tanzla je napisao/la:Legenda_BiH je napisao/la:Znal ko gdje bi mogao narucit bih dres?
"Od sada preko portala S******.ba možete kupiti originalni Legea dres i šorc nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine.
Za samo 60 eura (+ troškovi dostave) dres i šorc vašega idola stiže direktno na vaša vrate.
Dovoljno je samo da nazovete broj telefona +387 63 436 988 ili pošaljete svoje podatke (Ime, prezime, adresa i broj telefona) na e-mail: [email protected]"
Kaže "samo" 60 eura
Reprezentativci (fudbal)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- Legenda_BiH
- Postovi: 355
- Pridružen/a: 17 sep 2009, 11:09
- Kontakt:
Re: Reprezentativci (fudbal)
Re: Reprezentativci (fudbal)
- Legenda_BiH
- Postovi: 355
- Pridružen/a: 17 sep 2009, 11:09
- Kontakt:
Re: Reprezentativci (fudbal)
Nazvat cu sutra
- NoName
- Postovi: 5142
- Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
- Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
- Kontakt:
Re: Reprezentativci (fudbal)
Šalim se, vrlo često samo preletim postove ljudi koje cijenim na ovom portalu i prepoznajem ih po avatarima. Moram biti iskren da sam vjerovatno propustio neke od tvojih postova u zadnje vrijeme jer te nisam prepoznao.
Pozdrav.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.
-
pirotehnik
- Postovi: 335
- Pridružen/a: 04 jan 2009, 14:02
- Kontakt:
Re: Reprezentativci (fudbal)
http://www.transfermarkt.de/de/national ... seite.html
http://www.transfermarkt.de/de/spieler/ ... rofil.html
Re: Reprezentativci (fudbal)
Nastupa za kadetsku reprezentaciju BIH (U-17). Solidan igrac!pirotehnik je napisao/la:Ko je ovaj Anid Travancic? Evo ga medju Zmajevima na transfermarktu..
http://www.transfermarkt.de/de/national ... seite.html
http://www.transfermarkt.de/de/spieler/ ... rofil.html
- NK_CELIK
- Postovi: 173
- Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:13
- Lokacija: Sjedim na gajbi piva u redu za ulaz na prepuno Bilino Polje
- Kontakt:
Re: Reprezentativci (fudbal)
Ma njegov amidza cistac tamo u prostorijama u transfermakrtu pa i malog ubacili na spisak preko veze..pirotehnik je napisao/la:Ko je ovaj Anid Travancic? Evo ga medju Zmajevima na transfermarktu..
http://www.transfermarkt.de/de/national ... seite.html
http://www.transfermarkt.de/de/spieler/ ... rofil.html
Re: Reprezentativci (fudbal)
mislim da taj ima na treninzima ima na slikama nekim...NK_CELIK je napisao/la:Ma njegov amidza cistac tamo u prostorijama u transfermakrtu pa i malog ubacili na spisak preko veze..pirotehnik je napisao/la:Ko je ovaj Anid Travancic? Evo ga medju Zmajevima na transfermarktu..
http://www.transfermarkt.de/de/national ... seite.html
http://www.transfermarkt.de/de/spieler/ ... rofil.html
FK DELFIN NEUM
Re: Reprezentativci (fudbal)
A i tebi nije mahana, vidi stavio si AdnanaNoName je napisao/la:@gero, hebo te vrag, otkud ti s tom slikom sadNije zar da si ispumpao bavarsku krv i upumpao neku drugu? Ili je to privremeno, dok se tvoj klub ne razgoropadi
![]()
Šalim se, vrlo često samo preletim postove ljudi koje cijenim na ovom portalu i prepoznajem ih po avatarima. Moram biti iskren da sam vjerovatno propustio neke od tvojih postova u zadnje vrijeme jer te nisam prepoznao.
Pozdrav.
Ne mijenjam krv nizasta na svijetu, Bavarac jednom, Bavarac uvijek
Na slican nacin razmisljamo, ja isto imam nekih 10-tak favorita, cije postove moram procitati, a ostale vecinom preskacem
Pozdrav i tebi.
- NoName
- Postovi: 5142
- Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
- Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
- Kontakt:
Re: Reprezentativci (fudbal)
Ma garant ne čitašgeronimo je napisao/la:A i tebi nije mahana, vidi stavio si AdnanaNoName je napisao/la:@gero, hebo te vrag, otkud ti s tom slikom sadNije zar da si ispumpao bavarsku krv i upumpao neku drugu? Ili je to privremeno, dok se tvoj klub ne razgoropadi
![]()
Šalim se, vrlo često samo preletim postove ljudi koje cijenim na ovom portalu i prepoznajem ih po avatarima. Moram biti iskren da sam vjerovatno propustio neke od tvojih postova u zadnje vrijeme jer te nisam prepoznao.
Pozdrav.![]()
Ne mijenjam krv nizasta na svijetu, Bavarac jednom, Bavarac uvijek![]()
Na slican nacin razmisljamo, ja isto imam nekih 10-tak favorita, cije postove moram procitati, a ostale vecinom preskacemHajde pogodi ima li tebe medju tih 10
![]()
Pozdrav i tebi.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.
Re: Reprezentativci (fudbal)
Nisam puno ni obracao paznju ko je ovaj drugi na slici, rekoh neki menadzer ili tjelohranitelj ( a nisam ja
Nasli se Hercegovci
-
maXimal BVB
- Postovi: 30
- Pridružen/a: 13 nov 2009, 19:42
- Kontakt:
Re: Reprezentativci (fudbal)
Re: Reprezentativci (fudbal)
Osim ako nije odlucio da ostane jos jednu sezonu u Hajduku da im pomogne oko osvajanja HNL-a...
Re: Reprezentativci (fudbal)
Bojim se da je Ibro sada upravog zbog toga pod pritiskom, jer je svjestan da će ga promatrati iz velikih klubova i da ne smije puno griješiti.RiNo je napisao/la:Veceras ce Ibro da briljira na utakmici, posto ga prate skauti Blackburna, Kölna, Celtica....
Osim ako nije odlucio da ostane jos jednu sezonu u Hajduku da im pomogne oko osvajanja HNL-a...
- TheManiacs
- Postovi: 1769
- Pridružen/a: 19 avg 2009, 18:52
- Kontakt:
Re: Reprezentativci (fudbal)
Odigrat ce ibro dobroKnele je napisao/la:Bojim se da je Ibro sada upravog zbog toga pod pritiskom, jer je svjestan da će ga promatrati iz velikih klubova i da ne smije puno griješiti.RiNo je napisao/la:Veceras ce Ibro da briljira na utakmici, posto ga prate skauti Blackburna, Kölna, Celtica....
Osim ako nije odlucio da ostane jos jednu sezonu u Hajduku da im pomogne oko osvajanja HNL-a...
THE MANIACS 1987
Re: Reprezentativci (fudbal)
Veci je pritisak kad skonta kakvu historijsku utakmicu igra...Knele je napisao/la:Bojim se da je Ibro sada upravog zbog toga pod pritiskom, jer je svjestan da će ga promatrati iz velikih klubova i da ne smije puno griješiti.RiNo je napisao/la:Veceras ce Ibro da briljira na utakmici, posto ga prate skauti Blackburna, Kölna, Celtica....
Osim ako nije odlucio da ostane jos jednu sezonu u Hajduku da im pomogne oko osvajanja HNL-a...
Ali uvijek je dobro igrao pod pritiskom (protiv Dinama, Belgije...)
Re: Reprezentativci (fudbal)
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):
Los Colchoneros !
Re: Reprezentativci (fudbal)
polako su počeli mnogi da se kaju jer nisu izabrali put srca i ponosa nego otisli da igraju za drugu zastavu...
Jakupović se pokajao što je odabrao Švicarsku
ovo samo govori kako su počeli svi da nas gledaju drugim ocima, i vjerujem i molim dragog boga da poslije veceras, citav svijet upozna nase momke i na<su drzavuGolman koji je igrao sa Thun-om u Ligi prvaka danas bi se, da može, odlučio igrati za reprezentaciju Bosne i Hercegovine.
"Kajem sto sam se ikada odlučio za Švicarsku" - Eldinu Jakupoviću je dosta i najradije bi da može poništio svoju odluku.
"Trebao sam slušati svoje srce" izjavio je Jakupović za Aarguer Zeitung, "do sada bih imao već 20-30 nastupa za reprezentaciju".
"Nadam se promjeni"
Ovaj 25-godišnjak sada želi uzeti stvari u svoje ruke i poništiti odluku.
"Neću više igrati za Švicarsku već ću tražiti od FIFA-e promjenu".
Može li to uopšte? "Naravno, za Švicarsku sam samo odigrao testnu utakmicu a ne kvalifikacionu", govori Jakupović o svojim šansama.
Odakle dolazi Jakupovićev jaz naspram Švicarske reprezentacije?
Svoju je prvu testnu utakmicu pod palicom Otmara Hitzfelda odigrao 20. augusta protiv Kipra, a poslije toga je ispao iz prvog planu kod selektora Hitzfielda.
Marco Wolfli i Johnny Leoni su u Hitzfieldovim planovima odmah nakon Benaglia koji je broj 1 reprezentacije.
Visoki zahtijevi za nekoga ko grije klupu
Upitno je da li Jakupović u BIH jos uvijek ima mjesta u reprezentaciji.
U svom klubu Lokomotiva Moskva većinu vremena provodi na klupi - za njega nema mjesta u ekipi, a u ljetnom prelaznom roku mu je propao transfer u Tottenham.
ajmo zmajevi srce na teren...samo borbu trazim do posljednjeg atoma snage, i kako god zavrsilo ( a nadam se da ccemo se mi radovati) ja sam srtetan jer ovo su definitivno :
DANI PONOSA I SLAVE za ovu malu ali prelijepu zemlju
Re: Reprezentativci (fudbal)
poslije **** nema kajanja !!!Jakupović se pokajao što je odabrao Švicarsku
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):
Los Colchoneros !
Online
Trenutno korisnika/ca: adrenaline323, antetokounmpo, Atlanta, AzRimiRzA, Bordo10, Brazzzoo123, CAGarfia, D97, Daduli, DeeWa, denza, DzaniMehmet, Elddar, exampLe., Faraon iz Visokog, feniksptica, Goalgetter, Google Adsense [Bot], Hajdeee, HariTz, harko35, jasmin10, jestamaji, karajlo, KockarVicin007, LenyYoro15, Marsal, Micron, MundijalVibes26, Nah1ddd, Nakata, NEZALAGANJE, NKZ199207, Pensioner26, Proximic, rossonero85, s4mke, Shategabri, Shevko, soccerfan, StevieG8, Sveti, trunks1946, Venom, visarionovich, Wisey, Wlad55 i 547 gostiju.




