Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
grgr
- Postovi: 3886
- Pridružen/a: 02 jan 2012, 17:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la grgr » 27 jan 2013, 12:51
S kakvom lakocom ovaj covjek igra to nije normalno
-
mikimaus
- Postovi: 547
- Pridružen/a: 30 jul 2011, 22:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la mikimaus » 27 jan 2013, 12:52
Ja sta im Pjanke radi to su price hahahahahaha. Majstor za fudbal
SAMO TI I NIKO VISE SARAJ' VO ... ZA TOBOM LUDI SMO SVI
-
Rockefeller
- Postovi: 1520
- Pridružen/a: 20 dec 2012, 23:25
-
Kontakt:
Post
Postao/la Rockefeller » 27 jan 2013, 12:53
Mi te volimooooo!!!
Najdrazi mi igrac BIH uz Seju.
Ubija mali fenomen iz Podrinja.
-
milomlat
- Postovi: 458
- Pridružen/a: 13 apr 2012, 21:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la milomlat » 27 jan 2013, 12:55
Stvarno momak plijeni lakocom igre. Kakva preciznost, kakva tehnika. Samo da ne navuce nkog od ovih majmuna iz Bologne da ga skrse.
-
grgr
- Postovi: 3886
- Pridružen/a: 02 jan 2012, 17:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la grgr » 27 jan 2013, 12:58
Kakav gol primise majko moja
-
Neutralan88
- Postovi: 1242
- Pridružen/a: 23 maj 2012, 18:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Neutralan88 » 27 jan 2013, 12:59
2:2 a 25 minut
Pjana dobar, trazi loptu bori se trudi..
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
ahmic
- Postovi: 2654
- Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
-
Kontakt:
Post
Postao/la ahmic » 27 jan 2013, 13:04
Kako i Podrinja ,Jel Pjanic iz Kalesije ?To je valjda F BiH
-
masteRofPoker
- Postovi: 1742
- Pridružen/a: 26 mar 2012, 16:27
- Lokacija: Gdje ona, tu i ja.
-
Kontakt:
Post
Postao/la masteRofPoker » 27 jan 2013, 13:07
ahmic je napisao/la:Kako i Podrinja ,Jel Pjanic iz Kalesije ?To je valjda F BiH
Kako sam ja upucen Miralem je iz
BOSNE i HERCEGOVINE, ne znam sta ti pises.
I kad gubis tu smo mi, tvoji vjerni sinovi!
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
DeMarcus Cousins centar Sacramenta je jedna velika zvijer i uvijek ga na kladionici igrajte preko ponudene granice koseva. Hvala.
-
Rockefeller
- Postovi: 1520
- Pridružen/a: 20 dec 2012, 23:25
-
Kontakt:
Post
Postao/la Rockefeller » 27 jan 2013, 13:09
Ajde nebitno. Nisam ni ja iz Podrinja.

-
ahmic
- Postovi: 2654
- Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
-
Kontakt:
Post
Postao/la ahmic » 27 jan 2013, 13:10
Pisem odakle je decko iz kojeg mjesta...?
-
Ultra05
- Postovi: 95
- Pridružen/a: 14 okt 2012, 22:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la Ultra05 » 27 jan 2013, 13:21
Pjanic je rodom iz Memica kod Kalesije,to je na entitetskoj liniji FBIH-RS,ako vec nekoga zanima.
-
AllAbout
- Postovi: 855
- Pridružen/a: 13 okt 2011, 17:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la AllAbout » 27 jan 2013, 13:27
Ultra05 je napisao/la:Pjanic je rodom iz Memica kod Kalesije,to je na entitetskoj liniji FBIH-RS,ako vec nekoga zanima.
ma roditelji mu iz zvornika..zato cijela zbrka..vazno je da je Bosanac
Unica grande amore
-
Ibizevic
- Postovi: 1505
- Pridružen/a: 06 jan 2011, 16:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la Ibizevic » 27 jan 2013, 13:43
Mogla je biti opet asistencija da nije ovaj levat promašio čitavu loptu.
-
Sakuragi
- Postovi: 885
- Pridružen/a: 18 avg 2012, 22:23
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sakuragi » 27 jan 2013, 13:46
Ibizevic je napisao/la:Mogla je biti opet asistencija da nije ovaj levat promašio čitavu loptu.
dabogda mu noga otpala majmun jedan
ja odbrane i picke materine puuuu
-
Semsudin
- Postovi: 636
- Pridružen/a: 09 nov 2012, 20:47
- Lokacija: Grad na zrnu soli
-
Kontakt:
Post
Postao/la Semsudin » 27 jan 2013, 13:46
AllAbout je napisao/la:Ultra05 je napisao/la:Pjanic je rodom iz Memica kod Kalesije,to je na entitetskoj liniji FBIH-RS,ako vec nekoga zanima.
ma roditelji mu iz zvornika..zato cijela zbrka..vazno je da je Bosanac
Nije istina, otac Fahrudin mu odrastao u tom selu, u Memićima.

Inače momak je legenda mislim na Sea
Stil rušiljende strogo prekucende
-
Ibizevic
- Postovi: 1505
- Pridružen/a: 06 jan 2011, 16:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la Ibizevic » 27 jan 2013, 13:51
Propušta sljedeći meč Pjanke, to je dobra stvar jer će biti željan igre i skroz spreman za repku

-
Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Goalgetter » 27 jan 2013, 13:53
Zar se mora na svakoj trecoj stranici ove teme raspravljati odakle je Pjanic

-
Rockefeller
- Postovi: 1520
- Pridružen/a: 20 dec 2012, 23:25
-
Kontakt:
Post
Postao/la Rockefeller » 27 jan 2013, 13:56
Mogao je pasti i crveni ovom igracu Bolonje nakon starta nad Tottijem.
-
ahmic
- Postovi: 2654
- Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
-
Kontakt:
Post
Postao/la ahmic » 27 jan 2013, 13:57
ma ne mora al nak lafimo

,Bitno je biti Bosanac i tako se osjecati...Bitno je dobit Grke

-
unavita
- Postovi: 699
- Pridružen/a: 02 nov 2011, 00:00
- Lokacija: Bihać
-
Kontakt:
Post
Postao/la unavita » 27 jan 2013, 14:21
sto me iznervira ovaj sa arene 4, kao cudom se cudi sto pjanic izvodi slobodan udarac

"Kad je selo složno i jedna djevojka je dosta"
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, Alucard, boki86, CAGarfia, Cautinho, CHR, Confiance, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, farenhajt, feniksptica, Frankie, Fudo, Goalgetter, GrbavicaHrammm, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Hazre, InatSilniBosanski, Iniesta12, invincible1921, J1897, jasmin10, KockarVicin007, kovac, Lynx, Majstorinho, MaroonBjelave, omanovski, RajvoSa89, rukometubih23, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, soccerfan, StevieG8, Venom, VensanKasel, Wlad55, Xaniesta i 354 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []