Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
- Papastathopoulos
- Postovi: 6150
- Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
- Lokacija: Jablanica
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
The flowers of English football, the flowers of Manchester
- Papastathopoulos
- Postovi: 6150
- Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
- Lokacija: Jablanica
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Joj nedime
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
on te J**+KOLASINAC je napisao/la:ne dirajte mi glavonju,,,, razbice vas rusilac
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
samo nastavi na rusenje seo ti si majstorcina
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
evo i ja upravo hocu to da napisem.Neutral je napisao/la:Izdajica zabio hattrick
dabogda mu mandingo crnci guzili onu kurvu almedinu dok on igra
-
bavarian_bk
- Postovi: 4583
- Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
- Lokacija: Bosanska Krupa
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
-
Boskvalitet
- Postovi: 377
- Pridružen/a: 31 avg 2009, 21:03
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
- Papastathopoulos
- Postovi: 6150
- Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
- Lokacija: Jablanica
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
SeferovicZekoo je napisao/la:Ja sam već siguran da on neće igrat za nas tako da i ne pišem ništa o njemu a i čudi me što većina uopšte piše izgleda da nisu naučeni na slučaju Hajrović i co, btw ko je zabio het trik ?
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Grijesis druze u 2 stvari.Zekoo je napisao/la:Ja sam već siguran da on neće igrat za nas tako da i ne pišem ništa o njemu a i čudi me što većina uopšte piše izgleda da nisu naučeni na slučaju Hajrović i co, btw ko je zabio het trik ?
1. niti su svi igraci Hajrovici,niti su svi Pjanici.Svakom igracu se treba individualno pristupiti.Pa onda ili hadzija ili bos.Mada mislim da se moglo pamtnije odigrati i sa Seferovicem i Hajrovicem,ali necemo o tome.
2.Stvar je sto Njemacka nije Svicarska.Njemacka haman svaki dan izbace novog talenta.Nijemci nece nikada pozvati igraca samo da ga kaparisu.Kao sto to rade Svicarci.Koji da nemaju ovih stranaca koji igraju za njih bili bi na nivou neke Albanije.
- Principatus
- Postovi: 9470
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Kome ba da si mi prilagodjavamo...TMovac je napisao/la:Grijesis druze u 2 stvari.Zekoo je napisao/la:Ja sam već siguran da on neće igrat za nas tako da i ne pišem ništa o njemu a i čudi me što većina uopšte piše izgleda da nisu naučeni na slučaju Hajrović i co, btw ko je zabio het trik ?
1. niti su svi igraci Hajrovici,niti su svi Pjanici.Svakom igracu se treba individualno pristupiti.Pa onda ili hadzija ili bos.Mada mislim da se moglo pamtnije odigrati i sa Seferovicem i Hajrovicem,ali necemo o tome.
2.Stvar je sto Njemacka nije Svicarska.Njemacka haman svaki dan izbace novog talenta.Nijemci nece nikada pozvati igraca samo da ga kaparisu.Kao sto to rade Svicarci.Koji da nemaju ovih stranaca koji igraju za njih bili bi na nivou neke Albanije.
**bem ti nase znanje i pamet...
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Principatus je napisao/la:Ma Seferovic kloc.
Ma kakav Seferovic, mi imamo Fajica u Sloveniji, Zeca u Turskoj, a za svaki slucaj Ibricic je tu...
Pusti ove dvolicne izdajice, koji samo iskoristavaju BiH, da budu pozvani u reprezentacije u kojima su trenutno zavedeni i da sebi podignu cijenu na trzistu...
Bosno moja po(h/k)arana...
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, ajaca, ANamelessGhoul, aqarius, ArtemisFowl, Atlanta, AzRimiRzA, bh22, boki86, Brokula, CAGarfia, CHR, darker10, denza, Elddar, exampLe., ExEsPerac, Faraon iz Visokog, farenhajt, GG3, Hajdeee, HalaMadrid, HariTz, harko35, Imamkarbarum, Jadnimi, jasmin10, karajlo, kinder_jaje, KockarVicin007, kouadio, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsal, Marsiano, Micron, NeRi_K, Paromlinac, Pensioner26, PeppermintSA, RajvoSa89, RaZuti, rishovski, rukometubih23, SanaBosna, Shevko, smajke, Soba, SWOT, unavita, VensanKasel, visarionovich, Wilshere10, Wisey, Wlad55, Zgemboo89, Zglavkar, ZmajOdBosne33 i 483 gosta.


