Belgija-BiH/BiH-Belgija

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,insider

BiH ce u Zenici:

1. Pobjediti
208
89%
2. Igrati nerijeseno
15
6%
3. Izgubiti
12
5%
 
Ukupno glasova: 235

Avatar
Nerko_Juventino
Postovi: 557
Pridružen/a: 04 okt 2008, 01:37
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la Nerko_Juventino » 25 nov 2008, 13:59

Ma kad se Zlatan oporavi, igrat cemo sa dva zadnja vezna, Bajramovic-Rahimic, a za odbranu bi bilo idealno kad bi se Papac vratio, joj onda nam ne moze niko nista. 8-)
BE A JUVE FAN OR PRAY THAT YOUR TEAM WINS!!!!!!!!

Neutral
Postovi: 37987
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la Neutral » 25 nov 2008, 14:00

dosta i 2 nemozemo na 1 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Anel1990
Postovi: 5
Pridružen/a: 26 mar 2008, 12:40
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la Anel1990 » 25 nov 2008, 14:03

Tuj fali samo bajramovic i nadarevic ,,, ako se papac vrati i ako nadararevic bude igrao ondar bi nam odbrana bila jaka . a i bajramovic bi dobar bio ....... steta sto nemamo Salihamidzica:( kad bi (salihamizic i spahic i nadarevic i papac ) bili u odbrani bila bi nam odbrana najaca u europi hahahahaahahahahahaahahahahahahahahahahaha
a u sredini bi trebali biti (Bajramovic i pjanic i misimovic i salihovic) bilo bi ekstra a u napad bi trebali biti Ibisevic i dzeko ili mozda muslimovic

znaci na terenu da budu ( Salihamidzic , pjanic, misimovic , Nadarevic , ibisevic , Dzeko , Bajramovic , papac , spahic , salihovic , Hasagic )

ovi bi trebali igrati , ondar bi sve pobjedili a znam da nemamo vize salihamidzica steta velika :(

al ciro najbolje zna :(

Avatar
Burberry
Postovi: 162
Pridružen/a: 02 nov 2008, 16:08
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la Burberry » 25 nov 2008, 14:11

Kakav Nadarević...za mene on nikad nije bio nešto...bolje zvati Jahića iz Arisa...također na neku od prijateljskih tekmi treba zvati Miloševića i Trivunovića...te Mikelinija koji je platio ceh neiskustva protiv Slovenije...mislim da bi bio solidan kad bi se ustalio malo...kad bi imao više utakmica u nogama...naravno pokušati vratiti Papca te zvati Vrančića iz Mainza(ako se ne varam)...

Anel1990
Postovi: 5
Pridružen/a: 26 mar 2008, 12:40
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la Anel1990 » 25 nov 2008, 14:14

ja neznam jesteli vi vidjeli nadarevica kako igra ( covjek se bori 100% ) u mojim ocima on nam najvize treba :( neznam jesteli gledali utakmicu protiv norveske ? a jahic haha kakav on ....

Neutral
Postovi: 37987
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la Neutral » 25 nov 2008, 14:14

hasagic, berberovic, hrgovic,spahic, nadarevic,rahimic,bajramovic,salihovic,miske,ibisevic te dzeko prvih 11, i tumoze uc pjanic sto ga ne furamo nije mi jasno kako su hrvati modrica

Avatar
Burberry
Postovi: 162
Pridružen/a: 02 nov 2008, 16:08
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la Burberry » 25 nov 2008, 14:20

Nije ni Modrić furan bio u Miralemovim godinama...sjeti se svjetskog prvenstva u Njemačkoj...sjedio je samo na klupi...

Neutral
Postovi: 37987
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la Neutral » 25 nov 2008, 14:22

Burberry je napisao/la:Nije ni Modrić furan bio u Miralemovim godinama...sjeti se svjetskog prvenstva u Njemačkoj...sjedio je samo na klupi...


ko je bio trener tada cico :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , nisi eduarda pozvali pa je poludio mamic, i kranjcar je bezze bio onda i sada je modric bolji od njega 1000 puta

Avatar
Burberry
Postovi: 162
Pridružen/a: 02 nov 2008, 16:08
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la Burberry » 25 nov 2008, 14:23

Rz88 je napisao/la:
Burberry je napisao/la:Nije ni Modrić furan bio u Miralemovim godinama...sjeti se svjetskog prvenstva u Njemačkoj...sjedio je samo na klupi...


ko je bio trener tada cico :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , nisi eduarda pozvali pa je poludio mamic, i kranjcar je bezze bio onda i sada je modric bolji od njega 1000 puta
Uglavnom nisu ni njega forsirali...

Neutral
Postovi: 37987
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la Neutral » 25 nov 2008, 14:25

nisu jer je bio cico trener -.-. sin mu je igrao na poziciji modrica da je bio neko drugi modric bi igrao a ne niko

Anel1990
Postovi: 5
Pridružen/a: 26 mar 2008, 12:40
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la Anel1990 » 25 nov 2008, 14:26

ma niko iz nase lige netreba igrati za bosnu :X

Avatar
Nerko_Juventino
Postovi: 557
Pridružen/a: 04 okt 2008, 01:37
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la Nerko_Juventino » 25 nov 2008, 14:26

Zaboravljate Rahimica u tim svojim formacijama, to je po meni najvazniji igrac, da njega nema,primali bi po 5 komada,al zadnje vezne niko ne gleda, nisu atraktivni,svi bi napadace i ofanzivne u ekipi. Ne ide to tako. Pogledajte koju utakmicu Rahimica, znaci malo vise paznje na njegovu igru, covjek je car u nasoj vezi.
BE A JUVE FAN OR PRAY THAT YOUR TEAM WINS!!!!!!!!

Neutral
Postovi: 37987
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la Neutral » 25 nov 2008, 14:31

dm je najvazniji igrac u nekoj postavi naravno tu je i jedn golaman heheheh

Avatar
Nerko_Juventino
Postovi: 557
Pridružen/a: 04 okt 2008, 01:37
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la Nerko_Juventino » 25 nov 2008, 14:34

Anel1990 je napisao/la:ma niko iz nase lige netreba igrati za bosnu :X
Slazem se u potpunosti. Najgora liga u Evropi.
BE A JUVE FAN OR PRAY THAT YOUR TEAM WINS!!!!!!!!

Neutral
Postovi: 37987
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la Neutral » 25 nov 2008, 14:35

makedonska je gora, ,svedska je to negdje, a tu je jos i albanska uglavnom medu 3 najgore je nasa

Avatar
Franck Ribery
Postovi: 7
Pridružen/a: 24 nov 2008, 22:42
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la Franck Ribery » 25 nov 2008, 14:40

Vozdra raja,

evo da i ja probijem led sa svojim prvim postom. Ja licno mislim da imamo dobre sanse da pozitivno prodjemo s Belgijancima. Napad nam je zasad odlican. Ukoliko nasi ofanzivci ovako nastave tu nikakvi problema nece biti, ali to sto me stvarno zabrinjava je zadnja linija. Kao prvo imamo samo jednog kvalitetnog stopera - Spahic. Kao drugo mi uopste nemamo rijesenja na lijevoj strani. Salihovic igra lijevog beka sto je zaista steta jer bi nam Sejad mnogo vise mogao pomoci u ofanzivi (Asistencije, prodore itd.) A stvarno mi isto ide na zivce kad ljudi kazu da nemamo dobri odbrambenih igraca. Da Ciro vrati Nadarevica i Jahica i pozove jos Mirvica i Trivunovica vidjelo bi se kako bi nam odbrana ojacala. Jos da se uz to vrati Papac..... iako licno mislim da se Sasa nece predomisliti.
Ali nije to toliko crno kako izgleda. Ima rijesenja, ima...

Budite pozdravljeni !

Ribery

Neutral
Postovi: 37987
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la Neutral » 25 nov 2008, 14:41

de ti meni ribery reci da li ce nam veceras nas bayern pobijediti sa 3 ili 4 gola razlike

Avatar
CheGuevara
Postovi: 620
Pridružen/a: 23 nov 2008, 23:56
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la CheGuevara » 25 nov 2008, 15:18

Burberry je napisao/la:Kakav Nadarević...za mene on nikad nije bio nešto...bolje zvati Jahića iz Arisa...također na neku od prijateljskih tekmi treba zvati Miloševića i Trivunovića...te Mikelinija koji je platio ceh neiskustva protiv Slovenije...mislim da bi bio solidan kad bi se ustalio malo...kad bi imao više utakmica u nogama...naravno pokušati vratiti Papca te zvati Vrančića iz Mainza(ako se ne varam)...
Al ga i ti podvali! Kakav te Milosevic? koliko on ima godina? gdje on igra? sto u najboljim fudbalskim godinama igra za ekipe poput sarajeva ili nekih totalno losih polskih klubova?? odakle vam to na jednom za Milosevica?? dajte ba ljudi, sta se palite odma na medije..spomene se jedno ime, odma svi ustaju i deru se za tim imenom a vjerovatno nemaju pojma ni kako taj igrac igra...
A sto se tice Mikilinija..on u nikakvom slucaju nije platio ceh neiskustva protiv Slovenije...on je jednostavno los..pa vi govorite sta hocete..24-25 godina mu je a on igra u nasoj saban ligi..**** ti tog igraca!

Neutral
Postovi: 37987
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la Neutral » 25 nov 2008, 15:21

nadarevic je najbolji

Avatar
CheGuevara
Postovi: 620
Pridružen/a: 23 nov 2008, 23:56
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la CheGuevara » 25 nov 2008, 15:29

Rz88 je napisao/la:nadarevic je najbolji
mozda za tebe..zato sto ga simpatizujes...inace se nebi moglo reci koje nas najbolji u repki...igraju se razlicite pozicije a svaki igrac je u necemu vazni i bolji od drugih!
Po meni:
Hasagic: Najbolji golman sto smo dosad imali
Spahic: Nasa zivotna garancija u odbrani!
Misimovic: Nasa glava u sredini!
Dzeko: Nas najkompletni i najmladzi napadac!
itd...

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.