NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 03 mar 2013, 21:35

JOS JEDNOM NEKA SE KLUB OGLASI.HOCEMO ISTINU.neko mora preuzeti krivicu.

u subotu ja bi pozvao sve ljude da dodemo i damo podrsku nasem klubu,od bojkota nema niko nista.igraci moraju ostati psihicki jaki tako da ovo sto se desilo nesmije uticati na njih.ocekujem pobjedu naravno nebitno kakvu samo neka je pobjeda
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la vatreni » 03 mar 2013, 21:46

Malo smo analizu utakmice stavili u sjenu zbog nemilih događaja.Po meni desna strana Husić-Djurdjević nikako nije naprijed funkcionisala.Stančeski osim gola nije nista specijalno pokazao.Mus me malo razočarao,loš je bio u vazdusnim duelima.Jahić,dva zuta kartona,na onoj poziciji i nije mogao sem toga i napraviti nista više.Mirković,ne miče sa gol linije,toliko ubačaja u peterac,ne znam da li je i jednu mozda izbio ili uhvatio,treba poraditi na istrčavanju.Buba,zasluzuje bar zbog borbenosti startnu postavu.Moranjkić standardan.Ordagić ekstra.Šodić-prosjek.Dzafić-dobar.Vidi se da nam fali mozak ekipi,Savić al onaj stari dobro će nam doći.Vidljivo izostajanje Pandze,nema ubojitosti i transformacije u brzu kontru.
Velika je steta sto nemamo napadača adekvatnog na Pandzino mjesto.

Kvota
Postovi: 1058
Pridružen/a: 20 avg 2012, 17:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kvota » 03 mar 2013, 23:30

admin je napisao/la:Tema je NK Zvijezda, a ne okolina Manjače i njeni stanovnici.
Rasprave o organizaciji utakmice ću dopustiti, bilo kakav dalji net-huliganizam i prosipanje sile kroz tastaturu neću.

Poslije svakog kola isto... Moram priznati da mi je dobro dosadilo.
Slazem se sa tobom po pitanju vaseg dijela posla al kad najmiliji nastradaju zbog ovga blago receno huliganstva tesko je ostati ravnodusan!Da se razumijemo mnogi od nas smo protiv potpirivanja vatre! Neko mora iznijet istinu na vidjelo, i da se sankcionosu krivci za ovo nedjelo primitivaca i da se ne ponavljaju ovakve stvari !

Avatar
szlaja
Postovi: 914
Pridružen/a: 23 apr 2008, 12:09
Lokacija: tu sam
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la szlaja » 03 mar 2013, 23:48

Luka je napisao/la:Zalosno gledam ovaj video i gledam grupisanje ovih lesinara kakao tuca tece,pa gupisanje pa opet grupisanje..cak su se razletili i po livada,po avlijama, a narod gleda sa balkona kako im trckaraju oni isti koji su razarali grad,onih istih nesretnih godina..aj ajd..2000 ljudi to gleda i po neki opsuje nesto,nema od psovanja nista..oni koji su dali zivote za Gradacac nisu to zasluzili,komsije nemojtem mislit da je ovo neka provokacija,jednostavno morao sam nesto napisat,jer gledam ovaj video i toliko je bijesa u meni i tuge zbog ovoga..i nisu krivi policajci nit obezbjedjenje nit redari..krivi su oni koji su ovo samo nijemo posmatrali..nek ovo bude svima nama jedna lekcija kako se treba odnosit prema ovakvim i kako ih treba ugostit
To je to
Fakat, toliko bijesa stvara onaj video snimak. Jos ne mogu vjerovat da 2000 nijemo posmatra sve. Alooo
Pa dole je zaustavljen oklopni voz a ne moze se u kraj stat grupici narkomana, stvarno... Nije bilo ni specijalaca, znaci mogli ste ih pojest a ne uplasit bar.

Al et, necu vise o tome. Samo cu dodat da vam je Ordagic zlata vrijedan
ako mislis da ti ide lako u zivotu, pogledaj bolje, mozda ti ide nizbrdo !

Avatar
ahmad_tz
Postovi: 2592
Pridružen/a: 25 okt 2010, 08:51
Lokacija: Sjenjak
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ahmad_tz » 03 mar 2013, 23:58

Ma obicna seljadija koja je iskoristila propust policije. Pa **** hljeb nas 300 u lukavac prati 10 dzipova marice a ovu stoku niko ne drzi na lancu. Zao mi je najvise grada, jer jako volim Gradacac i raju iz njega. Bio sam sa vasom ekipom na Marsu Mira prosle godine, jer mi je otac tamo bio na liniji pa smo se prislepali sa njima, i sve najbolje imam reci za te momke.

Avatar
rodjak
Postovi: 2271
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la rodjak » 04 mar 2013, 03:35

Mislim da se propust pravi pri organizovanju gostujucih navijaca.Po meni svaki gostujuci navijac se mora registrovati da bi dobio kartu za gostujucu utakmicu.Bez registracije ne moze dobiti kartu za utakmicu niti moze ici na gostovanje(ovo mora raditi onaj klub ciji navijaci organizovano dolaze na gostujucu utakmicu).I onda kada se neko uhvati da pravi belaj fino ga indetifikovati,pa ga prvo novcano kazniti pa mu onda zabraniti 2 godine da ide na gostujuce utakmice.Kod nas svaki debil se moze ukrcati u autobus i otici na gostovanje da pravi nered. Domacin kad prima gostujuce navijace mora traziti od svakoga gostujuceg navijaca da pri ulazu na stadion prilikom pretresa pokaze kartu koju je dobio na osnovu registracije.Domacin prije utakmice mora imati spiskove sa svim podacima svakog navijaca koji dolazi na stadion.To tako ako se napravi neki uhodani sistem manje ce biti belaja i ako neko napravi belaj lakse ga je indetifikovati.Dosta debila podje sa navijacima samo da krade po prodavnicama i da pravi belaje na tribinama i onda se krije iza mase.
P.S.Ovi sto politiku ubacuju u navijacki repertoar nisu nikakvi navijaci,zna se sta pravi navijaci rade.
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Dzin
Postovi: 360
Pridružen/a: 07 mar 2010, 12:51
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dzin » 04 mar 2013, 12:18

TzBulevar87 je napisao/la:
Kvota je napisao/la:
Kvota je napisao/la:Sad sam dobio objasnjenje po pitanju obezbjedjenja utakmice! Prije svake utakmice klub prijavi vrijeme odigravanja nadleznim organima MUP-a ! MUP vrsi procjenu obezbjedjenja i salje potreban broj policajaca za prestojecu utakmicu i ako je potrebno oni zovu kornjace a ne klub kao sto smo mislili!Klub obezbjedjuje samo redare u svojoj reziji ! Samim tim sto se desilo danas kriva je policiska procjena jer nisu poslali poziv jedinici federalnog mupa za posebne namjene ili kako se vec popularno zovu (KORNJACE) ! Na zalost zbog gresaka policije klub placa kazne savezu! NEVJEROVATNO :oops: :oops: :oops:
Opet pojedincima da pojasnim ! PAMETNOM DOSTA!
O cemu ja pisem ovdje. Na klubu je samo da prijavi odigravanje utakmice. MUP TK je kriv i niko drugi, vjerujte mi!
Sta se pravdate vi iz kluba,Kvota neznam sta ih ti branis,ptice na grani znaju da su Pestalic i Mesic izbjegli kornjace zbog ustede,eto sad su ustedjeli sto ce platiti kaznu mogli su pola sezone placati kornjace.Kvota to su sada price iz kluba i njihovo objasnjenje i ja sam ih cuo ,nemoj biti naivan i vjerovati tim supljim pricama,plasirao si nihovu pricu i za Jakovljevica,pitaj igrace za pravu istinu ako koji smije vise i pricati.

Dzin
Postovi: 360
Pridružen/a: 07 mar 2010, 12:51
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dzin » 04 mar 2013, 12:31

konjuh je napisao/la:Sramota za Gradačačane.
Trebate ponovo zvat nas iz Živinica da vas branimo.
Doći ćemo sigurno velikog mi Boga.
Sto niste sebe branili kad su RD gostovali u Zivinicama,ha ha,

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 11031
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Sarajlijc@ » 04 mar 2013, 13:01

Ima li izvjestaj sa jucerasnje utakmice?
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

lifebook
Postovi: 363
Pridružen/a: 26 feb 2012, 20:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la lifebook » 04 mar 2013, 13:02

Propust organizatora bez ikakvog pogovora...e sad ne treba ljude na lomaču,ispraviti te greške i da se to više ne ponovi...svi smo mi ljuti,ali to je naš voljeni klub,i trebamo mu pomoći a ne odmoći...jbg nekolicina delikvenata unese nemir u naš grad i mi sad dižemo ruke i hoćemo osudu NK Zvijezde,pa treba osuditi Lešinare,i RK Borac,i na kraju krajeva koliko su belaja napravili,izbacit ih iz lige,pa nek navijaju tamo po nekim selima i brdima u žlj ligama...
A šta sad treba na svaku utakmicu,dovodit te kornjače( kornjače obezbjeđuje MUP a ne NK Zvijezda,NK Zvijezda ih samo plaća,i to masno-kako sam ja upoznat)...pa ne idemo na ratište...zabranit dolazak gostujućih navijača i to je to...ali naravno ne svima...ovi hajvani u BL naprave frku,a da je ne naprave u Gradačcu,a s druge strane na videu se vidi da su to sve maloljetnici,čak sam vidio jedno dijete,pa ne vjerujem da ima 12 godina...Redari su tu morali ,bolje reaogvati,a naravno i policija...pohvatati krivce i samo po džepu,pa kad bude radio 3 godine gdje na baušteli a sve za kazne,skontat će koliko je sati...
Idemo dalje,dolazi nam GOŠK, moramo to pobjedit...
PS.a ima i druga strana tribine,koji ćemo ku... tamo,i mi tražimo sebi belaja,e daje nama da dobacujemo treneru i gostujućim igračima...brate dragi,ovamo su i gotivnije klupe,a i sunce te grije..pa nek oni tamo sami budu(gostujući navijači)...

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 04 mar 2013, 13:37

Sad govore osim verbalnog napada na ekipu BHT nasi bacali i kamenice, joj negine nam 10 000 KM minimalno... nebi me cudilo i bez publike koju utakmicu

Kvota
Postovi: 1058
Pridružen/a: 20 avg 2012, 17:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kvota » 04 mar 2013, 13:53

Dzine ne branim ja nikog ja sam samo iznio cinjenicu o krivcu po pitanju obezbjedjenja jedne utakmice i to je istina koju lako mozes provjeriti na stranici fsbih! Iskreno ja volim ovu nasu Zvijezdu i i ljude koji su nam pruzili ovo zadovoljstvo da je gledamo u pl. bih, i grade nam zdanje koje je mnogima utopija i na cemu nam mogu samo zavidit!
Pokusavam gledati neke stvari sa pozitivne strane ,i iskreno niko ne voli kad neko pljuje ono sto voli kao sto ja volim Zvijezdu pa kakva takva menije najdraza! Nemogu nekom promijeniti misljenje po pitanju kluba al mogu pokusat dati podrsku da sto duze uzivamo u ovom sto imamo! U ovim neredima mi je stradao najmiliji i sad je u Tuzli KC Gradina i sad bi ja trebao J.E.B.A.T. od od svima dole, sto je to tako ispalo, a svjestan sam ko je krivac "gore navedeni"!
Ne hateri ovo je sa moje tacke gledista i ne vidim nista lose !

Kvota
Postovi: 1058
Pridružen/a: 20 avg 2012, 17:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kvota » 04 mar 2013, 13:56

Tkanton je napisao/la:Sad govore osim verbalnog napada na ekipu BHT nasi bacali i kamenice, joj negine nam 10 000 KM minimalno... nebi me cudilo i bez publike koju utakmicu
Jesul oni coravi il im noge smrde! OOOOOOOOOO majko mila ! Znal neko ko je taj reporter bio neka ga je stid fuj :oops: :oops: :oops: :oops:

N5555
Postovi: 264
Pridružen/a: 20 nov 2012, 19:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la N5555 » 04 mar 2013, 14:02

Odović: Bod je dobar, ali ostaje žal što nismo pobijedili

Trener Zvijezde Milomir Odović zadovoljan je osvojenim bodom protiv Borca, ali kaže kako ostaje žal zbog propuštenog u drugom dijelu utakmice, kada je Banjolučane poraza spasio Asmir Avdukić, ujedno igrač utakmice.

Zvijezda je u proljetni dio šampionata krenula remijem na Banja Ilidži protiv Borca u utakmici koju su zasjenili huliganski ispadi navijača Borca, o čemu Odović nije želio da govori. Stokić je doveo goste u vodstvo, ali je pred kraj prvog dijela Stančeski lijepim pogotkom izjednačio na 1:1.

