ne bi imo sna ne bi spavo ja
FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo
Re: FK Željezničar
ko bi reko stanic kapiten najbolji igrac trenutno,adilovic slobodnjake izvodi
ne bi imo sna ne bi spavo ja
dogodine 
ne bi imo sna ne bi spavo ja
THE MANIACS-ZAVIDOVICI
Re: FK Željezničar
Daj ba raja otkacite ih vise,i njih i njihove komentare.Ima ona stara,vojska o skracenju,k.rva(pitar) o postenju.Neka pozovu Torabija,mozda im on i ona sveta vodica iz pivare pomognu da otkriju i raskrinkaju nase zavjere.
OVO JE NASA TEMA I PISITE O:ZELJI,MANIJACIMA,AMARU,ZOLI,HODZICU,SVIMA DRUGIMA IZ KLUBA JER OSTALI SU NEBITNU,PA SVI ZNATE ONU MI VOLIMO TEBE A DRUGE KO J..E.
OVO JE NASA TEMA I PISITE O:ZELJI,MANIJACIMA,AMARU,ZOLI,HODZICU,SVIMA DRUGIMA IZ KLUBA JER OSTALI SU NEBITNU,PA SVI ZNATE ONU MI VOLIMO TEBE A DRUGE KO J..E.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil
življenja i ponašanja.
življenja i ponašanja.
- zeljo4life
- Postovi: 522
- Pridružen/a: 10 apr 2013, 00:09
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
opa ciza,otkud preokret?ciza je napisao/la:ja se izvinjavam na onom oko teroji zavjera iz plavog dijela sarajeva,pogrijesio sam boju ipak je bordo
zeljo jednostavno ima kontinuitet ,i pobjednicki mentalitet to ostale ekipe nemaju ,to je osim stvorio kroz ovih nekoliko godina,i sve istale ekipe imaju prevelik respket za sta je opet saluzan rad u zelji,dok ostale klubove niko ne uzima za ozbiljno realno
Amare hvala ti...
Re: FK Željezničar
Upravo tako ...dino lj je napisao/la:Daj ba raja otkacite ih vise,i njih i njihove komentare.Ima ona stara,vojska o skracenju,k.rva(pitar) o postenju.Neka pozovu Torabija,mozda im on i ona sveta vodica iz pivare pomognu da otkriju i raskrinkaju nase zavjere.
OVO JE NASA TEMA I PISITE O:ZELJI,MANIJACIMA,AMARU,ZOLI,HODZICU,SVIMA DRUGIMA IZ KLUBA JER OSTALI SU NEBITNU,PA SVI ZNATE ONU MI VOLIMO TEBE A DRUGE KO J..E.
Re: FK Željezničar
Zna li se kada igramo sa Celikom?
Re: FK Željezničar
21.04 vjerovatno u 20 h nije jos sigurnoMirsad94 je napisao/la:Zna li se kada igramo sa Celikom?
Re: FK Željezničar
Ima li neko da će pauzirati zbog kartona protiv Čelika, ili je samo Urdinov u opasnosti zbog 2 žuta?
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!
Re: FK Željezničar
Znaš li možda rezultat? Da pripremim lovu za kladionice.nime_tm87 je napisao/la:21.04 vjerovatno u 20 h nije jos sigurnoMirsad94 je napisao/la:Zna li se kada igramo sa Celikom?
Goethe: "Zabludi korisnoj, uvijek pretpostavljam istinu štetnu. Ako i probudi bol istina nosi i lijek".
Re: FK Željezničar
Vasilic zbog onog crvenog iz kupa,za Jamaka se nezna sta ce donijeti komisija.DooVe je napisao/la:Ima li neko da će pauzirati zbog kartona protiv Čelika, ili je samo Urdinov u opasnosti zbog 2 žuta?
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil
življenja i ponašanja.
življenja i ponašanja.
Re: FK Željezničar
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 67ou8cgdSQ
Sta mislite jesmo li i ovu utakmicu kupili ?
Ne daj Boze da se ovo jucer dogodilo u Bijeljini, ne bi covjek mogao opstati, prvenstveno zbog naseg GLUPOG mentaliteta.
Sta mislite jesmo li i ovu utakmicu kupili ?
"My Favorite Ring is Always the Next One"
Re: FK Željezničar
Za te sigurice moras pitati komsije na njihovoj temi,da nebi bacao pare uzalud.avlami97 je napisao/la:Znaš li možda rezultat? Da pripremim lovu za kladionice.nime_tm87 je napisao/la:21.04 vjerovatno u 20 h nije jos sigurnoMirsad94 je napisao/la:Zna li se kada igramo sa Celikom?
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil
življenja i ponašanja.
življenja i ponašanja.
Re: FK Željezničar
ma hejj rajaa, dupla krunaa pitarima ćunaaa!!! boli nas **** za kitare i njihov torpedoo.
1921-1987 <3
1921-1987 <3
Budi Željo! YNWA!
Re: FK Željezničar
Odgovor našim dragim komšijama. Boljim pogledom na tabelu može se promjetiti da Željo u ovom prvenstvu ima već 16 pobjeda. Pošto su sve kupljene, što zahvaljujući porodici Osim, što na druge načine, ne vidim razlog zašto vas ova posljednja „namještaljka“ protiv Radnika toliko boli, pa valjda ste očekivali da će se i ova epizoda tako završiti. Opće je poznato da se utakmice i u Europu namještaju. Međutim moram se složiti sa vama da u ovom namještanju ima i jedna doza „bezobrazluka“ jer kako drugačije objasniti da hajd što Osimi namještaju utakmice nego su od toga tri utakmice namjestili u 90 minuti (Rudar, Široki, Slavija) i taman kada komšije pomisle evo napokon jedna regularna utakmica kad ono paf. Ovo definitivno nije „komšijski“. Iz pouzdanih izvora imam saznanja da je tata Osim utakmice protiv Čelika, Rudara i Olimpika već „završio“ (nadam se prije 90 minute). Jedini problem je utakmica protiv Gradine na Grbavici pošto gosti iz Srebrenika traže više novaca nego što je Željo u ovom trenutku u mogučnosti da izdvoji. U ostalom vi najbolje znate kako je Gradinu nemoguče pobjediti kada odigraju onako kako oni znaju. Pošto protiv vas očito nečemo biti u mogučnosti „kupiti“ bodove jer ste nahajcani na nas, ostaje nam nada da ćemo več do tada obezbjediti titulu, pa čemo na samom početku utakmice izazvati prekid jer je bolje da bodove izgubimo za „zelenim stolom“ (par-forfe 0:3), nego na terenu.
PS. Pa neće valjda i ti Osimi vječno živjeti.
PS. Pa neće valjda i ti Osimi vječno živjeti.
Re: FK Željezničar
Pa Jamak je odležao svoju kaznu bez obzira šta komisija donijela.dino lj je napisao/la:Vasilic zbog onog crvenog iz kupa,za Jamaka se nezna sta ce donijeti komisija.DooVe je napisao/la:Ima li neko da će pauzirati zbog kartona protiv Čelika, ili je samo Urdinov u opasnosti zbog 2 žuta?
- slavko njegus
- Postovi: 363
- Pridružen/a: 04 maj 2010, 20:49
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Dodao bih jos i da su sve ove povrede namjestene od porodice Osim....tako da bude zanimljivije... i ociglednije jer zaboga... kako treci tim moze ubjedljivo pobijediti nekoga ko je takodjer ubjedljivo pobijedio "Manchester sa Koseva"...Devotion je napisao/la:Odgovor našim dragim komšijama. Boljim pogledom na tabelu može se promjetiti da Željo u ovom prvenstvu ima već 16 pobjeda. Pošto su sve kupljene, što zahvaljujući porodici Osim, što na druge načine, ne vidim razlog zašto vas ova posljednja „namještaljka“ protiv Radnika toliko boli, pa valjda ste očekivali da će se i ova epizoda tako završiti. Opće je poznato da se utakmice i u Europu namještaju. Međutim moram se složiti sa vama da u ovom namještanju ima i jedna doza „bezobrazluka“ jer kako drugačije objasniti da hajd što Osimi namještaju utakmice nego su od toga tri utakmice namjestili u 90 minuti (Rudar, Široki, Slavija) i taman kada komšije pomisle evo napokon jedna regularna utakmica kad ono paf. Ovo definitivno nije „komšijski“. Iz pouzdanih izvora imam saznanja da je tata Osim utakmice protiv Čelika, Rudara i Olimpika već „završio“ (nadam se prije 90 minute). Jedini problem je utakmica protiv Gradine na Grbavici pošto gosti iz Srebrenika traže više novaca nego što je Željo u ovom trenutku u mogučnosti da izdvoji. U ostalom vi najbolje znate kako je Gradinu nemoguče pobjediti kada odigraju onako kako oni znaju. Pošto protiv vas očito nečemo biti u mogučnosti „kupiti“ bodove jer ste nahajcani na nas, ostaje nam nada da ćemo več do tada obezbjediti titulu, pa čemo na samom početku utakmice izazvati prekid jer je bolje da bodove izgubimo za „zelenim stolom“ (par-forfe 0:3), nego na terenu.
PS. Pa neće valjda i ti Osimi vječno živjeti.
Re: FK Željezničar
Kao što ih je pobjedila i Gradina iz Dortmunda.slavko njegus je napisao/la:Odgovor našim dragim komšijama. Boljim pogledom na tabelu može se promjetiti da Željo u ovom prvenstvu ima već 16 pobjeda. Pošto su sve kupljene, što zahvaljujući porodici Osim, što na druge načine, ne vidim razlog zašto vas ova posljednja „namještaljka“ protiv Radnika toliko boli, pa valjda ste očekivali da će se i ova epizoda tako završiti. Opće je poznato da se utakmice i u Europu namještaju. Međutim moram se složiti sa vama da u ovom namještanju ima i jedna doza „bezobrazluka“ jer kako drugačije objasniti da hajd što Osimi namještaju utakmice nego su od toga tri utakmice namjestili u 90 minuti (Rudar, Široki, Slavija) i taman kada komšije pomisle evo napokon jedna regularna utakmica kad ono paf. Ovo definitivno nije „komšijski“. Iz pouzdanih izvora imam saznanja da je tata Osim utakmice protiv Čelika, Rudara i Olimpika već „završio“ (nadam se prije 90 minute). Jedini problem je utakmica protiv Gradine na Grbavici pošto gosti iz Srebrenika traže više novaca nego što je Željo u ovom trenutku u mogučnosti da izdvoji. U ostalom vi najbolje znate kako je Gradinu nemoguče pobjediti kada odigraju onako kako oni znaju. Pošto protiv vas očito nečemo biti u mogučnosti „kupiti“ bodove jer ste nahajcani na nas, ostaje nam nada da ćemo več do tada obezbjediti titulu, pa čemo na samom početku utakmice izazvati prekid jer je bolje da bodove izgubimo za „zelenim stolom“ (par-forfe 0:3), nego na terenu.
PS. Pa neće valjda i ti Osimi vječno živjeti.
Dodao bih jos i da su sve ove povrede namjestene od porodice Osim....tako da bude zanimljivije... i ociglednije jer zaboga... kako treci tim moze ubjedljivo pobijediti nekoga ko je takodjer ubjedljivo pobijedio "Manchester sa Koseva"...
Re: FK Željezničar
Predpostavljao sam to za Jamaka ali jarane nisam bio siguran.Radmilo je napisao/la:Pa Jamak je odležao svoju kaznu bez obzira šta komisija donijela.dino lj je napisao/la:Vasilic zbog onog crvenog iz kupa,za Jamaka se nezna sta ce donijeti komisija.DooVe je napisao/la:Ima li neko da će pauzirati zbog kartona protiv Čelika, ili je samo Urdinov u opasnosti zbog 2 žuta?
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil
življenja i ponašanja.
življenja i ponašanja.
Re: FK Željezničar
3-1 ALL IN, Babuka sredioavlami97 je napisao/la:Znaš li možda rezultat? Da pripremim lovu za kladionice.nime_tm87 je napisao/la:21.04 vjerovatno u 20 h nije jos sigurnoMirsad94 je napisao/la:Zna li se kada igramo sa Celikom?
Re: FK Željezničar
Eno kažu babo kupio Zolotiću novu, bolju nogu. Igra protiv Čelika u prvoj postavi 
Željezničar za život cijeli ! Zola majstore izdrži, Manijaci su uz tebe !
"A true gentleman never leaves his lady." - Alex Del Piero
"A true gentleman never leaves his lady." - Alex Del Piero
Online
Trenutno korisnika/ca: kontra, kosuljaplava, Paromlinac i 73 gosta.
