FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la M4kaveli » 08 maj 2013, 01:45

bluemania je napisao/la:
xaviesta je napisao/la:Pravit ćemo mi Xavija od blata. Samo ovi što fudbal gledaju kroz statistiku mogu govoriti da ga Cesc može dostojno zamijeniti.
Naravno, naredne sezone forsirati Thiaga u ovim manje bitnim utakmicama. Xavi može izgurati još dvije sezone, ove godine ga je stigao umor zbog Eura i velikog broja utakmica u Barci, ali ako se dozira minutaža fino, može on još pružiti Barci.
Bojim se da si ovo u pravu :? takav majstor ce se teško ponoviti
Može dati još dvije godine, ali samo uz doziranu minutažu :!: ....hronicna ozljeda tetiva koju vuce godinama + 33 godine mu više ne idu u prilog....izgubio je na brzini, a kad je Xavi loš - loša je i Barca....nema diregenta na sredini, nema protoka lopte, nema tempa, nema ko da povezuje....on je trener na terneu, njegova produžena ruka, zna tacno kad treba ubrzati ritam ili kad treba prebaciti igru u "cruising mode" kad se tekma privodi kraju.
Xavi je i najveceg kloca znao povezati u igru.

Fabregas je vrlo dobar igrac, vec je dvije sezone u Barci - ali nema ono što Xavi ima (liderstvo i uticaj na terenu, pasove na sve strane, pregled igre, smirenost, kontrolu lopte i tempa itd)...on je "divljak", anarhican igrac, Wenger ga je uništio trajno za ovog Barcinog sistema igre gdje je potrebna 100% koncentracija i kontrola...a sad je kasno ispravljati...hoce li on moci nasljediti Maestra, ostaje da vidimo...ali nešto nisam siguran da ce biti dostojna zamjena.

Thiago je druga prica...on ima nešto u sebi, neku magiju i vic za igru, bezobrazan je i nepredvidiv, brazilska je to krv....samo je još nezreo i neozbiljan za CM-a, najbitnije pozicije u Barcinom sistemu igre.
Odlicno receno.
Cesc je takav, nije takticki jak kao Xavi i Iniesta, ali ima i on svojih prednosti.
Samo njegovo kretanje je haoticno pa u toku utakmice zna igrati po 2-3 pozicije.
Tehnicki nije skoro nista slabiji od Maestra a to znaci da spada u sami vrh gdje se jos 5-6 igraca moze pohvaliti istom ili boljom ( Messi, Iniesta ).
Xavija vjerovatno jos dugo nece niko moci zamijeniti, ali Fabregas je najblizi tome od svih ostalih definitivno.
Ja bi jednom Busquetsa volio vidjeti kao CM-a, taj momak je poseban. :P
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
Johny
Postovi: 4165
Pridružen/a: 17 feb 2012, 00:40
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Johny » 08 maj 2013, 11:49

Sve je ok , dovode Neymara i jos par WC igraca ali ako dovedu onu pepeljaru Reinu onda ne znam.Realno Valdez je za njega stroj.Nadam se da yebeni faktor La Masije nece vise igrati bitnu ulogu.Pa sunce mu oni hoce da nadju WC golmana i traze ga u flopini Reini koji sem sto je smijesan u svim segmentima , daleko je najsmijesniji u prekidima.Covjek golman a malo veci od Messija.Ne moze na on pomoc , al zato moze odmoc.

Yebem Titi i Rosellu umrle ako dovedu ovu krampu.
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36514
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Donnie Darko » 08 maj 2013, 11:55

Reina je visok 188 cm, ako je vjerovat wikipedij.

I bio bi samo rjesenje na jednu godinu, ne znam sto dizete toliku frku. Ko da ce eto Barcelona vec sljedece sezone opet biti ono, top topova, na razini one od prije tri godine, ali eto Reina ce unistit sezonu.

Avatar
Vandelanoitte
Postovi: 457
Pridružen/a: 26 jul 2012, 23:21
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Vandelanoitte » 08 maj 2013, 11:58

M4kaveli je napisao/la:Ne vjerujem ni 1%.
Cuj Pedro. :?
Pedra treba otjerati pod hitno čovjek je najgori igrač u ovoj Barceloni od 50 utakmica dao je 7 golova.
Wayne Rooney: "Barcelona nas je pobjedila nogometom, Real Madrid jadnom krađom!"
Pedro - najgori igrač svih vremena.

bacelonafan
Postovi: 971
Pridružen/a: 25 apr 2013, 12:30
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la bacelonafan » 08 maj 2013, 12:01

Johny je napisao/la:Sve je ok , dovode Neymara i jos par WC igraca ali ako dovedu onu pepeljaru Reinu onda ne znam.Realno Valdez je za njega stroj.Nadam se da yebeni faktor La Masije nece vise igrati bitnu ulogu.Pa sunce mu oni hoce da nadju WC golmana i traze ga u flopini Reini koji sem sto je smijesan u svim segmentima , daleko je najsmijesniji u prekidima.Covjek golman a malo veci od Messija.Ne moze na on pomoc , al zato moze odmoc.