"Naravno da bi bilo puno bolje i prihvatljivije da smo ostvarili pobjedu, ali definitivno, poslije svega što se događalo, meni je drago da smo u drugom dijelu pokazali sve ono što smo radili na pripremama", kaže trener Zvijezde Odović za SportSport.ba, dodavši:

"Bilo je u prvih 20-ak minuta problema i jednostavno pritisak je bio pevelik, a izuzetno kvalitetna ekipa Borca koja dugo igra zajedno znala je to kazniti. Dogodio se prekid kada smo uspostavili svoju igru. Poslije par mintua smo odmah primili gol, ali uspjeli smo do kraja prvog dijela da se vratimo. U nastavku je bilo sve drugačije."

"Naravno, ostaje žal za eventualno postignutim jednim golom. Drago mi je da smo u drugom dijelu pokazali da možemo igrati na visokom nivou i vjerujte da je ovo ohrabrenje. Bitno je da ekipa pokaže da može dobro da igra u kontinuitetu", ističe Odović, koji je zadovoljan većinom novih igrača.

"Većinom novih igrača sam zadovoljan, neki odmah nisu pružili ono što objektivno mogu, a to je sve problem kada se dođe mnogo igrača. Treba vremena da se uigraju i da postane po autotizmu način igre. Naravno, izvut ćemo pouke iz ove utakmice. Činjenica je da je igrač utakmice njihov golman i to dovoljno govori."

Neredi?

"Ne želim da komentarišem te nerede, jer čitave institucije u našem Savezu su jednostavno iz prethodnih slučajeva uključene u rješavanje tih problema i neka se oni s tim pozabave."

Slijedi utakmica protiv direktnog konkurenta u borbi za opstanak, GOŠK-a, i to na domaćem terenu...

"Jedna vrlo bitna utakmica za nas. Pokušat ćemo na najbolji način iskoristiti ovih sedam dana i da spremni dočekamo GOŠK i da pokažemo ono što možemo. To su važni bodovi, praktično dupli. Vjerujte da ćemo učiniti sve da dođemo do tri boda, ali uvažavam ekipu GOŠK-a i njihov kvalitet, kao i motiv."

Jahić propušta sljedeću utakmicu, vraća se Savić, a u kombinacijama je i Ramić, koji je stigao iz Željezničara na posudbu.

"Jahić je suspendovan, vraća se Savić. Vjerovatno ćemo biti u napadačkom smislu jači jer je Ramić dobio pravo nastupa i sigurno da će biti u konkurenciji. Zaista nam je poremetila neke planove povreda Pandže, bio je konstantan, igrač koji bi sigurno dao svoj doprinos dobrim rezultatima. Nadam se da će se što prije oporaviti", kaže Odović na kraju razgovora za naš portal.

Kvota
Postovi: 1058
Pridružen/a: 20 avg 2012, 17:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kvota » 04 mar 2013, 14:07

-Divljaci iz Banja Luke dosli i haos napravili na tribinama uz besplatan ulaz koji su imali!
-Sudija sa Pala nije dosudio cist penal jer naravno nije smjeo :oops: a istjerao naseg igraca :oops: !
-Komentator ili slijepa pijana budala daje izjave u javnost protiv nas :evil:
-Klub ce platit kaznu zbog policiske lakrdije :oops:
Ma bravooooooo super je krenulo :evil:

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la 7aprildomemoj » 04 mar 2013, 14:20

lifebook je napisao/la:Propust organizatora bez ikakvog pogovora...e sad ne treba ljude na lomaču,ispraviti te greške i da se to više ne ponovi...svi smo mi ljuti,ali to je naš voljeni klub,i trebamo mu pomoći a ne odmoći...jbg nekolicina delikvenata unese nemir u naš grad i mi sad dižemo ruke i hoćemo osudu NK Zvijezde,pa treba osuditi Lešinare,i RK Borac,i na kraju krajeva koliko su belaja napravili,izbacit ih iz lige,pa nek navijaju tamo po nekim selima i brdima u žlj ligama...
A šta sad treba na svaku utakmicu,dovodit te kornjače( kornjače obezbjeđuje MUP a ne NK Zvijezda,NK Zvijezda ih samo plaća,i to masno-kako sam ja upoznat)...pa ne idemo na ratište...zabranit dolazak gostujućih navijača i to je to...ali naravno ne svima...ovi hajvani u BL naprave frku,a da je ne naprave u Gradačcu,a s druge strane na videu se vidi da su to sve maloljetnici,čak sam vidio jedno dijete,pa ne vjerujem da ima 12 godina...Redari su tu morali ,bolje reaogvati,a naravno i policija...pohvatati krivce i samo po džepu,pa kad bude radio 3 godine gdje na baušteli a sve za kazne,skontat će koliko je sati...
Idemo dalje,dolazi nam GOŠK, moramo to pobjedit...
PS.a ima i druga strana tribine,koji ćemo ku... tamo,i mi tražimo sebi belaja,e daje nama da dobacujemo treneru i gostujućim igračima...brate dragi,ovamo su i gotivnije klupe,a i sunce te grije..pa nek oni tamo sami budu(gostujući navijači)...
Sve si dobro kazo samo de nam sad reci kakve veze sa neredima ima rukometni klub Borac ??? Valjda ste igrali sa fudbalskim klubom Borac ili ja nisam u toku :o
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DukeOfWellington » 04 mar 2013, 14:27

Jesil sad sretan što si uspio nać' jedno pogrešno napisano slovo pa si dobio priliku da sa nama podijeliš svoj nadaleko poznati i neprevaziđeni smisao za humor?

slika

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la 7aprildomemoj » 04 mar 2013, 14:29

Vidim da si novi ovdje pa ću ti iz kurtoaznosti odgovoriti. To mi je profesionalna deformacija, inače sam lingvista a rekao bi da si ti taj koji ima smisao za humor :D
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

dajsise
Postovi: 12
Pridružen/a: 03 mar 2013, 19:12
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la dajsise » 04 mar 2013, 14:53

Što se tiče ove utakmice NK zvijezda i samo rukovodstvo Zvijezde je najmanje krivo. Veliku odgovornost imaju MUP, te komesar za bezbijednost. On je taj koji sačinjava plan osiguranja i dostavlja ga MUP-u na uvid. Sama činjenica da nije bilo specijalne jedinice govori nam to da navijači Borca možda nisu bili ni najavljani. To se lako može provjeriti. Druga stvar ako nisu bili najavljeni, policija ih nije ni trebala pustiti na stadion već vratiti u Banja Luku.

lifebook
Postovi: 363
Pridružen/a: 26 feb 2012, 20:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la lifebook » 04 mar 2013, 14:54

7aprildomemoj je napisao/la:
lifebook je napisao/la:Propust organizatora bez ikakvog pogovora...e sad ne treba ljude na lomaču,ispraviti te greške i da se to više ne ponovi...svi smo mi ljuti,ali to je naš voljeni klub,i trebamo mu pomoći a ne odmoći...jbg nekolicina delikvenata unese nemir u naš grad i mi sad dižemo ruke i hoćemo osudu NK Zvijezde,pa treba osuditi Lešinare,i RK Borac,i na kraju krajeva koliko su belaja napravili,izbacit ih iz lige,pa nek navijaju tamo po nekim selima i brdima u žlj ligama...
A šta sad treba na svaku utakmicu,dovodit te kornjače( kornjače obezbjeđuje MUP a ne NK Zvijezda,NK Zvijezda ih samo plaća,i to masno-kako sam ja upoznat)...pa ne idemo na ratište...zabranit dolazak gostujućih navijača i to je to...ali naravno ne svima...ovi hajvani u BL naprave frku,a da je ne naprave u Gradačcu,a s druge strane na videu se vidi da su to sve maloljetnici,čak sam vidio jedno dijete,pa ne vjerujem da ima 12 godina...Redari su tu morali ,bolje reaogvati,a naravno i policija...pohvatati krivce i samo po džepu,pa kad bude radio 3 godine gdje na baušteli a sve za kazne,skontat će koliko je sati...
Idemo dalje,dolazi nam GOŠK, moramo to pobjedit...
PS.a ima i druga strana tribine,koji ćemo ku... tamo,i mi tražimo sebi belaja,e daje nama da dobacujemo treneru i gostujućim igračima...brate dragi,ovamo su i gotivnije klupe,a i sunce te grije..pa nek oni tamo sami budu(gostujući navijači)...
Sve si dobro kazo samo de nam sad reci kakve veze sa neredima ima rukometni klub Borac ??? Valjda ste igrali sa fudbalskim klubom Borac ili ja nisam u toku :o
Pardon FK Borac ;-)

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.