Nogometna reprezentacija Hrvatske

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,Trigger,VanBasten,Devil,dubrava

Ko je najbolji golman u povijesti reprezentacije

Ladić
10
18%
Pletikosa
16
29%
Subašić
29
53%
 
Ukupno glasova: 55

Avatar
KSIVLE
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 okt 2012, 16:01
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la KSIVLE » 28 mar 2013, 10:13

anton 1983 je napisao/la:
Neam ti pametnog odgovora jer si ti postavio prekoplicirano pitanje, a da nisi toga niti svjestan.

Koji su uvjeti a da to nije "klubizacija", dal igrač mora biti rođen u Hrvatskoj, bez obzira ko su mu starci? Dal je bitno koliko dugo živi u Hrvatskoj i dal se oženio za Hrvaticu i napravio hrvatskog sina? Dal je bitno od kuda mu je djed? Dal je bitno da se preziva na IĆ?

Pitanja PK, a malo odgovora...
Nije uopće komplicirano, samo ti sve kompliciraš. Znači koliko naturaliziranih igrača je po vama maksimum? Pritom je nebitno otkud mu je pradjed, kako mu prezime završava ili koliko je malih Hrvata naštancao? Ako ti treba objasniti pojam naturalizacije, slobodno kaži.
"Zanimanje tako velikih klubova godi, ali ja neću napustiti Dortmund. Ovdje nogomet nikada nije bio sporedna stvar; oduvijek je bio glavna!"

Avatar
nate
Postovi: 1285
Pridružen/a: 23 sep 2012, 15:05
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la nate » 28 mar 2013, 10:13

Pitanje je jednostavno.

Da ti pojasnim...Kolik obi po tebi Brazilaca jos moglo igrati u reprezentaciji ili nekih drugih stranaca (ovisi o Mamicu :lol: )?

Za mene niti jedan. Ali Eduardo je barem prosao sve mlade selekcije, dosao tu sa 15 godina i slicno. Ali ne bi ni on za mene smio igrat, ali sta je tu je. Jako mi je drag igrac.

No Sammir nema teorije da ima mjesta u reprezentaciji. Zadnjih godinu, dvije nije odigrao postene utakmice. Zadnja koju pamtim je ona protiv Malmoa na Maksimiru. Ali i da je Messi i Ronaldo u jednom ne bi smio igrat za Hrvatsku.

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la anton 1983 » 28 mar 2013, 10:18

KSIVLE je napisao/la:Ako ti treba objasniti pojam naturalizacije, slobodno kaži.
PA TREBA TO TI I KAŽEM!!!! Dal je Ozil naturaliziran iako je 3 generacija turka u Njemačkoj i dal je Sertić naturaliziran, a u svom životu u Hrvatsku nije kročio? Dal je Gomez naturaliziran ako mu je TATA španjolac, a majka Njemica, s tim da se rodio u Njemačkoj? Kaj je sa Balotellijem? Dal su "Bosanci" Hrvati? Zašto Dudu više zaslužuje da BUDE HRVAT, od Sammira?
nate je napisao/la: Za mene niti jedan. Ali Eduardo je barem prosao sve mlade selekcije, dosao tu sa 15 godina i slicno. Ali ne bi ni on za mene smio igrat, ali sta je tu je. Jako mi je drag igrac.

Za ovo sam i ja NEKADA bio. No onda sam se zapitao, zašto to smiju Njemci, Francuzi, Talijani , Englezi, a mi ćemo sebi stvarati kamen spoticanja?
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Avatar
nate
Postovi: 1285
Pridružen/a: 23 sep 2012, 15:05
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la nate » 28 mar 2013, 10:27

@anton

Pa nek Nijemci, Talijani ili bilo ko imaju sve strance ja iste ne zelim u nasoj reprezentaciji. Sto bi se mi trebali ravnat po njima. Yebes vise reprezentacije kad sve vise lice na klubove. To ja ne zelim i boli me neka stvar za sve ostale.

