Tottenham Hotspur F.C.

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Moze li Tottenham do plasmana u Ligu Prvaka?

1. Da
60
56%
2. Ne
47
44%
 
Ukupno glasova: 107

Neutral
Postovi: 37987
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Neutral » 02 avg 2013, 03:50

M4kaveli je napisao/la:Ako ga Levy uspije uvaliti Perezu za 60 miliona i to ce biti deracina a kamoli 120. :o
Slažem se.

Ako je istina što se nagađa onda neka pod hitno Perez promijeni dilera jer mu ovaj očigledno ne godi. Bale je igračina, nema tu sumnje no ta cifra je šokantna. S druge strane, ništa me ne može više čuditi od Reala, navikli smo godinama na te "lude" transfere (lude što se novca tiče) a opet su veoma tanki sa rezultatima za taj uloženi novac.

Rip fudbal ako bude preko 100 miliona transfer.

Realu će se isplatiti transfer samo radi prodaje dresova, no opet :o

Zna li se cifra za koju je došao Soldado ?

Avatar
belefront
Postovi: 619
Pridružen/a: 25 avg 2011, 11:15

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la belefront » 02 avg 2013, 07:48

Neutral je napisao/la:
M4kaveli je napisao/la:Ako ga Levy uspije uvaliti Perezu za 60 miliona i to ce biti deracina a kamoli 120. :o
Slažem se.

Ako je istina što se nagađa onda neka pod hitno Perez promijeni dilera jer mu ovaj očigledno ne godi. Bale je igračina, nema tu sumnje no ta cifra je šokantna. S druge strane, ništa me ne može više čuditi od Reala, navikli smo godinama na te "lude" transfere (lude što se novca tiče) a opet su veoma tanki sa rezultatima za taj uloženi novac.

Rip fudbal ako bude preko 100 miliona transfer.

Realu će se isplatiti transfer samo radi prodaje dresova, no opet :o

Zna li se cifra za koju je došao Soldado ?
oko 25.2 miliona funti odnosno 30 miliona eura :D

Neutral
Postovi: 37987
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Neutral » 02 avg 2013, 09:16

Zahvaljujem. Dobar je Soldado, jedan je od potcjenjenih igrača.

Avatar
Saurman
Postovi: 29585
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Saurman » 02 avg 2013, 10:44

Neutral je napisao/la:
Rip fudbal ako bude preko 100 miliona transfer.

R.I.P fudbal ako bude preko 50 mil.


Blesav je Perez to je nebrojeno puta dokazao, kad je potrošio 260 mil za jednu sezonu i osvojio kurka dokoljenka.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Monolog » 02 avg 2013, 10:59

S obzirom da je Bale ofanzivac (znamo da su isti skuplji) + je odigrao perfektnu sezonu + ima vazeci ugovor bez klauzule, onda je smijesno govoriti da je sve preko 50 miliona smrt za fudbal. Uostalom, to je samo (ipak je ovo fudbal, stoga i stoji ovaj prilog) 10 miliona vise od Martinezovog transfera u Bayern, a svi znamo koliko je bolju sezonu imao Bale. Ako prosle sezone nije umro fudbal, nece ni ove. Uostalom, Real je vazda trosio i vazda ce trositi. Klub u kojem je kasa dupke puna (nebitno na koji nacin) i koji moze u svakom trenutku dovesti 5-6 pravih zvijezda za koje ce ukupno iskesirati 300 miliona. Tja, pa govorimo o Realu. Nista nije skupo kad su oni u pitanju. Iskreno, za Balea bih ja izdvojio nekih 60-ak miliona Eura, ali Levyja to nece zadovoljiti i normalno je da se cijena dize. Takodjer, nema te inflacije, kurcbala koji je odavno postao biznis, u kome ce Bale postati najskuplji igrac svih vremena. Jednostavno nema. Al', mi se nista ne pitamo i to je to. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Neutral
Postovi: 37987
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Neutral » 02 avg 2013, 11:04

Po čemu je to Bale imao bolju sezonu od Martineza ??????

Čovjek je odigrao maestralnu sezonu i odigrao je odličnu sezonu na poziciji DM-a. Nema tog igrača na svijetu koji je imao bolju sezonu na toj poziciji od Javija, titule su došle radi njega jer je on upravo falio.

Bale je odličan, nema šta, no da vrijedi 100 miliona ne. Koliko onda vrijede Ronaldo, Messi, Iniesta, Ribery i još njih 10-tak.

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la LenBias » 02 avg 2013, 11:06

kad vec pitas ronaldo vrijedi milijardu :mrgreen:
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
Saurman
Postovi: 29585
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Saurman » 02 avg 2013, 11:13

Na osnovu jedne dobre sezone ne možeš vrijediti 50-60 mil a sad da ne pričam od trocifrenim ciframa :mrgreen: to je moje mišljenje.

Neka realna cijena Balea je 35-40 mil sve preko je bacanje para.Jer ako Bale vrijedi 100 mil onda Messi i Ronaldo vrijede 700 mil.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la GunnerS » 02 avg 2013, 11:17

Bale vrijedi max 70 Miliona Eura. Eh, sad što je Perez glup pa hoče njega pod svaku cijenu a Levy pametan čovjek i što će zaradit nekih 50-tak miliončića više to ne ide u isti koš sa tim koliko Bale vrijedi ;)
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Monolog » 02 avg 2013, 11:42

@Neutral,

Samo pazljivije procitas moj post i sve ce ti biti jasno. Dakle, Martinez je prosle sezone presao u Bayern, a sezona u Bilbau nije vrijedila tih 40 miliona. Dakle, kada fudbal nije propao preplacivanjem Martineza (ponavljam, odnosilo se na sezonu u Bilbau), nece ni preplacivanjem Balea. To je sva matematika, ekonomija i zdrav razum koji treba upotrijebiti u ovim slucajevima. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Neutral
Postovi: 37987
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Neutral » 02 avg 2013, 11:50

Monolog je napisao/la:@Neutral,

Samo pazljivije procitas moj post i sve ce ti biti jasno. Dakle, Martinez je prosle sezone presao u Bayern, a sezona u Bilbau nije vrijedila tih 40 miliona. Dakle, kada fudbal nije propao preplacivanjem Martineza (ponavljam, odnosilo se na sezonu u Bilbau), nece ni preplacivanjem Balea. To je sva matematika, ekonomija i zdrav razum koji treba upotrijebiti u ovim slucajevima. :mrgreen:

Investicija koja se na kraju pokazala dobrim. Rizik je postojao, no Bayern je u tajnosti pratio par godina tog igrača dok su Baskijci pravili dramu oko toga, isto kao što su Llorentea ostavili na klupi radi free transfera u Juventus.

Bale je igračina, ponavljam, no treba se snaći u Realu gdje su mnogi igrali ispod očekivanja.

Avatar
belefront
Postovi: 619
Pridružen/a: 25 avg 2011, 11:15

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la belefront » 02 avg 2013, 14:18

Ode Caulker, strasnu glupost smo napravili..

Avatar
Lineker
Postovi: 105
Pridružen/a: 14 dec 2012, 09:58
Lokacija: Essex
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Lineker » 02 avg 2013, 14:27

Zaboravih sinoć da spomenem odlazak Caulkera u redove novog prvoligaša Cardiffa. Hm, šta reći? Mišljenja sam kako se ovaj potez nije smio odraditi jer je branič bio više nego zahvalan kao igrač, uz to je bio odličan back-up. Odmah nakon njegovog odlaska pominje se dolazak velikog talenta iz Steaue, Chirichesa za cifru od 6m. Lično nisam upoznat s njegovim predispozicijama, ali sudeći snimcima s YT više nego solidna zamjena.
Up to our knees.

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Evil Genius II » 02 avg 2013, 14:33

chiriches je odlican stoper i dobra investicija ali procitah da je steauin predsjednik u zatvoru ili tek treba u zatvor te da im je zabranjeno bilo kakvo poslovanje do januara tako da od transfera barem zasad nema nista. pisem ovo jer je i roma bila zainteresovana za njegove usluge pa je neki rumun na jednom od foruma podijelio ovu vijest sa nama. ako on grijesi grijesim i ja.

Avatar
Lineker
Postovi: 105
Pridružen/a: 14 dec 2012, 09:58
Lokacija: Essex
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Lineker » 02 avg 2013, 14:38

Upravo to sam i htio da napišem, iako sam bio skeptičan glede toga. :mrgreen:
Jutros sam baš i pročitao tu informaciju, ali sam mislio kako je to više medijska "bomba". Chiriches jeste dobar igrač kao što kažeš, ali ako pregovori ne budu išli kako treba najbolje za klub je da ništa ne pokušavaju. EPL također posjeduje veliki spektar solidnih back-up braniča, stoga nema razloga za brigu.

Il' u najvećim brigama poslati ponudu Madridu, novac + Coentrao i Pepe = Bale. 8-)
Up to our knees.

HeKen
Postovi: 894
Pridružen/a: 16 jul 2012, 13:11
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la HeKen » 02 avg 2013, 14:42

Saurman je napisao/la:Na osnovu jedne dobre sezone ne možeš vrijediti 50-60 mil a sad da ne pričam od trocifrenim ciframa :mrgreen: to je moje mišljenje.

Neka realna cijena Balea je 35-40 mil sve preko je bacanje para.Jer ako Bale vrijedi 100 mil onda Messi i Ronaldo vrijede 700 mil.
Ma ti jarane stvarno ne pratis fudbal, Bale vrijedi 35-40mil :O :O.
Kao prvo, bale nije imao dobru sezonu nego je bale sa svojih 24 godine imao 3-4dobre sezone ali prosla je bila najbolja. Davao je nevjerovatne golove, pazi, dok je igro na lijevom beku zabijao je maestralne golove pa je zbog toga prebacen naprijed. Mozes misliti tek kako bi igro da je odmah igrao naprijed. Pa lik dodje (kad je igro lijevog beka) mozda prva, druga utakmica (nisam siguran) i zabi 3 gola. Po meni bale vrijedi oko 65miliona (s obzirom za kakve pare danas igraci idu a on ima SAMO 24godine). Ja ti kazem, ne bih ga mijenjo za ribery-a i robbena zajedno cak! (Uzmi u obzir da ribery ima 30god a robben 29). Tvojim poredjenjem martineza i bale-a i stavljanjem njih dvojice u isti kos pokazao si svoje znanje o fudbalu. Nemoj mi se sta naljutiti ali "bocnulo" me sto si napisao ovo :D

Avatar
Saurman
Postovi: 29585
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Saurman » 02 avg 2013, 14:48

HeKen je napisao/la:
Saurman je napisao/la:Na osnovu jedne dobre sezone ne možeš vrijediti 50-60 mil a sad da ne pričam od trocifrenim ciframa :mrgreen: to je moje mišljenje.

Neka realna cijena Balea je 35-40 mil sve preko je bacanje para.Jer ako Bale vrijedi 100 mil onda Messi i Ronaldo vrijede 700 mil.
Ma ti jarane stvarno ne pratis fudbal, Bale vrijedi 35-40mil :O :O.
Kao prvo, bale nije imao dobru sezonu nego je bale sa svojih 24 godine imao 3-4dobre sezone ali prosla je bila najbolja. Davao je nevjerovatne golove, pazi, dok je igro na lijevom beku zabijao je maestralne golove pa je zbog toga prebacen naprijed. Mozes misliti tek kako bi igro da je odmah igrao naprijed. Pa lik dodje (kad je igro lijevog beka) mozda prva, druga utakmica (nisam siguran) i zabi 3 gola. Po meni bale vrijedi oko 65miliona (s obzirom za kakve pare danas igraci idu a on ima SAMO 24godine). Ja ti kazem, ne bih ga mijenjo za ribery-a i robbena zajedno cak! (Uzmi u obzir da ribery ima 30god a robben 29). Tvojim poredjenjem martineza i bale-a i stavljanjem njih dvojice u isti kos pokazao si svoje znanje o fudbalu. Nemoj mi se sta naljutiti ali "bocnulo" me sto si napisao ovo :D

Gdje sam ja poredio Martineza i Balea očiju ti tvojih kojih očigledno nemaš.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
nedim1993
Postovi: 6134
Pridružen/a: 23 okt 2011, 19:39
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la nedim1993 » 02 avg 2013, 14:54

ti neutral, švabe, sve je to isto :lol:
Vođa zna.

Avatar
Saurman
Postovi: 29585
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Saurman » 02 avg 2013, 14:55

Jest za tebe i Sašu Matića.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

HeKen
Postovi: 894
Pridružen/a: 16 jul 2012, 13:11
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la HeKen » 02 avg 2013, 14:55

Saurman je napisao/la:
HeKen je napisao/la:
Saurman je napisao/la:Na osnovu jedne dobre sezone ne možeš vrijediti 50-60 mil a sad da ne pričam od trocifrenim ciframa :mrgreen: to je moje mišljenje.

Neka realna cijena Balea je 35-40 mil sve preko je bacanje para.Jer ako Bale vrijedi 100 mil onda Messi i Ronaldo vrijede 700 mil.
Ma ti jarane stvarno ne pratis fudbal, Bale vrijedi 35-40mil :O :O.
Kao prvo, bale nije imao dobru sezonu nego je bale sa svojih 24 godine imao 3-4dobre sezone ali prosla je bila najbolja. Davao je nevjerovatne golove, pazi, dok je igro na lijevom beku zabijao je maestralne golove pa je zbog toga prebacen naprijed. Mozes misliti tek kako bi igro da je odmah igrao naprijed. Pa lik dodje (kad je igro lijevog beka) mozda prva, druga utakmica (nisam siguran) i zabi 3 gola. Po meni bale vrijedi oko 65miliona (s obzirom za kakve pare danas igraci idu a on ima SAMO 24godine). Ja ti kazem, ne bih ga mijenjo za ribery-a i robbena zajedno cak! (Uzmi u obzir da ribery ima 30god a robben 29). Tvojim poredjenjem martineza i bale-a i stavljanjem njih dvojice u isti kos pokazao si svoje znanje o fudbalu. Nemoj mi se sta naljutiti ali "bocnulo" me sto si napisao ovo :D

Gdje sam ja poredio Martineza i Balea očiju ti tvojih kojih očigledno nemaš.
Halali buraz, pomijesao sam te sa neutralom. Ali hvala ti za ovo "očiju ti tvojih kojih očigledno nemaš" :D

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.