Re: RK Konjuh Zivinice

eeMa17
Postovi: 97
Pridružen/a: 09 okt 2012, 23:44

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la eeMa17 » 12 mar 2013, 00:11

BROJ1 je napisao/la:Dobrodosli u Derventu...svaka serija ima kraj, pa i vasa...Prosle godine ste mi se jako svidili...Kontam ekipa za nabit gol razliku...al ekipa s karakterom, vidi se klinci..nema soliranja, igranja za statistiku, portale , carsiju itd..najmanje 10 puta je bio pasivan napad...al bolje i to nego ispucavanje...sad sto je takva ekipa trenutno najbolja u ovoj ligi....mladi momci zeljni dokazivanja....ulaze 100 posto, ostavljaju srce na terenu...a ne kao neku u drugim klubovima...gledaju kako im stoje carape, dres...friz i sl...i da odigraju tekmu, uzmu lovu i cao...Sve u svemu, nadam se ugodnoj subotnoj, rukometnoj veceri, dobroj igri i pobjedi Dervente...Vidimo se....
Steta al ova ce serija dugo potrajati vjeruj mi, niste vi Gradacac da nam mozete bod uzet kod kuce :lol: :lol: :lol: :lol: SALA MALA :D

eeMa17
Postovi: 97
Pridružen/a: 09 okt 2012, 23:44

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la eeMa17 » 12 mar 2013, 00:14

gradacac10 je napisao/la:eemmaa bio sam u zivinicama nebrojeno puta, i kad je gradacac igrao i kad su drugi timovi igrali, i krajem prve odnosno pocetkom druge polusezone, ja sam prethodnih godina vise puta vidio da pise 15 ili 16 stepeni, meni je u jakni bilo zima, a kako je tek igracima bilo igrat po toj hladnoci..
Sto reko ovaj Zivinicko sta hoces da bude + 30 :D al hajde necemo se sad prepirat, ja samo znam da su se pustile ventilacije i otvorila vrata za nuzni izlaz i ulazna skroz od vrucine i kondenza koji se stvorio na terenu, jer je napolju bilo hladno padala kisa a unutra toplo ! Pozzz

konjuh
Postovi: 112
Pridružen/a: 04 nov 2010, 14:32
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la konjuh » 12 mar 2013, 16:28

nidjeveze22 je napisao/la:
Maadridd je napisao/la:Svi u gradu jedva cekaju Gorazde, i da najavim davam se sprema pakao kao i protiv celika, i vidjecete gdjese oci bece :oops:
de svega ti malo pravopis taj sredi pa dodji na forum :)
"pravopis taj sredi"...
Gdje ti nauči pisati?
Ovde nije tema "Pravopis BH jezika" nego RK Konjuh

Avatar
ADEEEEEEL
Postovi: 142
Pridružen/a: 12 feb 2013, 11:29
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la ADEEEEEEL » 12 mar 2013, 17:36

Sutra kup utamica protiv Borca :)
Željo ♥
Chelsea ♥
B.Dortmund ♥

eeMa17
Postovi: 97
Pridružen/a: 09 okt 2012, 23:44

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la eeMa17 » 12 mar 2013, 20:31

ADEEEEEEL je napisao/la:Sutra kup utamica protiv Borca :)
Hmmm... poraz manji od 5 razlike mozemo se necemu i nadati mada tesko opet 8-) nema veze, nasa je nesreca sto smo izvukli Borac u kupu al i mozda je to i donekle dobro da malo vidimo kako igraju da ih procitamo :twisted: da ih u razigravanju makar kod kuce pobjedimo :). Najbtinije je da mi sad pobjedimo Derventu u gostima i Gorazde kod kuce i onda rahat 9 bodova bjezimo trecem :D

lifebook
Postovi: 363
Pridružen/a: 26 feb 2012, 20:27
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la lifebook » 12 mar 2013, 22:43

eeMa17 je napisao/la:
ADEEEEEEL je napisao/la:Sutra kup utamica protiv Borca :)
Hmmm... poraz manji od 5 razlike mozemo se necemu i nadati mada tesko opet 8-) nema veze, nasa je nesreca sto smo izvukli Borac u kupu al i mozda je to i donekle dobro da malo vidimo kako igraju da ih procitamo :twisted: da ih u razigravanju makar kod kuce pobjedimo :). Najbtinije je da mi sad pobjedimo Derventu u gostima i Gorazde kod kuce i onda rahat 9 bodova bjezimo trecem :D
Kad ne bi Čelik,Gradačac i Goražde nikako igrali utakmice možda bi Konjuh i bježao 9 bodova...polako ljudi,tek Konjuhu dolaze teške utakmice...Borac(kup),Derventa(g),Goražde(k),Krivaja(g),Visoko(k),Zrinjski(g),Kakanj(k),Gračanica(g)...

Avatar
ADEEEEEEL
Postovi: 142
Pridružen/a: 12 feb 2013, 11:29
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la ADEEEEEEL » 12 mar 2013, 23:04

lifebook je napisao/la:
eeMa17 je napisao/la:
ADEEEEEEL je napisao/la:Sutra kup utamica protiv Borca :)
Hmmm... poraz manji od 5 razlike mozemo se necemu i nadati mada tesko opet 8-) nema veze, nasa je nesreca sto smo izvukli Borac u kupu al i mozda je to i donekle dobro da malo vidimo kako igraju da ih procitamo :twisted: da ih u razigravanju makar kod kuce pobjedimo :). Najbtinije je da mi sad pobjedimo Derventu u gostima i Gorazde kod kuce i onda rahat 9 bodova bjezimo trecem :D
Kad ne bi Čelik,Gradačac i Goražde nikako igrali utakmice možda bi Konjuh i bježao 9 bodova...polako ljudi,tek Konjuhu dolaze teške utakmice...Borac(kup),Derventa(g),Goražde(k),Krivaja(g),Visoko(k),Zrinjski(g),Kakanj(k),Gračanica(g)...
Konjuhu su prosle teske utakmice Gradacac,Celik,Bosna i nije neka ekipa al brojat cemo, od ovih ostalih mislim da ima samo gracanica zato sto igramo u gostima, a Gorazde docekujemo kod kuce tako da ocekujemo pobjedu :)
Željo ♥
Chelsea ♥
B.Dortmund ♥

eeMa17
Postovi: 97
Pridružen/a: 09 okt 2012, 23:44

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la eeMa17 » 13 mar 2013, 03:27

lifebook je napisao/la:
eeMa17 je napisao/la:
ADEEEEEEL je napisao/la:Sutra kup utamica protiv Borca :)
Hmmm... poraz manji od 5 razlike mozemo se necemu i nadati mada tesko opet 8-) nema veze, nasa je nesreca sto smo izvukli Borac u kupu al i mozda je to i donekle dobro da malo vidimo kako igraju da ih procitamo :twisted: da ih u razigravanju makar kod kuce pobjedimo :). Najbtinije je da mi sad pobjedimo Derventu u gostima i Gorazde kod kuce i onda rahat 9 bodova bjezimo trecem :D
Kad ne bi Čelik,Gradačac i Goražde nikako igrali utakmice možda bi Konjuh i bježao 9 bodova...polako ljudi,tek Konjuhu dolaze teške utakmice...Borac(kup),Derventa(g),Goražde(k),Krivaja(g),Visoko(k),Zrinjski(g),Kakanj(k),Gračanica(g)...
Pardon moja greska lifebook, posao sam napisati cetvrtom :) jer konjuh sad bjezi gorazdu 6 bodova i neka dobje u derventi derventu i kuci gorazde to je 9 :D moja greska izvini :)

brzi
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la brzi » 13 mar 2013, 13:37

Ako se uspije zaustaviti Burića na crti,moglo bi biti svašta. Bez Malinovića koji je ozlijeđen nema laki golova izvana,a ova vanjska linija Borca je oko 100 ;) ,godina...

Zivinicko
Postovi: 49
Pridružen/a: 15 dec 2012, 01:08
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la Zivinicko » 13 mar 2013, 17:58

Teska utakmica vcrs u Banja Luci..Momci sretno i sa porazom manjim od 5 razlike smo zadovoljnii..Znamo jacinu Borca i ona ce se dokazati kad budemo igrali za prvaka,sigurno..Trebat ce nam vise snage i odmora za subotu u Derventi, tu trebamo pobjedu..

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la kanarinac » 15 apr 2013, 22:24

oceli biti kavih pojacanja za ligu 6 oceli se pojacat malo kadar golmanska pozicija lijevo krilo tu nemamo igraca tu smo najtanji
Samo Sarajevo

konjuh
Postovi: 112
Pridružen/a: 04 nov 2010, 14:32
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la konjuh » 17 apr 2013, 09:07

Lijevo krilo - tu smo najjači Haris Begić, Mihret Husić i Sulejman Pejkušić još onaj junior Jašarević, a golman to jest veliki problem trebo bi nam jedan al vrhunski ova dvojca da mu budu dobre zamjene.
Desno krilo nam je prijeko potrebno jer ovaj Dedić ništa ne igra, Suhonjić je ipak bek kao i Rahimić tako da ostaje još junior Šarić al on slabo stiže na treninge

boriska
Postovi: 78
Pridružen/a: 11 mar 2012, 19:01
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la boriska » 18 apr 2013, 18:35

konjuh je napisao/la:Lijevo krilo - tu smo najjači Haris Begić, Mihret Husić i Sulejman Pejkušić još onaj junior Jašarević, a golman to jest veliki problem trebo bi nam jedan al vrhunski ova dvojca da mu budu dobre zamjene.
Desno krilo nam je prijeko potrebno jer ovaj Dedić ništa ne igra, Suhonjić je ipak bek kao i Rahimić tako da ostaje još junior Šarić al on slabo stiže na treninge
dolazi pojacanje iz motorex-a...trenira djuma sa mnom u teretani,sprema se za povratak
hehehhehhe

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la kanarinac » 18 apr 2013, 22:35

boriska je napisao/la:
konjuh je napisao/la:Lijevo krilo - tu smo najjači Haris Begić, Mihret Husić i Sulejman Pejkušić još onaj junior Jašarević, a golman to jest veliki problem trebo bi nam jedan al vrhunski ova dvojca da mu budu dobre zamjene.
Desno krilo nam je prijeko potrebno jer ovaj Dedić ništa ne igra, Suhonjić je ipak bek kao i Rahimić tako da ostaje još junior Šarić al on slabo stiže na treninge
dolazi pojacanje iz motorex-a...trenira djuma sa mnom u teretani,sprema se za povratak
hehehhehhe
to ozbiljno boriska on je nekad bio za nase uslove odlican igrac sad nez koliko bi se uspio vratiti ali cinjenica je da nemamo krila
Samo Sarajevo

NkBratstvoGracanica
Postovi: 532
Pridružen/a: 19 sep 2012, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la NkBratstvoGracanica » 21 apr 2013, 07:48

Cekaj a zasto vi imate dvije teme?? :shock:

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la kanarinac » 21 apr 2013, 23:14

NkBratstvoGracanica je napisao/la:Cekaj a zasto vi imate dvije teme?? :shock:
zato sto smo najaci.. :mrgreen:
Samo Sarajevo

default@mp3
Postovi: 57
Pridružen/a: 11 okt 2008, 19:37
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la default@mp3 » 22 apr 2013, 10:38

kanarinac je napisao/la:
NkBratstvoGracanica je napisao/la:Cekaj a zasto vi imate dvije teme?? :shock:
zato sto smo najaci.. :mrgreen:
ili zato sto si nepismen? :D

A2D2
Postovi: 39
Pridružen/a: 15 avg 2020, 21:13
Kontakt:

Re: Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la A2D2 » 23 maj 2024, 07:40

Ovo ljeto je, izgleda, za poželiti, što se tiče konjuha. Dolaze tri golmana Čajić, egipatski u-21 reprezentativac (posuđen Goraždu), ukrainski reprezentativac, Aldin Sakić Izviđač, Sead Dautović Gračanica, Vahid Halilović Metković, za Halilkovića i Živanova se odavno zna, a najnovija je da ekipu preuzima Damir Doborac. Konjuh će sa ovim snagama svašta napraviti. Još Gafo i Kemo da dođu i liga prvaka grupna faza

Avatar
EastwichTown
Postovi: 399
Pridružen/a: 02 mar 2021, 17:03
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la EastwichTown » 23 maj 2024, 09:04

Da nije Azmir Husić odlučio 1 milion uložiti u Konjuh sada kada mu je Tuzla city ispala ?

Avatar
DamirT
Postovi: 14628
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la DamirT » 23 maj 2024, 09:14

Pa koga sad Doborac preuzima? Jedni kazu Konjuh, drugi Bosnu?

Ma tesko, kakav Azmir i rukomet.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.