HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

ZrinjskiMostar
Postovi: 849
Pridružen/a: 02 jul 2012, 11:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ZrinjskiMostar » 21 maj 2013, 14:25

zeljo4life je napisao/la:
ZrinjskiMostar je napisao/la:Bio je Derbi i u Širokom pa bez upozorenje je ispražnjena trebina ako si gledao pa mi samo reci komentar? Protiv sam pirotehnike u svakom slučaju samo neka se postupa prema svima isto !
Ma ok je to sto govoris,ja tebe razumijem,al da je vas bilo dvije hiljade u Sirokom,cisto sumnjam da bi murija imala muda vas izbacivati,jer sebi pravi veci problem...i sada protiv Veleza ako vas bude vise od 1500 nema sanse da vas izbace zbog baklji,jer vas imaju pod kontrolom na tribinama...u tom slucaju se ne gleda na pravila,nego se gleda da sve sto bezbolnije prodze,to su utakmice visokog rizika...a onda,naravno ako ne mogu isprazniti tribine,opale drakonske.kazne za baklje,sto je sasvim razumljivo...
Problem je u tome što nama kažu maksimalno 500 navijača i više ne puste! Isto tako dozvole i red army pa samo dođu najvatrenij a 5 autobusa ostane!! Hocu ti reci da ogranice gostovanja ovde i onda to izgleda tako kao što si ti napisao!
A ogranice iz razloga sto je manju masu lakse osigurati a kod vas je drugacije jer je vecu masu lakse osigurati!
Ovo ti je zvanično šta kaže policija i osiguranje pa sad ajde budi pametan do koga je!

Avatar
zeljo4life
Postovi: 522
Pridružen/a: 10 apr 2013, 00:09
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la zeljo4life » 21 maj 2013, 14:38

moRAja je napisao/la:Zeljo nisi u pravu ako murija moze izbaciti petnaest milja grobara s marakane zasto nebi mogla dvi. Treba imati isti kriterij prema svim navijacima
Daleko su oni ispred nas u borbi protiv huliganizna i tih stvari,a da ne pricam o npr.Hrvatskoj...nasi ce i dalje u utakmicama visokog rizika ici linijom manjeg otpora,a tamo gdje se moze kurcice se izbacivanjem manjeg broja navijaca...i da jos nesto,nasa Grbavica,kada vec spominjete nas derrbi,na zalost je.ne uslovna,posebno po pitanju sigurnosti,i slazem se da je puno pitara nagurano na mali prostor i da je to greska,al kada je to vec tako,najbezbolnije je proslo sve kako je proslo,i da,kriva su nasa dva kluba za to,ali je ipak bila dobra procjena sudija i ljudi zaduzenih za sigurnost da ne isprazne tribine...evo sada srpski derbi,tuku se medzu sobom grobari,murija ulijece u sred grobara i smiruje to,takve stvari neces kod nas vidjeti,kod nas se kurce gdje mogu,a gdje nisu sigurni,idu linijom manjeg otpora,tako ce sada biti i na vasem derbiju,bar ja tako mislim...
Amare hvala ti...

Avatar
zeljo4life
Postovi: 522
Pridružen/a: 10 apr 2013, 00:09
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la zeljo4life » 21 maj 2013, 14:43

ZrinjskiMostar je napisao/la:
zeljo4life je napisao/la:
ZrinjskiMostar je napisao/la:Bio je Derbi i u Širokom pa bez upozorenje je ispražnjena trebina ako si gledao pa mi samo reci komentar? Protiv sam pirotehnike u svakom slučaju samo neka se postupa prema svima isto !
Ma ok je to sto govoris,ja tebe razumijem,al da je vas bilo dvije hiljade u Sirokom,cisto sumnjam da bi murija imala muda vas izbacivati,jer sebi pravi veci problem...i sada protiv Veleza ako vas bude vise od 1500 nema sanse da vas izbace zbog baklji,jer vas imaju pod kontrolom na tribinama...u tom slucaju se ne gleda na pravila,nego se gleda da sve sto bezbolnije prodze,to su utakmice visokog rizika...a onda,naravno ako ne mogu isprazniti tribine,opale drakonske.kazne za baklje,sto je sasvim razumljivo...
Problem je u tome što nama kažu maksimalno 500 navijača i više ne puste! Isto tako dozvole i red army pa samo dođu najvatrenij a 5 autobusa ostane!! Hocu ti reci da ogranice gostovanja ovde i onda to izgleda tako kao što si ti napisao!
A ogranice iz razloga sto je manju masu lakse osigurati a kod vas je drugacije jer je vecu masu lakse osigurati!
Ovo ti je zvanično šta kaže policija i osiguranje pa sad ajde budi pametan do koga je!

Ja al moras shvatiti da je i kod nas pitarima ogranicen dolazak na 2000 ljudi,inace bi njih doslo 7000 hiljada da moze,al ne moze bas zbog sigurnosnih razloga,i Grbavice sto je takva kakva je...
Amare hvala ti...

Avatar
zeljo4life
Postovi: 522
Pridružen/a: 10 apr 2013, 00:09
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la zeljo4life » 21 maj 2013, 14:50

Murija se mogla kurciti na navijacima.zrinjskog onaj put na Grbavici i marisati navijace,i tako "sprovoditi zakon",al to nema teorije da urade sa pitarima sad na derbiju,jer bi vjerovatno dobili po picki,a onda bi haos nastao i pala bi mrtva glava...zato ne ocekujem ni sada na vasem derbiju neko praznjenje tribina jer i 500 ljudi nije malo i nece rizikovati veca sranja...
Amare hvala ti...

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Kevin » 21 maj 2013, 15:50

TUŽNO: Upitno odigravanje prijateljske utakmice HŠK Zrinjski - Hrvatska!?

MOSTAR - Hrvatska nogometna reprezentacija od 27. svibnja do 2. lipnja boravi na pripremama u Međugorju. Bez obzira što Igor Štimac na raspolaganju neće imati nekolicinu važnih igrača poput Maria Mandžukića, Stipe Pletikose, Luke Modrića ili Ivana Rakitića nema sumnje kako je ovo sportski događaj godine u Hercegovini, odnosno kada je općenito riječ o bh Hrvatima.

Najdraža reprezentacija po prvi put stiže na pripreme u Bosnu i Hercegovinu, no kako danas doznajemo upitno je odigravanje prijateljske utakmice sa HŠK Zrinjskim, koja je planirana bila za 01. lipnja i čije je odigravanje na stadionu Pod Bijelim Brijegom najavljeno prije kojih tjedan dana!

Naime, iako su iz Nogometnog saveza u prvi tren kazali kako se neće protiviti odigravanju jedne takve utakmice izgleda da su opstrukcije ova dva posljednja dana uvelike počele, pa je samim time i utakmica došla pod znak pitanja.

Rukovodstvo HŠK Zrinjskog je prilikom izbora aktualnog Predsjednika NS BiH Elvedina Begića pogazilo obećanje što ga je tada dr. Dragan Čović ispred Hrvatskog Narodnog Sabora dao čelnicima NK Širokog Brijega, kao vodećeg kluba s hrvatskim predznakom u BiH, uvjeravajući ih kako će svi hrvatski predstavnici/delegati u NS BiH glasati za njihovog kandidata Josipa Bevandu, međutim to se nije dogodilo, jer su i gospoda iz HŠK Zrinjskog, kao i Branko Krišto, inače muž bivše Predsjednice FBiH Borjane Krišto, te još neki, bili protiv izbora Bevande....
http://www.javno.ba/javno-teme/tuno-upi ... atska.html
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la terabajt » 21 maj 2013, 15:52

Sta radi politika sportu treba se dignuti protiv ovih smetljara.

Avatar
Lillard
Postovi: 26341
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Lillard » 21 maj 2013, 16:54

Akose zbog takvih stvari ne odigra ono sto cekam cijeli zivot, **** cu im sve po redu :evil:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
bekicamir
Postovi: 1331
Pridružen/a: 07 jan 2012, 17:49
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la bekicamir » 21 maj 2013, 18:00

Lillard je napisao/la:Akose zbog takvih stvari ne odigra ono sto cekam cijeli zivot, **** cu im sve po redu :evil:

Ma bit ce utakmice,sto vam je!

slika

Ovako su velezovci hrlili na stadion kada je Hrvatska 2003 gostovala ! :D

Avatar
CroUltras
Postovi: 80
Pridružen/a: 20 maj 2013, 22:46
Lokacija: La Bombonera
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la CroUltras » 21 maj 2013, 18:47

Ta će Velež...
ali zato što smo dobre duše,završit će 1:1.
Doktor baluna...

konjicanin01
Postovi: 658
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la konjicanin01 » 21 maj 2013, 20:52

bekicamir je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Akose zbog takvih stvari ne odigra ono sto cekam cijeli zivot, **** cu im sve po redu :evil:

Ma bit ce utakmice,sto vam je!

slika

Ovako su velezovci hrlili na stadion kada je Hrvatska 2003 gostovala ! :D
eto bekicu neigra se u konjicu a ispostavi se moja prognoza,ipak slazem se da ce biti greska saveza ako se sprijeci odigravanje te ,utakmice ako vec u mostaru nemoze gostovat reprezentacija BIH ,nek bar mostarci vide malo kvalitetnog nogometa .

Avatar
Lillard
Postovi: 26341
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Lillard » 21 maj 2013, 21:01

A kad bi ti za promjenu malo bio na topicu Veleza :?

I onda neki od vas s.e.r.u da mi unistavamo vasu temu. Ohladi malo ;)
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
CroUltras
Postovi: 80
Pridružen/a: 20 maj 2013, 22:46
Lokacija: La Bombonera
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la CroUltras » 21 maj 2013, 21:05

Zrinjski će igrati kao gost u Mostaru protiv Hrvatske;-)
Doktor baluna...

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la zizu1991 » 21 maj 2013, 23:07

Nek' igra Hrvatska, kao što neko reče, igrala je i BiH u Rijeci protiv istoimenog tima. Mislim da je neke probleme htio praviti N/FS BiH, to ne bi bilo korektno, i ne treba da kvarimo dobrosusjedske odnose.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Lillard
Postovi: 26341
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Lillard » 22 maj 2013, 14:55

Sta je sa prijevozom za Vrapcice?

Nemojte misliti da ćemo propustiti utakmicu zbog kršenja dogovora oko autobusa. Mi idemo u Vrapčiće kombijima, automobilima, čamcima, brodovima, padobranima, pa čak i pješke i imat ćemo uz sebe serume protiv zmijskih ujeda.


8-)
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

lenta crvena
Postovi: 108
Pridružen/a: 06 jul 2011, 23:41
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la lenta crvena » 22 maj 2013, 15:09

Nogometni savez BIH ne pravi nikakve probleme oko ove utakmice. Ivan Beus iz Zrinjskog je podržao sadašnjeg predsjednika saveza a ne Bevandu sa Širokog zato je sada savez podržao ovo.
Kada su bili izbori ovi sa Širokog su slali dječurliju u Mostar pa su šarali sprejevima parole kontra Beusa izdajica poturica i tome slično a da apsurd bude veći Bevandu su podržali predstavnici Veleža u savezu odnosno ljudi koji popunjavaju tu kvotu u našem županijskom savezu. Pika Ćemalović.

Poznato je da su Široki i Velež u dobrim odnosima da Široki po potrebi Veležu ustupa i svoj trening kamp za prvu ekipu i za potrebe mlađih selekcija ali je isto tako javna tajna da je Ćemalović za taj glas Bevandi to lijepo naplatio.

Što se tiče derbija Velež ostaje u ligi ovako ili onako, Zrinjski neće ići na pobjedu. Iako da se mi navijači išta pitamo mi bi ih zgazili i poslali tamo gdje im je i mjesto.

O odlasku navijača u Vrapčiće niko ništa ne govori dok kada dolaze Veležovci kod nas to se stvara takva medijska panika da je to smiješno. Očekujemo i RA na tribini ipak se oni pale samo na Zrinjski, na ostalim utakmicama ljudi ne postoje.

ljutinar
Postovi: 564
Pridružen/a: 30 jan 2009, 08:51
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ljutinar » 22 maj 2013, 15:28

lenta crvena je napisao/la:Nogometni savez BIH ne pravi nikakve probleme oko ove utakmice. Ivan Beus iz Zrinjskog je podržao sadašnjeg predsjednika saveza a ne Bevandu sa Širokog zato je sada savez podržao ovo.
Kada su bili izbori ovi sa Širokog su slali dječurliju u Mostar pa su šarali sprejevima parole kontra Beusa izdajica poturica i tome slično a da apsurd bude veći Bevandu su podržali predstavnici Veleža u savezu odnosno ljudi koji popunjavaju tu kvotu u našem županijskom savezu. Pika Ćemalović.

Poznato je da su Široki i Velež u dobrim odnosima da Široki po potrebi Veležu ustupa i svoj trening kamp za prvu ekipu i za potrebe mlađih selekcija ali je isto tako javna tajna da je Ćemalović za taj glas Bevandi to lijepo naplatio.

Što se tiče derbija Velež ostaje u ligi ovako ili onako, Zrinjski neće ići na pobjedu. Iako da se mi navijači išta pitamo mi bi ih zgazili i poslali tamo gdje im je i mjesto.

O odlasku navijača u Vrapčiće niko ništa ne govori dok kada dolaze Veležovci kod nas to se stvara takva medijska panika da je to smiješno. Očekujemo i RA na tribini ipak se oni pale samo na Zrinjski, na ostalim utakmicama ljudi ne postoje.
e zato cemo sada potegnuti vezu u UEFI da oni zabrane, decko gluposti pises. Kako god, šta god vama uvijek kriv Široki.

lenta crvena
Postovi: 108
Pridružen/a: 06 jul 2011, 23:41
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la lenta crvena » 22 maj 2013, 15:32

Nije nikome kriv Široki samo je ovo istina što sam napisao. Nećemo se praviti ludi sada.

Avatar
Lillard
Postovi: 26341
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Lillard » 23 maj 2013, 15:12

Kome smetaju Vatreni u Mostaru?

Hoće pa neće, neće pa hoće, i ma kraju se još ništa ne zna i čeka se dozvola FIFE.

Uvodna rečenica tiče se gostovanja Hrvatske nogometne reprezentacije u Mostaru i utakmica sa HŠK Zrinjski. Naš portal je prvi objavio informaciju o utakmici koja je i prije samog odigravanja izazvala veliku pozornost u Hercegovini, ali i puno šire na ovim prostorima. Sve bi bilo kako i treba biti da se nakon objave vijesti o gostovanju Vatrenih nisu pojavili dušebrižnici koji su na svaki način htjeli omalovažiti jedan sportski spektakl. Pojedini mediji su tako počeli plasirati dezinformacije u javnost koji nemaju veze sa zdravom pameću. Počelo se sa bezazlenim najavama kako to neće biti spektakl jer za Vatrene neće nastupiti Modrić i Mandžukić. Nastavilo se sa pričama o opstrukciji od strane NS BiH, a sve je kulminiralo pričama o nekakvoj političkoj pozadini cijele priče. Za kraj su nam spakovali bombu o netrepeljivosti Mostara i Širokog Brijega. Sve to sliči na dobro izrežiranu kampanju od strane zloglasnih obavještajnih agencija iz bivše države koja se zahuktava što se termin utakmice bliži.

Utakmica će se na kraju odigrati kao što je i najavljeno. Hrvatski puk i navijači za to trebaju biti najviše zahvalni izborniku Igoru Štimcu koji će prvo Vatrene dovesti u Međugorje, a zatim na čelu sa njima izaći pred prepuni stadion HŠK Zrinjski u Mostaru. Bit će to spektakl o kome će se pričati godinama, i koji će ostati zapisan u športskoj povijesti Mostara i BiH. Ne događa se svaki dan da na našim prostorima gostuje četvrta nogometna sila svijeta.

Znaju dobro paćenici i plaćenici iz gornjg dijela teksta da ne mogu utakmicu otakazati. Njima je ionako samo cilj podići tenzije u gradu na Neretvi i u Hercegovini, te tako još jednom pokazati svijetu da je Mostar samo grad slučaj u kome se ne može normalno organizirati jedna velika utakmica. I ono što je istovremeno smiješno i žalosno jeste da će autori tekstova u kojim se stvaraju tenzije 01. lipnja biti na stadionu pod Bijelim Brijegom i pravit se kao da sve ovo njih nimalo ne tiče.

Mostar, Zrinjski i Hercegovina će biti spremni za Vatrene i sa dobrodošlicom će dočekati nogometne velemajstore u kockastom. Neka pati koga smeta!!

8-)
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

zrinjke
Postovi: 169
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:40
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la zrinjke » 23 maj 2013, 16:32

http://****.ba/vijest/55282.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Mateo Sušić blizu prelaska u Energie Cottbus

Njemačka „Cvajta“ naredne sezone mogla biti biti brojnija za jednog fudbalera iz Bosne i Hercegovine. Bivši U21 reprezentativac BiH i fudbaler Istre 1961Mateo Sušić nalazi se na ljekarskim pregledima u Cottbusu.
Mladi desni bočni, koji je poprilično ofanzivno orjentisan, u svojoj dosadašnjoj karijeri odigrao je 110 utakmica u seniorskoj konkurenciji za Zrinjski u Premijer ligi BiH, te za Istru u 1.HNL.

Tokom ove sezone u 1. HNL nekadašnji „plemić“ upisao je 27 nastupa, od čega je 25 puta bio među starterima. Sušić bi u klub u kojem su nekada svojevremeno igrala četiri bh. reprezentativca, a mladi Mostarac koji u Cottbus stiže bez obeštećenja potpisivanjem dvogodišnjeg ugovora postati će pti bh. fudbaler u ovome timu.

Avatar
bekicamir
Postovi: 1331
Pridružen/a: 07 jan 2012, 17:49
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la bekicamir » 23 maj 2013, 19:56

Sutra pressica u prostorijama kluba na stadionu HSK Zrinjskog povodom utakmice protiv ekipe koja nastupa u Vrapcicima i Hrvatske nogometne reprezentacije!
Pressica pocinje u 11h!

Igor Stimac pozvao Alena Halilovica koji ce najvjerovatnije "kockasti" dres seniora prvi put obuci bas u Mostaru gradu!

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.