Yebem Titi i Rosellu umrle ako dovedu ovu krampu.
slazem se imamo prejaku skolu,al necemo valjda dovest Reinu pored strasnih golmana koji su klasa za njega,eto dovode ga jer ima veze sa nama zalosno,i prije smo se odricali odlicnih igraca da bi dali sansu nekim nasim al nebitno

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la M4kaveli » 08 maj 2013, 12:04

Bolje onda Guaitu dovesti, nije nista losiji a mladji je nekih 5 godina.
A valjda je on Zubizaretin ljubimac, tako se pricalo.
Kakav Reina, mislim da su to vise nagadjanja i kao sto je @blue rekao, ocekujte svaki dan neko novo pojacanje i napustanje.
Eno kao Puyol ide u Milan ..
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
Johny
Postovi: 4165
Pridružen/a: 17 feb 2012, 00:40
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Johny » 08 maj 2013, 12:07

Donnie Darko je napisao/la:Reina je visok 188 cm, ako je vjerovat wikipedij.

I bio bi samo rjesenje na jednu godinu, ne znam sto dizete toliku frku. Ko da ce eto Barcelona vec sljedece sezone opet biti ono, top topova, na razini one od prije tri godine, ali eto Reina ce unistit sezonu.
Ne smatram ja da ce Barca biti jaca nego sto je sad naredne godine.Bit ce gladnija , to je definitivno.Promjene treba ujediniti i izgraditi tim.Cudan mi je odabir Reina.On je veci kikser od Victora.Ne treba zaliti ogromne pare ali ako je u pitanju WC golman koji ce uveliko utjecati pozitivno na komplet ekipu.Nije ga lahko naci ali ima takvih i mogu se dovesti.Bayern je Schalkeu dao 25 miliona za Neuera i naravno da se nisu pokajali jer su doveli klasu.Sve pare ce im se vratiti a realno su mogli ostaviti onog klauna Butta jer je njihova skola.La Masija ce praviti odlicne veznjake , krila i napadace ali jako rijetko ce izbaciti extra kvalitetnog branica a da ne govorim golmana.

U zadnjih 20 godina ne mogu se sjetiti jednog golmana koji je branio sa mnogo uspjeha u Barci.Krajnje je vrijeme da se poradi na poziciji koja je nista manje vazna nego li recimo pozicija napadaca.



Btw : Ne treba Barci golman koji ce znati dodati loptu Pique-u sa mnogo osjecaja , Barci treba golman koji ce braniti a ne glumiti libera na terenu.
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la M4kaveli » 08 maj 2013, 12:16

Ma pusti te price nema se para.
Valdesa ce prodati za nekih 10-15 miliona eura i nek dodaju jos 5-10 miliona i dovedu Ter Stegena ili onog Perina iz Italije kojeg nazivaju novim Buffonom, extra talenat.
Znamo kakve golmane prave talijani i svabe.
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la M4kaveli » 08 maj 2013, 12:36

[youtube][/youtube]
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

bacelonafan
Postovi: 971
Pridružen/a: 25 apr 2013, 12:30
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la bacelonafan » 08 maj 2013, 13:09

Johny je napisao/la:
Donnie Darko je napisao/la:Reina je visok 188 cm, ako je vjerovat wikipedij.

I bio bi samo rjesenje na jednu godinu, ne znam sto dizete toliku frku. Ko da ce eto Barcelona vec sljedece sezone opet biti ono, top topova, na razini one od prije tri godine, ali eto Reina ce unistit sezonu.
Ne smatram ja da ce Barca biti jaca nego sto je sad naredne godine.Bit ce gladnija , to je definitivno.Promjene treba ujediniti i izgraditi tim.Cudan mi je odabir Reina.On je veci kikser od Victora.Ne treba zaliti ogromne pare ali ako je u pitanju WC golman koji ce uveliko utjecati pozitivno na komplet ekipu.Nije ga lahko naci ali ima takvih i mogu se dovesti.Bayern je Schalkeu dao 25 miliona za Neuera i naravno da se nisu pokajali jer su doveli klasu.Sve pare ce im se vratiti a realno su mogli ostaviti onog klauna Butta jer je njihova skola.La Masija ce praviti odlicne veznjake , krila i napadace ali jako rijetko ce izbaciti extra kvalitetnog branica a da ne govorim golmana.

U zadnjih 20 godina ne mogu se sjetiti jednog golmana koji je branio sa mnogo uspjeha u Barci.Krajnje je vrijeme da se poradi na poziciji koja je nista manje vazna nego li recimo pozicija napadaca.



Btw : Ne treba Barci golman koji ce znati dodati loptu Pique-u sa mnogo osjecaja , Barci treba golman koji ce braniti a ne glumiti libera na terenu.
od kada ja pratim Barsu svi golmani su nam rupe bile,a jedan od najvecih rupa je Zubizareta bio,evo im sad prilike imaju Lena,imaju Stegena da rijese tu poziciju narednih 10 godina nek odrijese kesu,a ne dovest golmana koji ce jednu sezonu da brani,takodje Pedra forsiraju covjek realno nije za Barse,nek vise sanse daju Telju ima decko talenta smao mu treba utakmica to je sigurno

Avatar
Romariooo
Postovi: 6931
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 08 maj 2013, 13:13

samo treba dovesti begovica, najbolje rjesenje od svih ovih imalo jeftinijih golmana, mlad, visok, za prekide posebno dobar a to nam i najvise treba. vrlo miran golman, sve karakteristike ima, ne znam sta nam treba bolje, jedini problem je jezik, no to je minoran problem koji se da brzo rijesiti

u poredjenju sa begovicem, ovi koji se pominju su krampe, reina ili handanovic nula bodova, a begovic bi nam bolje dosao i od de gea, koji ce nam on, jedino ter stegen bi mozdfa bolji bio od begovica, al ni to nista ne mora da znaci,platiti 15 miliona stokeua za asmira i mirni smo naredno desetljece
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
viKK
Postovi: 3191
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Lokacija: na stageu
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la viKK » 08 maj 2013, 19:49

Romariooo je napisao/la:samo treba dovesti begovica, najbolje rjesenje od svih ovih imalo jeftinijih golmana, mlad, visok, za prekide posebno dobar a to nam i najvise treba.
ne znam jarane šta si ti gledao , ali ove sezone asmirova najslabija (i možda jedina) slaba tačka su bili slobodni udarci i šutevi iz daljine , tako da i nije nešto baš dobar u prekidima , iako mogu reći da kornere sjajno kupi..

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Cautinho » 08 maj 2013, 20:17

I ja mislim da bih nam Beg najbolje sjeo.
Ali,Boze moj,valjda je to jedina pozicija koja ne bi trebala donijeti puno komplikacija.
Keep walking.

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la M4kaveli » 08 maj 2013, 20:21

Savrsen scenario:

1.Golman - Ter Stegen/Curtois/Perin
2.Stoper - Silva/Hummels/Vertonghen
Neymar je gotova stvar.

Puyol demantovao navode o prelasku u Milan.

Barca zainteresovana za Isca.
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
barca_87
Postovi: 7489
Pridružen/a: 01 sep 2010, 20:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la barca_87 » 08 maj 2013, 20:48

M4kaveli je napisao/la:Puyol u Milan ? :?
kakav ba milan i puyol ,ko se sad to provaljuje od novinara :D ,nisam u toku nisam bio kod kuce citav dan :mrgreen: ,opet jel neki odlasci ,sve neki novinar do novinara,sve neke "ekskluzivne vijesti ",niko neko ozbiljnu vijest na portale da stavi.
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

MES QUE UN CLUB !!!
https://www.youtube.com/watch?v=frMsSmcOYnA

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la M4kaveli » 08 maj 2013, 20:49

Ja na Mundo Deportivu naletio na tu vijest.
Ali pretpostavio sam odma da je patka, cuj Puyol da napusti Barcu ..
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la M4kaveli » 08 maj 2013, 21:20

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

:P
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
barca_87
Postovi: 7489
Pridružen/a: 01 sep 2010, 20:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la barca_87 » 08 maj 2013, 22:57

slika
to je to ,samo sponzor na dresu airlanes a ne foundation :D
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

MES QUE UN CLUB !!!
https://www.youtube.com/watch?v=frMsSmcOYnA

Avatar
catalonia
Postovi: 673
Pridružen/a: 09 maj 2010, 00:39
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la catalonia » 08 maj 2013, 23:17

barca_87 je napisao/la:slika
to je to ,samo sponzor na dresu airlanes a ne foundation :D
najbolji rezervni su bili oni iz sezone 2005/06 ;)
.

bluemania
Postovi: 737
Pridružen/a: 22 mar 2013, 15:03
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la bluemania » 08 maj 2013, 23:23

Ljudi ba, kakav crni transfer Puyola :o :shock: to je nebuloza decenije.
Svaka cast Milanu i sve to, ali Puyol bi radije sam sebi nogu otkinuo nego išao negdje mimo Barce.
Pa on je 200% cules, kapiten, ikona kluba u pravom smislu i sad da ide negdje u Milan u 35 godini :lol: :lol: ....ma bježi ba, djecije price

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.