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la anton 1983 » 28 mar 2013, 10:43

nate je napisao/la:@anton

Pa nek Nijemci, Talijani ili bilo ko imaju sve strance ja iste ne zelim u nasoj reprezentaciji. Sto bi se mi trebali ravnat po njima. Yebes vise reprezentacije kad sve vise lice na klubove. To ja ne zelim i boli me neka stvar za sve ostale.
Znači ti otvoreni priznaješ da si limitiran?
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Avatar
KSIVLE
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 okt 2012, 16:01
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la KSIVLE » 28 mar 2013, 10:49

anton 1983 je napisao/la: PA TREBA TO TI I KAŽEM!!!! Dal je Ozil naturaliziran iako je 3 generacija turka u Njemačkoj i dal je Sertić naturaliziran, a u svom životu u Hrvatsku nije kročio? Dal je Gomez naturaliziran ako mu je TATA španjolac, a majka Njemica, s tim da se rodio u Njemačkoj? Kaj je sa Balotellijem? Dal su "Bosanci" Hrvati? Zašto Dudu više zaslužuje da BUDE HRVAT, od Sammira?
Pa naturalizirani državljanin je onaj koji samim rođenjem nije stekao državljanstvo određene države, već na temelju nekih drugih činjenica. Znači, Ozil ili Gomez nisu naturalizirani Njemci, već samo u cijelosti ili djelomično imaju drugačiju etničku pripadnost. Isto je i kod nas sa Srnom, Ogijem, Ademijem, Subašićem, ranije Pršom, Koznikuom, Žutim... Dakle nije Ozil = Sammir već Ozil = Srna, odnosno Gomez = Sammir, već Gomez = Ogi.

Za Sertića ne znam jel rođenjem mogao postati hrvatski državljanin ili ne, a isto vrijedi i za Balotellija mada znam da je on etnički čisti Ganac.

Moje neko mišljenje o ovom je da za reprezentacije ne bi trebali igrati igrači koji niti imaju etničke korjene u određenoj zemlji, niti tako čvrste veze sa tom zemljom da ne stječu njeno državljanstvo samim rođenjem. Ili barem da se taj broj ograniči na max jednog ili dva igrača.
"Zanimanje tako velikih klubova godi, ali ja neću napustiti Dortmund. Ovdje nogomet nikada nije bio sporedna stvar; oduvijek je bio glavna!"

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la anton 1983 » 28 mar 2013, 11:01

Znači ovak, poldi i klose su ti koji ne bi "smjeli" kao što nebi smjeli niti Dudu i Sammir, ak sam te dobro shvatio, no ako se putam krvi nađe jedna 50 tnina te nacionalnosti ti za nju možeš igrati, te moreš igrati za tu repku ako si Alaba, jer si rođen u austriji iako ti niti mama niti tata nisu Austrijanci?
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Avatar
KSIVLE
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 okt 2012, 16:01
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la KSIVLE » 28 mar 2013, 11:18

Da ponovim... Po meni za reprezentaciju ne bi trebali igrati oni koji niti etnički pripadaju određenoj državi, niti imaju tako uske veze sa tom državom da rođenjem stječu njeno državljanstvo. Ako ne to, onda bi njihov broj trebalo ograničiti. Jel sad kopčaš?

A apsolutno sam protiv da u reprezentaciji Hrvatske igraju likovi kao Sammir koji su se slučajno zatekli u Hrvatskoj i koji su tu samo jer nemaju kvalitete da igraju drugdje, a k tome su još projekt mafijaša koji drma HNS-om. Dudu mi pak ne smeta unatoč gore navedenom, jer je on nogometno stvoren u Hrvatskoj, a k tome je i nemjerljivo kvalitetniji igrač od Sammira.
"Zanimanje tako velikih klubova godi, ali ja neću napustiti Dortmund. Ovdje nogomet nikada nije bio sporedna stvar; oduvijek je bio glavna!"

