tonii je napisao/la:Denv/Indi(100,5)-Denver over 1,85
Denv/Indi(94,5)-Indiana over 1,85
UKUPNO:3,42
utakmica u kojoj je postavljena margina od 194,5 koševa ukupnog zbroja,a ja tak malo čitam najave utakmice Indiana igrala katastrofalno zadnjih utakmicu obranu denver u solidnom napadau,gledam malo međusobne susrete dosta puta išli iznad te margine da su obje ekipe zabile preko 100 koševa,i et neki prijedlog,neznam dali se u Bosni može odigrati ovako 2 para iste utakmice,al reko što ne povezat u jedan doubl da će oba tima u over uz dobar koef..(ne pratim puno baš nba,polako pratim i to,pa neko mišljenje boljeg znalca o ovoj utakmici) i da napomenem osobno ništa ne igram,ovo eto za one kojim možda ovo pomogne,bar se nadam =)
Da ne pisem ponovo..to je taj par... proberite over koji hocete...
decit
Zaigraj, zaplesi na terenu i zabi tom kretenu da bude ludnica !!
pintol_TM87 je napisao/la:Los angeles vs Vankuver
Manje od 5.5 golova
Vankuver zadnjih 12 tekmi u gostima igrao manje od 5,5.
Zadnjih 6 medjusobnih kada je LA bio domacin a Vankuver gost je doslo manje golova..
Zaigraj, zaplesi na terenu i zabi tom kretenu da bude ludnica !!
pintol_TM87 je napisao/la:Los angeles vs Vankuver
Manje od 5.5 golova
Vankuver zadnjih 12 tekmi u gostima igrao manje od 5,5.
Zadnjih 6 medjusobnih kada je LA bio domacin a Vankuver gost je doslo manje golova..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
(21.5)GSW - Curry S.- 2 -povrjedio se krajem 3.cetvrte zavrsi na 17 poena ccc (20.5)GSW - Lee D. - 2 -21 poen (18,5)BRO- Lopez - 2 -16 poena iako su ih oderali imao je prilike al nije uzimao puno suteva mislim 6/8 igrao nekih pet minuta u 4. cet al nista ... (16.5)ORL - Afflalo A. - 1 koeficijent 1 (16.5)CHI - Boozer C.- 2 -13 poena ne znam sta snjim bio zaspao sam krajem 3 izgleda nije ni on igrao posljednju samo 26 minuta... (14.5)WAS - Wall J.- 2 - 19 poena (17.5)SAC - Cousins D.- 2 ista prica dao 12 i nije igrao poslejdnju cet. valjda se povrjedio nemam pojama (13.5)MEM - Gasol M.- 2 27 poena ...sve u svemu polovican ucinak ccc
Cleveland-Golden State - sinoc se Curry povrjedio te je upitan za veceras a kod Clevelanda vec duze nema Vareja te je slab u reketu mislim da bi Lee trebao over ici veci im je jednom zabio 22 poena a na drugoj strani cu igrati Kyrie Irving koji igra dosta dobro pogotovo kod kuce , prvi mec im je dao 28 poena bice ovo tekma u egalu tako bi mogla obojca ici u over , Detroit-Milwaukee- ovdje cu jos razmisliti al nekako mi baca preko (16.5)DET - Monroe G. -iako s njim nisam nikad na cisto al uzima dosta suteva i ide u over, Milwauke nije cemu pod kosem a u dva meca im je jednom ubacio 14 a u drugom 26 poena ...
(24.5)CLE - Irving K. 2
(21.5)GSW - Lee D. - 2
(16.5)DET - Monroe G. - 2
Drug ako pogledas tabelu prije bih rekao da je to 2 jer se gost bori za titulu a prvo mjesto mu bjezi 3 boda jos imaju tekmu manje a bolju gol razliku dok je domacin siguran na sredini tabele. Znaci ako postoji ta saradnja onda je to meni 2, za drugi se slazem to sam vidio na drugom forumu takoder tipuju 1.
Drug ako pogledas tabelu prije bih rekao da je to 2 jer se gost bori za titulu a prvo mjesto mu bjezi 3 boda jos imaju tekmu manje a bolju gol razliku dok je domacin siguran na sredini tabele. Znaci ako postoji ta saradnja onda je to meni 2, za drugi se slazem to sam vidio na drugom forumu takoder tipuju 1.
Kvota na 2 - 2,20
Moguce i da tako odigraju evo sad sam vidio da je pala kvota na gosta sa 2.75 na 2.30 ali zasad je 0:0
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
QPR v Man City 2 @ 1.50
FC Den Bosch v AZ 2 @ 1.44
Lazio v Juventus Over 1.5 @ 1.30
------------------------------------------------------
[youtube][/youtube]
bob je napisao/la:Cleveland-Golden State - sinoc se Curry povrjedio te je upitan za veceras a kod Clevelanda vec duze nema Vareja te je slab u reketu mislim da bi Lee trebao over ici veci im je jednom zabio 22 poena a na drugoj strani cu igrati Kyrie Irving koji igra dosta dobro pogotovo kod kuce , prvi mec im je dao 28 poena bice ovo tekma u egalu tako bi mogla obojca ici u over
(24.5)CLE - Irving K. 2
(21.5)GSW - Lee D. - 2
(16.5)DET - Monroe G. - 2
Kod Warriorsa se vratio i Bogut, sinoc 12 poena
To bi moglo u buduce otezavati Leeju cesto prebacivanje 20 poena kao sto je do sada to cinio
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black