Kako Superkup nema veze? Bira se najbolji igrač u 2013. godini, a Superkup će Messi uzeti u 2013. :kava:RealMoudrid je napisao/la:Kakve veze sad kopačka ima sa tim, ili to što se izjednačio sa Di Stefanom i to što će vjerovatno osvojiti Superkup kad taj Superkup nije dio sezone za koju se bira najbolji igrač?
Lik je u zadnje dvije godine odigrao 10-12 polufinalnih i finalnih utakmica u kojima je zabio maksimalno 3-4 gola. Znači vidljiv je na tim utakmicama koliko i Ronaldo na afričkom kupu nacija.
Kakve sad veze imaju zadnje 2 godine s Ballon d'Or-om 2013.?



