Prva liga FBiH 2013./2014.

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,insider

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3510
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2013./2014.

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 28 jul 2013, 16:13

Za Čapljinu bi renato mogao javljati :mrgreen:
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Avatar
LG97DM
Postovi: 512
Pridružen/a: 06 avg 2012, 14:51
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2013./2014.

Post Postao/la LG97DM » 28 jul 2013, 17:55

Benjo_AFC86 je napisao/la:Za Čapljinu bi renato mogao javljati :mrgreen:
Hahaha bgti k'o da taj i ide na utakmice :mrgreen: :mrgreen:
Los días que tu juegas, son todo lo que soy.

admir12345
Postovi: 1713
Pridružen/a: 28 maj 2013, 12:32
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2013./2014.

Post Postao/la admir12345 » 28 jul 2013, 19:17

Jucer odem da gledam Iskru protiv Donjeg Vakufa prijateljska utakmica bila reko da vidim jesu ista uradili za ovih par dana priprema,imao sam sta da vidim tugu i zalost vise komedije bilo i sporedni situacija nego utakmice i igre :? ukratko da vam ispisem kako je protekla utakmica ISKRA BUGOJNO-RADNIK DONJI VAKUF .Da pocnem od sudija,mozete zamislit ko je bio glavni sudac TRENER ISKRE :? :? mjesto da gleda utakmicu sa klupe kako mu se igraci krecu po terenu on sudi utakmicu,kao pomocni sudci su mu bili djeca iz kadeta :oops: :oops: Sto se tice igre dno dna da nemoze gore :? na utakmici nisu imali 3 pasa kako treba zadnja linija da ne govorim grijesili su kao pocetnici ko da nikad fudbal nisu igrali ni jedan prodor po bokovima nisu imali,da napomenem da Radnik nije dosao u punom sastavu da su igrali neki iz juniorkog tima.Neki momci iz kluba nisu imali ni jedan jedini trening i dosli su da igraju utakmicu i spremniji bili od igraca ISKRE zalosno :oops: 60 minuta utakmica je bila zalnosna za gledat dok nisu dobili priliku igraci juniora koji su pokazali da igraju puno bolje i tecnije od "najboljih" 11 igraca koji su poceli mali Kenan sa 18 godina za provedenih oko 20 minuta na terenu je uputio vise tacni pasova nego Sajo za 70 koji igra preko 10 godina u klubU.Kenan je upiaso i asistenciju kod gola Uzuna koji je isto igrac juniora ,usao sa klupe mjesto Gurbete koji se 60 minuta izlezavao po terenu vise je bio na travi nego na nogama :? utakmica je inace zavrsila 2:1 za ISKRU .Koliko su igraci bili nemocni u utakmici protiv Radnika da su u par navrata grubo startovali.Od iskre u prvih 10 kola ocekujem oko 3 boda iskreno.Sa ovim igrackim kadrom tesko da bi ostali u kantonalnim ligama,tako da smo mi prvi kandidati za ispadanje.Bolje da da priliku igracima iz juniorskog pogona momci su pokazali u onih 30-tak minuta da mogu se nosit bolje od prvotimaca :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Avatar
fukara87
Postovi: 5706
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2013./2014.

Post Postao/la fukara87 » 28 jul 2013, 19:25

Iz ovog zadnjeg komentara se moze zakljuciti da je Iskra glavni kandidat za ispadanje . Imali jos neko da nije igrao neke prijateljske utakmice ovako kao Iskra ?
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3510
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2013./2014.

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 28 jul 2013, 19:30

fukara87 je napisao/la:Iz ovog zadnjeg komentara se moze zakljuciti da je Iskra glavni kandidat za ispadanje . Imali jos neko da nije igrao neke prijateljske utakmice ovako kao Iskra ?
Podgrmeč, Troglav, Orašje ?
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

admir12345
Postovi: 1713
Pridružen/a: 28 maj 2013, 12:32
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2013./2014.

Post Postao/la admir12345 » 28 jul 2013, 19:55

admir12345 je napisao/la:Jucer odem da gledam Iskru protiv Donjeg Vakufa prijateljska utakmica bila reko da vidim jesu ista uradili za ovih par dana priprema,imao sam sta da vidim tugu i zalost vise komedije bilo i sporedni situacija nego utakmice i igre :? ukratko da vam ispisem kako je protekla utakmica ISKRA BUGOJNO-RADNIK DONJI VAKUF .Da pocnem od sudija,mozete zamislit ko je bio glavni sudac TRENER ISKRE :? :? mjesto da gleda utakmicu sa klupe kako mu se igraci krecu po terenu on sudi utakmicu,kao pomocni sudci su mu bili djeca iz kadeta :oops: :oops: Sto se tice igre dno dna da nemoze gore :? na utakmici nisu imali 3 pasa kako treba zadnja linija da ne govorim grijesili su kao pocetnici ko da nikad fudbal nisu igrali ni jedan prodor po bokovima nisu imali,da napomenem da Radnik nije dosao u punom sastavu da su igrali neki iz juniorkog tima.Neki momci iz kluba nisu imali ni jedan jedini trening i dosli su da igraju utakmicu i spremniji bili od igraca ISKRE zalosno :oops: 60 minuta utakmica je bila zalnosna za gledat dok nisu dobili priliku igraci juniora koji su pokazali da igraju puno bolje i tecnije od "najboljih" 11 igraca koji su poceli mali Kenan sa 18 godina za provedenih oko 20 minuta na terenu je uputio vise tacni pasova nego Sajo za 70 koji igra preko 10 godina u klubU.Kenan je upiaso i asistenciju kod gola Uzuna koji je isto igrac juniora ,usao sa klupe mjesto Gurbete koji se 60 minuta izlezavao po terenu vise je bio na travi nego na nogama :? utakmica je inace zavrsila 2:1 za ISKRU .Koliko su igraci bili nemocni u utakmici protiv Radnika da su u par navrata grubo startovali.Od iskre u prvih 10 kola ocekujem oko 3 boda iskreno.Sa ovim igrackim kadrom tesko da bi ostali u kantonalnim ligama,tako da smo mi prvi kandidati za ispadanje.Bolje da da priliku igracima iz juniorskog pogona momci su pokazali u onih 30-tak minuta da mogu se nosit bolje od prvotimaca :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Zaboravio sam jos napisat da nisu igrali u dresovima nego u markirima :lol: :lol:,isto sam zaboravio pomenut jos jednu komicnu situaciju neki mali slatki cukica od par mjeseci uleti na teren na njemu bude oko 1 minu trce oko njega kao da ga i nema,nakon sto su skontali da ga trebaju iznijet igrac Iskre ga uzima i predaje drugom igracu koji priprema da udje koji ga je dalje prosljedio do klupe Iskre nakon par minuta taj isti cukica bjezi od klupe iskre i vraca se na teren :lol: :lol:cak ni mali slatki cuko ne zeli da dijeli klupu sa njima sigurno je zelio pokazat kako treba da igraju :lol: :lol:

Avatar
modecom
Postovi: 215
Pridružen/a: 18 jul 2013, 10:50
Lokacija: Bugojno
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2013./2014.

Post Postao/la modecom » 28 jul 2013, 20:04

admir12345 je napisao/la:Jucer odem da gledam Iskru protiv Donjeg Vakufa prijateljska utakmica bila reko da vidim jesu ista uradili za ovih par dana priprema,imao sam sta da vidim tugu i zalost vise komedije bilo i sporedni situacija nego utakmice i igre :? ukratko da vam ispisem kako je protekla utakmica ISKRA BUGOJNO-RADNIK DONJI VAKUF .Da pocnem od sudija,mozete zamislit ko je bio glavni sudac TRENER ISKRE :? :? mjesto da gleda utakmicu sa klupe kako mu se igraci krecu po terenu on sudi utakmicu,kao pomocni sudci su mu bili djeca iz kadeta :oops: :oops: Sto se tice igre dno dna da nemoze gore :? na utakmici nisu imali 3 pasa kako treba zadnja linija da ne govorim grijesili su kao pocetnici ko da nikad fudbal nisu igrali ni jedan prodor po bokovima nisu imali,da napomenem da Radnik nije dosao u punom sastavu da su igrali neki iz juniorkog tima.Neki momci iz kluba nisu imali ni jedan jedini trening i dosli su da igraju utakmicu i spremniji bili od igraca ISKRE zalosno :oops: 60 minuta utakmica je bila zalnosna za gledat dok nisu dobili priliku igraci juniora koji su pokazali da igraju puno bolje i tecnije od "najboljih" 11 igraca koji su poceli mali Kenan sa 18 godina za provedenih oko 20 minuta na terenu je uputio vise tacni pasova nego Sajo za 70 koji igra preko 10 godina u klubU.Kenan je upiaso i asistenciju kod gola Uzuna koji je isto igrac juniora ,usao sa klupe mjesto Gurbete koji se 60 minuta izlezavao po terenu vise je bio na travi nego na nogama :? utakmica je inace zavrsila 2:1 za ISKRU .Koliko su igraci bili nemocni u utakmici protiv Radnika da su u par navrata grubo startovali.Od iskre u prvih 10 kola ocekujem oko 3 boda iskreno.Sa ovim igrackim kadrom tesko da bi ostali u kantonalnim ligama,tako da smo mi prvi kandidati za ispadanje.Bolje da da priliku igracima iz juniorskog pogona momci su pokazali u onih 30-tak minuta da mogu se nosit bolje od prvotimaca :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
e Admire tako je to kad ti igraju nespremni 30 i kusur igraci sta reci kad u timu imas dedu Asmera Masica ima 18 godina vise od Uzuna i Kenana i takvih je mnogo.no nisu bitne godine to je sve do trenaznog procesa a i trenera koji vode ekipu
u zadnjih par godina pravi profesionalac u svom poslu na klupi iskre je bio Nedzad Selimovic a sramota je da ti kasnije polu treneri vode federalni klub.al jos gore je sto se uce lagat celni ljudi ovog bogatog(historijom)kluba,jer u zadnjih par godina su svasta obecavali od para kojih nema od premijerligaskih igraca koji nisu ludi doci u klub koji ce ako ispadne sigurno bit ugasen,zatim proslavljeni fudbaler i bivsi A reprezentativac Vlatko Glavas laze kad je rekao pred pripreme da ce doc 5 najboljih prvoligaskih fudbalera i dva premijerligasa a kako da zaboravim njegovu laz da ce vodit iskru u ovoj narednoj sezoni u premijer ligu jednostavno dosta je lazi i treba krenut iz druge kantonalne lige SBK-a i tako se penjat ponovvno do prve lige pa tek za 5 godina razmisljat o PL e tako je to druze moj i tuzno je da poput iskre ima 70%klubova koji su pred gasenjem.niko ne ulaze u nasoj drzavi (osim fk
sarajeva)t
tako je to
srcu draga boja plava

Makavelii
Postovi: 183
Pridružen/a: 31 avg 2011, 18:31
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2013./2014.

Post Postao/la Makavelii » 29 jul 2013, 12:58

Da je u Iskri situacija dobra nebi niko mogao doci na red od Glavasa to garantujem. Dosta vise i njegove suplje price , koliko puta je rekao spreman sam pomoci pa evo ti bujrum izvoli, a ne samo petljati okolo sa legendarnim Hasanom kojeg nije briga za Iskru uopste! Neka ih je sramota dokle su doveli Iskru , da protiv Radnika u pripremnoj utakmici trener ekipe sudi utakmicu ejjj sef strucnog staba! Neka igraju omladinci vise ce se boriti od ovih starosjedioca i neka vise se oglase celnici grada i kluba ali KONKRETNO neka kazu o cemu se tu radi vise, jad i bijeda vec godinama! I da cime je to Glavas vise zaduzio BNugojno , osim sto je igrao za repku to postujem i postovat cu uvijek, ali sve mu se dalo briga njega.... Kuca se iz temelja gradi a mi nemamo ni temelj!

Avatar
modecom
Postovi: 215
Pridružen/a: 18 jul 2013, 10:50
Lokacija: Bugojno
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2013./2014.

Post Postao/la modecom » 29 jul 2013, 14:49

Makavelii je napisao/la:Da je u Iskri situacija dobra nebi niko mogao doci na red od Glavasa to garantujem. Dosta vise i njegove suplje price , koliko puta je rekao spreman sam pomoci pa evo ti bujrum izvoli, a ne samo petljati okolo sa legendarnim Hasanom kojeg nije briga za Iskru uopste! Neka ih je sramota dokle su doveli Iskru , da protiv Radnika u pripremnoj utakmici trener ekipe sudi utakmicu ejjj sef strucnog staba! Neka igraju omladinci vise ce se boriti od ovih starosjedioca i neka vise se oglase celnici grada i kluba ali KONKRETNO neka kazu o cemu se tu radi vise, jad i bijeda vec godinama! I da cime je to Glavas vise zaduzio BNugojno , osim sto je igrao za repku to postujem i postovat cu uvijek, ali sve mu se dalo briga njega.... Kuca se iz temelja gradi a mi nemamo ni temelj!
kad si zapeo kod hasana(LJUBE GRLIĆA)ako si pametan skontat ces,on je mnogo vise obecavao sportskii kompleks oko pomocnog stadiona ,mnogo para,PL pojacanja da ce opcina stat iza iskre,pa da bar opcina minimum izdvaja za iskru nebi svi bjezali od nje
ah kako da zaboravim naseg hasana kako je siroke ruke kads su izbori tada uspije prikupit pare za premije i usuti se do sljedecih izbora.malo sam optimistican za 2014/2015 kad budu izbori mozda kupi jednu utakmicu :mrgreen: :mrgreen:
srcu draga boja plava

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5330
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2013./2014.

Post Postao/la TaRgEt_ » 29 jul 2013, 22:18

Dok je onog Hicke iz Tehnoskopa u klubu, nema Iskri micanja jos dugo, ako su svi kao on neka vam je Bog na pomoc. :lol:
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1638
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2013./2014.

Post Postao/la KonjicBOY » 29 jul 2013, 22:20

Eto ja iz Konjica :D
Support your local club !

Avatar
robben
Postovi: 361
Pridružen/a: 02 apr 2013, 10:59
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2013./2014.

Post Postao/la robben » 29 jul 2013, 22:38

modecom je napisao/la:
Makavelii je napisao/la:Da je u Iskri situacija dobra nebi niko mogao doci na red od Glavasa to garantujem. Dosta vise i njegove suplje price , koliko puta je rekao spreman sam pomoci pa evo ti bujrum izvoli, a ne samo petljati okolo sa legendarnim Hasanom kojeg nije briga za Iskru uopste! Neka ih je sramota dokle su doveli Iskru , da protiv Radnika u pripremnoj utakmici trener ekipe sudi utakmicu ejjj sef strucnog staba! Neka igraju omladinci vise ce se boriti od ovih starosjedioca i neka vise se oglase celnici grada i kluba ali KONKRETNO neka kazu o cemu se tu radi vise, jad i bijeda vec godinama! I da cime je to Glavas vise zaduzio BNugojno , osim sto je igrao za repku to postujem i postovat cu uvijek, ali sve mu se dalo briga njega.... Kuca se iz temelja gradi a mi nemamo ni temelj!
kad si zapeo kod hasana(LJUBE GRLIĆA)ako si pametan skontat ces,on je mnogo vise obecavao sportskii kompleks oko pomocnog stadiona ,mnogo para,PL pojacanja da ce opcina stat iza iskre,pa da bar opcina minimum izdvaja za iskru nebi svi bjezali od nje
ah kako da zaboravim naseg hasana kako je siroke ruke kads su izbori tada uspije prikupit pare za premije i usuti se do sljedecih izbora.malo sam optimistican za 2014/2015 kad budu izbori mozda kupi jednu utakmicu :mrgreen: :mrgreen:
neka tako i treba iskri i upravi njihovoj na celu sa ickom koji nezna nabrojati pet fudbalera. eto njihov hasan svi pricaju protiv njega a kad su izbori svi glasaju za njega i lizu mu guzicu tako i treba svim bugojancima zato je bugojno zadnja rupa u BIH zbog hasana i njemu slicni a glavas samo obecava i laze on je pedofil ljudi zato je dobio nogu iz celika i protjeran je iz njemacke a i supruga ga je ostavila jer je dokazano da je pedofil jos u politicare otisao i on kao zna nesto
joj hamo vidi mu glave

Avatar
GK1996
Postovi: 388
Pridružen/a: 25 mar 2012, 22:41
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2013./2014.

Post Postao/la GK1996 » 30 jul 2013, 00:30

Budućnost (Banovići ) - Ljumani_Banovici
Igman (Konjic) - KonjicBOY
Mladost (Doboj-Kakanj) = L'imperator i gk1996 i ziher
Radnički (Lukavac) - Casp3r
Rudar (Kakanj) - L'imperator i gk1996
Sloboda (Tuzla) - TaRgEt_
Čapljina (Čapljina) - ?
Branitelj (Mostar) - ?
Orašje ( Orašje) - ?
Bratstvo ( Gračanica) - Cesc4
GOŠK ( Gabela ) - LG97DM
Iskra ( Bugojno) - modecom
Jedinstvo (Bihać) - Sn96
Podgrmeč (Sanski Most) - ?
Troglav (Livno) - badblueboylivno
Gradina (Srebrenik) - Benjo_AFC86

Raja to je taj spisak,ova 4 grada ni na mapi.
Ako ko ima hajmo pokusati srediti kako bilo kakvu vezu.
Ako ipak nema,da li bi mogli raditi sa ovih 12 gradova ?
Sta vi kazete ?
Rudar Kakanj !!!

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2013./2014.

Post Postao/la badblueboylivno » 30 jul 2013, 00:51

Ova četiri ćeš teško dobiti. Od ljudi iz Orašja od kraja prošle sezone imamo jedan upis ovdje, iz Sanskog Mosta nema upisa od prošlog kolovoza, Branitelj je jako sličan tome, veće su šanse da se počne nešto pričati o sporu s Lokomotivom i slično. Renato bi mogao pratiti Čapljinu jer je otamo, pa ga molim da se izjasni.
Hayley <3

Avatar
GK1996
Postovi: 388
Pridružen/a: 25 mar 2012, 22:41
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2013./2014.

Post Postao/la GK1996 » 30 jul 2013, 01:14

badblueboylivno je napisao/la:Ova četiri ćeš teško dobiti. Od ljudi iz Orašja od kraja prošle sezone imamo jedan upis ovdje, iz Sanskog Mosta nema upisa od prošlog kolovoza, Branitelj je jako sličan tome, veće su šanse da se počne nešto pričati o sporu s Lokomotivom i slično. Renato bi mogao pratiti Čapljinu jer je otamo, pa ga molim da se izjasni.
Rekao je Renato da bi..al ne znam da li je siguran ?
Rudar Kakanj !!!

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3510
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2013./2014.

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 30 jul 2013, 09:47

Možda bih mogao srediti za Branitelj i Podgrmeč nekoga, preko fejsa i tako.

samo me zanima kako ćemo se čuti i kome javljati, da je kakvu grupu napraviti na fejsu nas koji javljamo ili sl, pa da ostavimo brojeve naše i vidimo npr 1. kolo ko će biti kući ko na utakmici ili tako nešto, ne znam kako ste to zamislili?
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Avatar
GK1996
Postovi: 388
Pridružen/a: 25 mar 2012, 22:41
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2013./2014.

Post Postao/la GK1996 » 30 jul 2013, 10:00

Benjo_AFC86 je napisao/la:Možda bih mogao srediti za Branitelj i Podgrmeč nekoga, preko fejsa i tako.

samo me zanima kako ćemo se čuti i kome javljati, da je kakvu grupu napraviti na fejsu nas koji javljamo ili sl, pa da ostavimo brojeve naše i vidimo npr 1. kolo ko će biti kući ko na utakmici ili tako nešto, ne znam kako ste to zamislili?
Ja sam kontao,da se cujemo putem skype da razmjenimo nickove i napravimo sobu.Tako bi najbrze funkcionisalo.
Druga stvar,cuo sam se s adminom on bi nam mogao srediti jednog novinara kojem bi mi javljali rezultate a on bi to objavljivao,ovi sto su mi se javili svaku domacu su tu,bar su tako rekli tako da ovih 12 gradova,tj klubova koji budu domacini nece biti problema..za ova ostala 4 Bog zna kako cemo doc do nekog :D
Evo kako bi prvo kolo izgledalo i ko bi javljao,samo bi dvije utakmice ostale ne pokrivene :

Buducnost - Orasje - Ljumani_Banovici
Podgrmec - Rudar - ?
Gošk - Branitelj - LG97DM
Bratstvo - Iskra - ?
Sloboda - Troglav - TaRgEt_
Jedinstvo - Gradina - Sn96
Radnicki - Igman - Casp3r
Mladost - Capljina - L'imperator , gk1996 i ziher
Rudar Kakanj !!!

AboveTheLaw
Postovi: 1654
Pridružen/a: 24 maj 2011, 01:09
Lokacija: -.-
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2013./2014.

Post Postao/la AboveTheLaw » 30 jul 2013, 10:19

Zar nije @cesc4 rekao da ce javljat domaće utakmice Bratstva ?

budimo_realni
Postovi: 372
Pridružen/a: 14 avg 2011, 15:19
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2013./2014.

Post Postao/la budimo_realni » 30 jul 2013, 10:22

Ja sam kontao,da se cujemo putem skype da razmjenimo nickove i napravimo sobu.Tako bi najbrze funkcionisalo.
Druga stvar,cuo sam se s adminom on bi nam mogao srediti jednog novinara kojem bi mi javljali rezultate a on bi to objavljivao,ovi sto su mi se javili svaku domacu su tu,bar su tako rekli tako da ovih 12 gradova,tj klubova koji budu domacini nece biti problema..za ova ostala 4 Bog zna kako cemo doc do nekog :D
Evo kako bi prvo kolo izgledalo i ko bi javljao,samo bi dvije utakmice ostale ne pokrivene :

Buducnost - Orasje - Ljumani_Banovici
Podgrmec - Rudar - ?
Gošk - Branitelj - LG97DM
Bratstvo - Iskra - ?
Sloboda - Troglav - TaRgEt_
Jedinstvo - Gradina - Sn96
Radnicki - Igman - Casp3r
Mladost - Capljina - L'imperator , gk1996 i ziher[/quote]

Pa ako ste vec toliko privrzeni klubovima vjerovatno imate i igrace prijatelje koji bi vam mogli javiti rezultate s utakmica u ta 4 grada. Npr. ako neko od navedene dvojice koji ce izvjestavat za Rudar ima prijatelja nekog fudbalera nek mu se on javi iz Sanskog Mosta sa rezultatom, a ovaj onda to objavi :D Malo komplikovano, ali ako ne moze drugacije onda...

Avatar
cesc4
Postovi: 1603
Pridružen/a: 30 avg 2012, 13:18
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2013./2014.

Post Postao/la cesc4 » 30 jul 2013, 10:33

GK1996 je napisao/la:
Benjo_AFC86 je napisao/la:Možda bih mogao srediti za Branitelj i Podgrmeč nekoga, preko fejsa i tako.

samo me zanima kako ćemo se čuti i kome javljati, da je kakvu grupu napraviti na fejsu nas koji javljamo ili sl, pa da ostavimo brojeve naše i vidimo npr 1. kolo ko će biti kući ko na utakmici ili tako nešto, ne znam kako ste to zamislili?
Ja sam kontao,da se cujemo putem skype da razmjenimo nickove i napravimo sobu.Tako bi najbrze funkcionisalo.
Druga stvar,cuo sam se s adminom on bi nam mogao srediti jednog novinara kojem bi mi javljali rezultate a on bi to objavljivao,ovi sto su mi se javili svaku domacu su tu,bar su tako rekli tako da ovih 12 gradova,tj klubova koji budu domacini nece biti problema..za ova ostala 4 Bog zna kako cemo doc do nekog :D
Evo kako bi prvo kolo izgledalo i ko bi javljao,samo bi dvije utakmice ostale ne pokrivene :

Buducnost - Orasje - Ljumani_Banovici
Podgrmec - Rudar - ?
Gošk - Branitelj - LG97DM
Bratstvo - Iskra - ?
Sloboda - Troglav - TaRgEt_
Jedinstvo - Gradina - Sn96
Radnicki - Igman - Casp3r
Mladost - Capljina - L'imperator , gk1996 i ziher
Buraz upiso si me gore vec ja pokrivam Bratstvo :D
www.nkbratstvogracanica.com

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.