Mirza Teletović

Moderatori/ce: KK_Bosna,nerminh74,CashMan

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la storm_raider » 07 mar 2013, 14:34

Brooksov najveci problem je sto je umislio da je Kobe. Strasno sebican igrac za svoje kvalitete.
Zadnja izmjena: storm_raider, dana/u 07 mar 2013, 16:05, ukupno mijenjano 1 put.
Sport je lijek za tijelo i duh.

anti_zli
Postovi: 624
Pridružen/a: 06 jul 2011, 21:57
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la anti_zli » 07 mar 2013, 15:46

Ima li igdje izvaja Carlesima poslije tekme, ili nekog od pomočnih trenera ? je li zadovoljen igrom ?
Treba gledat sa pozitivne strane imao je 3 asis.

nele-BHF
Postovi: 1267
Pridružen/a: 03 jun 2009, 17:33
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la nele-BHF » 07 mar 2013, 16:02

CashMan je napisao/la:
nele-BHF je napisao/la:I opet... 8-)

slika
onaj glavati majstor 10 je zbog postavljana fotki kolašinca (spamanja) na hlađenju pa ti vidi :D

Dobro je ipak. Ja sam zadovoljan naročito odbranom koja je za 200% bolja. Krenuće i šut, strpljenja samo :)
Eee ovo nije isto moliću lijepo. Ja sam tu radi Sarah, ali i radi Mirze. Dosta mojih postova se odnose na Sarah, ali i na Mirzinu igru. Kao što vidiš Sarah je ipak ispred u svemu. :$

Nego, da ja otvorim temu Sarah pa da i ja mogu negdje upotpuniti zadovoljstvo a i tebi olakšati posao moderacije?

MT3
Postovi: 323
Pridružen/a: 03 mar 2013, 15:10
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la MT3 » 07 mar 2013, 16:08

anti_zli je napisao/la:Ima li igdje izvaja Carlesima poslije tekme, ili nekog od pomočnih trenera ? je li zadovoljen igrom ?
Treba gledat sa pozitivne strane imao je 3 asis.


http://www.yesnetwork.com/media/video.j ... d=25675805" onclick="window.open(this.href);return false; evo ;) 4:10 prica malo o mirzi
Ispred zgrade sa parkinga klepili mi Forda
šteta baš sam naš'o kome dobro da ga prodam
Neko drugi sad će moje auto da voza
dlanovi se znoje brate stigla me nervoza

mrjasmin
Postovi: 400
Pridružen/a: 08 sep 2008, 13:35
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la mrjasmin » 07 mar 2013, 17:01

PJ Carlesmo kaze da je zadovoljan igrom Mirze, da je dobro razvlacio protivnicku ekipi al da je samo promsivao suteve.

Avatar
GunnerEmir
Postovi: 153
Pridružen/a: 08 nov 2011, 00:38
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la GunnerEmir » 07 mar 2013, 17:28

Čitam dugo forum, pogotovo Mirzinu temu i vidio sam i pročitao svašta, od najvećih gluposti(npr. neko je usporedio brojke i igru Evansa i Rodmana) do dosta pametnih i dobrih osvrta i komentara...pratim NBA intenzivno od neke 2005 godine i James mi je najdraži igrač...Znam da će sad neki stariji ljubitelji košarke ili neki Kobe fanovi, reći bla bla, nova generacija i tako to, ali Bože moj, nije ni bitno svako ima svoje mišljenje...eh sad malo o Mirzi...mislim da je on najbolja četvorka u Netsima, ito daleko ako gledamo sveukupnu igru i doprinos ekipi...smiješno je reći da jedan igrač koji ne može dati koš ako mu se debelo ne posreći, poput Evansa ima šta tražiti na terenu više od 10-ak minuta...Skokove može da kupi bilo ko, pa nije ni Mirza menar i po i nema 13 godina...Evans bi trebao ulaziti u igru ako bi neka ekipa protiv Netsa počela da dominira u skoku i samo tad...pogledajte Miami, bez skoka poharaše sve...bilo kako bilo uvjeren sam da Mirza zaslužuje 20+ minuta po meču i uvjeren sam da bi prosjek u tom slučaju skočio na 10+ poena i 5+ skokova po tekmi...nadam se da će tako i biti...neću pisati po forumu za vrijeme tekme, jer se koncentrišem na gledanje, ali trudit ću se da ostavim komentar poslije utakmica ili na pauzama...toliko za prvi put
"If Ryan Giggs is worth 20 million, Dennis Bergkamp is worth 100 million." — Marco van Basten.

GUNNER 4EVER

MirzaLukavac
Postovi: 185
Pridružen/a: 01 nov 2012, 21:52
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la MirzaLukavac » 07 mar 2013, 19:33

nele-BHF je napisao/la:
CashMan je napisao/la:
nele-BHF je napisao/la:I opet... 8-)

slika
onaj glavati majstor 10 je zbog postavljana fotki kolašinca (spamanja) na hlađenju pa ti vidi :D

Dobro je ipak. Ja sam zadovoljan naročito odbranom koja je za 200% bolja. Krenuće i šut, strpljenja samo :)
Eee ovo nije isto moliću lijepo. Ja sam tu radi Sarah, ali i radi Mirze. Dosta mojih postova se odnose na Sarah, ali i na Mirzinu igru. Kao što vidiš Sarah je ipak ispred u svemu. :$

Nego, da ja otvorim temu Sarah pa da i ja mogu negdje upotpuniti zadovoljstvo a i tebi olakšati posao moderacije?

Dobra ideja, uradi tako i postedi nas koji u ovoj polovnjaci ne vidimo ama bas nista ;)

No offence, nemoj sad da se svadjamo, ali ima nas jos kojima nije jasno zasto ova dama zauzima mjesto na temi MIRZA Teletovic, osim ako ti nije kake famelije :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Peace!

mirzaaaaa
Postovi: 284
Pridružen/a: 02 feb 2013, 17:01
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la mirzaaaaa » 07 mar 2013, 19:40

Nele posto popularan na ovom forumu zbog sare i pustite covjeka i onako je ubacuje kad je Mirza na klupi da ne bude dosadno(e sad kaka je riba o ukusima se ne raspravlja,ni meni nije bas nesta) isto onaj lik sa kospicama ne zovu ga vise na ulici imenom neg KOSPICAR :lol: :lol: .

grgr
Postovi: 3973
Pridružen/a: 02 jan 2012, 17:00
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la grgr » 07 mar 2013, 19:57

storm_raider je napisao/la:Brooksov najveci problem je sto je umislio da je Kobe. Strasno sebican igrac za svoje kvalitete.
More takvih je bilo u NBA , isuvise ulicarski igra al hajde to sve kako ne skonta da ne moze te fazone prodat ni bobcatsima sta ocekuje kad ga bude cuvao wade npr ? Pre pre pre presebican igrac i nimalo mi se ne svidja nekako su napadi isuvise napeti kad je lopta kod njega , on je nekako divlje kontrolise ide na ulaz pa je samo baci na 3 , on je meni totalno suvisan u ovoj ekipi. Deron uopce nije star i ima energije i brzine oni su kao back up za njega mogli komotno naci nekog starijeg iskusnog pleja koji bi drzo loptu koju asistenciju i to je to...

MT3
Postovi: 323
Pridružen/a: 03 mar 2013, 15:10
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la MT3 » 07 mar 2013, 20:06

FOURTHOFFICIAL je napisao/la:Ma opet kad se ovako sagleda nije to ni loše bilo sinoć, samo što će PJ maksimalno iskoristiti ovu priliku da Mirzino samopouzdanje opet poljulja, vidjet cete.

Ušla stara sinoć, yebala mi od do, kaže šta to radiš, reko gledam Mirzu, kaže hoš da i tebi i Mirzi usta razvalim :mrgreen:
hhaha Legenda si :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D
Ispred zgrade sa parkinga klepili mi Forda
šteta baš sam naš'o kome dobro da ga prodam
Neko drugi sad će moje auto da voza
dlanovi se znoje brate stigla me nervoza

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la storm_raider » 07 mar 2013, 20:11

Ne dirajte Saru, nele i onaj sa kospicama unose vedrinu na ovu temu. Neka ih.

@grgr, upravo tako. Problem je sto ja sada ne vidim igraca njegovih (ne)kvaliteta u NBA ligi, a da je toliko sebican. On dodaje loptu samo i iskljucivo kada mora. Samo najveci kosarkasi su tako postajali igracine, ali Brooks nije vrijedan ni da im peskir opere kada se isprlja. Inace, u ovoj ekipi jedino Deron asistira i ponekada Joe. Blatch je takodjer poseban komad budale, ali pokazuje odredjeni kvalitet, mada je u posljednje 4 utakmice u losoj formi.
Sport je lijek za tijelo i duh.

FOURTHOFFICIAL
Postovi: 3249
Pridružen/a: 12 feb 2013, 19:40
Lokacija: Sarajevo grade moj - this is the city I most enjoy !
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la FOURTHOFFICIAL » 07 mar 2013, 20:20

MT3 je napisao/la:
FOURTHOFFICIAL je napisao/la:Ma opet kad se ovako sagleda nije to ni loše bilo sinoć, samo što će PJ maksimalno iskoristiti ovu priliku da Mirzino samopouzdanje opet poljulja, vidjet cete.

Ušla stara sinoć, yebala mi od do, kaže šta to radiš, reko gledam Mirzu, kaže hoš da i tebi i Mirzi usta razvalim :mrgreen:
hhaha Legenda si :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D
tebra, mozda sam ja legenda, al smo mogli i ja i Mirza da ga popušimo sinoć da nisam ugasio :mrgreen:
Seo rušilac - Inače,momak je legenda,mislim na Sea

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21823
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Unofficialpage » 07 mar 2013, 20:49

Je li to Mirza poceo igrat? Izgleda da je PJ skont'o da Mirzi treba minuta da bi pokaz'o sta zna, jest mu dugo trebalo ali... :D
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

lumani
Postovi: 14975
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la lumani » 07 mar 2013, 21:13

storm_raider je napisao/la:Ne dirajte Saru, nele i onaj sa kospicama unose vedrinu na ovu temu. Neka ih.

@grgr, upravo tako. Problem je sto ja sada ne vidim igraca njegovih (ne)kvaliteta u NBA ligi, a da je toliko sebican. On dodaje loptu samo i iskljucivo kada mora. Samo najveci kosarkasi su tako postajali igracine, ali Brooks nije vrijedan ni da im peskir opere kada se isprlja. Inace, u ovoj ekipi jedino Deron asistira i ponekada Joe. Blatch je takodjer poseban komad budale, ali pokazuje odredjeni kvalitet, mada je u posljednje 4 utakmice u losoj formi.

Brooks je u slicnoj situaciji kao Mirza ;) znaci,kada ude pokusava da se nametne treneru(Ajmo ga barem malo razumjeti ;) ).Ruku na srce,ali ni Mirza ne djeli loptu kada je primi :)

FOURTHOFFICIAL
Postovi: 3249
Pridružen/a: 12 feb 2013, 19:40
Lokacija: Sarajevo grade moj - this is the city I most enjoy !
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la FOURTHOFFICIAL » 07 mar 2013, 21:16

Kupite Mirzi vreću lopti nek nosi kući sve, nikome je ne da :twisted:











:mrgreen:
Seo rušilac - Inače,momak je legenda,mislim na Sea

Avatar
emir79
Postovi: 8774
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la emir79 » 07 mar 2013, 21:28

Ja nesto kontam, pa sad bi pored Mirze mogli imati jos jednog NBA igraca, ali naturalizovanog. Recimo kad bi Mirza popricao sa Redzom, uvjeren sam da bi na parketu poginuo za svoju Bosnu i svoj rodni Donji Vakuf :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Stvarno,mislim da je i Kamen na preporuku Nowitzkog zaigro za Germane,ili sam u sehvetu :mrgreen:
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
GunnerEmir
Postovi: 153
Pridružen/a: 08 nov 2011, 00:38
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la GunnerEmir » 07 mar 2013, 21:31

Gledao sam tekmu sinoć, i većinu tekmi u sezoni, odbrana mu se popravlja iako nije bajna, a,li tu i nemam nekih zamjerki, više mu zamjeram što više ne ulazi unutra, ali što ne pokušaje sa šutevima sa polu-distance...greška je što samo šuta trice, ali vjerujem da i tu nije previše do njega, mislim da cvikeraš to od nejga traži...
"If Ryan Giggs is worth 20 million, Dennis Bergkamp is worth 100 million." — Marco van Basten.

GUNNER 4EVER

lumani
Postovi: 14975
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la lumani » 07 mar 2013, 21:31

emir79 je napisao/la:Ja nesto kontam, pa sad bi pored Mirze mogli imati jos jednog NBA igraca, ali naturalizovanog. Recimo kad bi Mirza popricao sa Redzom, uvjeren sam da bi na parketu poginuo za svoju Bosnu i svoj rodni Donji Vakuf :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Stvarno,mislim da je i Kamen na preporuku Nowitzkog zaigro za Germane,ili sam u sehvetu :mrgreen:

Kaman ima Njemacke krvi u sebi ;)

Avatar
GunnerEmir
Postovi: 153
Pridružen/a: 08 nov 2011, 00:38
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la GunnerEmir » 07 mar 2013, 21:34

Koji će nam k Evans?ako bih već birao nekog iz Netsa onda bi to bio ili Kardashian ili Watson...nekako mislim da bi se oni najbolje uklopili...naravno ne računam ove najbolje igrače Netsa...ma neka nama ZEKE :mrgreen:
"If Ryan Giggs is worth 20 million, Dennis Bergkamp is worth 100 million." — Marco van Basten.

GUNNER 4EVER

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la storm_raider » 07 mar 2013, 21:34

lumani je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Ne dirajte Saru, nele i onaj sa kospicama unose vedrinu na ovu temu. Neka ih.

@grgr, upravo tako. Problem je sto ja sada ne vidim igraca njegovih (ne)kvaliteta u NBA ligi, a da je toliko sebican. On dodaje loptu samo i iskljucivo kada mora. Samo najveci kosarkasi su tako postajali igracine, ali Brooks nije vrijedan ni da im peskir opere kada se isprlja. Inace, u ovoj ekipi jedino Deron asistira i ponekada Joe. Blatch je takodjer poseban komad budale, ali pokazuje odredjeni kvalitet, mada je u posljednje 4 utakmice u losoj formi.

Brooks je u slicnoj situaciji kao Mirza ;) znaci,kada ude pokusava da se nametne treneru(Ajmo ga barem malo razumjeti ;) ).Ruku na srce,ali ni Mirza ne djeli loptu kada je primi :)
Razumijem naravno to, ali ono nije nacin da se nametne neko treneru. Postoje mnogo bolji nacini na koji on moze da se nametne. Ne znam jesi li gledao zadnjih par Mirzinih utakmica, ali uglavnom sutira iz izgradjene akcije (vecinom nakon pick&pop-a, pick&roll-a sa Deronom), osim onog cetvrtog suta sinoc iz okreta sto je bio. Takodjer, sinoc je imao jos 2-3 puta otvoren ulaz prema kosu i odlucio se da asistira. Iskreno, poceo je da dodaje, na momente i previse. To je rezultiralo ove 3 asistencije sto je skupio. Mirza vec neko vrijeme ne forsira svoju ofanzivu (sinocnji sut mozemo zaboraviti, i ja mislim da je morao 2-3 puta uci na ulaz), ali ovo sto Brooks radi je forsiranje, pokusavanje polaganja preko 2-3 igraca, dok su 2 suigraca slobodna.., i slicno. Ne ide.. nije svako Kobe ni Jordan i hvala Bogu pa je tako. :)
Sport je lijek za tijelo i duh.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Imperator98 i 4 gosta.