FK Radnički Lukavac

Avatar
fukara87
Postovi: 5706
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la fukara87 » 17 jun 2013, 23:31

Iskreno niste mogli naci goreg trenera, cast njemu sto voli Slobodu i sve to, al njemu je vrhunac Proleter iz Slavinovica, Smajl Karic je za njega Murinho :D :mrgreen:
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

samolukavac
Postovi: 1119
Pridružen/a: 28 feb 2013, 18:40
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la samolukavac » 17 jun 2013, 23:38

fukara87 je napisao/la:Iskreno niste mogli naci goreg trenera, cast njemu sto voli Slobodu i sve to, al njemu je vrhunac Proleter iz Slavinovica, Smajl Karic je za njega Murinho :D :mrgreen:
Nemoj bogati Karića da spominješ njega znamo iz prvih 5 kola kakav je bio......:)

lukavac_21
Postovi: 198
Pridružen/a: 09 avg 2011, 01:09
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la lukavac_21 » 18 jun 2013, 00:40

samolukavac je napisao/la:
fukara87 je napisao/la:Iskreno niste mogli naci goreg trenera, cast njemu sto voli Slobodu i sve to, al njemu je vrhunac Proleter iz Slavinovica, Smajl Karic je za njega Murinho :D :mrgreen:
Nemoj bogati Karića da spominješ njega znamo iz prvih 5 kola kakav je bio......:)
Mozemo mi pricati protiv Smaila al on je za ovog klauna Murinjo i covjek je u pravu. I sam Darko je priznao kad je dosao da je ekipa izuzetno fizicki spremna e sad sto Smail nije motivator to je druga prica. AKo su ove krtice uspjele u svom naumu da dovedu crnkica onda je nazalost raspad na pomolu. Sto je jos zalosnije je da je i sam Lovic stao na stranu ovog smrada Adija Dautovica i ekipe oko njega. Njihova druga alternativa kolko ja znam je jos gore smece od covjeka Denis Sadikovic. Tuga

Avatar
MladostPuracic
Postovi: 138
Pridružen/a: 20 feb 2012, 22:56
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la MladostPuracic » 18 jun 2013, 00:59

http://www.nkmladost.ba - Službena web stranica NK Mladost Puračić
http://www.facebook.com/Mladost.Puracic - FACEBOOK stranica NK Mladost Puračić

samolukavac
Postovi: 1119
Pridružen/a: 28 feb 2013, 18:40
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la samolukavac » 18 jun 2013, 09:22

Nek je nama Adis Lović ostao, uz njega i načelnika Mujkića kad su tu ja se ne brinem, a i većina igrača sad će ostati sigurno, kad je prozivka......:)

Jasmin1986
Postovi: 6
Pridružen/a: 10 jun 2013, 14:19
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Jasmin1986 » 18 jun 2013, 11:11

http://www.transfermarkt.co.uk/en/mirza ... 38041.html" onclick="window.open(this.href);return false; komsije o kakvom igracu se radi

samolukavac
Postovi: 1119
Pridružen/a: 28 feb 2013, 18:40
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la samolukavac » 18 jun 2013, 11:20

Jasmin1986 je napisao/la:http://www.transfermarkt.co.uk/en/mirza ... 38041.html komsije o kakvom igracu se radi
Mirza Bekrić zvani Giga, odličan fudbaler, interes za njega je pokazao Borac iz Banja Luke......:)

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la sodaacm » 18 jun 2013, 11:48

Ja mislim da je Crnkic dobar izbor, jer koliko ga se sjecam i on je nesto poput tipa vojvode,,, dobar motivator i cvrste ruke,,,sto ocigledno je veoma potrebno za nase trenutne igrace koje imamo....i sada par kvalitetnih igraca i to je to :)
PL je nasa :P

Avatar
Tayyp
Postovi: 74
Pridružen/a: 04 jun 2013, 11:56
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Tayyp » 18 jun 2013, 15:16

Cudi me zasto se toliko komentarise novi trener.On ako ne bude imao rezultat dobit ce otkaz i to je to.Imali smo jednog dobrog pa nas je izdao kad je bilo najpotrebnije.Zamolio bih da se neko iz kluba ocituje o uvjetima koje postavljaju nasi igraci pa da malo ovdje cujemo komentare na vijest da jedan Jaranovic trazi 4000 KM da ostane u klubu i radno mjesto.Da cujemo malo ko zeli od nase djece da ide u slobodu mozda i za manje pare.Da nam iz uprave kazu ko ucjenjuje klub sa nemogucim uslovima.Nije nama problem u treneru njega cemo otjerati ako bude los poslije prvog kola nama je problem u igracima koji su ispostovani i vise nego sto su zasluzili a sada zele neke ugovore kao da je ovo Bajern a ne Radnicki.Pola nase ekipe prijeti upravi da ce otici u slobodu gdje je upitno sta ce dobiti.Nebi bilo lose da se iznesu imena nekih igracina koji bi cijelu opstinsku transu da uzmu samo za sebe a zaboravili su da su protiv Proletera igrali nerjeseno da su jedva prosli slaven da ih je rasturila buducnost iz banovica da ih je poderalo gorazde koje je ispalo i na kraju da su kao kurve odigrali protiv slobode i ispali iz kupa.Sad te zvijezde ucjenjuju klub pa bih zamolio zoom-a ili malog kaspera da ovo malo istraze i dadnu nam te informacije da ih malo komentarisemo.
Trener je potrosni materijal i ako ne bude valjao zna se sta ce biti a igrac kada nevalja moras cekati prijelazni rok nema zamjene kad prvenstvo pocne.A sto se tice ovo oko predsjednika i tih koji su zeljeli otici treba da znaju da je klub prezivio te izdaje i bjezanje kad je najbitnije tako da bi i sada se naslo neko rjesenje mada mi je drago da je sve ostalo isto.
STIGLI SMO U CARSIJU I SVE VAM JE PROPALO NIJE DA VAS MRZIMO AL" NAM SE DOPALO

Avatar
Tayyp
Postovi: 74
Pridružen/a: 04 jun 2013, 11:56
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Tayyp » 18 jun 2013, 15:19

fukara87 je napisao/la:Iskreno niste mogli naci goreg trenera, cast njemu sto voli Slobodu i sve to, al njemu je vrhunac Proleter iz Slavinovica, Smajl Karic je za njega Murinho :D :mrgreen:
Cuj voli slobodu?Zar se to meze voljeti.Neznam kako mu se ne gadi ;)
STIGLI SMO U CARSIJU I SVE VAM JE PROPALO NIJE DA VAS MRZIMO AL" NAM SE DOPALO

Avatar
m1x
Postovi: 193
Pridružen/a: 15 mar 2012, 15:22
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la m1x » 18 jun 2013, 15:35

Jasmin1986 je napisao/la:http://www.transfermarkt.co.uk/en/mirza ... 38041.html komsije o kakvom igracu se radi
Jako dobar po cijeloj lijevoj strani, može i u sredini.
Ima ubitačan i lud šut ljevicom :D Jako dobar iz prekida (evo video koji to dokazuje :mrgreen:)
[youtube][/youtube]
(gledaj na 0:15)

Tayyp je napisao/la: Cuj voli slobodu?Zar se to meze voljeti.Neznam kako mu se ne gadi ;)
slika

Avatar
harry_90
Postovi: 19815
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la harry_90 » 18 jun 2013, 15:39

Tayyp je napisao/la:
fukara87 je napisao/la:Iskreno niste mogli naci goreg trenera, cast njemu sto voli Slobodu i sve to, al njemu je vrhunac Proleter iz Slavinovica, Smajl Karic je za njega Murinho :D :mrgreen:
Cuj voli slobodu?Zar se to meze voljeti.Neznam kako mu se ne gadi ;)
Jos jedan pacenik.. :roll:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22762
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la SaltCityAttack » 18 jun 2013, 16:09

Tayyp je napisao/la:
fukara87 je napisao/la:Iskreno niste mogli naci goreg trenera, cast njemu sto voli Slobodu i sve to, al njemu je vrhunac Proleter iz Slavinovica, Smajl Karic je za njega Murinho :D :mrgreen:
Cuj voli slobodu?Zar se to meze voljeti.Neznam kako mu se ne gadi ;)
zanimljivo nema sta :roll:
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

samolukavac
Postovi: 1119
Pridružen/a: 28 feb 2013, 18:40
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la samolukavac » 18 jun 2013, 16:21

Armin Lugavić golman po svemu sudeći karijeru će da nastavi u nekom klubu iz Premier lige (Olimpik se spominje)
Mirhad Mehanović (pregovara sa Slobodom)
Jasmin Jaranović (traži neki inostrani angažman)
Semir Borogovac, Darko Mitrović, Dejan Tasić po svemu sudeći neće biti više igrači Radničkog...to je zasad onako što se priča, eto sad je novi trener tu i on će zajedno sa Lovićem razgovarati sa igračima, ko želi da ide neće mu niko reći da ne može, takođe doći će adekvatne zamjene za sve one koji napuste klub...kažem za nas je pojačanje što je gosp. Adis Lović ostao, a on će doevsti igrače kao i uvijek dosad....:)

Casp3r
Postovi: 1247
Pridružen/a: 25 maj 2012, 10:03
Lokacija: Rajvosa
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Casp3r » 18 jun 2013, 17:44

Za neke infomracije kada lupite se stvarno zapitam je l' izmišljate ili fakat se krećete u takvom krugu ljudi gdje je takva gnusna lafina svakodnevnica.

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3510
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 18 jun 2013, 18:01

Šta je sa ubitačnom 13-kom iz Veleža :mrgreen: ostaje li ili?
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Avatar
m1x
Postovi: 193
Pridružen/a: 15 mar 2012, 15:22
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la m1x » 18 jun 2013, 18:18

Većina tračeve donosi iz kafića (i ja sam u toj grupi :lol:) dok drugi, manji dio, su kadeti i juniori (nadam se da nema pionira na forumu :lol: ) koji čuju svašta na treninzima pa potrče ovdje da prenesu.

A za 13-ku se po gradu priča da ide :D evo i juniori kažu da ide :mrgreen: samo još čekamo zvaničnu potvrdu.

Avatar
Zoom088
Postovi: 2713
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Zoom088 » 18 jun 2013, 18:37

Otis'o...

malo do Capljine!
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3510
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 19 jun 2013, 10:24

m1x je napisao/la:Većina tračeve donosi iz kafića (i ja sam u toj grupi :lol:) dok drugi, manji dio, su kadeti i juniori (nadam se da nema pionira na forumu :lol: ) koji čuju svašta na treninzima pa potrče ovdje da prenesu.

A za 13-ku se po gradu priča da ide :D evo i juniori kažu da ide :mrgreen: samo još čekamo zvaničnu potvrdu.
Kafić i juniori dobili iste informacije, mora da su tačne :mrgreen: :mrgreen:
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

samolukavac
Postovi: 1119
Pridružen/a: 28 feb 2013, 18:40
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la samolukavac » 19 jun 2013, 17:06

25 juna početak priprema Radničkog.......:)

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.