scudetto 7 Coppa Italia 5 Italian SuperCup 3 Champions League 3 UEFA Cup 3 Club World Cup*
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.
FORZA INTER!
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.
FORZA INTER!
Re: F.C. Internazionale Milano
HAha ... odoh odigrati onda na Inter dok tekma nije pocela ... U ovih je sredina katastrofa ...
Odoh i u kotlovnicu zacas nalozit vatru, do tad bude vec 1:0 ...
Odoh i u kotlovnicu zacas nalozit vatru, do tad bude vec 1:0 ...
Re: F.C. Internazionale Milano
Forza Inter ,, danas super termin lijepo pogledati pa ostatak vikenda slobodan! Nadam se pobijedi i napokon lijepoj igri!
PS. @slucajni@ ja vec vatru nalozio

PS. @slucajni@ ja vec vatru nalozio
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!
Re: F.C. Internazionale Milano
Ricky

Sad mi se onaj hendikep cini siguran
(kako ce mi se ovo obit o glavu vec vidim) 

Sad mi se onaj hendikep cini siguran
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!
Urlando contro il cielo
Tu regina di milano
Io son pazzo di te
Go into a room too fast kid, the room eats you.
Urlando contro il cielo
Tu regina di milano
Io son pazzo di te
Go into a room too fast kid, the room eats you.
Re: F.C. Internazionale Milano
sanjingr je napisao/la: [youtube][/youtube]
Ajmo sad,nemojte mi sjebat cijeli dan.
Re: F.C. Internazionale Milano
4-2-3-1

*18 Scudetto 7 Coppa Italia 5 Italian SuperCup 3 Champions League 3 UEFA Cup 3 Club World Cup*
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.
FORZA INTER!
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato.
Peppino Prisco: Per noi il milan non esiste.
FORZA INTER!
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.
