Svjetsko juniorsko prvenstvo 2013. u BiH

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
Otelo
Postovi: 33528
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Svjetsko juniorsko prvenstvo 2013. u BiH

Post Postao/la Otelo » 22 jul 2013, 23:10

Bosniacum Lilium je napisao/la:
Otelo je napisao/la:U 60:01 lopta je bila u golu ;)


Momcima svaka cast.Borba do zadnje sekunde.Ponos drzave 8-)
gleda se kada je opucao, ne kada je bila u mrezi :D
Upravo zato i kazem,ako je na 01 bila u golu,opucalo se je ranije :)
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
samir_tm87
Postovi: 2621
Pridružen/a: 04 sep 2009, 14:08
Kontakt:

Re: Svjetsko juniorsko prvenstvo 2013. u BiH

Post Postao/la samir_tm87 » 22 jul 2013, 23:10

ali gubis 2 razlike u drugom produzetku i sudija ti svira pasivno ? pa to nema nigdje :D

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: Svjetsko juniorsko prvenstvo 2013. u BiH

Post Postao/la LenBias » 22 jul 2013, 23:10

momcima svaka cast, to je sve sto imam da kazem trenutno
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Svjetsko juniorsko prvenstvo 2013. u BiH

Post Postao/la BelminM23 » 22 jul 2013, 23:10

Hassan Mostafa - BiH 28 : 25

Nemogu da vjerujem zar nama uvijek mora ovako da bude ovom napacenom radu da se to radi i da nas jos vise pate...

kad vidimo ko je sve ispao u ovoj 1/8 finala...

sad je sigurno da cemo imati bar dobru A repku jer ima ovdje dosta igraca

Imali smo ovo prvenstvo ekipu za medalje ali eto sta je tu je.

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: Svjetsko juniorsko prvenstvo 2013. u BiH

Post Postao/la sarajlija » 22 jul 2013, 23:11

Na greskama se uci prosto i jednostavno, brzopleti smo to nam se obilo o glavu, nista svaka cast i dovde je uspjeh za ove mlade momke. ;)
04.10.2009 !!

Avatar
JTS
Postovi: 4918
Pridružen/a: 11 mar 2012, 11:37
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Svjetsko juniorsko prvenstvo 2013. u BiH

Post Postao/la JTS » 22 jul 2013, 23:13

sarajlija je napisao/la:Na greskama se uci prosto i jednostavno, brzopleti smo to nam se obilo o glavu, nista svaka cast i dovde je uspjeh za ove mlade momke. ;)
sa prvim djelom se slažem, sa drugim ne .. ovo nije uspjeh, nije iz razloga što smo imali ekipu za medalju, pa i neke jake repku su ispale .. isto su i igrači svjesni toga i nema potreba da pričamo da je i ovo uspjeh, kad smo svi računalo na prolaz, svi su rekli da je cilj 1/4 F, a nakon toga šta bude
26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!

NON MOLLARE MAI

vendeta87
Postovi: 1751
Pridružen/a: 25 feb 2011, 18:52
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: Svjetsko juniorsko prvenstvo 2013. u BiH

Post Postao/la vendeta87 » 22 jul 2013, 23:14

Jesmo kurate srece, pa stalno nas sudije hebu, hebem im djecu litvansku. Malinovic je opucao loptu 2 sekunde prije isteka vremena, a Pericu sviraju dvije minute zbog prigovora a egipcani stalno prigovaraju i nikom nista. Nasim igracima se nema sta zamjeriti dali su svoj maksimum, samo su me ova trojica krilnih giraca kostala zivaca tokom ovog prvenstva, boze dragi kud Vrazalic nije dvije godine mladji garant bi sa njim na krilu uzeli medalju.

Avatar
ennis
Postovi: 2274
Pridružen/a: 24 feb 2012, 21:20
Kontakt:

Re: Svjetsko juniorsko prvenstvo 2013. u BiH

Post Postao/la ennis » 22 jul 2013, 23:14

JTS je napisao/la:
sarajlija je napisao/la:Na greskama se uci prosto i jednostavno, brzopleti smo to nam se obilo o glavu, nista svaka cast i dovde je uspjeh za ove mlade momke. ;)
sa prvim djelom se slažem, sa drugim ne .. ovo nije uspjeh, nije iz razloga što smo imali ekipu za medalju, pa i neke jake repku su ispale .. isto su i igrači svjesni toga i nema potreba da pričamo da je i ovo uspjeh, kad smo svi računalo na prolaz, svi su rekli da je cilj 1/4 F, a nakon toga šta bude
Ovo je uspjeh,medju 16 smo najboljih na svijetu u prvom nastupu kako da nije uspjeh
SLOBODA NAVIJAČIMA

grgr
Postovi: 3973
Pridružen/a: 02 jan 2012, 17:00
Kontakt:

Re: Svjetsko juniorsko prvenstvo 2013. u BiH

Post Postao/la grgr » 22 jul 2013, 23:15

Brzopletost nam je karakteristika od pocetka prvenstva , radi cega smo i ispali... Garantujem da je egipat dao onakav gol da bi bila druga prica al hajde sta je tu je. Mi moramo naucit da se moramo boriti i protiv sudija samo radom kvalitetnom igrom i nicime vise, ne znam sto pisete hvala bogu da smo i mi pokazali da imamo talente i u ovom sportu. Pa oduvijek smo ih i imali samo se u sport mora ulagat, evo ovi momci su pravi primjer. Ulozen je minimum u njih i isupnili su sva ocekivanja. Navikli smo da nas kradu navikli smo da gubimo samo nismo navikli da pobjedjujemo i neopisivo mi je zao radi ovog poraza...

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Svjetsko juniorsko prvenstvo 2013. u BiH

Post Postao/la samo_lijevo » 22 jul 2013, 23:15

JTS je napisao/la:
sarajlija je napisao/la:Na greskama se uci prosto i jednostavno, brzopleti smo to nam se obilo o glavu, nista svaka cast i dovde je uspjeh za ove mlade momke. ;)
sa prvim djelom se slažem, sa drugim ne .. ovo nije uspjeh, nije iz razloga što smo imali ekipu za medalju, pa i neke jake repku su ispale .. isto su i igrači svjesni toga i nema potreba da pričamo da je i ovo uspjeh, kad smo svi računalo na prolaz, svi su rekli da je cilj 1/4 F, a nakon toga šta bude
Koje bolan nije uspjeh?Pa covjece nas nema na mapi u rukometu.Neces vise vidjeti prvenstva do narednog domacinstva.Ma znas li uopce kada smo zadni put igrali na nekim prvenstvima.Cuj lika nije uspjeh,hoce momak medalju. :lol:
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
legenda reala
Postovi: 33818
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Svjetsko juniorsko prvenstvo 2013. u BiH

Post Postao/la legenda reala » 22 jul 2013, 23:15

Ma nisu nas sudije oštetile(možda jesu za ovaj gol), ali ruku na srce većin odluka je bila na mjestu, možda su imali prestrog kriteriji kod onih sedmeraca, ali sve ono se može svirati kao sedmerac, neki sudijski par ne bi sve svirao, oni su svirali ama baš svaku odbranu iz golmasnkog prostora i tako su Egipćani zabili dosta laganih golova.


Što se tiče nas, ne mogu opisati koliko mi je žao momaka, moralo se bar u 1/4 finale proći, ali jbg bili smo ispod svog nivoa na ovom prvenstvu i to je to, bekovi nam nisu uradili skoro ništa, znači ni jednog šuta sa 9 metara pogođenog, ja nisam upratio ni da su nam Egipćani poklonili neku loptu, smio bi se zakleti da nisu imali ni jedne tehničke greške :? dok mi smo imali bar deset tehnički i sve to su nijanse koje su odlučile utakmicu u korist Egipta.

Serdarević i večeras na svom nivou, odbrana tako-tako, ali napad osim Perića i Građana niko ama baš ništa nije uradio i tu je glavni razlog poraza :cry:

Grbavac mi nije jasan forsiranjem Ajkunića konstantno na lijevom beku :roll: probaj Bezbradicu,Kasumovića nekad u napadu kad već Milasa neće, pokušaj bilo šta promjeniti ne može sve samo doći
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Svjetsko juniorsko prvenstvo 2013. u BiH

Post Postao/la skyisthelimit » 22 jul 2013, 23:16

adriano_leite je napisao/la: Naravno da sam svjestan, to mislis da nas sudije nisu ostetile???
Pa rekao si da sudije ne smiju ovoliko da jebu i kradu narocito domacina a rukomet je upravo takav sport u kojem je mafija na najvisem nivou ( ihf i ehf ) i u kojem kradje najvise dolaze do izrazaja, narocito protiv malih bez obzira na domacinstvo..
Zadnja izmjena: skyisthelimit, dana/u 22 jul 2013, 23:16, ukupno mijenjano 1 put.
15.10 - 15.06 ...

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Re: Svjetsko juniorsko prvenstvo 2013. u BiH

Post Postao/la Batko » 22 jul 2013, 23:16

Kao domacin u 1/8 finala bi usla manje vise svaka evropska repka....Tako da nam je uspjeh kite vrijedan...iraci u najbitnjiim momentima nisu pokazali da imaju muda, u seniorskom rukometu ce im jos 10 puta gore biti, igrace za repku koja nema nikakav rejtnig niti kult reprezentacije, tako da nista spektakularno nas ne ocekuje u narednom periodu...

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: Svjetsko juniorsko prvenstvo 2013. u BiH

Post Postao/la sarajlija » 22 jul 2013, 23:16

Sta smo mogli ocekivati drugo ljudi su citavo vrijme gotov vodili i na kraju se zavrsilo sa 22-22 :roll:
Pa onda produzetci ljudi opet povelim mi prodali jeftine lopte....:/

Imali svoje sanse nismo ih znali iskoristiti boze moj glavu gore vise srece drugi put. ;)
Zadnja izmjena: sarajlija, dana/u 22 jul 2013, 23:17, ukupno mijenjano 1 put.
04.10.2009 !!

Avatar
JTS
Postovi: 4918
Pridružen/a: 11 mar 2012, 11:37
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Svjetsko juniorsko prvenstvo 2013. u BiH

Post Postao/la JTS » 22 jul 2013, 23:16

ennis je napisao/la:
JTS je napisao/la:
sarajlija je napisao/la:Na greskama se uci prosto i jednostavno, brzopleti smo to nam se obilo o glavu, nista svaka cast i dovde je uspjeh za ove mlade momke. ;)
sa prvim djelom se slažem, sa drugim ne .. ovo nije uspjeh, nije iz razloga što smo imali ekipu za medalju, pa i neke jake repku su ispale .. isto su i igrači svjesni toga i nema potreba da pričamo da je i ovo uspjeh, kad smo svi računalo na prolaz, svi su rekli da je cilj 1/4 F, a nakon toga šta bude
Ovo je uspjeh,medju 16 smo najboljih na svijetu u prvom nastupu kako da nije uspjeh
da ne mislite da pljujem momke, baš naprotiv, oduševili su me sa borbenošću, itd .. a greške i to, dešava se, iako to moraju popraviti do seniorske karijere, tj. A repke

to kad kažeš da je ovo uspjeh, to je onako za utjehu, ja nikako nisam zadovoljan .. nadao sam se ebenoj medalji kao i svi ostali, al' et' .. to zvuči luzerski onako .. dakle, ne kažem da je neuspjeh, al' nije ni uspjeh
26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!

NON MOLLARE MAI

Avatar
moRAja
Postovi: 417
Pridružen/a: 09 maj 2013, 21:01
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Svjetsko juniorsko prvenstvo 2013. u BiH

Post Postao/la moRAja » 22 jul 2013, 23:17

Jbg jednostavno nismo imali srece. Na 22:21 stativa precka i 3 izgubljene lopte bezveze. Go u zadnjoj sekundi vise regularan nego ne. Litvanci natezali dobro. Ono gadjanje na kraju pravi seljakluk i cobanluk. Ku.ra.c ce nam iko ista vise dat da organizujemo
Za koga navijas? Pa za Velez brato. Ja sam mostarac nemam za koga drugo

roleeee
Postovi: 248
Pridružen/a: 12 jul 2013, 14:56
Kontakt:

Re: Svjetsko juniorsko prvenstvo 2013. u BiH

Post Postao/la roleeee » 22 jul 2013, 23:17

ja msm da smo rekorderi po broju pogodjeni precki i stativa na jednom prvenstvu

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13127
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Svjetsko juniorsko prvenstvo 2013. u BiH

Post Postao/la Admir_Sa » 22 jul 2013, 23:18

slika

:roll:

ovi što baš poznaju rukomet jel važi isto pravilo kao u košarci da se gol/koš prizna ako opucaš prije isteka vremena. ako je isto onda smo definitivno pokradeni

ovde je naš opucao prije isteka, al je lopta u gol ušla nakon isteka vremena
nema potpisa

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: Svjetsko juniorsko prvenstvo 2013. u BiH

Post Postao/la sarajlija » 22 jul 2013, 23:19

@JTS bilo i proslo sta cu sad iznerviro sam se momacki, nisam ni ja zadovljan igrom jednostavno smo iscrpljeni, pad kocentracije i dovelo je do ovog poraza, ljudima je sportski cestitat , a ne gadjat ih ko kakvim predmetima i sl :roll:

To pokazuje kakvi smo zapravo... ;)
04.10.2009 !!

Avatar
htcxone
Postovi: 618
Pridružen/a: 16 jan 2013, 14:26
Kontakt:

Re: Svjetsko juniorsko prvenstvo 2013. u BiH

Post Postao/la htcxone » 22 jul 2013, 23:22

sarajlija je napisao/la:@JTS bilo i proslo sta cu sad iznerviro sam se momacki, nisam ni ja zadovljan igrom jednostavno smo iscrpljeni, pad kocentracije i dovelo je do ovog poraza, ljudima je sportski cestitat , a ne gadjat ih ko kakvim predmetima i sl :roll:

To pokazuje kakvi smo zapravo... ;)
ma daj, sudije cijeli mec nas kolju, oni igraju ragbi a nas cim pogleda njihovog svira sedmerac, pposebno onaj zadnji, kad se nas igrac IZMICE od pivota on ispucava loptu pored gola i on svira sedmerac...

A evo imas i sliku pa vidi ko se kako ponasa... vjecito nas kolju, od portugala, ep u kosarci pa do francuske i penala... sad i ovo
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

kupajte se u smradu titula koje niste osvojili!

31 31 31 31 31 31 31

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.