Real Madrid CF (oficijelna tema)

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,Donnie Darko

Jeste li zadovoljni igrom i rezultatima Reala pod palicom Zidanea?

1. Jesam
104
42%
2. Igrom jesam, rezultatima nisam
13
5%
3. Igrom nisam, rezultatima jesam
75
30%
4. Nisam
56
23%
 
Ukupno glasova: 248

Avatar
stomaklija
Postovi: 542
Pridružen/a: 10 apr 2012, 10:57
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la stomaklija » 02 mar 2013, 17:58

Šamaranje mrtvog magarca :mrgreen:

Avatar
RealMoudrid
Postovi: 1475
Pridružen/a: 22 dec 2012, 16:14
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la RealMoudrid » 02 mar 2013, 17:58

RealMoudrid je napisao/la:Zamolio bih doktora Mourinha da večeras još jednom izvede najjaču postavu da uzmemo Barcelonu, pa da se nafuramo pred United.
Mislim da je njegov odgovor na ovo bio, ma može malo i bez najjače postave.

MAGIC MOU

slika
2012/2013

Real Madrid - Barcelona 2:1
Barcelona - Real Madrid 1:3
Real Madrid - Barcelona 2:1
Barcelona - Real Madrid 2:2
Real Madrid - Barcelona 1:1
Barcelona - Real Madrid 3:2

Avatar
trxel
Postovi: 1133
Pridružen/a: 18 jan 2011, 17:09
Lokacija: Klis
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la trxel » 02 mar 2013, 18:00

E sad cekamo sudar.. Obje ekipe u top formi.. 8-)
Sir Alex Ferguson´the greatest manager of all time´

Ferguson said: "United can do anything, believe me. They've got that great philosophy and history, they will always do well."

Avatar
Harrison
Postovi: 2288
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Harrison » 02 mar 2013, 18:01

JOSE MOORINHO = REALOVA SABLJA
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

Avatar
LenBias
Postovi: 10085
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la LenBias » 02 mar 2013, 18:02

DA LI MOU TREBA DA ODE NA KRAJU SEZONE? :mrgreen:
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
andro234
Postovi: 2473
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la andro234 » 02 mar 2013, 18:02

kad_kako je napisao/la:slika
kakva dominacija sa 2. postavom protiv 'NAJBOLJE MOMCADI IKAD' :lol: :lol: :lol:

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 7414
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 02 mar 2013, 18:02

Varane je zvijer. 8-)

Avatar
L-Train
Postovi: 18451
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la L-Train » 02 mar 2013, 18:03

svaka cast momcima opet,bez nekolicine igraca smo ostvarili pobjedu sto jos nekako dobija na vaznosti 8-)

Adriano zeli da preuzme primat Buskiću,bice mu tesko to da ostvari,ali samo se treba truditi iz utakmice u utakmicu :mrgreen:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
M4kaveli
Postovi: 5828
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la M4kaveli » 02 mar 2013, 18:03

Koji ciganluk od ekipe.
Cristiano, Pepe, Arbeloa. :lol:

Necemo o sudijama dakako.
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
LenBias
Postovi: 10085
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la LenBias » 02 mar 2013, 18:04

andro234 je napisao/la:
kad_kako je napisao/la:slika
kakva dominacija sa 2. postavom protiv 'NAJBOLJE MOMCADI IKAD' :lol: :lol: :lol:
nemoj tako, imali su posjed opet :mrgreen:
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Gusar1995
Postovi: 687
Pridružen/a: 17 maj 2012, 21:59
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Gusar1995 » 02 mar 2013, 18:04

svaka cast na pobjedi,cestitam svima!

Avatar
andro234
Postovi: 2473
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la andro234 » 02 mar 2013, 18:05

trxel je napisao/la:E sad cekamo sudar.. Obje ekipe u top formi.. 8-)
tako je
ovo je bilo samo zagrijavanje,nesto slicno kao sto ste vi protiv norwicha imali danas :D

Avatar
RealMoudrid
Postovi: 1475
Pridružen/a: 22 dec 2012, 16:14
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la RealMoudrid » 02 mar 2013, 18:05

Perez Lasa je cijelu utakmicu bio na strani Barcelone, to je i budali jasno.

Halo, mene bi bilo sram reći da me porazio Real koji je igrao bez tri najbolja igrača. Doduše, jedan je ušao kasnije :mrgreen:

Ništa, težeg je protivnika imao Mancho danas :lol:
2012/2013

Real Madrid - Barcelona 2:1
Barcelona - Real Madrid 1:3
Real Madrid - Barcelona 2:1
Barcelona - Real Madrid 2:2
Real Madrid - Barcelona 1:1
Barcelona - Real Madrid 3:2

Avatar
Dzoni
Postovi: 8171
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Dzoni » 02 mar 2013, 18:05

andro234 je napisao/la:
kad_kako je napisao/la:slika
kakva dominacija sa 2. postavom protiv 'NAJBOLJE MOMCADI IKAD' :lol: :lol: :lol:
Treba bit objektivan i reci da je Barca imala posjed lopte. :lol:
Mislim da se po svaku cijenu Ronaldo mora zadrzati u kubu i vec sad,da se ja pitam,ponudio bih mu dozivotni ugovor bez obzira na cijenu.
HALA MADRID.

Avatar
RealMoudrid
Postovi: 1475
Pridružen/a: 22 dec 2012, 16:14
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la RealMoudrid » 02 mar 2013, 18:07

slika
2012/2013

Real Madrid - Barcelona 2:1
Barcelona - Real Madrid 1:3
Real Madrid - Barcelona 2:1
Barcelona - Real Madrid 2:2
Real Madrid - Barcelona 1:1
Barcelona - Real Madrid 3:2

Avatar
Raul7
Postovi: 941
Pridružen/a: 04 avg 2010, 14:09
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Raul7 » 02 mar 2013, 18:08

Lako je biti fin kad se pobjedjuje. Vidjeli smo sad pravo lice barcinih igraca ;) sta reci, s pola snage, s drugim timom, moze Mou komotno castillu cijelu stavit da igra protiv ove barce i dobili bi ih. Rona usao malo, zagrijo se za manchu, precku zdrmo i cao. Bice guravo protiv manche, pravi klasik. HALA MADRID!
Real Madrid , Olympique de Marseille, Željezničar

Avatar
supermario
Postovi: 362
Pridružen/a: 16 mar 2012, 17:18
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la supermario » 02 mar 2013, 18:10

Polahko kraljevi, tek treba da se dokazete protiv jakih ekipa :mrgreen: . Opet ste ih muski nadigrali, mada je malo falilo da vam pobjeda izmakne, jer msm da sudija nebi pogrijesio da je svirao penal, jer je Ramos(ako se ne varam) ispruzio nogu ispred Alexisa, a lopta ga je vec davno bila prosla, ali sanchez se tako ofirno bacio kao kod klasicnih simuliranja pa je sudac odmah zakljucio da i ovaj simulira. Diskutabilna situacija u svakom slucaju i da nije bila onako napeta atmosfera jer jer bio sam kraj utakmice, mislim da bi sudija svirao 11-erac 8-). Jos bi trebalo da se postavi anketa ovdje: Kako se zove vas Bog? - ja msm da bi pola vas stavilo Murinjo :roll: :mrgreen:
Bilo kuda,bilo gdje, Bayern u srcu zauvijek......

Avatar
andro234
Postovi: 2473
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la andro234 » 02 mar 2013, 18:10

faca Roure na kraju kad shvati da je uspio i ovo izgubit :lol:

Avatar
Cautinho
Postovi: 6436
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Cautinho » 02 mar 2013, 18:11

Cestitke...opet.
Keep walking.

Avatar
RealMoudrid
Postovi: 1475
Pridružen/a: 22 dec 2012, 16:14
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la RealMoudrid » 02 mar 2013, 18:12

supermario je napisao/la:Polahko kraljevi, tek treba da se dokazete protiv jakih ekipa :mrgreen: . Opet ste ih muski nadigrali, mada je malo falilo da vam pobjeda izmakne, jer msm da sudija nebi pogrijesio da je svirao penal, jer je Ramos(ako se ne varam) ispruzio nogu ispred Alexisa, a lopta ga je vec davno bila prosla, ali sanchez se tako ofirno bacio kao kod klasicnih simuliranja pa je sudac odmah zakljucio da i ovaj simulira. Diskutabilna situacija u svakom slucaju i da nije bila onako napeta atmosfera jer jer bio sam kraj utakmice, mislim da bi sudija svirao 11-erac 8-). Jos bi trebalo da se postavi anketa ovdje: Kako se zove vas Bog? - ja msm da bi pola vas stavilo Murinjo :roll: :mrgreen:
Biće da je Adriano, i ja sam mislio da je Alexis, skočio sam čim se on baci na pod ko lud. Iznuđivanje klasično.
2012/2013

Real Madrid - Barcelona 2:1
Barcelona - Real Madrid 1:3
Real Madrid - Barcelona 2:1
Barcelona - Real Madrid 2:2
Real Madrid - Barcelona 1:1
Barcelona - Real Madrid 3:2

Odgovori

Natrag na “Real Madrid CF”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []