Mislim da je Adriano ovaj put bio u ulozi dajvera.supermario je napisao/la:Polahko kraljevi, tek treba da se dokazete protiv jakih ekipa. Opet ste ih muski nadigrali, mada je malo falilo da vam pobjeda izmakne, jer msm da sudija nebi pogrijesio da je svirao penal, jer je Ramos(ako se ne varam) ispruzio nogu ispred Alexisa, a lopta ga je vec davno bila prosla, ali sanchez se tako ofirno bacio kao kod klasicnih simuliranja pa je sudac odmah zakljucio da i ovaj simulira. Diskutabilna situacija u svakom slucaju i da nije bila onako napeta atmosfera jer jer bio sam kraj utakmice, mislim da bi sudija svirao 11-erac
. Jos bi trebalo da se postavi anketa ovdje: Kako se zove vas Bog? - ja msm da bi pola vas stavilo Murinjo
![]()
Nidje veze.










