Ludi snovi

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la LBJ MVP » 08 dec 2012, 15:56

Dobio 5 jučer ni ne znam koja je lektira sljedeća,al brzo će :lol:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
Mirsad94
Postovi: 408
Pridružen/a: 18 okt 2009, 10:42
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Mirsad94 » 09 dec 2012, 00:07

Marley je napisao/la:
Henderson je napisao/la:Nego, je li vam se nekad dogodilo da doživite nešto a već ste to vidjeli u snu ili imate osjećaj kao da unaprijed znate ko će izbiti iza krivine, šta će vam reći, da neku osobu odnekud poznajete ... ?
Meni se jednom desilo kad sam bio manji usnio sam san kao ja sa svojima u kuci, igramo kao neku igru(haman da smo slagali neku slagalicu) zafali jedan dio i oni mene posalju po nju u drugu sobu, i ja krenem i odjednom se soba smraci i pocne okolo mene sve goriti ja se okrenem kad iza mene neka crna sjena ne vidi se dobro ni ko je ni sta je samo joj oci svjetle crvenom bojom, i ja kao krenem bjezati ali ta sjena baci na mene neko koplje i tamam da me pogodi probudim se iz sna. Eh sad nakon nekoliko godina pocela se emitovati ona emisija slucajevi X i redovno sam je gledao, kad u jednoj epizodi pojavljuje se slicna ona scena kao u snu samo sto se tu radlo o nekoj bolnici, pojavljuje se ista ona sjena sa crvenim ocima i vatrom okolo kao u snu. Mozete zamislit kako sam se osjecao u tom trenutku.

Isto mi se jednom desilo kad sam bio manji jedan oblik oobe-a - (stara je kuhala palacinke a ja sam uvjek volio ostati poslije nje i ispeci dok je vruca plata jos koji) i tako ja stojim za stednjakom kad odjednom kao da vidim kako gledam sebe sa daljine sa suprotne strane kuhinje kako stojim za stednjakom i vidim kako stara ulazi u kuhinju i ja se trgnem i okrenem kad ona vec usla u kuhinju i ide prema meni. Tada nisam znao o cemu je rijec mislio sam da mi se samo ucinilo ili nesto slicno ali nekoliko godina kasnije kada sam cuo za taj out of body expirience znao sam da je to to. Cesto sam razmisljao o tome i mislim da mi se nije ucinilo jer mi se taj događaj tako dobro urezao u sjecanje da se i danas mogu sjetiti svakog detalja kako je sve izgledalo tada. Vecini se desava u snu ali eto meni se jednom desilo dok sam bio svjestan i vise se od tada nije ponovilo pa cak ni u snu.

Imao sam samo jednom kontrolu nad snom i to kad su stvari bas krenule lose po mene u snu, ne sjecam se sta sam tacno sanjao ali znam da sam u snu pogledao oko sebe i rekao ovo je nemoguce da se meni desava, tad sam shvatio da je san i brzo sam izasao na kraj sa problemom heheh

Ista stvar mi se desila kada sam bio manji. Naime, legao sam pod temperaturom i sanjao sam kako mi sova,igracka koju sam imao, kopa oci i ken koji se bili nenormalno veliki(do neba) maltretira i udara. Tu je bila mama i svi ja vidim njih ali nemoguce da se probudim i svi su bili nemocni u odnosu na sovu i kena :D .cijeli dan sam tripovao da nemam ociju. Isto tako sada rijetko kada bilo sta sanjam

Avatar
likma23
Postovi: 1727
Pridružen/a: 10 avg 2011, 11:07
Lokacija: Samo gdje se ne radi
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la likma23 » 17 dec 2012, 14:22

Ovo sad i ne bi nazvao ludim snom. :D

Kad sam bio manji, sanjao sam Allaha dz.s.. Znam da smo mama i ja bili u nekoj supi, kuci od drveta ili je bila neka stara kuca, nemogu se tacno sjetit. I u jednom trenutku ulazi neko kao oblak i ja pitam ko si ti. predstavio se Allah dz.s. i tad sam se probudio. Tad me je sestra prepala...
Roger Federer the best!!!

Damir Dzumhur!!!!

Avatar
vedofeelgood
Postovi: 2367
Pridružen/a: 31 avg 2011, 17:23
Lokacija: PremierSport d.o.o - Vogosca
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la vedofeelgood » 17 dec 2012, 14:32

likma23 je napisao/la:Ovo sad i ne bi nazvao ludim snom. :D

Kad sam bio manji, sanjao sam Allaha dz.s.. Znam da smo mama i ja bili u nekoj supi, kuci od drveta ili je bila neka stara kuca, nemogu se tacno sjetit. I u jednom trenutku ulazi neko kao oblak i ja pitam ko si ti. predstavio se Allah dz.s. i tad sam se probudio. Tad me je sestra prepala...
staaa :o
u tebi je sejtan, treba to iscerat :twisted:

A ne, to ti moze znaciti vise stvari. Ja mislim da si blagosovljen time, to je moje licno misljenje naravno, i da te Bog pazi jos vise ;)
If you do not believe you can do it then you have no chance at all.
Arsene Wenger

Od kolijevke do tabuta JACK WILSHERE vam je babuka !!!

Avatar
likma23
Postovi: 1727
Pridružen/a: 10 avg 2011, 11:07
Lokacija: Samo gdje se ne radi
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la likma23 » 17 dec 2012, 14:36

vedofeelgood je napisao/la:
likma23 je napisao/la:Ovo sad i ne bi nazvao ludim snom. :D

Kad sam bio manji, sanjao sam Allaha dz.s.. Znam da smo mama i ja bili u nekoj supi, kuci od drveta ili je bila neka stara kuca, nemogu se tacno sjetit. I u jednom trenutku ulazi neko kao oblak i ja pitam ko si ti. predstavio se Allah dz.s. i tad sam se probudio. Tad me je sestra prepala...
staaa :o
u tebi je sejtan, treba to iscerat :twisted:

A ne, to ti moze znaciti vise stvari. Ja mislim da si blagosovljen time, to je moje licno misljenje naravno, i da te Bog pazi jos vise ;)
Sad sam trazi na netu i kazu da ako sanjac i Allah razgvaraju bez zastora da ima neku gresku :shock:

Treba sejtana noklautirat :lol: :lol: :lol:
Roger Federer the best!!!

Damir Dzumhur!!!!

Avatar
neo
Postovi: 3851
Pridružen/a: 28 jun 2012, 20:10
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la neo » 17 dec 2012, 14:42

Ja najvise uzivam u lucidnim snovima, no u zadnje vrijeme ih imam jako malo :)

Za one neupucene, lucidni snovi su oni u kojima u jednom trenutku postanes svjestan da sanjas te onda upravljas snom. Glavna stvar je da se ne "uzbudis", vec da ostanes smiren kada spoznas da sanjas inace ces se probuditi :D

Postoji par nacina da natjeras sebe da provjeris da li sanjas ili je java, a jedan od najbolji je pogled na sat koji u svakom snu imas :D Prvi put kada pogledas sati je npr 12, dok kada drugi put pogledas vec 15:00 :D

Da li je iko imao iskustva s ovim vidom sna ?
"It's one of premier league's oldest lessons .
NEVER WRITE MANCHESTER UNITED OFF"

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la raul-zakon » 17 dec 2012, 14:46

@likma

Ne mogu da vjerujem ! :o :shock:

I ja sam kao mali, jako mali, sanjao da pričam sa Njim, ali nije bio u pitanju oblak, nego zemaljska kugla(znam da je čudno), koja mi se predstavila kao, citiram san, Gospodar svih svjetova.

To je bilo prije dobrih 12-13 godina, ali se sjećam kao da je bilo sinoć. ;)
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

Avatar
likma23
Postovi: 1727
Pridružen/a: 10 avg 2011, 11:07
Lokacija: Samo gdje se ne radi
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la likma23 » 17 dec 2012, 14:57

raul-zakon je napisao/la:@likma

Ne mogu da vjerujem ! :o :shock:

I ja sam kao mali, jako mali, sanjao da pričam sa Njim, ali nije bio u pitanju oblak, nego zemaljska kugla(znam da je čudno), koja mi se predstavila kao, citiram san, Gospodar svih svjetova.

To je bilo prije dobrih 12-13 godina, ali se sjećam kao da je bilo sinoć. ;)
Ma ya. Meni je rekao da je Allah. Davno je to bilo, kad sam imao 4-5 godina. To se ne zaboravlja :D
Roger Federer the best!!!

Damir Dzumhur!!!!

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la raul-zakon » 17 dec 2012, 15:00

likma23 je napisao/la:
raul-zakon je napisao/la:@likma

Ne mogu da vjerujem ! :o :shock:

I ja sam kao mali, jako mali, sanjao da pričam sa Njim, ali nije bio u pitanju oblak, nego zemaljska kugla(znam da je čudno), koja mi se predstavila kao, citiram san, Gospodar svih svjetova.

To je bilo prije dobrih 12-13 godina, ali se sjećam kao da je bilo sinoć. ;)
Ma ya. Meni je rekao da je Allah. Davno je to bilo, kad sam imao 4-5 godina. To se ne zaboravlja :D
Nikad se to neće zaboraviti, kao ni ovo što mi se dešavalo prekjučer i jučer...
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

gojzerica
Postovi: 5171
Pridružen/a: 12 avg 2012, 21:46
Lokacija: zadnje sjedište moga auta
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la gojzerica » 17 dec 2012, 15:00

gojzerica je napisao/la:Sanjam ja jednom ulazim ko u neku sobu koja je u svemiru negdje.. i kao sa Bogom moram pričati.. i vidim ja tu jednu osobu sjedi sa nekom knjigom i pitam ga ja ''ko si'', kaže on meni ''Bog'', a ja mu reko ''e jesi ružan''.. :? :oops: :geek: :geek: :| :arrow:
I ja sam Ga sanjao.. :mrgreen:

nele-BHF
Postovi: 1267
Pridružen/a: 03 jun 2009, 17:33
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la nele-BHF » 18 dec 2012, 23:58

Sjedim ja sa dvojicom jarana (nepoznati) negdje u nekom čoškiću uz zgradu, tako nekako, i iz čista mira prolazi DUŠKO VUJOŠEVIĆ!!!

Ja kažem:

"E mora se ustati."

I ja ustanem, a Dule me pogleda i nasmiješi se.

Valjda sam to sanjao zbog poštovanja prema tom treneru. :oops:

Avatar
Zagor
Postovi: 5520
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Zagor » 27 dec 2012, 22:16

Tobejarabi, ja prosle sedmice trebao gledati neku emisiju o vanzemaljcima na na.geo. međutim nisam uferčio kad je i propustim je...i tu veče ja sanjam kako spavam i gledam kroz neki prozor spušta se leteći tanjir i ispušta neku zelenu svjetlost i bili neki pored mene spavali međutim on ih privuče sebi, a ja kako sam cijelu veče valjda mislio o toj emisiju, sjetim se i proučim neku suru i nekako se tad probudim, sav sretan što me nisu pokupili vanzemaljci haha :lol:
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
samocelik
Postovi: 6108
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la samocelik » 27 dec 2012, 23:25

Par puta sam sanjao da igram za Čelik i sad igram utakmicu i neki protivnicki igrac napravi grublji faul na meni,a ja iz sna ustanem i kazem faul majmune,poslje nastavim sapvat. :D
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la zizu1991 » 27 dec 2012, 23:31

:lol: e dobar si @samocelik xD
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
AgresivnoDjubre
Postovi: 4243
Pridružen/a: 08 dec 2012, 15:31
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la AgresivnoDjubre » 28 dec 2012, 12:35

Sanjam da je Celik prvak,da slavimo,svi pijani veseli.Molim Boga da se nikad ne probudim,da to vijecno sanjam.Zaista prelijep osjecaj. :mrgreen:
Cudno je kako je malo potrebno da budemo sretni, a jos cudnije kako nam cesto bas to malo nedostaje.

Avatar
Sheyi
Postovi: 12284
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Sheyi » 28 dec 2012, 13:01

@Djubre

Na hajr, ja da Bog da da se ostvari to..

Avatar
mister_xy
Postovi: 80
Pridružen/a: 14 jan 2009, 23:16
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la mister_xy » 28 dec 2012, 13:29

AgresivnoDjubre je napisao/la:Sanjam da je Celik prvak,da slavimo,svi pijani veseli.Molim Boga da se nikad ne probudim,da to vijecno sanjam.Zaista prelijep osjecaj. :mrgreen:
De jarane skloni tu prikazu od avatara..da je nebi usnijo.. ;)

Avatar
Zodiac
Postovi: 4062
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Zodiac » 28 dec 2012, 13:45

Kažu da se u snovima čovjek oslobađa stresa kojeg dobija u svakodnevnom životu,pa de ga znaj je li to tačno.

Kao mali sam često sanjao da bježim od nekoga a nikako da pobjegnem ,to mi je bilo najmrže :mrgreen: .

I nemojte kasno da jedete to je jedan od glavnih razloga nastanka noćnih mora.

Avatar
Sveti
Postovi: 10278
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la Sveti » 28 dec 2012, 14:02

Sinoc sam prvo lucidno sanjao. Kao igram kosarke, nevjerovatno realan osjecaj kad znas da sanjas a sanjas. Zatim sam sanjao ogromnu eksploziju na mjesecu i nakon toga urusavanje mjeseca na zemlju :lol:
naprijed rejal

Avatar
neo
Postovi: 3851
Pridružen/a: 28 jun 2012, 20:10
Kontakt:

Re: Ludi snovi

Post Postao/la neo » 28 dec 2012, 14:06

Opa najs. Nisi se probudio brzo? Tesko je savladati adrenalin kada postanes svjestan da sanjas :-)

poslano koristeći mobitel, izvinjavam se na greškama pri kucanju.
"It's one of premier league's oldest lessons .
NEVER WRITE MANCHESTER UNITED OFF"

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.