Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
-
CARSON
- Postovi: 1283
- Pridružen/a: 16 apr 2012, 14:42
Post
Postao/la CARSON » 01 avg 2013, 12:51
RodjeniiBrato je napisao/la:evo Pehilj vam dobio nogu zbog onoga u Gradačcu...
razabu to vise nikog ne interesuje svi mogu ici osim Amara ali je dosao dan kad je svim Zeljinim dusmanima svanulo Amara vise nema tu funkciju koju ce obavljati u klubu je nidje veze vjerovatno ima svojih para ulozenih koje kad vrati ce i da ode iz kluba
pile ,exhabilion i jos par vas sigurno ima inf. koju sam i ja dobio
-
miky_hz
- Postovi: 22532
- Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
- Lokacija: BoRdO mAhAlA
-
Kontakt:
Post
Postao/la miky_hz » 01 avg 2013, 12:55
Pa kakvu je funkciju dobio,mislim citam ovo prica se o nekom SD pa Osim je sve to i do sada radio samo je uz to bio i trener ekipe,sve sto radi jedan sportski direktor je i Osim radio u ovom mandatu tj jednostavno bio je menadjer tako da nerazumijem sta znaci pomjeranja na mjesto koje je vec bio
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
-
bagrcavi
- Postovi: 13011
- Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la bagrcavi » 01 avg 2013, 12:58
miky_hz je napisao/la:Pa kakvu je funkciju dobio,mislim citam ovo prica se o nekom SD pa Osim je sve to i do sada radio samo je uz to bio i trener ekipe,sve sto radi jedan sportski direktor je i Osim radio u ovom mandatu tj jednostavno bio je menadjer tako da nerazumijem sta znaci pomjeranja na mjesto koje je vec bio
Pa vidiš da novinari lupaju da bi bilo klikova.
DRUG NEBI TI PUNCA
-
Stavkafcz
- Postovi: 40
- Pridružen/a: 29 jul 2013, 17:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la Stavkafcz » 01 avg 2013, 13:06
Neće više biti trener ekipe ne mogu da vjerujem šta se ovo radi, i koji je ovo đavo više aj bar je dobro da će Čapljić preuzet u ovog dinu nemam povjerenje ni sekunde, a ponaročito u memića čitavu se utakmicu dere to ne priliči jednom treneru našeg kluba.
-
bagrcavi
- Postovi: 13011
- Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la bagrcavi » 01 avg 2013, 13:07
Stavkafcz je napisao/la:Neće više biti trener ekipe ne mogu da vjerujem šta se ovo radi, i koji je ovo đavo više aj bar je dobro da će Čapljić preuzet u ovog dinu nemam povjerenje ni sekunde, a ponaročito u memića čitavu se utakmicu dere to ne priliči jednom treneru našeg kluba.
Šta ti je radmilo odmori malo.
DRUG NEBI TI PUNCA
-
Buu
- Postovi: 3177
- Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la Buu » 01 avg 2013, 13:08
CARSON je napisao/la:bagrcavi je napisao/la:miky_hz je napisao/la:Pa kakvu je funkciju dobio,mislim citam ovo prica se o nekom SD pa Osim je sve to i do sada radio samo je uz to bio i trener ekipe,sve sto radi jedan sportski direktor je i Osim radio u ovom mandatu tj jednostavno bio je menadjer tako da nerazumijem sta znaci pomjeranja na mjesto koje je vec bio
Pa vidiš da novinari lupaju da bi bilo klikova.
Bogami ne lupaju 100 % je tacna inf. nece vise biti na klupi Zelje a koju ce tacno funkciju dobiti jos uvijek se ne zna
i molim sve debilcine da nista ne komentarisu.
Nek je tacna, ne smaraj vise
Zadnja izmjena:
Buu, dana/u 01 avg 2013, 13:09, ukupno mijenjano 1 put.
NO PYRO NO PARTY
-
Stavkafcz
- Postovi: 40
- Pridružen/a: 29 jul 2013, 17:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la Stavkafcz » 01 avg 2013, 13:10
.
Zadnja izmjena:
Stavkafcz, dana/u 01 avg 2013, 13:19, ukupno mijenjano 1 put.
-
likusa
- Postovi: 2765
- Pridružen/a: 23 dec 2011, 11:09
- Lokacija: Ilijaš
-
Kontakt:
Post
Postao/la likusa » 01 avg 2013, 13:11
Odem po namirnice za iftar dok sam se vratila dobili cak i novog trenera

Željeznicar za život cijeli !
-
corleone87
- Postovi: 2342
- Pridružen/a: 30 jun 2012, 08:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la corleone87 » 01 avg 2013, 13:13
Ma i ako ne bude trener bitno je da ce covjek biti u klubu i dalje pri cemu ce opet voditi glavne konce o svemu vezanom za klub,tako da RELAX.
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
-
nime_tm87
- Postovi: 5664
- Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
-
Kontakt:
Post
Postao/la nime_tm87 » 01 avg 2013, 13:16
miky_hz je napisao/la:Pa kakvu je funkciju dobio,mislim citam ovo prica se o nekom SD pa Osim je sve to i do sada radio samo je uz to bio i trener ekipe,sve sto radi jedan sportski direktor je i Osim radio u ovom mandatu tj jednostavno bio je menadjer tako da nerazumijem sta znaci pomjeranja na mjesto koje je vec bio
lupaju pasha Amar ostaje kao i do sad menadjer, a to podrazumjeva i funkciju sportskog direktora, zaduzen je za transfere itd. samo sto su ovi novinari glupi, lose su shvatili stvari, samo da im je napisat
-
Stavkafcz
- Postovi: 40
- Pridružen/a: 29 jul 2013, 17:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la Stavkafcz » 01 avg 2013, 13:20
folderS je napisao/la:Ma kakav radmilo, ovo je onaj PL-BIH sto nam je i onda bacio bombu da je velika svadja u klubu a mi se primili ko djeca

Nemoj trollat temu bespotrebno glupostima samo nagađate i lupate ko maksim po diviziji, šta sam to napisao loše zaboga ?
-
storm_raider
- Postovi: 4201
- Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
-
Kontakt:
Post
Postao/la storm_raider » 01 avg 2013, 13:21
Nista pametno.
Sport je lijek za tijelo i duh.
-
Stavkafcz
- Postovi: 40
- Pridružen/a: 29 jul 2013, 17:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la Stavkafcz » 01 avg 2013, 13:22
Kako to šta sad, možda će u olimpic sabirni centar ?
-
nukleusmember
- Postovi: 2000
- Pridružen/a: 09 sep 2009, 02:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la nukleusmember » 01 avg 2013, 13:23
bagrcavi,baja,izdrzhite,kladim se da u ovom trenutku gledate gordo u daljinu
VVVBK
-
Baja_Zvjerka
- Postovi: 4370
- Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
- Lokacija: Grbavica
-
Kontakt:
Post
Postao/la Baja_Zvjerka » 01 avg 2013, 13:24
Sta je Kuksi, gdje je zapelo ? Jel' se to jos nadas da bi Osim mogao otici ?

Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !
ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM
-
xinxee
- Postovi: 3792
- Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
- Lokacija: Wonderland
-
Kontakt:
Post
Postao/la xinxee » 01 avg 2013, 13:26
Baja_Zvjerka je napisao/la:Sta je Kuksi, gdje je zapelo ? Jel' se to jos nadas da bi Osim mogao otici ?

To je i jedina stvar cemu se imaju nadati ove godine
-
corleone87
- Postovi: 2342
- Pridružen/a: 30 jun 2012, 08:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la corleone87 » 01 avg 2013, 13:27
xinxee je napisao/la:Baja_Zvjerka je napisao/la:Sta je Kuksi, gdje je zapelo ? Jel' se to jos nadas da bi Osim mogao otici ?

To je i jedina stvar cemu se imaju nadati ove godine
A i to ce im brzo pasti u vodu

„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
-
bagrcavi
- Postovi: 13011
- Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la bagrcavi » 01 avg 2013, 13:33
nukleusmember je napisao/la:bagrcavi,baja,izdrzhite,kladim se da u ovom trenutku gledate gordo u daljinu
VVVBK
Koji si ti sad ? Vidim da još nisi naučio da koristiš afrikate.Al' ne čudi me, znaš onu staru priču što se prenosi sa koljena na koljeno: "Bila dva brata, jedan glup drugi isto pitar".
DRUG NEBI TI PUNCA
-
samozeljo1987
- Postovi: 945
- Pridružen/a: 21 avg 2012, 00:17
- Lokacija: Dolina ćupova
-
Kontakt:
Post
Postao/la samozeljo1987 » 01 avg 2013, 13:34
Ako je istina ovo sto je Pehilj izjavio za incident u Gradačcu onda bi i E Čolić mogao njegovim stopama..vrijeme je
DEBUG SSO: [] | STATUS: []