RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Limonene
Postovi: 136
Pridružen/a: 10 jul 2013, 15:33
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Limonene » 12 jul 2013, 21:04

bio sam na tekmi danas. velez dosta konkretniji, ne izgleda to lose ali ne znam ko vam igra u napadu los je lik. sto se tice sirokog ni nalik na proslu sezonu. mozda su malo kombinovali ali ako bude ovako razbit ce ih kazahstanci.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10113
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la zizu1991 » 12 jul 2013, 21:10

Svi imamo isti zaključak. Prvo poluvrijeme dobro, nespretnost, bezveze primljen gol. U drugom smo pali, vjerovatno je razlog fizička sprema, ako nije, crno nam se piše. Napadač nam treba, da još jednom ponovim, ako ko nije upratio :mrgreen:
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
moRAja
Postovi: 413
Pridružen/a: 09 maj 2013, 21:01
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la moRAja » 12 jul 2013, 21:23

Klasican centarfor tipa Adilovic,Kordic pa mogu se slobodno osvrnuti i na Rascica. Visok jak robusan,da zna spustit glavom,zabit glavom,ne sidras nego pravi spic. Jbga jedno su zelje a drugo su stvarnost. Nadam se da su ljudi u klubu skenirali gdje jedino skripi i da ce to otkloniti i dovesti nekoga do pocetka prvenstva. HOCEMO NAPADACA. FORZA VELEZ
Za koga navijas? Pa za Velez brato. Ja sam mostarac nemam za koga drugo

vm22
Postovi: 3149
Pridružen/a: 01 maj 2011, 11:39
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la vm22 » 12 jul 2013, 21:25

Samo taj napadac treba i ekipa je kompletna.

RodjeniiBrato
Postovi: 1235
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la RodjeniiBrato » 12 jul 2013, 22:42

hahah opaki Mirza :lol:

slika
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

Avatar
kimbo
Postovi: 3336
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la kimbo » 12 jul 2013, 23:16

Zaboravit price o evropi i o napadacu prosvjetitelju. Orijentisati se na prvu polovinu tabele i biti stabilan ligas prije svega. Prebaciti 2,3 momka da treniraju sa prvim timom i raditi intenzivno pola godine s njima na snazi (prij svega na tome) i tehnici. Omladinski treneri ne rade ocigledno svoj posao.. Na proljece ih naloziti i ubacati u vatru ... to je to ...

Samo zato stos se napravio odredjeni pomak ne treba odma letiti ... ispadamo smijesni prije svega samim sebi svake godine sa ovim pricama..
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
zizu1991
Postovi: 10113
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la zizu1991 » 13 jul 2013, 00:34

Sigurno je da treba ići stepenicu, po stepenicu, ma koliko ova naša liga bila loša, niko ne može iz dna da se podigne na vrh u jednoj sezoni. Upravo što reče @kimbo, treba da se potvrdimo kao stabilan premijerligaš, da bi mogli sanjati evropske snove, da ne bi opet bilo na kraju sezone, nema niko gori od nas ( po našoj priči ).
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
el-fighter
Postovi: 4842
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la el-fighter » 13 jul 2013, 01:08

Ne treba se loziti na ove price da cemo se boriti za vrh tabele i slicno. Realnost je da zavrsimo negdje na sredini tabele i bez briga za opstanak. Da sljedece sezone igramo u Evropi je nerealno, bez bzira sto bi svi mi zeljeli da se to desi. Imamo solidnu ekipu i iz ovih momaka treba izvuci maksimum.

Za mene je Uprava pokazala ozbiljnost u slucaju Letic i takav trend treba da se nastavi i u buducnosti. Treba sacuvati kvalitetne igrace u ekipi sto je duze moguce ili ih prodati za dobre pare, a ne pustati ih za kikiriki u Sarajevo ili Zelju. Zadrzali smo kostur ekipe, doveli ciljana pojacanja i sada samo cekamo tog napadaca pa da krene jos jedan sezona. Ne bi me cudilo da bas taj napadac bude Brkovic, koji je takodjer otisao za kikiriki u Zelju i sada ga nema ni na mapi.

FORZA VELEZ
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 5749
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mokroguz » 13 jul 2013, 01:58

Svaka cast na rezultatu danas. :)
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
moRAja
Postovi: 413
Pridružen/a: 09 maj 2013, 21:01
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la moRAja » 13 jul 2013, 09:24

Kimbo ne spominje niko vrh tabele ili odmah da se plasiramo u evropu. Slazem se s tobom ali bez pravog centarfora eto ti isto kao prosle sezone kad nismo u 2-3 utakmice dali vise od 2 gola. Evo i u pripremama 5 utakmica dajemo po jedan go. Nevalja brate nista. Treba centarfor ko hljeb
Za koga navijas? Pa za Velez brato. Ja sam mostarac nemam za koga drugo

MostaracVelezovac
Postovi: 2498
Pridružen/a: 27 okt 2009, 18:04
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MostaracVelezovac » 13 jul 2013, 09:43

moRAja je napisao/la:Kimbo ne spominje niko vrh tabele ili odmah da se plasiramo u evropu. Slazem se s tobom ali bez pravog centarfora eto ti isto kao prosle sezone kad nismo u 2-3 utakmice dali vise od 2 gola. Evo i u pripremama 5 utakmica dajemo po jedan go. Nevalja brate nista. Treba centarfor ko hljeb
Nemozes to reci jos uvijek. Sjeti se samo kad je Rahimic prve pripreme odradio. Igrao 5-6 utakmica, Velez izgubio svaku i onda kad je prvenstvo pocelo koliko li ono bi bez poraza? Rahimic se prema ovim tekmama ponasa kao prema treninzima. Mozda samo on ima viziju koliko je stvarno jak nas napad. Mi mozemo imati neku viziju o odbrani jer je ostala ista malte ne, ali napad, on samo sad zna kakvi smo.

Mada bi se slozio da bi volio imat jos jednog centarfora - nek se nadje. Ali ovo 1 gol po utakmici - ne daj da te to zbuni.
http://www.heroji.ba/midhat-hujdur/

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3521
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 13 jul 2013, 10:47

Kad igraci idu na Bjelasnicu na pripreme ponovo.. danas ili?
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Avatar
rodjak
Postovi: 2228
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 13 jul 2013, 10:53

Slazem se da bi nam valjo jedan klasican centarfor(okic i jusuf su poluspic),ali moje misljenje je da nam prije fali jedan zadnji vezni jer tesko iznosimo loptu sa svoje pole.Nasi zadnji igraci se dodaju i ne znaju sta ce sa loptom pa je onda nabiju naprijed :roll: Inace prvo poluvrijeme(kad su oba kluba igrala u pocetnom sastavu) odigrali smo solidno ,dali jedan gol iz akcije kakvu gledamo kod brazilaca i Barcelonininih igraca 8-) (5-6 dodira od prve,dvije pete i na kraju vrlo dobro poentiranje Okica iskosa).Imali smo jos 2-3 veoma dobre prilike ali Bilobrk je izvaredan golman,i sprijecio najgore bravoruznim odbranama.Siroki se nije vidio prvo poluvrijeme,gol dadose greskom nase odbrane kada trojica nisu se mogla dogovoriti ko ce na loptu a ivankovic prodje sam izmedju njih i zabi je od precku u gol.Drugo poluvrijeme uglavnom igra na sredini uz blagu dominaciju Sirokog,koji je imo 2 dobre sanse za gol,a mi preko Sevke odlicnu sansu za gol,kada iskosa sa lijeve strane laznjakom baci nekoga od igraca Sirokog na pod,i ostro sutira po zemlji u blizi ugao ali Bilobrk oprt bravoruzno brani svoj gol.

Vidi se da Velez igra bolje,imaju htijenje i zalaganje(treba jos popraviti snagu) ali fale(po meni) jos 2 igraca za najvisi vrh,defanzivni vezni i napadac(iz razloga koje sam naveo)

FORZa VELEZ
P.S.Pripremi te sa za puno bolje igre Veleza u novoj sezoni,hocemo li se boriti za sami vrh to ce mo vidjeti,nadam se da Da :D
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
zizu1991
Postovi: 10113
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la zizu1991 » 13 jul 2013, 12:59

Benjo_AFC86 je napisao/la:Kad igraci idu na Bjelasnicu na pripreme ponovo.. danas ili?
Idu danas, i vraćaju se 19. jula nazad u Mostar.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
moRAja
Postovi: 413
Pridružen/a: 09 maj 2013, 21:01
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la moRAja » 13 jul 2013, 13:21

MostaracVelezovac siguno nisi gledao proljetni dio zadnje sezone. Pa nismo u polusezoni 10 puta opalili po golu,samo smo Rudar ubili. Guzovace protiv Zelje,Sarajeva,Sirokog,Borca,zrinjskog. Ako se Ibri tad nije stvorila vizija onda nas isto ceka. Jeb.o catenaccio treba nam napadac dobar i po mogucnosti zadnji vezni u cemu se slazem s rodjakom. Ako ne dovedu jos bar jednog provjerenog napadaca ceka nas hrkljus kao i predhodnih godina
Za koga navijas? Pa za Velez brato. Ja sam mostarac nemam za koga drugo

Avatar
Goodison
Postovi: 999
Pridružen/a: 02 jan 2013, 14:07
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Goodison » 13 jul 2013, 13:57

Prvo poluvrijeme smo bili bolja ekipa, bilo je tu finih akcija koje su izmamile osmijehe i aplauze na tribinama. Drugo poluvrijeme katastrofa. Ševko najbolji na terenu. Igrač s brojem 15 ( mislim da je Rašević u pitanju) ne zna lopte štopati, gdje su ono našli ? Ne valja ga vidjeti kako trči.
1922 & 1878

'' Everton are bigger club than Liverpool. Everywhere you go on Merseyside you bump into Everton supporters. ''
Ex- Liverpool player Graeme Souness.

RŠD VELEŽ MOSTAR !!!

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3521
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 13 jul 2013, 14:27

Škahić raskinuo ugovor sa Veležom i vratio se u Srebrenik.. Zbog privatnih problema
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

RodjeniiBrato
Postovi: 1235
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la RodjeniiBrato » 13 jul 2013, 14:34

Benjo_AFC86 je napisao/la:Škahić raskinuo ugovor sa Veležom i vratio se u Srebrenik.. Zbog privatnih problema
Pišeš gluposti, otisao je sa ekipom na Bjelasnicu, imas informacije koje su 0% tacne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

RodjeniiBrato
Postovi: 1235
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la RodjeniiBrato » 13 jul 2013, 14:39

„ROĐENI“ PONOVO OTPUTOVALI NA BJELAŠNICU

Fudbalerima Veleža završio je svojevrstan „kratkotrajni odmor“, u pauzi između dva radna ciklusa priprema. Istina, taj „odmor“ iskorišten je za odigravanje prijateljske utakmice sa Širokim Brijegom (1:1).

Jutros je Veležova ekspedicija otputovala na novih sedam dana brušenja forme na Bjelašnici. Uprava „Rođenih“ osigurala je ovog ljeta dva pripremna ciklusa svojim igračima, od 10 i 7 dana, kako bi se što kvalitetnije pripremili za nastupajuće prvenstvo. Na put su krenuli svi igrači koji su se i našli u autobusu prije 10-tak dana, tako, za sada, nema novih imena.

Na Bjelašnici će „Rođeni“ odigrati jednu prijateljsku utakmicu. Protivnik će biti Famos iz Hrasnice. Na povratku, u subotu, dogovoren je pripremni meč sa Igmanom iz Konjica, novim članom Prve lige FBiH. Ovo će biti ujedno i posljednja utakmica u pripremnom periodu.
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3521
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 13 jul 2013, 14:41

RodjeniiBrato je napisao/la:
Benjo_AFC86 je napisao/la:Škahić raskinuo ugovor sa Veležom i vratio se u Srebrenik.. Zbog privatnih problema
Pišeš gluposti, otisao je sa ekipom na Bjelasnicu, imas informacije koje su 0% tacne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dobro ti znaš, pitaj kojeg igrača Veleža slobodno pa ćeš dobiti odgovor. Pozdrav
Zadnja izmjena: Benjo_AFC86, dana/u 13 jul 2013, 15:21, ukupno mijenjano 1 put.
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []