Tottenham Hotspur F.C.

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Moze li Tottenham do plasmana u Ligu Prvaka?

1. Da
60
56%
2. Ne
47
44%
 
Ukupno glasova: 107

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Monolog » 15 avg 2013, 21:44

Ako je istinito interesovanje za Lamelu, onda bih rekao da je Bale bivsi. Eh, ako vec Bale mora biti bivsi, ja bih se radije okrenuo Shaqiriju. Lamela je veliki potencijal, ali u ovom trenutku je Xerdan bolji igrac. Naravno, pitao bi se Bayern, a pitao bi se i sam Xerdan. Bilo kako bilo, kad bih u ovom trenutku birao izmedju Xerdana i Lamele - uvijek bih se odlucio za Svicarca.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Paradajz
Postovi: 4555
Pridružen/a: 12 feb 2013, 20:28
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Paradajz » 15 avg 2013, 21:55

Ma bolji Shaqiri u to nema sumnje. Lamela mi deluje kao nestabilan momak, ima potencijal, ali bojim se da bi lagano bio flop ovde u PL, pogotovo za nekih 25m koliko se pominje, dosta je to novca...

Avatar
ElLoco7
Postovi: 1539
Pridružen/a: 02 jul 2012, 03:58
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la ElLoco7 » 16 avg 2013, 09:19

Shaciri bolji igrac od Lamele :roll: haha

Puno dat za Lamelu 25mil :roll: haha

Bitno je da treba za Balea dat preko 100mil :roll:

Ovaj forum me svaki put iznova odusevi fudbalskim strucnjacima 8-) :lol:
*La Roma non si tifa, si AMA!*

Avatar
belefront
Postovi: 619
Pridružen/a: 25 avg 2011, 11:15

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la belefront » 16 avg 2013, 10:06

Bale nam puk'o :lol: AVB kaže da uopšte ne priča sa suigračima niti sa stručnim osobljem, samo dolazi na treninge i vraća se sam kući :roll:

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Dex » 16 avg 2013, 10:09

Ko mala nezadovoljna curica :?
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
secer
Postovi: 3254
Pridružen/a: 19 okt 2008, 09:16
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la secer » 16 avg 2013, 10:11

Monolog je napisao/la:kad bih u ovom trenutku birao izmedju Xerdana i Lamele - uvijek bih se odlucio za Svicarca.
na svicarsku tuljumbu mislis, ili?
naravno da sakiri nikad ne bi preso u real. msm, kojeg ce mu qrca korak nazad u karijeri?!
vido, lajkovo, da **** i mogu da umrem XD

film i kinematografija - tema gdje ne postoji vlastito misljenje, samo klaretovo i pogresno!

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Monolog » 16 avg 2013, 10:22

ElLoco7 je napisao/la:Shaciri bolji igrac od Lamele :roll: haha

Puno dat za Lamelu 25mil :roll: haha

Bitno je da treba za Balea dat preko 100mil :roll:

Ovaj forum me svaki put iznova odusevi fudbalskim strucnjacima 8-) :lol:
Lamela bolji igrac od Shaqirija. :roll: haha

Eto, ubio si me/nas/ argumentima. :lol: Lamela je potencijal, ali isuvise nekonstantan. Gledao sam Romu sigurno 20-ak puta prosle sezone (cisto da mi ne kazes kako "ne pratim Romu i Seriu A") i upravo ta nekonstantnost je primjetna. Odigra dobro utakmicu-dvije, pa onda i tri-cetiri tekme slabo. I sve tako.

Ako cemo se vaditi na godine, samo je 6 mjeseci mladji od Shaqirija, tako da ne mozemo ni to uzeti k'o neki bitan faktor. S druge strane, Shaqiri je mnogo slicniji Baleu od Lamele, to moze reci svako ko ih je gledao. "Lutajuce" krilo koje se odlicno snalazi i u sredini, sto je upravo i Baleova karakteristika (posebno pod AVB-om). Dakle, kada bih ja birao izmedju Lamele i Shaqirija u ovom trenutku, onda tu ne bi bilo dileme - Svicarca bih doveo po svaku cijenu. Jednostavno, izgradjeniji je igrac + ima dosta prostora za napredak.
secer je napisao/la: naravno da sakiri nikad ne bi preso u real
Ma odnosilo se na Tottenham. Nebitno da l' bi bio korak nazad u karijeri, govorio sam iz Levyjevog i AVB-ovog ugla. Vise bi im odgovarao Shaqiri nego Lamela.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
belefront
Postovi: 619
Pridružen/a: 25 avg 2011, 11:15

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la belefront » 16 avg 2013, 10:38

slika

Avatar
secer
Postovi: 3254
Pridružen/a: 19 okt 2008, 09:16
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la secer » 16 avg 2013, 10:39

pazi stvarno tema totenhema:)
a ja sam bio ubijedjen da sam piso na temi reala :oops: :lol:
vido, lajkovo, da **** i mogu da umrem XD

film i kinematografija - tema gdje ne postoji vlastito misljenje, samo klaretovo i pogresno!

Avatar
ElLoco7
Postovi: 1539
Pridružen/a: 02 jul 2012, 03:58
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la ElLoco7 » 16 avg 2013, 10:40

Lamela je zabio prosle godine 15-16 golova. Pruzao odlicne partije, reprezentativac Argentine, lomio odbrane Serije A i jedan je od najperspektivnijih igraca svijeta. Albanac u Bayernu grije klupu i nije bas nesto extra pokazao u ligi gdje se i ne igraju tako jake odbrane.
*La Roma non si tifa, si AMA!*

Avatar
belefront
Postovi: 619
Pridružen/a: 25 avg 2011, 11:15

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la belefront » 16 avg 2013, 10:42

ElLoco7 je napisao/la:Lamela je zabio prosle godine 15-16 golova. Pruzao odlicne partije, reprezentativac Argentine, lomio odbrane Serije A i jedan je od najperspektivnijih igraca svijeta. Albanac u Bayernu grije klupu i nije bas nesto extra pokazao u ligi gdje se i ne igraju tako jake odbrane.
Budi malo i objektivan. Svi smo mi gledali Romu zbog Pjanića a mene je Lamela pravo nervirao jer je sebičan i poprilično umišljen :D

Avatar
Saurman
Postovi: 29585
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Saurman » 16 avg 2013, 11:01

ElLoco7 je napisao/la:Lamela je zabio prosle godine 15-16 golova. Pruzao odlicne partije, reprezentativac Argentine, lomio odbrane Serije A i jedan je od najperspektivnijih igraca svijeta. Albanac u Bayernu grije klupu i nije bas nesto extra pokazao u ligi gdje se i ne igraju tako jake odbrane.

Ono što je Shaqiri pokazao za Bayern je sasvim dovoljno da se može reći da bolji od argentinske ublehe.

S obzirom na jaku konkurenciju u Bayernu, Shaq je prošle sezone skupio 39 nastupa uz 8 golova i 13 asistencija.Da ne spominjem njegove i više nego dobre nastupe u CL koje je još uvijek strano takmičenje za Lamelu.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
ElLoco7
Postovi: 1539
Pridružen/a: 02 jul 2012, 03:58
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la ElLoco7 » 16 avg 2013, 12:22

Bravo saurmane legendo ss foruma 8-)
*La Roma non si tifa, si AMA!*

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Dex » 16 avg 2013, 12:27

Jel ono Bayern imo samo 3 krila, pa moraju se odmarat i ovi :?
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
Paradajz
Postovi: 4555
Pridružen/a: 12 feb 2013, 20:28
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Paradajz » 16 avg 2013, 15:53

ElLoco7 je napisao/la:Lamela je zabio prosle godine 15-16 golova. Pruzao odlicne partije, reprezentativac Argentine, lomio odbrane Serije A i jedan je od najperspektivnijih igraca svijeta. Albanac u Bayernu grije klupu i nije bas nesto extra pokazao u ligi gdje se i ne igraju tako jake odbrane.
Seria A nije nivo kao nekada, Bundes se smatra jednakom ligom, ako ne i jacom i kompetitivnijom, cuj slabe odbrane u Bundesu. Sta tek reci za najsporiji tempo utakmica u Evropi u Seriji A ??? Ali to nije ni bitno toliko. Lamela ima potencijal, ali jos nije dovrsen igrac. Dao je on golova, nije problem, ali decko isto tako nema osecaj da doda, previse je sebican, i nekonstantan, sto je pokazao u drugoj polusezoni. Pominju se neke cifre od 30m sto je komedija.

Shaqiri u onako strasnoj konkurenciji Bayerna ima daleko impresivniju statistiku gledajuci minute, a i trenutno je bolji igrac, pa makar bio rezerva u Bayernu.

Avatar
Lineker
Postovi: 105
Pridružen/a: 14 dec 2012, 09:58
Lokacija: Essex
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Lineker » 18 avg 2013, 10:50

Show konačno počinje. 8-)
Nakon višemjesečne stanke Premiership ponovo kuca na vrata svih simpatizera otočkog fudbala. Jučer je odigran ogroman spektar mečeva, a danas su na programu susreti Chelsea i Hulla, te Palacea i Spursa. U nešto kasnijem terminu igra se meč na Selhurst Parku gdje novopečeni prvoligaš dočekuje favorizirane Spurse. Šta reći? Sve osim pobjede u ovom trenutku bi bilo jedno veliko iznenađenje, al' jučerašnji dan nam je pokazao da je u Premu sve moguće. Loš sam prognozer, ali nekako mi miriše na minimalnu pobjedu; 0:1.

Prvih XI prema nekim izvorima:

--------------------------------Lloris---------------------------------
Walker-------------Daws------------Verts----------------Rose
-------------------------------Sandro-------------------------------
Lennon---------Dembele------------Paulinho----------Chadli
------------------------------Soldado-------------------------------

Subs: Friedel, Fryers, Naughton, Capoue, Siggy, Townsend & Adebayor. COYS!
Up to our knees.

Avatar
Valencia
Postovi: 5410
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Valencia » 18 avg 2013, 11:46

Lineker je napisao/la:
Subs: Friedel, Fryers, Naughton, Capoue, Siggy, Townsend & Adebayor. COYS!
Kakvi su ovo igraci?
Jedino poznajem Fridela i Adebajora.

Parker, Defo, Holbi..? Ko jos fali?
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Monolog » 18 avg 2013, 11:48

Pa valjda znas da je Siggy = Sigurdsson. Capouea su doveli iz St. Etiennea (zadnji vezni), Townsenda si mogao upratiti kada je prosle sezone zabio dvije golcine za QPR, a Fryersa vjerujem da ne znas. :P
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Valencia
Postovi: 5410
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Valencia » 18 avg 2013, 12:00

Monolog je napisao/la:Pa valjda znas da je Siggy = Sigurdsson. Capouea su doveli iz St. Etiennea (zadnji vezni), Townsenda si mogao upratiti kada je prosle sezone zabio dvije golcine za QPR, a Fryersa vjerujem da ne znas. :P
Aha, znam Sigurdsona, ali nisam znao da je Sigi :mrgreen: . Sada sam se sjetio Noutona. Ostale ne znam, pa ni ovog sto je resetao Rendzerse.

Parker, Holbi i Defo?
Sta je sa njima?

Finu ekipu ima Totenhem, mada im ne bi smetao kada bi doveli jos jednog - dvojicu igraca. U prethodnim sezonama su gubili bitku za cetvrto mjesto radi bezmudosti i tanke klupe.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41351
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 18 avg 2013, 15:41

Solidno prvo pol, gdje su Spursi imali vise od igre, ali nisu bili previse konkretni ;)

Na pocetku drugog pol, opravdano dosudjen penal i Soldado postize privijenac u debiju :D
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.