FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
zizu1991
Postovi: 10113
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zizu1991 » 17 jul 2013, 11:42

Da, vidjeh sada na rezultati . com. Očito se nisam dobro naspavao. Pardon još jednom. :oops:
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Hordas Doboj
Postovi: 1072
Pridružen/a: 10 avg 2010, 12:14
Lokacija: wherever i may roam
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas Doboj » 17 jul 2013, 11:43

F.G.R je napisao/la:
simon je napisao/la:Karic je vec bio na spisku sa ostalima pred utakmicu sa Kukesijem a Vule je rekao da ce biti u konkurencij za utakmicu vjerovatno je ce on biti taj dodatni igrac jel je Mahir vec bio na spisku.

Mislim da bi tako trebalo biti.
Ako Karic nije bio na listi sa amaterima, onda je na listi sa Kukesijem. Ako je tako, onda ne mozemo dodati niti jednog igraca.
Upravu si. Samo Karic ima pravo nastupa za sutra ;)
Sve dok ima snage u nogama našim, gazit ćemo s' tobom, svijet će da se plaši!

Avatar
GriFFoNi
Postovi: 169
Pridružen/a: 27 apr 2010, 22:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GriFFoNi » 17 jul 2013, 12:11

Hordas Doboj je napisao/la:
F.G.R je napisao/la:
simon je napisao/la:Karic je vec bio na spisku sa ostalima pred utakmicu sa Kukesijem a Vule je rekao da ce biti u konkurencij za utakmicu vjerovatno je ce on biti taj dodatni igrac jel je Mahir vec bio na spisku.

Mislim da bi tako trebalo biti.
Ako Karic nije bio na listi sa amaterima, onda je na listi sa Kukesijem. Ako je tako, onda ne mozemo dodati niti jednog igraca.
Upravu si. Samo Karic ima pravo nastupa za sutra ;)

Ima i Vule ;)

Avatar
Hordas Doboj
Postovi: 1072
Pridružen/a: 10 avg 2010, 12:14
Lokacija: wherever i may roam
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas Doboj » 17 jul 2013, 12:19

http://www.fcsarajevo.ba/vijesti/u-cetv ... ukesi/1084
"Karić stekao pravo nastupa, Džakmić očekuje dobru utakmicu."
Sve dok ima snage u nogama našim, gazit ćemo s' tobom, svijet će da se plaši!

Avatar
simon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 14 jul 2013, 12:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simon » 17 jul 2013, 12:34

I Vule i Karic imaju pravo nastupa protiv Kukesija.

http://www.dodaj.rs/f/h/Bk/3vmewJfO/jjj.png" onclick="window.open(this.href);return false;
Ti si opet šampion !

stadion
Postovi: 585
Pridružen/a: 25 jun 2013, 11:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stadion » 17 jul 2013, 12:53

flash je napisao/la:
stadion je napisao/la:kakva je ovo bolest u smrdogradu zavladala...čuj lože ga na čevape i da če davat njih 2 milje po marku mjesečno...šta je ovo "udarilo mota"...nedo Bog nikome
D.e.b.i.l.u da imaš smisla za humor onda bi i provalio da se ljudi zajebaju.

jaj ti skupljaj po marku za BL cevape... :lol: :lol: :lol:

Avatar
Hordas Doboj
Postovi: 1072
Pridružen/a: 10 avg 2010, 12:14
Lokacija: wherever i may roam
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas Doboj » 17 jul 2013, 13:35

simon je napisao/la:I Vule i Karic imaju pravo nastupa protiv Kukesija.

http://www.dodaj.rs/f/h/Bk/3vmewJfO/jjj.png" onclick="window.open(this.href);return false;
Plafon 8-)
Sve dok ima snage u nogama našim, gazit ćemo s' tobom, svijet će da se plaši!

stadion
Postovi: 585
Pridružen/a: 25 jun 2013, 11:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stadion » 17 jul 2013, 13:44

znači Vule i Dupovac..stoperi...Tato na jednom boku...Karić u špicu...nije loše , nije loše. Ipak još jedan napadač je prioritet.

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9228
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 17 jul 2013, 14:14

stadion je napisao/la:znači Vule i Dupovac..stoperi...Tato na jednom boku...Karić u špicu...nije loše , nije loše. Ipak još jedan napadač je prioritet.
Samo se nadam da Hus nece opet Haurdica gurati previse u sredinu, on se najbolje snalazio i najbolje partije je pruzao na krilu....Mozda bi Osmanagicu trebalo dati sansu.

prijatelj
Postovi: 20
Pridružen/a: 30 jun 2013, 22:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la prijatelj » 17 jul 2013, 14:22

Volio bi da pobjedite Albance rezultatom 1:3 gdje oni preko Popovica dolaze u vodstvo. Cisto onako da vam se malo smijemo. I nadam se da ce vas ovaj kosooki kupiti. Valjda nece boje kluba promijeniti u plavo..........

Avatar
stolica
Postovi: 177
Pridružen/a: 09 maj 2009, 12:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stolica » 17 jul 2013, 14:25

prenosi li iko od albanskih televizija ovu utakmicu??
Pustio je dva mora da se dodiruju, između njih je pregrada i oni se ne miješaju –
pa, koju blagodat Gospodara svoga poričete?!

Sve što je na Zemlji prolazno je, ostaje samo Gospodar tvoj, Veličanstveni i Plemeniti

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2386
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la aS_Roma » 17 jul 2013, 14:28

stolica je napisao/la:prenosi li iko od albanskih televizija ovu utakmicu??
bit ce utakmica na faceu

stadion
Postovi: 585
Pridružen/a: 25 jun 2013, 11:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stadion » 17 jul 2013, 15:01

@hilmo u pravu si Haurdić bi morao igrati na krilu...tamo je najbolji

stadion
Postovi: 585
Pridružen/a: 25 jun 2013, 11:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stadion » 17 jul 2013, 15:03

nema na face ...skoro pa sigurno tj male su šanse radi skupog prenosa

Avatar
simon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 14 jul 2013, 12:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simon » 17 jul 2013, 15:37

stadion je napisao/la:nema na face ...skoro pa sigurno tj male su šanse radi skupog prenosa
ma bice streamova sigurno
Ti si opet šampion !

Limonene
Postovi: 136
Pridružen/a: 10 jul 2013, 15:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Limonene » 17 jul 2013, 15:48

Hordas Doboj je napisao/la:
EdoBa je napisao/la:Zna li se 100% da ce biti prijenos na face tv ??
100% ! Pa mi smo DIVOVI!!! 8-)
vi ste divovi a vozite se jos autobusom na evropske tekme ko famos!!

Avatar
simon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 14 jul 2013, 12:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simon » 17 jul 2013, 16:07

Limonene je napisao/la:
Hordas Doboj je napisao/la:
EdoBa je napisao/la:Zna li se 100% da ce biti prijenos na face tv ??
100% ! Pa mi smo DIVOVI!!! 8-)
vi ste divovi a vozite se jos autobusom na evropske tekme ko famos!!
Bitno je da ste tu vi da brinete za nas.
Ti si opet šampion !

stadion
Postovi: 585
Pridružen/a: 25 jun 2013, 11:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stadion » 17 jul 2013, 16:46

pored para face tv ima problem što nijedna tv nije planirala postaviti kamere na stadion...sad opet su u pregovorima sa nekom alb tv stanicom...sutra do 12 će se znati

Avatar
xxzulaxx
Postovi: 119
Pridružen/a: 24 apr 2013, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la xxzulaxx » 17 jul 2013, 16:51

mozete ovdje pratiti

http://bstream4.net/index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Evolution87
Postovi: 10643
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 17 jul 2013, 17:00

slika
:roll:
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []