FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
savatihotece
Postovi: 411
Pridružen/a: 09 maj 2012, 20:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la savatihotece » 20 jul 2013, 11:38

Juče sjedim sa rajom i dogovaramo se kada ćemo krenuti za SA, ko bi išao sa čijim autom i tako to, a za drugim stolom neki tipovi isto tako, dogovaraju odlazak. Ovakava me euforija nije tresla još od Videotona, kada je stari izvrno sto pun pića i mezeta.

Drago mi radi našeg voljenog kluba hem što će zaradit, hem što ćemo i mi uživat. Ko je pratio postove ja sam i prije utakmice najavljivao da ćemo proći Viktoriju, tako da dolazim na feštu, a kako ću u srijedu na posao to bog dragi samo zna.
BRČKO BRČACIMA
ŽELJO MANIJACIMA

Avatar
likusa
Postovi: 3233
Pridružen/a: 23 dec 2011, 11:09
Lokacija: Ilijaš
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la likusa » 20 jul 2013, 12:38

Da li neko zna mozel se uclanit i poslije 12 kad odem kupit karte :roll:
Željeznicar za život cijeli !

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Elegant » 20 jul 2013, 12:43

likusa je napisao/la:Da li neko zna mozel se uclanit i poslije 12 kad odem kupit karte :roll:
Karte se prodaju do 18h, a ne znam za clasnske.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
likusa
Postovi: 3233
Pridružen/a: 23 dec 2011, 11:09
Lokacija: Ilijaš
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la likusa » 20 jul 2013, 12:45

Elegant je napisao/la:
likusa je napisao/la:Da li neko zna mozel se uclanit i poslije 12 kad odem kupit karte :roll:
Karte se prodaju do 18h, a ne znam za clasnske.
ma reko odma da se uclanim i zavrsim usput uz karte,mada sumnjam al et :)
Željeznicar za život cijeli !

domorocki
Postovi: 606
Pridružen/a: 12 avg 2009, 11:28
Lokacija: malta
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la domorocki » 20 jul 2013, 12:48

likusa je napisao/la:Da li neko zna mozel se uclanit i poslije 12 kad odem kupit karte :roll:
Kakva sve ljudi pitanja postavljaju,ovo je za nepovjerovati :oops:
Einigkeit und Recht und Freiheit

Avatar
samir_tm87
Postovi: 2621
Pridružen/a: 04 sep 2009, 14:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samir_tm87 » 20 jul 2013, 12:50

domorocki je napisao/la:
likusa je napisao/la:Da li neko zna mozel se uclanit i poslije 12 kad odem kupit karte :roll:
Kakva sve ljudi pitanja postavljaju,ovo je za nepovjerovati :oops:

vazel karte od hajduka ?

Avatar
likusa
Postovi: 3233
Pridružen/a: 23 dec 2011, 11:09
Lokacija: Ilijaš
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la likusa » 20 jul 2013, 12:51

domorocki je napisao/la:
likusa je napisao/la:Da li neko zna mozel se uclanit i poslije 12 kad odem kupit karte :roll:
Kakva sve ljudi pitanja postavljaju,ovo je za nepovjerovati :oops:
šta je problem ? To me treba bit stid sto pitam mozel se uclaniti i poslije 12 (jer ako su produszili prodaju karata,mozda su i uclanjenja)...nije svakom pred kucom stadion pa da mu je svejedno da li treba dolaziti posebno rad karti ili moze oboje zavrsiti jednim dolaskom..ako nemas sta pametno reci zaobidjes fino post
Željeznicar za život cijeli !

lev77
Postovi: 208
Pridružen/a: 01 apr 2012, 19:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lev77 » 20 jul 2013, 12:54

likusa je napisao/la:
domorocki je napisao/la:
likusa je napisao/la:Da li neko zna mozel se uclanit i poslije 12 kad odem kupit karte :roll:
Kakva sve ljudi pitanja postavljaju,ovo je za nepovjerovati :oops:
šta je problem ? To me treba bit stid sto pitam mozel se uclaniti i poslije 12 (jer ako su produszili prodaju karata,mozda su i uclanjenja)...nije svakom pred kucom stadion pa da mu je svejedno da li treba dolaziti posebno rad karti ili moze oboje zavrsiti jednim dolaskom..ako nemas sta pametno reci zaobidjes fino post
@likusa samo bahatoo 8-)

domorocki
Postovi: 606
Pridružen/a: 12 avg 2009, 11:28
Lokacija: malta
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la domorocki » 20 jul 2013, 12:55

šta je problem ? To me treba bit stid sto pitam mozel se uclaniti i poslije 12 (jer ako su produszili prodaju karata,mozda su i uclanjenja)...nije svakom pred kucom stadion pa da mu je svejedno da li treba dolaziti posebno rad karti ili moze oboje zavrsiti jednim dolaskom..ako nemas sta pametno reci zaobidjes fino post[/quote]

Samo malo mozak uključiš,samo će ti se kazati ;)
Einigkeit und Recht und Freiheit

Avatar
likusa
Postovi: 3233
Pridružen/a: 23 dec 2011, 11:09
Lokacija: Ilijaš
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la likusa » 20 jul 2013, 12:57

domorocki je napisao/la:šta je problem ? To me treba bit stid sto pitam mozel se uclaniti i poslije 12 (jer ako su produszili prodaju karata,mozda su i uclanjenja)...nije svakom pred kucom stadion pa da mu je svejedno da li treba dolaziti posebno rad karti ili moze oboje zavrsiti jednim dolaskom..ako nemas sta pametno reci zaobidjes fino post
Samo malo mozak uključiš,samo će ti se kazati ;)[/quote]

nema tu mozga,dovoljno puta sam poljubila proslih sezona vrata sto se tice sezonskih da mi se vise ne rizikuje..da se neko javi na telefon ne bi ni morala postavit ovdje pitanje ;)
Željeznicar za život cijeli !

Avatar
Anonimac
Postovi: 808
Pridružen/a: 06 feb 2013, 21:44
Lokacija: Dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Anonimac » 20 jul 2013, 13:03

likusa je napisao/la:nema tu mozga,dovoljno puta sam poljubila proslih sezona vrata sto se tice sezonskih da mi se vise ne rizikuje..da se neko javi na telefon ne bi ni morala postavit ovdje pitanje ;)
Na ovom forumu samo znaju kritikovati, to su najčešće rasprave koje se vode, tako da nemaš potrebe objasnjavati i pravdati se. Shvatam te u potpunosti! Kad već pominješ te tel. pozive, imamo i officielnu fb stranicu na kojoj možeš do ujutro postavljati pitanja i skoro nikad dobiti odgovor. Po meni bi trebali ukinuti mogućnost poruka (znam da mogu) jer im ionako ni za šta ne služe. Evo sad ćeš vidjeti, sad će i mene kritikovati. ;)
Zadnja izmjena: Anonimac, dana/u 20 jul 2013, 13:06, ukupno mijenjano 1 put.
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene, digni pogled ka tribini ugledaćeš tamo mene...

Avatar
savatihotece
Postovi: 411
Pridružen/a: 09 maj 2012, 20:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la savatihotece » 20 jul 2013, 13:04

likusa je napisao/la:
domorocki je napisao/la:šta je problem ? To me treba bit stid sto pitam mozel se uclaniti i poslije 12 (jer ako su produszili prodaju karata,mozda su i uclanjenja)...nije svakom pred kucom stadion pa da mu je svejedno da li treba dolaziti posebno rad karti ili moze oboje zavrsiti jednim dolaskom..ako nemas sta pametno reci zaobidjes fino post
Samo malo mozak uključiš,samo će ti se kazati ;)
nema tu mozga,dovoljno puta sam poljubila proslih sezona vrata sto se tice sezonskih da mi se vise ne rizikuje..da se neko javi na telefon ne bi ni morala postavit ovdje pitanje ;)[/quote]

U pravi si 100%. Ko zna odgovor neka odgovori. Nije ovaj forum ničija babovina.
Mene na primjer interesuje,pošto ću doći na sam dan utakmice oko 19h, gdje mogu nabaviti člansku i gdje mogu kupiti za sebe šal a za dijete dres i šal.

Mislim da taj dan treba raditi sve non stop do 20,30h. Ima raje koja će čitav švrljat čitav dan po gradu do utakmice. Jbg treba ga iskoristiti maximalno.
BRČKO BRČACIMA
ŽELJO MANIJACIMA

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Elegant » 20 jul 2013, 13:06

Raja samo opusteno, forum i jeste mjesto za diskusiju, sta god vas zasnima pitaj te!

Vaze li karte od Hajduka ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

lev77
Postovi: 208
Pridružen/a: 01 apr 2012, 19:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lev77 » 20 jul 2013, 13:09

Anonimac je napisao/la:
likusa je napisao/la:nema tu mozga,dovoljno puta sam poljubila proslih sezona vrata sto se tice sezonskih da mi se vise ne rizikuje..da se neko javi na telefon ne bi ni morala postavit ovdje pitanje ;)
Na ovom forumu samo znaju kritikovati, to su najčešće rasprave koje se vode, tako da nemaš potrebe objasnjavati i pravdati se. Shvatam te u potpunosti! Kad već pominješ te tel. pozive, imamo i officielnu fb stranicu na kojoj možeš do ujutro postavljati pitanja i skoro nikad dobiti odgovor. Po meni bi trebali ukinuti mogućnost poruka (znam da mogu) jer im ionako ni za šta ne služe. Evo sad ćeš vidjeti, sad će i mene kritikovati. ;)
sramota, ljudi ne mogu vama samo odgovarati :lol: :lol: :lol: :lol:

roleeee
Postovi: 248
Pridružen/a: 12 jul 2013, 14:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la roleeee » 20 jul 2013, 13:09

hoce li se i sutra karte prodavati od 12

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 20 jul 2013, 13:10

savatihotece je napisao/la:

Mene na primjer interesuje,pošto ću doći na sam dan utakmice oko 19h, gdje mogu nabaviti člansku i gdje mogu kupiti za sebe šal a za dijete dres i šal.
Biće najvjerovatnije štand ispred stadiona Koševo sa artiklima.
DRUG NEBI TI PUNCA

domorocki
Postovi: 606
Pridružen/a: 12 avg 2009, 11:28
Lokacija: malta
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la domorocki » 20 jul 2013, 13:12

roleeee je napisao/la:hoce li se i sutra karte prodavati od 12
od 12 do kad mogu večeras,tako i sutra i prekosutra i zakosutra
Einigkeit und Recht und Freiheit

Avatar
savatihotece
Postovi: 411
Pridružen/a: 09 maj 2012, 20:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la savatihotece » 20 jul 2013, 13:13

Evo na oficijelnoj stranici svega ima samo nema osnovnih podataka, gdje se kupuju članske, od kad do kad, gdje se nalazi fun shop, od kad do kad radi. Pa jebote nema osnovnih informacija. ne mora niko ovdje odgovarati ako se te informacije stave na zvaničnu stranicu. Zar je to problem. Hoćeš li štand biti postavljen ili će biti najvjerovatnije postavljen. Hoće li to biti Željin štand ili lažnjak. E **** ti nas i našu organizaciju.

Na prvoj strani zvanične stranice fc željezničar ispisati kompletnu agendu za taj dan, sa svim potrebnim informacijama i satnicama i to velikim slovima da ne zajebavamo svijet suvišnim pitanjima.
BRČKO BRČACIMA
ŽELJO MANIJACIMA

roleeee
Postovi: 248
Pridružen/a: 12 jul 2013, 14:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la roleeee » 20 jul 2013, 13:14

domorocki je napisao/la:
roleeee je napisao/la:hoce li se i sutra karte prodavati od 12
od 12 do kad mogu večeras,tako i sutra i prekosutra i zakosutra
ok

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Elegant » 20 jul 2013, 13:20

Prodavat ce se sve do utorka, sve zavisi hoce li odmah planut, a mozda i ostane viska nikad se ne zna.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: dime i 11 gostiju.