Nikog ja ne kudim,ja bi iskreno volio da ovaj momak što prije sazri ko igrač i zaigra za nas,ali me STRAŠNO NERVIRAJU OVE NEREALNE IZJAVE KAKO MOMAK FANTASTIČNO IGRA,RAZVALJUJE...Pa dajte molim vas,komentarišite ali u granicama realnosti...Bio je solidan,imao par greški,jak u duelima,ima prolaz,u tom smislu,sve ostalo je smiješno!legenda reala je napisao/la:A ti si izgleda onaj što mu neko plaća da ga kudi po forumima, i priča kako je pijanica, narkoman istjeran iz Karslurhea itd.barsa77 je napisao/la:Ti ili pojma nemaš o lopti ili ti Kolašinac plača da ga promovišeš po forumima...?!Majstor10 je napisao/la:neznate koliko sam bijesan na rezultat nije ovo seo zasluzio seo je opet imao fantasticnu partiju![]()
Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Naravno daj Boze da zaigra za nas, nije o tome prica, ali smirite strasti. Nije ni Roberto Carlos na beku, ni Makelele na zadnjem veznom. Ali mozda bude nas Vidic na stoperu.
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
- legenda reala
- Postovi: 32104
- Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
- Lokacija: Gorazde
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Ništa on nije rekao samo je pretjerao u blaćenju, kao što Majstor pretjeruje u hvaljenju Kolašinca, on kaže da nema mjesta u našoj repci, a i sam Pape kaže da ima papire odmah bi ga zvaoCartman je napisao/la:Barsa je samo rekao istinu. Pretjerujete brate. Svaka njemu cast, ali ima ocite mane sto se tice tehnike i pasova. Zato ponvaljam po stoti put: ON MORA IGRAT STOPERA. Jer defanzivno je beton.
Dečku je tek 19 godina, i već sad je jako dobar defanzivac, u napadu škripi, ali je i sinoć dosta dobro povuko loptu par puta, na kraju da je loš ne bi ga forsirali u Schalkeu toliko
- Papastathopoulos
- Postovi: 6150
- Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
- Lokacija: Jablanica
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Ps. Kolasinac moze igrati stopera, al samo ukoliko pored sebe ima visokog drugog stopera, jer nije bas pametno igrati sa dva stopera od po 180-183 cm..
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
On je zaigro samo zato što se Fuchs povrijedio,nije on izbacio Fuchsa iz postave,a vidjet češ sljedeču utakmicu Šalkea ko igra lijevog bočnog,upamti!Kolašinac na štoperu-valja,na poziciji lijevog bek-ne valja!I koliko god Lulić i Salihović nisu za beka,još uvijek imaju prednost u odnosu na Kolašinca,a na stopera pored Spahića,Zukanovića,Vranješa i Pandže još uvijek nema mjesta,tako da još uvijek sam mišljenja da nije za prvih 11!Pogrešno sam se možda prije izjasnio da nije za reprezentacije,ON NIJE ZA PRVIH 11!legenda reala je napisao/la:Ništa on nije rekao samo je pretjerao u blaćenju, kao što Majstor pretjeruje u hvaljenju Kolašinca, on kaže da nema mjesta u našoj repci, a i sam Pape kaže da ima papire odmah bi ga zvaoCartman je napisao/la:Barsa je samo rekao istinu. Pretjerujete brate. Svaka njemu cast, ali ima ocite mane sto se tice tehnike i pasova. Zato ponvaljam po stoti put: ON MORA IGRAT STOPERA. Jer defanzivno je beton.![]()
Dečku je tek 19 godina, i već sad je jako dobar defanzivac, u napadu škripi, ali je i sinoć dosta dobro povuko loptu par puta, na kraju da je loš ne bi ga forsirali u Schalkeu tolikopa nisu valjda i kod njih talovi
- legenda reala
- Postovi: 32104
- Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
- Lokacija: Gorazde
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Šta ću ti ja, čovjek nema isti pogled na nogomet kao ti, njemu se sviđa Kolina igra
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Sta je sa Bunozom ? Nesto mi on naumpade.
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Udari glavom u zid, pa neka se kuca srusi po tebi. Postat ces pametniji nakon toga.Majstor10 je napisao/la:Cuj pored pandze, zukanovica, i vranjesa nema mjesto hahahahahahahahahahaha alania gent mechelen kortrijk kdjfhsk hahahahaha
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Bunoza je krajem pretprošle godine nogu slomio, i čitavu prošlu je proveo u rehabilitaciji, ima par dana, neko od forumaša ga je pomenuo da je ponovo zaigrao za prvi tim .... Wisle ?? , jel igra u Wisli ?L_blancos je napisao/la: Sta je sa Bunozom ? Nesto mi on naumpade.
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Zaboravljaš jednu bitnu stvar.Momak nema naše papire.Kad dobije naše papire od se može upoređivati sa reprezentativcima, glupo ti je ovo pokušavanje da uzdigneš Kolašinca tako što ćeš ponižavati naše reprezentativce.Kakvi god da su, naši su.Majstor10 je napisao/la:momak sa 19 godina rastura u klubu poput schalkea i dobio je veci rejting od njemackog reprezentativca howedesa juce a ko fol nema mjesta pored igrace iz amaterske lige Hahahaha
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Ako ga vi pljujete ima ko nece ljudi poput jens kellera i ostali pravi strucnjaci
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Treba ugrabit i Arslanagica i mozda Dilavera i to bi bilo to sto se tice odbrane za narednih 12 godina.L_blancos je napisao/la:Samo da ga je ugrabit, on i Bicakcic/Pandza/Vranjes bi trebali ciniti stoperski par u narednih 10 g. Mislim da on nikad nece zaigrati sa Spahicem jer je ovom 33 a glavonji 19.
Sta je sa Bunozom ? Nesto mi on naumpade.
A sto se Bunoze tice koliko se kur.cio da ce igrati za onu repku koja ga prva pozove,pa et na kraju nema mjesta niti u jednoj.
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
barsa77 je napisao/la:,još uvijek imaju prednost u odnosu na Kolašinca,a na stopera pored Zukanovića,Vranješa i Pandže još uvijek nema mjesta,tako da još uvijek sam mišljenja da nije za prvih 11!Pogrešno sam se možda prije izjasnio da nije za reprezentacije,ON NIJE ZA PRVIH 11!
Zato cemo i otic na neko veliko takmicenje, al u ku*** sve dok nam je takvih strucnjaka poput tebe za koje u prvih 11 imaju mjesta igraci iz Izraelske lige i 2 lige Bjelorusije, a decko koji je sa 19 god dospio u prvi tim jednog Salkea nema mjesta.
- Papastathopoulos
- Postovi: 6150
- Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
- Lokacija: Jablanica
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
11' [0 - 1] N. Fajic
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, Alucard, ArtemisFowl, Atlanta, AzRimiRzA, bh22, boki86, Bosnjo22, CAGarfia, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, denza, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, GG3, GrbavicaHrammm, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Hazre, Helemnejse, Imamkarbarum, Iniesta12, Invincibles14, J1897, klasik, KockarVicin007, komax, kovac, lakilone, LeCoq, legendarnadruga, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsal, MokraKifla, nebeskasila, omanovski, Pensioner26, PeppermintSA, RajvoSa89, RaZuti, rossonero85, rukometubih23, s4mke, sagitarius, SanaBosna, seha77, Shevko, Sheyi, signalidunapark, soccerfan, TefalTava, VensanKasel, Wlad55, Xaniesta, xinxee i 507 gostiju.



