Manchester United FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
L_blancos
Postovi: 3435
Pridružen/a: 15 maj 2010, 11:30
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la L_blancos » 23 avg 2013, 14:17

SAF je rekao nesto na fazon toga da svaki igrac koji je svjetska klasa, bez obzira na kojoj poziciji igra, ako dodje u ekipe to automatski znaci pojacanje.

Takav slucaj je bio i sa RvP-om, a nadam se da nece biti sa Mesutom jer kameleon ostaje u Madridu, zamal ne napisah u Zenici. :D

Avatar
mk516
Postovi: 351
Pridružen/a: 18 maj 2012, 21:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la mk516 » 23 avg 2013, 14:19

BoBo89 je napisao/la:
Consigliere je napisao/la:SS.ba
Rooney je imao odličan nastup za United na otvaranju prvenstva protiv Swanseaja, gdje je postigao gol.
Ma takve stvari su kod njih svakodnevne, ss.ba je koristan jedino zbog foruma!
Koristi navijacima FCB i fudbalskim "sladokuscima" koji "uzivaju" u najljepsim potezima, golovima i samo Bog vise zna cemu, od strane omladinaca, zvijezda i fudbalerki FCB u clancima koje tako revnosno popunjava autor M. Sljivak sa svojim kolegom kojem sam zaboravio ime i zajedno "ispunjavaju duse" gledajuci pomenutu ciganiju na "djelu"!
Fuj! Nenormalno koliko me frustrira seljakluk i "nepristrasno" novinarstvo domacih nazovi novinara. O upucenosti zaista ne treba trositi rijeci.
Dođe vakat u kome pametan zašuti, budala progovori i fukara zaima!

Avatar
beka23
Postovi: 1647
Pridružen/a: 18 mar 2013, 02:24
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la beka23 » 23 avg 2013, 14:25

"I hope he [Moyes] doesn't win everything, that he leaves something for the others." -- Jose Mourinho
Što voli čovjek provocirati...

Avatar
BoBo89
Postovi: 1117
Pridružen/a: 08 feb 2012, 13:13
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la BoBo89 » 23 avg 2013, 14:48

Plavci ce poslati trecu ponudu za Rooney-a, a nesto nevjerujem da cemo ga gledati u ponedjeljak, bar ne od pocetka.
Ukoliko se pokaze istinitim ova prica za Mesuta, onda bi Rooney-ev odlazak bio logicno rjesenje, jer, ne vidim ga na krilnim pozicijama, a ostatak ofanzive bi bio popunjen igracima koji su bolji od njega.
Mada cisto sumljam u tu pricu.
Vjerovatno nas ceka paklen posljednji dan prijelaznog roka,a nesto sam ubijedjen da ce Fellainin i nadam se jos neko iznenadjenje :) , na kraju, zavrsiti kod nas.

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la DukeOfWellington » 23 avg 2013, 14:54

Nama treba ovaj, nama treba onaj, nama ne trebaju ovaj i onaj i tako ko zna koliko puta.

Kad je SAF objavio da se povlači rekao sam nama treba Moyes. Sad kad je Moyes tu kažem da nam ne treba niko (mada ne bi bilo loše da dođu neki igrači, ali samo ne bi bilo loše, ništa alarmantno). Tom neprestanom i nelogičnom kuknjavom navlačite likove poput Sarumana i njemu slične da se ovdje naslađuju bez ikakve potrebe i stvara se nekakva fama da nama treba novi igrač na svakoj poziciji, a radi se o ekipi koja se prošle sezone prošetala kroz ligu. Nek mijenjaju oni koji su prošle godine bili na nekim nižim pozicijama, mi funkcionišemo i više nego odlično.

Avatar
Martex
Postovi: 1272
Pridružen/a: 17 apr 2009, 20:32
Lokacija: Sir Matt Busby Way
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Martex » 23 avg 2013, 15:12

DukeOfWellington je napisao/la:Nama treba ovaj, nama treba onaj, nama ne trebaju ovaj i onaj i tako ko zna koliko puta.

Kad je SAF objavio da se povlači rekao sam nama treba Moyes. Sad kad je Moyes tu kažem da nam ne treba niko (mada ne bi bilo loše da dođu neki igrači, ali samo ne bi bilo loše, ništa alarmantno). Tom neprestanom i nelogičnom kuknjavom navlačite likove poput Sarumana i njemu slične da se ovdje naslađuju bez ikakve potrebe i stvara se nekakva fama da nama treba novi igrač na svakoj poziciji, a radi se o ekipi koja se prošle sezone prošetala kroz ligu. Nek mijenjaju oni koji su prošle godine bili na nekim nižim pozicijama, mi funkcionišemo i više nego odlično.
Samo je problem sto se komplet liga pojacala za razliku od prosle sezone, a mi ostajemo u istom sastavu koji je realno osvojio prvenstvo zato sto su konkurenti igrali ocajno, a ne zato sto smo imali neku extra igru.
"Kažu da sam spavao sa 7 misica svijeta. Ne, to nije tačno, spavao sam sa 4, ostale mi nisu bile zanimljive..." - George Best

Tuzla - Grad koji volim!

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la DukeOfWellington » 23 avg 2013, 15:14

Martex je napisao/la: Samo je problem sto se komplet liga pojacala za razliku od prosle sezone, a mi ostajemo u istom sastavu koji je realno osvojio prvenstvo zato sto su konkurenti igrali ocajno, a ne zato sto smo imali neku extra igru.
Da li se pojačala ili samo promijenila sastav to ćemo još da vidimo. Osim toga, evo foruma evo teme, listaj godinu unazad i reci mi jel priča bila ista kao i ove godine.

Avatar
Martex
Postovi: 1272
Pridružen/a: 17 apr 2009, 20:32
Lokacija: Sir Matt Busby Way
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Martex » 23 avg 2013, 15:15

David Moyes: "Postoji mogućnost da ne bude pojačanja ovog leta, ali se nadamo dovođenju jednog ili dva igrača."

Znaci vec je pocela ona prica o tome da necemo dovesti nijedno pojacanje i da se "nadaju" da ce doci jedan ili dva igraca. Znaci sto se tice Uniteda ovaj prelazni rok je zavrsen najvjerovatnije, a veliko pojacanje koje je najavljivao Ferguson je Guillermo Varela
"Kažu da sam spavao sa 7 misica svijeta. Ne, to nije tačno, spavao sam sa 4, ostale mi nisu bile zanimljive..." - George Best

Tuzla - Grad koji volim!

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4992
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 23 avg 2013, 15:15

DukeOfWellington je napisao/la:Nama treba ovaj, nama treba onaj, nama ne trebaju ovaj i onaj i tako ko zna koliko puta.

Kad je SAF objavio da se povlači rekao sam nama treba Moyes. Sad kad je Moyes tu kažem da nam ne treba niko (mada ne bi bilo loše da dođu neki igrači, ali samo ne bi bilo loše, ništa alarmantno). Tom neprestanom i nelogičnom kuknjavom navlačite likove poput Sarumana i njemu slične da se ovdje naslađuju bez ikakve potrebe i stvara se nekakva fama da nama treba novi igrač na svakoj poziciji, a radi se o ekipi koja se prošle sezone prošetala kroz ligu. Nek mijenjaju oni koji su prošle godine bili na nekim nižim pozicijama, mi funkcionišemo i više nego odlično.
Istina je da za ligu i ne trebaju neka pojačanja, ali United igra više takmičenja i, prije svega zbog LP, bi dobro došlo neko pojačanje, ali pojačanje, ne bilo kakva prinova. Mada, vjerujem da je i ova trenutna ekipa mogla daleko i u LP da nije bilo onog nesretnog ispadanja. Ipak, smatram da bi za veći uspjeh u LP ove sezone trebalo jedno kvalitetno pojačanje u veznom redu. Što se EPL tiče, United bi i bez pojačanja trebao biti ponovo u vrhu, tu nema sumnje.

Btw, shvatio sam kroz postove da LP tebi nije bitna kao takmičenje, ali sam se ja lično, a vjerujem i većina ostalih fanova itekako zaželio uspjeha u LP. Sjetimo se samo tri finala u periodu 2008.-2011. :)
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Martex
Postovi: 1272
Pridružen/a: 17 apr 2009, 20:32
Lokacija: Sir Matt Busby Way
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Martex » 23 avg 2013, 15:19

DukeOfWellington je napisao/la:
Martex je napisao/la: Samo je problem sto se komplet liga pojacala za razliku od prosle sezone, a mi ostajemo u istom sastavu koji je realno osvojio prvenstvo zato sto su konkurenti igrali ocajno, a ne zato sto smo imali neku extra igru.
Da li se pojačala ili samo promijenila sastav to ćemo još da vidimo. Osim toga, evo foruma evo teme, listaj godinu unazad i reci mi jel priča bila ista kao i ove godine.
Prije bih rekao pojacala, jer su i manji klubovi tipa Southamptona, Norwicha se pojacali, Chelsea doveo Mourinha a City smijenio Kralja Rotacija i doveo normalnog trenera.
"Kažu da sam spavao sa 7 misica svijeta. Ne, to nije tačno, spavao sam sa 4, ostale mi nisu bile zanimljive..." - George Best

Tuzla - Grad koji volim!

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la DukeOfWellington » 23 avg 2013, 15:23

Patrice_Evra_3 je napisao/la: Istina je da za ligu i ne trebaju neka pojačanja, ali United igra više takmičenja i, prije svega zbog LP, bi dobro došlo neko pojačanje, ali pojačanje, ne bilo kakva prinova. Mada, vjerujem da je i ova trenutna ekipa mogla daleko i u LP da nije bilo onog nesretnog ispadanja. Ipak, smatram da bi za veći uspjeh u LP ove sezone trebalo jedno kvalitetno pojačanje u veznom redu. Što se EPL tiče, United bi i bez pojačanja trebao biti ponovo u vrhu, tu nema sumnje.

Btw, shvatio sam kroz postove da LP tebi nije bitna kao takmičenje, ali sam se ja lično, a vjerujem i većina ostalih fanova itekako zaželio uspjeha u LP. Sjetimo se samo tri finala u periodu 2008.-2011. :)
To što meni nije bitna nije toliko ni važno, kod mene se radi o ličnim razlozima, za ljude u klubu je bitna u svakom slučaju.

Međutim, ne postoji nikakva, ali nikakva garancija što se tiče eventualnog osvajanja LP. Ja garantujem da mi sa ovakvim sastavom možemo najmanje do 1/4 finala, a sa duplo boljim ne garantujem titulu, o tome se radi. Ne isplati se dovoditi pojačanja radi jednog ili dva kola više u LP koja uz to nisu ni sigurna. Shvatam ja sportske ambicije, ali ako ekonomske ambicije ne mogu da prate sportske onda je to problem. Manchester United nije kao Real, rupa bez dna koja služi da promoviše Španiju u svijetu, ovo je klub koji nije ni državni ni pokrajinski ni politički niti bilo koji drugi projekat i u kojem se finansijska dubioza skupo plaća, najbolji primjer je Rangers.

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4992
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 23 avg 2013, 15:37

DukeOfWellington je napisao/la:
Patrice_Evra_3 je napisao/la: Istina je da za ligu i ne trebaju neka pojačanja, ali United igra više takmičenja i, prije svega zbog LP, bi dobro došlo neko pojačanje, ali pojačanje, ne bilo kakva prinova. Mada, vjerujem da je i ova trenutna ekipa mogla daleko i u LP da nije bilo onog nesretnog ispadanja. Ipak, smatram da bi za veći uspjeh u LP ove sezone trebalo jedno kvalitetno pojačanje u veznom redu. Što se EPL tiče, United bi i bez pojačanja trebao biti ponovo u vrhu, tu nema sumnje.

Btw, shvatio sam kroz postove da LP tebi nije bitna kao takmičenje, ali sam se ja lično, a vjerujem i većina ostalih fanova itekako zaželio uspjeha u LP. Sjetimo se samo tri finala u periodu 2008.-2011. :)
To što meni nije bitna nije toliko ni važno, kod mene se radi o ličnim razlozima, za ljude u klubu je bitna u svakom slučaju.

Međutim, ne postoji nikakva, ali nikakva garancija što se tiče eventualnog osvajanja LP. Ja garantujem da mi sa ovakvim sastavom možemo najmanje do 1/4 finala, a sa duplo boljim ne garantujem titulu, o tome se radi. Ne isplati se dovoditi pojačanja radi jednog ili dva kola više u LP koja uz to nisu ni sigurna. Shvatam ja sportske ambicije, ali ako ekonomske ambicije ne mogu da prate sportske onda je to problem. Manchester United nije kao Real, rupa bez dna koja služi da promoviše Španiju u svijetu, ovo je klub koji nije ni državni ni pokrajinski ni politički niti bilo koji drugi projekat i u kojem se finansijska dubioza skupo plaća, najbolji primjer je Rangers.
U redu je sve to, ali ipak smatram da United ima taj višak sredstava za barem jedno kvalitetno pojačanje kojim bi se (dodatno) pojačala konkurentnost u LP, a i u EPL, dakako. Jasno je da čak ni sam Messi ne može garantovat uspjeh u LP, ali da povećava konkurentnost - sigurno. United si sigurno to može priuštit, ako ništa. Ipak govorimo o jednom od najvećih (ako ne i najvećem) klubova na svijetu čije su ambicije osvajanje svih takmičenja u kojima učestvuje, a pogotovo ovih major titula.
Zadnja izmjena: Patrice_Evra_3, dana/u 23 avg 2013, 15:45, ukupno mijenjano 1 put.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Valencia » 23 avg 2013, 15:42

Bolje ne dovoditi nikog nego igrace poput Felainija, Gorkufa, Benzeme, Di Marije itd.

