Real Madrid CF (oficijelna tema)

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,Donnie Darko

Jeste li zadovoljni igrom i rezultatima Reala pod palicom Zidanea?

1. Jesam
104
42%
2. Igrom jesam, rezultatima nisam
13
5%
3. Igrom nisam, rezultatima jesam
75
30%
4. Nisam
56
23%
 
Ukupno glasova: 248

Avatar
M4kaveli
Postovi: 5828
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la M4kaveli » 07 avg 2013, 03:58

A Ronaldo Higuaina. :mrgreen:
Mada Higuain nije vrhunski, al' dobro ..
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 13528
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la LBJ MVP » 07 avg 2013, 04:00

M4kaveli je napisao/la:A Ronaldo Higuaina. :mrgreen:
Mada Higuain nije vrhunski, al' dobro ..
Jok.Higuaina je Perez otjerao,al za Pereza niko ne kaže da je najbolji predsjednik na svijetu.
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
M4kaveli
Postovi: 5828
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la M4kaveli » 07 avg 2013, 04:02

LBJ MVP je napisao/la:
M4kaveli je napisao/la:A Ronaldo Higuaina. :mrgreen:
Mada Higuain nije vrhunski, al' dobro ..
Jok.Higuaina je Perez otjerao,al za Pereza niko ne kaže da je najbolji predsjednik na svijetu.
Mali na spavanje, poceo si nebuloze pisat. :mrgreen:
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 13528
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la LBJ MVP » 07 avg 2013, 04:22

M4kaveli je napisao/la:
LBJ MVP je napisao/la:
M4kaveli je napisao/la:A Ronaldo Higuaina. :mrgreen:
Mada Higuain nije vrhunski, al' dobro ..
Jok.Higuaina je Perez otjerao,al za Pereza niko ne kaže da je najbolji predsjednik na svijetu.
Mali na spavanje, poceo si nebuloze pisat. :mrgreen:
Ti si napisao 6363 nebuloze pa i dalje nosaš košulje s rukavima.
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
Nail for Real
Postovi: 7209
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Nail for Real » 07 avg 2013, 04:53

M4kaveli je napisao/la:
Neutral je napisao/la:Naravno da je najbolji igrač na svijetu no ne mora biti najbolji igrač u jednoj sezoni. Kada je Wesley nije uzeo, neće ni Bilal, jednostavno je to tako.

Ko je gledao Bayern zna šta znači Bilal, no tema je Real tako da.....

I ima li išta od Bale ili će kolega morati mijenjati avatar.
Bio je najbolji i u prosloj sezoni, drugo je to sto su osim njega i Inieste svi pali + trzavice s trenerom.
Ribery ce zasluzeno uzeti Uefa nagradu za najboljeg igraca Evrope.
Ronaldu kita opet. :mrgreen:
Ali ko zna, mozda Bilal uzme i zlatnu loptu, daleko je to jos ..
Kakav vam je to mit o Iniesti bogati? Vidim dovodite ga ispred Ronalda u poredjenju, pa rekoh da nije zaebancija neka?
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

komazeccena
Postovi: 35
Pridružen/a: 05 avg 2013, 17:49
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la komazeccena » 07 avg 2013, 07:39

jeste dosadni sa zlatnom loptom,ocel Gareth u real ???

Avatar
LenBias
Postovi: 10085
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la LenBias » 07 avg 2013, 08:46

bparena je napisao/la:
LenBias je napisao/la:na temi real madrida nista novo, kuleske kante, rerne i felge konstantno buncaju
Godinama sve isto :lol: Nikako da se domognete kante. :lol:
sto ce nam kules?
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
bparena
Postovi: 7099
Pridružen/a: 02 apr 2009, 07:33
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la bparena » 07 avg 2013, 11:11

111 je napisao/la:A morat cu poceti, sve su prilike :D :mrgreen: ...jer ispade da je Real Madrid poluamaterska ekipa na rubu bankrota :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

@LenBias
kante u LP inteligencijo... :lol:
Zadnja izmjena: bparena, dana/u 07 avg 2013, 11:13, ukupno mijenjano 1 put.
Ruud Van Nistelrooy o Messiju: "Njegovo djelo na terenu ne može se opisati riječima, jer je on izvan kategorije. On igra neki svoj nogomet. Kod njega sve izgleda tako jednostavno.... može se reći da je najbolji nogometaš svih vremena."

Avatar
L_blancos
Postovi: 3158
Pridružen/a: 15 maj 2010, 11:30
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la L_blancos » 07 avg 2013, 11:12

bparena je napisao/la:
111 je napisao/la:A morat cu poceti, sve su prilike :D :mrgreen: ...jer ispade da je Real Madrid poluamaterska ekipa na rubu bankrota :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:

Avatar
bparena
Postovi: 7099
Pridružen/a: 02 apr 2009, 07:33
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la bparena » 07 avg 2013, 11:14

L_blancos je napisao/la:
bparena je napisao/la:
111 je napisao/la:A morat cu poceti, sve su prilike :D :mrgreen: ...jer ispade da je Real Madrid poluamaterska ekipa na rubu bankrota :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ruud Van Nistelrooy o Messiju: "Njegovo djelo na terenu ne može se opisati riječima, jer je on izvan kategorije. On igra neki svoj nogomet. Kod njega sve izgleda tako jednostavno.... može se reći da je najbolji nogometaš svih vremena."

BigBigBang
Postovi: 7917
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la BigBigBang » 07 avg 2013, 11:31

M4kaveli je napisao/la:
BigBigBang je napisao/la:Bice nebeska nepravda da Ribery ne uzme ovu nagradu kao i zlatnu loptu jer je bio najbolji igrac najbolje ekipe za tu godinu a takvi dobijaju nagrade, golovi poluamaterskim ekipama na rubu bankrota ne mogu biti ozbiljna referenca pa tako Messi nema tu sta da trazi. Uostalom nagrade za najboljeg strijelca postoje i dobice ih akoj e zabio najvise golova ali najbolji strijelac ne znaci najbolji igrac.
KAd se samo sjetim kako je Ribery Messija na guzicu bacio u polufinalu, doslovno go ja izdominirao.
[youtube][/youtube]

Vodja zna !
Prekini sa euforijom taj lik kaze da je Arteta vrhunski igrac :lol: :lol:
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
Saurman
Postovi: 26855
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Saurman » 07 avg 2013, 11:34

BigBigBang je napisao/la:Bice nebeska nepravda da Ribery ne uzme ovu nagradu kao i zlatnu loptu jer je bio najbolji igrac najbolje ekipe za tu godinu a takvi dobijaju nagrade, golovi poluamaterskim ekipama na rubu bankrota ne mogu biti ozbiljna referenca pa tako Messi nema tu sta da trazi. Uostalom nagrade za najboljeg strijelca postoje i dobice ih akoj e zabio najvise golova ali najbolji strijelac ne znaci najbolji igrac.


KAd se samo sjetim kako je Ribery Messija na guzicu bacio u polufinalu, doslovno go ja izdominirao.

slika

Ovo će pamtiti do kraja života.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
RealMoudrid
Postovi: 1475
Pridružen/a: 22 dec 2012, 16:14
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la RealMoudrid » 07 avg 2013, 12:18

Florentino Pérez y Daniel Levy se verán las caras hoy en Miami para cerrar el acuerdo por el jugador galés. Cinco millones de euros es lo que separa a Gareth Bale de convertirse en nuevo jugador blanco. El anuncio del fichaje puede ser inminente.
2012/2013

Real Madrid - Barcelona 2:1
Barcelona - Real Madrid 1:3
Real Madrid - Barcelona 2:1
Barcelona - Real Madrid 2:2
Real Madrid - Barcelona 1:1
Barcelona - Real Madrid 3:2

Avatar
MElloo
Postovi: 12474
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la MElloo » 07 avg 2013, 13:01

Prevedi nama obicnim smrtnicima :mrgreen:

Avatar
KapioFootball
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 mar 2012, 21:12
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la KapioFootball » 07 avg 2013, 13:18

Google translate majka :lol:

Florentino Perez and Daniel Levy will face off today in Miami to close the deal by the Welsh player. Five million is what separates Gareth Bale to become new white player. The announcement of the signing may be imminent.
HALA MADRID!!!

Avatar
MElloo
Postovi: 12474
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la MElloo » 07 avg 2013, 13:25

KapioFootball je napisao/la:Google translate majka :lol:

Florentino Perez and Daniel Levy will face off today in Miami to close the deal by the Welsh player. Five million is what separates Gareth Bale to become new white player. The announcement of the signing may be imminent.
A kad prevodi "retardirano" :lol:

jel u 2 il u 3 veceras?? :D

Avatar
RickBlaine
Postovi: 1384
Pridružen/a: 24 jun 2013, 01:32
Lokacija: Cymru
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la RickBlaine » 07 avg 2013, 13:27

U 3:10.
Pripadnost društvu uključuje paradoksalnu točku u kojoj je svakome od nas naređeno da slobodno izabere ono što nam je ionako već nametnuto - Slavoj Žižek.

Avatar
Raul_64
Postovi: 12708
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Raul_64 » 07 avg 2013, 13:29

Cuj 5 mil. , to Pero ima u zadnjem dzepu.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
MElloo
Postovi: 12474
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la MElloo » 07 avg 2013, 14:17

E ako 5 miliona dijeli onda ne znam... To je Perezu ko nama cener :D

Avatar
RealMoudrid
Postovi: 1475
Pridružen/a: 22 dec 2012, 16:14
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la RealMoudrid » 07 avg 2013, 14:23

Pun mi je kurrac više ove sage oko prelaska Balea u Real. Dosadili su više glupim naslovima, izjavama i sl.

Ja bih se radije zapitao gdje će Bale igrati, odnosno ko će ispaštati i kako će se rotirati nego hoće li Pero dati 100 ili 105 miliona eura.

Nas je naša historija naučila da mi ne pravimo dobre transfere. Taman kad sam pomislio da se Perez opametio nakon Ozila, Varanea, Ronalda i Xabija, desi se eto to da smo doveli Isca i Balea...
2012/2013

Real Madrid - Barcelona 2:1
Barcelona - Real Madrid 1:3
Real Madrid - Barcelona 2:1
Barcelona - Real Madrid 2:2
Real Madrid - Barcelona 1:1
Barcelona - Real Madrid 3:2

Odgovori

Natrag na “Real Madrid CF”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []