Sto to ?Neutral je napisao/la:Nijedna ozbiljna ekipa ne igra sa dva napadača.
Edin Džeko - Arhiva postova
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- Papastathopoulos
- Postovi: 6150
- Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
- Lokacija: Jablanica
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
BvB Robert, igrali su par sa Julianom i Robertom i užasno je to izgledalo.
Bayern sa Mariom, kada je igrao Pizzaro igrao je kao "cener".
Schalke Klaas.
City Džeko, Tevez, ostali Silva i Aguero uvijek krila.
Arsenal, Giroud.
United Persie
Chelsea Ba
Real Benzema
Barca Messi
Itd.
Re: Edin Džeko
nije ni prije igrala sa tri ili jednim pa se to promjenilo. i opet ce...Neutral je napisao/la:Nijedna ozbiljna ekipa ne igra sa dva napadača.
Re: Edin Džeko
. Ove sezone nije dao nijedan gol u kupu. Ukupno ima 15 golova ,14 u ligi i 1 u ligi sampionageoxx je napisao/la:14 premier liga , 1 liga prvaka i 1 u kupu ima
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Greška. Cityev napad: Tevez-Baloteli-Dzeko-AgueroviKK je napisao/la:Misli se na to da nijedna ekipa ne igra sa dva klasična centarfora... Zato što netko spomenu tandem Falcao-Džeko , a obojica su klasični centarfori ...
To samo Manćini može. Sa 4 napadača na terenu u jednoj utakmici da izgubi.
Re: Edin Džeko
Mozda misli na... Community Shield na startu sezone gol protiv MU.dinci_97 je napisao/la:. Ove sezone nije dao nijedan gol u kupu. Ukupno ima 15 golova ,14 u ligi i 1 u ligi sampionageoxx je napisao/la:14 premier liga , 1 liga prvaka i 1 u kupu ima
FORZA NAPOLI
Re: Edin Džeko
Zato on i jest Mancini.koalem je napisao/la:Greška. Cityev napad: Tevez-Baloteli-Dzeko-AgueroviKK je napisao/la:Misli se na to da nijedna ekipa ne igra sa dva klasična centarfora... Zato što netko spomenu tandem Falcao-Džeko , a obojica su klasični centarfori ...![]()
![]()
To samo Manćini može. Sa 4 napadača na terenu u jednoj utakmici da izgubi.
Re: Edin Džeko
teška riječ, al' da je precjenjen, jeste .. kad pogledaš sve titule koje je osvojio sa Interom, shvatiš da Inter zapravo nije imao konkurenciju .. Juve u Serie B, Milan u raspadu, itdEvoMene je napisao/la:Manćini najveća trenerska prevara.
sa onakvom ekipom Man Citya, titula u Premiershipu je bila neminovnost, a i nju je jedva osvojio .. tvrdim da bi svaki ozbiljniji trener osvojio titulu u Premiershipu
ne kažem da je on qrac od trenera, jer nije, čim je osvojio sve te titule, al' da je sad nešto, definitivno nije
NON MOLLARE MAI
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Druga stvar: Ako ikako mozes idi u Arsenal, kad si vec Bajern prosle godine propustio. U Arsenalu bi bio tito, ko Henry svojevremeno. Ljudi igraju ofanzivno, a fali im spic. Kad bi bio standardan i pun samopouzdanja Dzeko moze ici preko 20 golova u premier ligi bez problema.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Re: Edin Džeko
Najveca ikad isplacena provizija je 7,5 miliona Eura koje je uzeo menadzer C.Ronalda kad je prelazio Real Madrid sad vi uporedite koliko je trazio... A svi znamo kakav je Bayern po tom pitaanju zato je transfer propao i Dzeko nikad nece zaigrati za Bayern jer su celnici vidjeli da se ne da sa njegovim menadzerima pregovarati. tesko je da ce dzeko napraviti transfer jedini uslov
-Odsteta od 20-25 mil Eura ( ne preko)
-platu spustit na nekih 4 -5 mil eura godisnje
- Provizija menadzera ( on nema nijednog igraca dobrog osim dzeke , pa uzima koliko moze pokusava max.)
Znaci sve je trenutno protiv nekog transfera... Ovo sto oni traze Borusija ne moze isplatit , Napoli moze al nece Dzeko u Napoli , Juve milan inter su u problemima ma koliko neko volio talijansku ligu. Italija iz godine u godinu biljezi velike minuse sto se ne moze reci jedino za Bundesligu koja svake godine biljezi plus od 500-600 miliona eura.
Engleska tu i tamo od dolaska Abramovica i sheik Mansoura isto biljezi velike minuse al imaju lovu , al od 2015 kad krene financijski fair play bit ce svega. Monaco i PSG imaju sad lovu u francuskoj al njima trebaju imena zbog reklama a Dzeko iskreno marketinski nije toliko atraktivan ,a toj je opet stvar menadzera koji ga nije dobro marketinski prezentovao. TAKO OD DZEKINOG TRANSFERA NEMA NISTA , izuzev ako se ispune oni gore uslovi al tesko...
Re: Edin Džeko
Dzeko bi danas bio prvi napadac Bayerna, imao 30-40 golova u svim takmicenjima i igrao finale CL....
Jebla ga plata i provozije...
Re: Edin Džeko
Pa nije ti arsenal klub koji izdvajaju velike svote novca za dovodjenje i plate igraca. To ce ti reci svaki navijac. Tako da je i tu plata problem. A nemamo sta se guziti oko dzeke, Dzeko hoce para, je'e se njemu sto moze biti u arsenalu bog i batina kad ce ovamo koji milion zaradit vise.ovisnik je napisao/la:Arsenal je ubjedljivo najbolji izbor, ukoliko ga stvarno žele, finansijski ga mogu ispoštovati/što je kod njega vrlo bitna stavka i najveća prepreka dortmundu/, igrao bi u ofanzivnom timu kome treba prava špica poput njega, imao bi ekstra trenera, ambijent, navijače, mene kao iskrenog navijača bi obradovao njegov prelazak u ovaj tim, sve druge opcije izuzev Dortmunda/Napoli, Monaco, Atletico Madrid.../su korak nazad.
Re: Edin Džeko
ovako, iole ozbiljniji klub ce dzeku smatrati vrsnim napadacem sa anonimnim menadzerom kojem su reference upitne, te se nece uplitati u ozbiljnije pregovore...to tako ide...i vrijeme bi mu bilo da promjeni menadzera...
dodje ti irfan redzepagic i predstavlja dzeku i trazi platu od 8 miliona eura....a zastupa jos neke igrace tipa avdukica, rascica, maletica itd...itd...
a kad dodje neki john koji zastupa i kaku i terrya i van persia...onda to dobije na tezini kad se trazi 8 miliona eura plata
-
MostaracVelezovac
- Postovi: 2498
- Pridružen/a: 27 okt 2009, 18:04
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
A majke ti kako ti znas kako to ide i odakle tebi toliko iskustvo da znas te stvari?hz1987 je napisao/la:iole ozbiljniji klub nece pregovarati sa dzekom jer ima menadzera koji ne zna osnovna pravila igre i koji nije poznat u svijetu. koliko god da je igrac vrhunski, gleda se i koja ga agencija zastupa i koji menadzer mu je pregovarac...to je tako, i prvo se gleda koje taj menadzer reference ima i koje sve igrace zastupa.
ovako, iole ozbiljniji klub ce dzeku smatrati vrsnim napadacem sa anonimnim menadzerom kojem su reference upitne, te se nece uplitati u ozbiljnije pregovore...to tako ide...i vrijeme bi mu bilo da promjeni menadzera...
dodje ti irfan redzepagic i predstavlja dzeku i trazi platu od 8 miliona eura....a zastupa jos neke igrace tipa avdukica, rascica, maletica itd...itd...
a kad dodje neki john koji zastupa i kaku i terrya i van persia...onda to dobije na tezini kad se trazi 8 miliona eura plata
Sta sad? Ti se to bavio s tim poslom? Ti znas da Arsenal sad gleda menadzera pa igraca?
Jao majko mila, svasta cu procitat na ovom forumu.
Re: Edin Džeko
Kakav Irfan, volio bih vidjeti vase dostignuce, sta li bi vi uspjeli.
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
Online
Trenutno korisnika/ca: adrenaline323, ajaca, Alucard, AmorVincitOmnia, ANamelessGhoul, aqarius, ArtemisFowl, AzRimiRzA, bavariapivo, Beli98, bh22, bordobijeli, Bosnjo22, CAGarfia, CrvenoCrnaArmija, Cwirek, Daduli, DanijelTZ, darker10, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, ELDIABLO20, emir79, exampLe., ExBlueone, farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, GG3, GIBRA, GrbavicaHrammm, guillermo, Hajdeee, haklamas, HariTz, Hazre, husrefbeg, Iniesta12, James1987, jasmin10, Jet2Holiday, JimmyPage, Jurica95, Kaunas, Kljukusar, Kylian, lakilone, Lavcina, LeCoq, legendarnadruga, marlostanf1eld, Micron, MiranGlasnic, MostarNeretva, Nakata, Napapijri, nebeskasila, Paromlinac, PeppermintSA, Pitar6785, Principatus, prisonbreak, Rio12345, rishovski, rossonero85, sagitarius, SanaBosna, Scholl, Shategabri, Shevko, Sheyi, Soba, soccerfan, StevieG8, Sveti, TefalTava, TETRAPAK, tobaccos, unavita, Venom, VensanKasel, visarionovich, Wilshere10, Wisey, Zaxon, Zeko87, Zgemboo89 i 744 gosta.