Avatar
nate
Postovi: 1285
Pridružen/a: 23 sep 2012, 15:05
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la nate » 28 mar 2013, 11:59

anton 1983 je napisao/la:
nate je napisao/la:@anton

Pa nek Nijemci, Talijani ili bilo ko imaju sve strance ja iste ne zelim u nasoj reprezentaciji. Sto bi se mi trebali ravnat po njima. Yebes vise reprezentacije kad sve vise lice na klubove. To ja ne zelim i boli me neka stvar za sve ostale.
Znači ti otvoreni priznaješ da si limitiran?
ako je limitiranost da zelim hrvate u reprezentaciji hrvatske - onda sam limitiran ;)

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la anton 1983 » 28 mar 2013, 12:37

KSIVLE je napisao/la:Da ponovim... Po meni za reprezentaciju ne bi trebali igrati oni koji niti etnički pripadaju određenoj državi, niti imaju tako uske veze sa tom državom da rođenjem stječu njeno državljanstvo. Ako ne to, onda bi njihov broj trebalo ograničiti. Jel sad kopčaš?

A apsolutno sam protiv da u reprezentaciji Hrvatske igraju likovi kao Sammir koji su se slučajno zatekli u Hrvatskoj i koji su tu samo jer nemaju kvalitete da igraju drugdje, a k tome su još projekt mafijaša koji drma HNS-om. Dudu mi pak ne smeta unatoč gore navedenom, jer je on nogometno stvoren u Hrvatskoj, a k tome je i nemjerljivo kvalitetniji igrač od Sammira.
Znači Podolski i Klose isto ne? To mi moraš odgovoriti.
nate je napisao/la:ako je limitiranost da zelim hrvate u reprezentaciji hrvatske - onda sam limitiran ;)
ne zbog toga, nego bi trebao slijediti razvoj. kao što sam i rekao i ja sam bio protiv DUDA i Sammira, no onda sam vidio da nama i bosanci i srbi i "Albanci" igraju za repku, pa se pitam dal sam licemjeran i onda još uz to vidim šta rade drugi i na taj način se poboljšavaju, a ja tu sebi opciju neću dati, radi nekog principa pa ću zaostajati...

Kolko god to neko htio opravdati, DUDU ziher nema više prava od Sammira da igra za repku samo zbog razloga jer je 4 godina prije došao u HRVATSKU. Pa sad kad je DUDU otišao van, ja ne znam ko od njih dvoje je VIŠE ŽIVIO u HR...
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Avatar
Insect_terminator
Postovi: 467
Pridružen/a: 13 apr 2011, 20:10
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Insect_terminator » 28 mar 2013, 12:50

KSIVLE je napisao/la: A apsolutno sam protiv da u reprezentaciji Hrvatske igraju likovi kao Sammir koji su se slučajno zatekli u Hrvatskoj i koji su tu samo jer nemaju kvalitete da igraju drugdje, a k tome su još projekt mafijaša koji drma HNS-om. Dudu mi pak ne smeta unatoč gore navedenom, jer je on nogometno stvoren u Hrvatskoj, a k tome je i nemjerljivo kvalitetniji igrač od Sammira.
Ali Sammir ima pravo igrati za reprezentaciju jer je HR drzavljanin kao i Dudu. Ti ne smatras da je kvalitetan za reprezentaciju, ja recimo smatram da je kvalitetniji od Kranjcara. Stimac je pozvao Sammira zato sto smatra da moze pomoci reprezentaciji i kraj price. Pa zamisli da Stiamc ide udovoljavati zeljama tz navijaca poput tebe. Uglavnom koga boli qurac sto ti mislis bitno je sto Stimac misli jer on je odgovoran za reprezentaciju. Najbolje bi bilo da mu ti slozis popis a da on bude odgovoran ..... skroz si licemjeran par postova iznad si se pozivao na obveze koje nose izbornicko mjesto ..... kako imas zeludac toliko otrovan biti 8-)

Avatar
nate
Postovi: 1285
Pridružen/a: 23 sep 2012, 15:05
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la nate » 28 mar 2013, 13:07

@inscent :lol:

kazes da stimac ne bi trebao udovoljavati navijacima, vec da on sam bira igrace. nemioj me hebat da mislis da je on htio sammira u reprezentaciju. prije 3 godine je izjavljivao da mu je mamic nudio mjesto izbornika ako bude imao kvotu svojih igraca.a sada kada je izbornik to se i događa. i sammir da je kvalitetniji od kranjcara. okej, niko je pao u formi totalno, ali lik ans je vadio u zadnjim kvalifikacijama.

pa sta sada svaki nogometas koji ima hrvatsko drzavljanstvo moze igrat za reprezentaciju. koja je onda bit reprezentacije? ja nisam bio za eduarda, ali tako je kako je. sta cemo sada uvodit svakog koji naiđe...

Avatar
KSIVLE
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 okt 2012, 16:01
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la KSIVLE » 28 mar 2013, 13:29

Insect_terminator je napisao/la: Ali Sammir ima pravo igrati za reprezentaciju jer je HR drzavljanin kao i Dudu.
Ima pravo. Postoji legalitet, ali za masu navijača ne i legitimitet. ;)
Insect_terminator je napisao/la:Ti ne smatras da je kvalitetan za reprezentaciju, ja recimo smatram da je kvalitetniji od Kranjcara.
Tvoje subjektivno mišljenje s kojim se mnogi ne bi složili. Da ne napominjem da je Kranjčar Hrvat koji je dosta i pružio u ovoj repki, dok je Sammir samo stranac prosječne kvalitete.
Insect_terminator je napisao/la:Stimac je pozvao Sammira zato sto smatra da moze pomoci reprezentaciji i kraj price. Pa zamisli da Stiamc ide udovoljavati zeljama tz navijaca poput tebe. Uglavnom koga boli qurac sto ti mislis bitno je sto Stimac misli jer on je odgovoran za reprezentaciju. Najbolje bi bilo da mu ti slozis popis a da on bude odgovoran .....
Nek zove koga hoće. istina da je moje (kao i tvoje) mišljenje nebitno, ali to ne znači da ja (i ti) nemamo pravo na isto.
Insect_terminator je napisao/la:skroz si licemjeran par postova iznad si se pozivao na obveze koje nose izbornicko mjesto ..... kako imas zeludac toliko otrovan biti 8-)
On je izbornik repke i javna ličnost, pa mora paziti na svoje ponašanje, a ne se bahatiti ko kakav šerif na svaku naznaku različitog mišljenja. I ne znam po čemu sam ja licemjeran??? A šta reći za tvoje bogove Šticu i Mamića koji su se prije godinu dana gledali preko nišana, a sad dijametralno suprotna priča??? Ili šta reći na Šticino "Sammiru nije mjesto u repki" od prije godinu dana?

Bez uvrede, ali tebe je očito lako kupiti jeftinom demagogijom. Bitno je da Štico nosi krunicu na utakmici i napiše molitvu na Fejsu, a pritom ćemo zaboraviti da je riječ o liku koji je prekršio skoro sve Božje i Crkvene zakone. ;) Kužiš my point?



@Anto, između Klosea, Podolskog i Dudua s jedne strane i Sammira postoji par bitnih razlika. Prije svega ova trojica su nemjerljivo kvalitetniji igrači, a osim toga su i njihove veze sa GER/CRO puno jače nego Sammirove. zato meni Dudu uopće ne smeta u repki, a Sammir smeta. A sad da ti odgovorim i na ovo pitanje - da se mene pita, naturalizirani državljani ne bi igrali za reprezentacije država čije su državljanstvo stekli naturalizacijom ako nemaju etničke korijene u toj državi. Ako Poldi i Klose ne udovoljavaju tim uvjetima, ne bi trebali igrati za Elf po mom nekom idealističkom viđenju reprezentacija. Zar ti sve treba nacrtati? :lol:
Zadnja izmjena: KSIVLE, dana/u 28 mar 2013, 13:39, ukupno mijenjano 1 put.
"Zanimanje tako velikih klubova godi, ali ja neću napustiti Dortmund. Ovdje nogomet nikada nije bio sporedna stvar; oduvijek je bio glavna!"

Avatar
Insect_terminator
Postovi: 467
Pridružen/a: 13 apr 2011, 20:10
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Insect_terminator » 28 mar 2013, 13:31

nate je napisao/la:@inscent :lol:

kazes da stimac ne bi trebao udovoljavati navijacima, vec da on sam bira igrace. nemioj me hebat da mislis da je on htio sammira u reprezentaciju. prije 3 godine je izjavljivao da mu je mamic nudio mjesto izbornika ako bude imao kvotu svojih igraca.a sada kada je izbornik to se i događa. i sammir da je kvalitetniji od kranjcara. okej, niko je pao u formi totalno, ali lik ans je vadio u zadnjim kvalifikacijama.

pa sta sada svaki nogometas koji ima hrvatsko drzavljanstvo moze igrat za reprezentaciju. koja je onda bit reprezentacije? ja nisam bio za eduarda, ali tako je kako je. sta cemo sada uvodit svakog koji naiđe...
Dinamo je uvijek imao svoju kvotu reprezentativaca ...... uglavnom sto je tu nepravedno, Sammir je najbolji igrac Dinama pa po nekoj logici zasluzuje biti unutra prije Ademija, Radosevica i Andrijasevica koji su isto HR reprezentativci.

I da svaki nogometas koji ima hr drzavljanstvo moze nastupati za reprezentaciju sto ti tu nije jasno :?: Uglavnom ako ti to smeta trebas prosvjedovati na drugoj adresi, nisu Mamic i Stimac donesli tu odluku. Ja sam protiv onoga sto se dogadja u arapskim zemljama da kupis nekog brazilca koji igra za nacionalni tim. Sammir je vec tu 7 god, nakon 5 cini mi se da je dobio mogucnost igrati za reprezentaciju kao i Dudu sve je cisto i transparentno. Ne dobivas drzavljanstvo tako da dodjes na salter ja bi drzavljanstvo i dobijes drzavljanstvo vec moras ispuniti uvijete a ovi decki su ocito ispunili, ponavljam ukoliko vam je muka od toga sto se lagano dobiva drzavljanstvo prosvjedujte ispred sabora a ne serite po Stimcu koji ima pravo pozvat koga zeli

KSIVLE je napisao/la:
On je izbornik repke i javna ličnost, pa mora paziti na svoje ponašanje, a ne se bahatiti ko kakav šerif na svaku naznaku različitog mišljenja. I ne znam po čemu sam ja licemjeran??? A šta reći za tvoje bogove Šticu i Mamića koji su se prije godinu dana gledali preko nišana, a sad dijametralno suprotna priča??? Ili šta reći na Šticino "Sammiru nije mjesto u repki" od prije godinu dana?

Bez uvrede, ali tebe je očito lako kupiti jeftinom demagogijom. Bitno je da Štico nosi krunicu na utakmici i napiše molitvu na Fejsu, a pritom ćemo zaboraviti da je riječ o liku koji je prekršio skoro sve Božje i Crkvene zakone. ;) Kužiš my point?
Bez brige on za sada jako dobro obavlja duznost izbornika .... moras se sa time sloziti makar ti je ocito trn u oku. Da smo recimo nakon ovoliko odigranih kola u situaciji kao sto je Srbija trenutno vjerojatno bi bili na istoj strani ali ovako ne. Ponavljam 2010 sam bio jedan od vecih protivnika Stimca pa po toj logici sam i ja licemjeran jer sam sada za njega ali kada su meni iskljucivo mjerilo rezultati koje osoba ostvaruje, a ne koliko je osoba religiozna, sto prica, dal je skolovana. Nadam se da ti kuzis my point ;)
Zadnja izmjena: Insect_terminator, dana/u 28 mar 2013, 13:41, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la anton 1983 » 28 mar 2013, 13:36

KSIVLE je napisao/la:Tvoje subjektivno mišljenje s kojim se mnogi ne bi složili. Da ne napominjem da je Kranjčar Hrvat koji je dosta i pružio u ovoj repki, dok je Sammir samo stranac prosječne kvalitete.
ovo je argument s kojim se ne smiješ služiti, jer ima mnogo onih koji bi rekli suprotno tako da ti to odmah pad au vodu. On ziher ima kvalitet za repku, jer sam ti pokazao ko igra u repki. Govorimo ovdje o 22 igrača a ne 11. Ja ne znam , zaš ljudi misle da je repka toliko kvalitetna da recimo treći ili četvrti igrač na krilu ne bi mogao biti Sammir.

Evo jedne ČINJENICE, a nemog mišljenjna - Sammir je najbolji igrač HNL-a i kao takav po pitanju kvalitete nema razgovora dal je za repku.

No mene ovdje više **** cigansko-šupčinski pristup, koji tvrdi da on nije dovoljno kvalitetan. Nije moju kitu. problem je što se mrzi mamića, a on je "mamićev igrač". zašto jednostavno ljudi samo to ne govore, tako bi ih više repsktirao, ovako u mojim očima ispadaju papci i bezkičmenjaci...

Narodnost/Nacionalnost+Mamić je jedini problem kod Sammira...

Mene sam možeš kupiti rezultatima, a oni su tu i šta god ti i tvoji istomišljenjici rekli, moj odgovor ti je zasad 16/18. 8-)
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Avatar
sock56
Postovi: 435
Pridružen/a: 27 mar 2013, 11:18
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la sock56 » 28 mar 2013, 14:11

Teško je biti najbolji igrač u HNL-u. Pa to je liga gdje sve što valja ode do 23. godine. Nije bez razloga on još uvijek u Dinamu, a ima 26 godina.
Kovačić otišao sa 18, Vida sa 23, Badelj sa 23, Lovren sa 20, Modrić 23, Ćorluka 21, Eduardo 24...

Avatar
Insect_terminator
Postovi: 467
Pridružen/a: 13 apr 2011, 20:10
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Insect_terminator » 28 mar 2013, 15:04

sock56 je napisao/la:Teško je biti najbolji igrač u HNL-u. Pa to je liga gdje sve što valja ode do 23. godine. Nije bez razloga on još uvijek u Dinamu, a ima 26 godina.
Kovačić otišao sa 18, Vida sa 23, Badelj sa 23, Lovren sa 20, Modrić 23, Ćorluka 21, Eduardo 24...
Sammir je dva puta bio najbolji igrac lige kao i Dudu, za Sammira je bilo ponuda prije 2,3 god dok su igrali EL ali Mamic ga nije prodao jer se kockao i tu je popusio novac od prodaje ali ovo popusio je pod navodnicima zato sto je bio kljucna karika u klalifikacijama za LP gdje se dobio novac od LP. Glupo mi se ponavaljti ali sada ima reputaciju za koju si je sam kriv nediscipliniranog alkoholicara koji ce skoro 26 god i tesko moze mu reprezentacija podici cijenu vec moze cekati istek ugovora pa otici negdje besplatno ili produziti sa Dinamom ugovor pa na neki nacin i zakljuciti karijeru tu. U svakom slucaju otpada teorija da igra iskljucivo u reprezentaciji da bi ga se prodalo ali i da igra samo iz tog razloga nije problem jer zasluzuje biti u njoj ;)

Avatar
sock56
Postovi: 435
Pridružen/a: 27 mar 2013, 11:18
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la sock56 » 28 mar 2013, 15:16

Insect_terminator je napisao/la:
sock56 je napisao/la:Teško je biti najbolji igrač u HNL-u. Pa to je liga gdje sve što valja ode do 23. godine. Nije bez razloga on još uvijek u Dinamu, a ima 26 godina.
Kovačić otišao sa 18, Vida sa 23, Badelj sa 23, Lovren sa 20, Modrić 23, Ćorluka 21, Eduardo 24...
Sammir je dva puta bio najbolji igrac lige kao i Dudu, za Sammira je bilo ponuda prije 2,3 god dok su igrali EL ali Mamic ga nije prodao jer se kockao i tu je popusio novac od prodaje ali ovo popusio je pod navodnicima zato sto je bio kljucna karika u klalifikacijama za LP gdje se dobio novac od LP. Glupo mi se ponavaljti ali sada ima reputaciju za koju si je sam kriv nediscipliniranog alkoholicara koji ce skoro 26 god i tesko moze mu reprezentacija podici cijenu vec moze cekati istek ugovora pa otici negdje besplatno ili produziti sa Dinamom ugovor pa na neki nacin i zakljuciti karijeru tu. U svakom slucaju otpada teorija da igra iskljucivo u reprezentaciji da bi ga se prodalo ali i da igra samo iz tog razloga nije problem jer zasluzuje biti u njoj ;)
Apsolutno ne zaslužuje. Prvo pitanje se nameće samo od sebe. Zašto nitko nije doveo Sammira do sada? Dinamo je prodao sve što se dalo prodati, a da je baš odbio prodati Sammira? Možeš na prste jedne ruke nabrojati Sammirove dobre igre u ozbiljnim utakmicama. Utakmica protiv Villareala je samo bljesak. Niti jedan ozbiljan klub neće dovesti igrača nakon jedne dobre utakmice, a mjesecima prije i poslije iste utakmice igra ispod svake razine. :roll: Dalje, i sam pokazuje da je obični neprofesionalac sa svojim izlascima i opijanjima.
Netko je gore napisao da je on najbolji igrač u HNL-u. Ja to ne bih imao muda napisati jer je Joe još uvijek aktivan i još uvijek igra na vrhunskoj razini u reprezentaciji.
Sammir može otići samo u Katar ili u Kinu. Niti jedan ozbiljan klub neće takvog igrača u momčadi. Baš se pitam zašto... Sve su pokupili, a Sammir već sedam godina igra u Zaprešiću, Zadru...

Neutral
Postovi: 37987
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Neutral » 28 mar 2013, 15:20

Sammir nije ni pola igrač kao što je bio recimo dok je Vaha bio trener. Bilo je sigurno ponuda za njega, ali kao što reče momak ispred sigurno se Maminho kockao sa njim i to je bio pogrešan potez. Spominjao se Sporting mislim, a i Malaga.

Avatar
sock56
Postovi: 435
Pridružen/a: 27 mar 2013, 11:18
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la sock56 » 28 mar 2013, 15:23

Neutral je napisao/la:Sammir nije ni pola igrač kao što je bio recimo dok je Vaha bio trener. Bilo je sigurno ponuda za njega, ali kao što reče momak ispred sigurno se Maminho kockao sa njim i to je bio pogrešan potez. Spominjao se Sporting mislim, a i Malaga.
Apsolutno je nebitno je li nekada bilo ponuda za njega. On nije bio u reprezentaciji 2010., nego je danas. On je danas obična pijanica i igrač kojeg niti jedan klub ne želi. Dinamo svake sezone proda barem jednog od glavnih igrača. Svi su odlazili, a Sammir je i dan danas u Zagrebu.
Sigurno Mamić svakodnevno odbija ponude za jednog Sammira, a tri puta bolje igrače je prodavao bez problema...

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.