KK Bosna

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

fera
Postovi: 12871
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la fera » 30 nov 2008, 00:23

ma **** ga od partizana nije bruka izgubiti jer su uz cibonu najjaci klub u regionu i klub koji je dobio reala i zamalo CSKA samo treba pruziti sto jaci otpor i veliku borbenost a ne kao za vrijeme MB-a voditi se parolom sve osim poraza je uspjeh....
You are someone else I am still right here

Avatar
mahalac
Postovi: 415
Pridružen/a: 17 jul 2008, 22:14
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la mahalac » 30 nov 2008, 00:29

Nemojte preskakati utakmice, sad su Cibosi na redu i tu bi trebali tražiti neku šansu. Neko je dobro rekao da su nam šanse 30% za pobjedu ali s ovakvom bosnom se stvarno ništa ne zna.
Znamo samo da je Vlada 100% dobar trener , da je Ars sjedio gdje je sjedio i 100% tačno prognozirao čak i tok utakmice ;)
It's not about the shoes, it's about what you do in them!

Avatar
teferič
Postovi: 537
Pridružen/a: 20 nov 2008, 13:16
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la teferič » 30 nov 2008, 00:54

fera je napisao/la:ma **** ga od partizana nije bruka izgubiti jer su uz cibonu najjaci klub u regionu i klub koji je dobio reala i zamalo CSKA samo treba pruziti sto jaci otpor i veliku borbenost a ne kao za vrijeme MB-a voditi se parolom sve osim poraza je uspjeh....
hm. pa zar sve osim poraza i nije uspjeh?

panj
Postovi: 2
Pridružen/a: 29 nov 2008, 15:21
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la panj » 30 nov 2008, 14:11

fera je napisao/la:
panj je napisao/la:Ne znam dali je neko vec napisao da sinoc nije bilo karata da se kupi 10 min prije utakmice!?
Ja sam dosao na utakmicu ali nisam mogao uci jer kazu prodali su sve karte a svi koji su gledali na tv-u ili bili na utakmicu znaju da je dvorana bila pofino prazna..

PS. Svaka cast za pobjedu!
ne znam ali ja sam kupio karte 15 minuta pred utakmicu i ostalo je jos raje koji su kupovali karte i ulazili i par minuta pred pocetak
jedino da tebi nisu htjeli prodati...
Vjeruj mi da nije bilo. Bilo je onih od 10 km. Cak sam probo onom iz game na ulazu da dam pare da me pusti, ali on nije htio (sto je za svaku pohvalu jel).
Valjda nisu stampali dovoljan broj..

fera
Postovi: 12871
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la fera » 30 nov 2008, 14:26

moze biti i to a ima i ljudi sto kupe po 5-6 karata za raju pa ih ovi izrade i propadaju karte a i dosta je ljudi ulazilo pred sami start utakmice oni su valjda ranije kupili karte.

a sto se tice ovog sto pita zar nije sve osim poraza uspijeh, naravno da jeste ali sam taj moto kao takav je gubitnicki jer ne treba sebe postavljati kao outsidera u svakom mecu po svaku cijenu
You are someone else I am still right here

Avatar
Silvester071
Postovi: 27
Pridružen/a: 28 okt 2008, 00:27
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Silvester071 » 30 nov 2008, 17:03

Bas me interesuje kako cemo odigrati sa Cibonom, nema im Marshalla, vjerovatno ce odmarati igrace zbog EL, vidjet' cemo uostalom sve...

P.S Evidentan je napredak Bosne, i kada kazu nije do trenera :roll:

Pravo mi je zao i zbog Hordi sto ne dolaze vise na tekme (bilo je pojedinih topica na starom forumu Bosne o razlozima nedolaska na tekme, ali nikad nista zvanicno)...
Zna li iko ista vise o tome?
Nije ni priblizna atmosfera sa njima i bez njih...tacnije sada je pozorisna, realno...

Avatar
kengur
Postovi: 2108
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la kengur » 30 nov 2008, 22:30

Prvo pozdrav svim dobrim ljudima, a ostali mogu .............

@nermin
"jedan castan poraz"

Sta je tebi castan poraz. Meni je svaki dok se ide na pobjedu i bori ko' lav, nebitno da li je -10 ili -50.

Ja znam da ti nisi vozen egom poput novinarskih naslova "Bosna ponizila Split". Nema tu ponizenja, ljudi zijanili posteno od nas kao i mi od Zadra. Pa sta - idemo dalje. Jedino ponizenje je da se predas i pokazes jadan karakter, a svaki rezultat je samo rezultat.

@Sylvester
Ma nije do trenera ali da smo imali Mensu, Bosna ne bi do sada imala NI JEDNE pobjede u prvenstvu. Vukiju treba ponuditi sve sto se teoretski moze, samo da ostane sto duze. Ne bacati pare na strance vec uloziti u sadasnjeg trenera. Iskreno, jos sam sokiran sta covjek radi a najsmjesnije je da on i edukuje dosta likova u i oko kluba o mentalnom sklopu koji je Bosna imala godinama (do rata). Bojim se samo da je prerano poceo sa odlicnim rezultatima pa se raja loze i ocekuju previse. Ovo je mukotrpan proces stvaranja ekipe i KULTURE u klubu.

Ako nesto naprave sa Cibonom i Partizanom bio bi slag na tortu ali ovo je pravi put :D . Cak nam je i koeficijent u odnosu na Slovence super. Naravno ici hrabro i na pobjedu - toliko se moze stalno a svaki rezultat je onda dobar.

Nisam siguran koliko je Vuki kompetentan jer poziva navijace da popune Skenderiju a nas bivsi direktor (koji je svi znamo "napravio" Novu Bosnu) tvrdi da klubu ne trebaju navijaci :mrgreen: Unaprijed zavidim tapkarosima u drugom dijelu sezone.

Avatar
bosanac
Postovi: 96
Pridružen/a: 16 maj 2008, 12:10
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la bosanac » 01 dec 2008, 10:02

3 pobjede u nizu su za svaku pohvalu. Upravo je ovo je ono sto se trazi od igraca pa je onda lakse i poraz pretrpiti od jacih ekipa ako se prospe znoj i krv na terenu. Vlada je pokazao koliki je strucnjak a posebno me raduje sto potpuno racuna i gura Zimica. Uz jos rada i truda te ako nastavi ovako igrati onda cemo imati super centra kako u Bosni tako i u reprezentaciji gdje nam je prijeko potreban jedan takav igrac.

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la mirzza » 01 dec 2008, 10:20

sad stvarno vladina nekompetentnost dolazi do izrazaja, pozivati publiku da gleda kosarku i bodri svoj tim je van pameti, sta on misli, zar mladim nije najbolje da igraju uz skripu patika,
pa bavcic je postao igracina kako nema vise "navijaca" da mu psuju, covjek dere, ubacuje po 30 poena u prosjeku,

dajte naucite covjeka, nije valjda da zivi u zabludi, ccc
Cuva Bog Zelju svog!

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la nerminh74 » 01 dec 2008, 10:47

kengur je napisao/la:Prvo pozdrav svim dobrim ljudima, a ostali mogu .............

@nermin
"jedan castan poraz"

Sta je tebi castan poraz. Meni je svaki dok se ide na pobjedu i bori ko' lav, nebitno da li je -10 ili -50.

Ja znam da ti nisi vozen egom poput novinarskih naslova "Bosna ponizila Split". Nema tu ponizenja, ljudi zijanili posteno od nas kao i mi od Zadra. Pa sta - idemo dalje. Jedino ponizenje je da se predas i pokazes jadan karakter, a svaki rezultat je samo rezultat.
castan poraz je onaj od CZ u beogradu, ne castan poraz je onaj u zadru

prevedeno, ako ginu i igraju muski, nema veze sto su izgubili od bolje ekipe, ako idu kao stoka na klanje to me uzasno zivcira
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
kengur
Postovi: 2108
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la kengur » 01 dec 2008, 11:32

@nermin
Svaka cast, samo sam zelio da budem siguran da smo na istoj talasnoj.

Ovom timu je potrebnija podrska vise nego ikad do sada, a i zasluzili su je. Jedva cekam narednu tekmu.

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la amerosm » 01 dec 2008, 12:01

Ja se sada pitam sta bi bilo kad bi Vukoicicu dali da vodi nasu repku.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la nerminh74 » 01 dec 2008, 14:17

amerosm je napisao/la:Ja se sada pitam sta bi bilo kad bi Vukoicicu dali da vodi nasu repku.
digao bi se kvalitet repke, pao bi kvalitet KK Bosne

ne moze bez dobrih asistenata (citaj jos jednog solidnog trenera) dobro raditi oba posla, pogledaj repesu i pored toga sto ima anzulovica kao pomocnika (inace bivsi trener cibone i sada radi u blegiji), covjek kuka kako je iscrpljen i kako ima zdrastvenih problema, na jedvite jade pristao voditi repku na EP u poljskoj

a koga bi vukocic imao???
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

yoda
Postovi: 58
Pridružen/a: 18 jun 2008, 20:01
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la yoda » 01 dec 2008, 18:10

prvo, cestitke na igri bosne. stvarno odlicno igraju od kako je vlado (ili vlada, mada meni to glupo zvuci :) ) dosao. napokon igramo kao tim, pa kad jedan zapne, drugi povuce. nadam se pobjedi protiv cibone, pa sta bude bude.
nesto citam to za horde. ne znam tacan razlog sto ne dolaze. ok, jesu prije svega navijaci sarajeva i pretpostavljam da je nesto bilo izmedju uprave i njih. ali mi nije jasno da ako vec nece da dodju organizovano, kao hz, sto ne dolaze individualno, kao simpatizeri, ili cak navijaci, kkbosna? ako im se zamjerio neko iz uprave, to nije razlog da igraci trpe.

benajon
Postovi: 238
Pridružen/a: 03 okt 2008, 00:24
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la benajon » 01 dec 2008, 19:43

pa jarane dolaze neki likovi al ne navijaju nego gledaju tekmu ko i svi

bosnas_
Postovi: 4045
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la bosnas_ » 01 dec 2008, 21:55

Vukoicic je poslije Bose Tanjevica i Svetislava Pesica ubjedjivo najbolji trener Bosne u njenoj historiji! sa najslabijom ekipom koju imamo u NLB ligi u posljednjih 5 godina ,vec sada je napravio jako mnogo! uz dva pojacanja u skorijem periodu mislim da mozemo pobijediti i najjace klubove u ovoj ligi!
Protiv Cibone treba ocekivati poraz od oko 15 razlike,objektivno svaki igrac Cibone je pojedinacno bolji od svakog igraca Bosne!
Mi uz dobrog centra i pleya,mozemo dobiti Cibonu kada se igralo u Sarajevu!..

Avatar
Alhemicar
Postovi: 160
Pridružen/a: 13 apr 2008, 21:36
Lokacija: Sarajevo Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Alhemicar » 01 dec 2008, 22:39

Kada se kk Bosna javno izjasni da su horde navijaci Bosne,onda moze se ocekivati i njihova po meni jedva cekana podrska.Stvarno su najjaci u BiH,i njihovo navijanje bi se daleko culo.Ako treba mogu uspostaviti kontakt sa jednim od vodja.
-the LORD of the RINGS-

Avatar
majestic
Postovi: 722
Pridružen/a: 13 jul 2008, 22:45
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la majestic » 01 dec 2008, 23:11

bosnas_ je napisao/la:Vukoicic je poslije Bose Tanjevica i Svetislava Pesica ubjedjivo najbolji trener Bosne u njenoj historiji! sa najslabijom ekipom koju imamo u NLB ligi u posljednjih 5 godina ,vec sada je napravio jako mnogo! uz dva pojacanja u skorijem periodu mislim da mozemo pobijediti i najjace klubove u ovoj ligi!
Protiv Cibone treba ocekivati poraz od oko 15 razlike,objektivno svaki igrac Cibone je pojedinacno bolji od svakog igraca Bosne!
Mi uz dobrog centra i pleya,mozemo dobiti Cibonu kada se igralo u Sarajevu!..
Necemo mi izgubiti od Cibone s vise od 10 razlike. Cibona igra vaznu utakmicu protiv Maccabija u izraelu u cetvrtak. Biti ce umorni od putovanja ali i utakmice. Moguce je i pobijeda Bosne.

bob
Postovi: 4471
Pridružen/a: 28 nov 2008, 15:40
Lokacija: ..............................
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la bob » 02 dec 2008, 00:01

Alhemicar je napisao/la:Kada se kk Bosna javno izjasni da su horde navijaci Bosne,onda moze se ocekivati i njihova po meni jedva cekana podrska.Stvarno su najjaci u BiH,i njihovo navijanje bi se daleko culo.Ako treba mogu uspostaviti kontakt sa jednim od vodja.

ma daj nidje veze , cuj kad se kk Bosna javno izjasni da su horde navijaci Bosne,onda moze ......

prvo mozda bi danas i bile da u onom rezimu nije ukinut klub K.K Zeljeznicar (stariji vjerovatno bolje znaju desavanja oko toga posto nisam rodjen u tom periodu te je glupo da ja o tome nesto sad govorim ) te generacije i generacije su prosle od tog perioda...

kao dijete odrastao sam uz price o Kindjetu i europskoj Bosni te njenim uspjesima , i naravno da sam ponosan kao svaki sarajlija ...

navijac sam zelje al se ponosim na uspjehe te navijam za bosnu , a tvoja prica oko ovoga mislim da govori da si doselio u sarajevo prije par godina te kao vecina nakon par provedenih godina se pocnes da deklerises ko pravi sarajlija ( naravno sala ) al ono sto hocu da ti kazem da ima dosta ljudi koji navijaju za zelju ili za nekog drugog ali i navijaju za bosnu itd....

fera
Postovi: 12871
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la fera » 02 dec 2008, 00:28

bob je napisao/la:
Alhemicar je napisao/la:Kada se kk Bosna javno izjasni da su horde navijaci Bosne,onda moze se ocekivati i njihova po meni jedva cekana podrska.Stvarno su najjaci u BiH,i njihovo navijanje bi se daleko culo.Ako treba mogu uspostaviti kontakt sa jednim od vodja.

ma daj nidje veze , cuj kad se kk Bosna javno izjasni da su horde navijaci Bosne,onda moze ......

prvo mozda bi danas i bile da u onom rezimu nije ukinut klub K.K Zeljeznicar (stariji vjerovatno bolje znaju desavanja oko toga posto nisam rodjen u tom periodu te je glupo da ja o tome nesto sad govorim ) te generacije i generacije su prosle od tog perioda...

kao dijete odrastao sam uz price o Kindjetu i europskoj Bosni te njenim uspjesima , i naravno da sam ponosan kao svaki sarajlija ...

navijac sam zelje al se ponosim na uspjehe te navijam za bosnu , a tvoja prica oko ovoga mislim da govori da si doselio u sarajevo prije par godina te kao vecina nakon par provedenih godina se pocnes da deklerises ko pravi sarajlija ( naravno sala ) al ono sto hocu da ti kazem da ima dosta ljudi koji navijaju za zelju ili za nekog drugog ali i navijaju za bosnu itd....
brate covjek je odgovorio na postavljeno pitanje a to je sto nema hordi na utakmici i dao je odprilike tacan odgovor a ti ako nisi citao prethodne postove foruma nemas pravo da sada njega vrijeđaš
meni ne bi smetalo da su horde sluzbeni navijaci Bosne ali ne znam jel bi neki problem bio da to budu i tm87 naravno ako ta grupa to uopste zeli a mislim da oni imaju svoj tim i da ima nekih navijanja na utakmicama kk zelje
ne znam zasto bi neko bio protiv hordi kao navijaca jer znamo da ce pomoci klubu a i ostatak tribine bi se vise aktivirao ovako nema nista od toga ....
sorry na konfuznom postu imam situaciju ovdje.........
You are someone else I am still right here

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.