Hajmo po pobjedu !
FORZA MILAN !
Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma
betton je napisao/la:Mediaset donosi informaciju da su Manchester City i Milan našli dogovor u vezi Balotellia.
Milan će Balotellia platiti 22 miliona €.
E to moze,nemoj da bi ga sklonili iz prvih 11 ubio bi nekogabetton je napisao/la:Ma stoji da je Safaf dao go,al' za mene je ponajbolji Niang.Probija po strani a ima i ovaj assist.
@Warrick
To sam ja uvijek govorio,al' neka ga.Nek' igra umjesto Pazze.