Miralem Pjanić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Miralem Pjanić
Neće direktno da kaže, nego ono okolo...
Da ima imalo nade, naglasio bi on to glasno i jasno.
Re: Miralem Pjanić
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Re: Miralem Pjanić
i ja sam na trenutak to pomislio. Ko će ti ga znati, mudar je ovaj Pape, možda je rekao Miretu neke stvari...Al ja se još nadam de će igrati. Bar to jedno poluvrijeme, il kao što neko reče da uđe kad bude slobodan udaracbhsport je napisao/la:Ovo je sve taktika za grke, kad udje mire i polomi ih hahaha
"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""
kompleks zvani *Sarajevo*
Re: Miralem Pjanić
Re: Miralem Pjanić
Re: Miralem Pjanić
Ma ovo je ocito suradnja Roma-BiH u potencijalnoj zasjedi grka. Tacsidisa su uzeli kao taoca tako da on ne smije zucnut. Znaci Adolf Pape ce ih sve zajebat.Zagor je napisao/la:i ja sam na trenutak to pomislio. Ko će ti ga znati, mudar je ovaj Pape, možda je rekao Miretu neke stvari...Al ja se još nadam de će igrati. Bar to jedno poluvrijeme, il kao što neko reče da uđe kad bude slobodan udaracbhsport je napisao/la:Ovo je sve taktika za grke, kad udje mire i polomi ih hahaha
❤️🖤
Re: Miralem Pjanić
- Tracy3McGrady
- Postovi: 6549
- Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
- Kontakt:
Re: Miralem Pjanić
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Miralem Pjanić
Paris Saint-Germain are looking to take the City man back to France this summer, and L'Equipe report that Roberto Mancini 'loves' Bosnia and Herzegovina midfielder Pjanic, and considers him the ideal replacement for the underperforming Nasri.Tracy3McGrady je napisao/la:http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... ic-1752549
Jah, ko sto Dzeku voli
Re: Miralem Pjanić
Re: Miralem Pjanić
Pa zato je "loves" pod znacima navodaGoalgetter je napisao/la:Paris Saint-Germain are looking to take the City man back to France this summer, and L'Equipe report that Roberto Mancini 'loves' Bosnia and Herzegovina midfielder Pjanic, and considers him the ideal replacement for the underperforming Nasri.Tracy3McGrady je napisao/la:http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... ic-1752549
Jah, ko sto Dzeku voli![]()
![]()
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Miralem Pjanić
E vidi bas pod navodnicimaemir79 je napisao/la:Pa zato je "loves" pod znacima navodaGoalgetter je napisao/la:Paris Saint-Germain are looking to take the City man back to France this summer, and L'Equipe report that Roberto Mancini 'loves' Bosnia and Herzegovina midfielder Pjanic, and considers him the ideal replacement for the underperforming Nasri.Tracy3McGrady je napisao/la:http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... ic-1752549
Jah, ko sto Dzeku voli![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Re: Miralem Pjanić
Strasna je to ljubav, jos otkako je bio kod gospe u Medjugrju. od tada je Mancini vezan za svoju pravu rodnu grudu BIHGoalgetter je napisao/la:
E vidi bas pod navodnicima![]()
![]()
. Ma garant je tako
![]()
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
-
BigBigBang
- Postovi: 7917
- Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
- Kontakt:
Re: Miralem Pjanić
-
džakailibu
- Postovi: 958
- Pridružen/a: 11 avg 2009, 20:54
- Kontakt:
Re: Miralem Pjanić
Re: Miralem Pjanić
Isto to bi rekli i da je spreman za Grcku, sto je u biti za nas dobra vijest, dakle ova njihova izjava bi mogla znaciti da je spreman za Grcku....
Talijani su nas (papeta) izmanipulisali prvi put za susret u Atini, ovaj put se Pape neda, nas doktor ce odluciti, dakle prve ingormacije stizu u ponedeljak ili utorak slijedece sedmice.
-
AsRomaTuzla
- Postovi: 105
- Pridružen/a: 05 dec 2012, 12:04
- Kontakt:
Re: Miralem Pjanić
Receno je da ce Pjanic mozda biti spreman za utakmicu protiv Palerma koja se inace igra 30.3. tako da nemoj lupat bezvezze, sto prije shvatis da nece moci igrati protiv Grcke bice ti lakse.Batko je napisao/la:Pa Romini doktori kazu da je spreman za tekmu poslije Grcke, vjerovao il ne![]()
Isto to bi rekli i da je spreman za Grcku, sto je u biti za nas dobra vijest, dakle ova njihova izjava bi mogla znaciti da je spreman za Grcku....
Talijani su nas (papeta) izmanipulisali prvi put za susret u Atini, ovaj put se Pape neda, nas doktor ce odluciti, dakle prve ingormacije stizu u ponedeljak ili utorak slijedece sedmice.
Re: Miralem Pjanić
A ti si vidoviti Milan. Sreca pa Pape opet nije pao pod uticaj zabara koji su skloni manipulacijama....
-
džakailibu
- Postovi: 958
- Pridružen/a: 11 avg 2009, 20:54
- Kontakt:
Re: Miralem Pjanić
-
AsRomaTuzla
- Postovi: 105
- Pridružen/a: 05 dec 2012, 12:04
- Kontakt:
Re: Miralem Pjanić
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, AlphonseKauders, ANamelessGhoul, aqarius, ArtemisFowl, Atlanta, atomac123, AzRimiRzA, BarbareZeljin, Bing [Bot], boki86, bordobijeli, Bosanac90, Bosnjo22, brig, Brokula, CAGarfia, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, deda, DeeWa, delko, Drum, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, exampLe., farenhajt, FerdinandF, Frankie, Fudo, GrbavicaHrammm, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, harko35, Hazre, Helemnejse, Iniesta12, jasmin10, Jet2Holiday, JimmyPage, karajlo, Kaunas, KockarVicin007, komax, lakilone, Lavcina, LeCoq, legendarnadruga, LenyYoro15, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, Matterhorn22, mercurial, Micron, Mocvara1991, MostarNeretva, nebeskasila, NeRi_K, omanovski, pama, Paromlinac, Pensioner26, Principatus, RajvoSa89, RaZuti, rishovski, rossonero85, rukometubih23, s4mke, sagitarius, SanaBosna, seha77, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Smaja, Soba, StevieG8, TefalTava, tobaccos, unavita, VensanKasel, VivaLaLiberta, weltschmertz, Wlad55, worchester, Xaniesta, xinxee, Zglavkar, ZmajOdBosne33 i 899 gostiju.