Ako se ne mogu dovesti Fabregas, Bejl, Modric,... ili makar neki perspektivan igrac poput Drakslera... Bolje nikog ne dovoditi.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
EPL
Postovi: 2486
Pridružen/a: 12 dec 2011, 00:09
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la EPL » 23 avg 2013, 15:43

Martex je napisao/la:David Moyes: "Postoji mogućnost da ne bude pojačanja ovog leta, ali se nadamo dovođenju jednog ili dva igrača."

Znaci vec je pocela ona prica o tome da necemo dovesti nijedno pojacanje i da se "nadaju" da ce doci jedan ili dva igraca. Znaci sto se tice Uniteda ovaj prelazni rok je zavrsen najvjerovatnije, a veliko pojacanje koje je najavljivao Ferguson je Guillermo Varela
We have no budget' June 2013
'We have up to £100M to spend...' July 2013
'We may not strengthen the team at all' August 2013

Roberto Martínez: “I've never seen Manchester United working in this manner before. When you want a player you just do the business quietly"
SIR ALEX FERGUSON NAJVECI U HISTORIJI FUDBALA!

Avatar
Martex
Postovi: 1272
Pridružen/a: 17 apr 2009, 20:32
Lokacija: Sir Matt Busby Way
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Martex » 23 avg 2013, 15:51

EPL je napisao/la:
Martex je napisao/la:David Moyes: "Postoji mogućnost da ne bude pojačanja ovog leta, ali se nadamo dovođenju jednog ili dva igrača."

Znaci vec je pocela ona prica o tome da necemo dovesti nijedno pojacanje i da se "nadaju" da ce doci jedan ili dva igraca. Znaci sto se tice Uniteda ovaj prelazni rok je zavrsen najvjerovatnije, a veliko pojacanje koje je najavljivao Ferguson je Guillermo Varela
We have no budget' June 2013
'We have up to £100M to spend...' July 2013
'We may not strengthen the team at all' August 2013

Roberto Martínez: “I've never seen Manchester United working in this manner before. When you want a player you just do the business quietly"
To je vec klasicna prica Uniteda svaki prelazni rok do sada. :|
"Kažu da sam spavao sa 7 misica svijeta. Ne, to nije tačno, spavao sam sa 4, ostale mi nisu bile zanimljive..." - George Best

Tuzla - Grad koji volim!

Avatar
EPL
Postovi: 2486
Pridružen/a: 12 dec 2011, 00:09
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la EPL » 23 avg 2013, 15:54

Martex je napisao/la:David Moyes: "Postoji mogućnost da ne bude pojačanja ovog leta, ali se nadamo dovođenju jednog ili dva igrača."

Znaci vec je pocela ona prica o tome da necemo dovesti nijedno pojacanje i da se "nadaju" da ce doci jedan ili dva igraca. Znaci sto se tice Uniteda ovaj prelazni rok je zavrsen najvjerovatnije, a veliko pojacanje koje je najavljivao Ferguson je Guillermo Varela
Martex je napisao/la:
EPL je napisao/la:
We have no budget' June 2013
'We have up to £100M to spend...' July 2013
'We may not strengthen the team at all' August 2013

Roberto Martínez: “I've never seen Manchester United working in this manner before. When you want a player you just do the business quietly"
Mislim da ce nas Chelsi otresti u Ponedeljak, da ce Moyes dobiti samarcinu od Mourihna.
Mislim da United nema para uopste, nego jednostavno medijski se malo pokaze potencijalni transferi..


To je vec klasicna prica Uniteda svaki prelazni rok do sada. :|
SIR ALEX FERGUSON NAJVECI U HISTORIJI FUDBALA!

Avatar
majestic24
Postovi: 17398
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la majestic24 » 23 avg 2013, 15:57

Ja bih najradije da prodamo kagawu jer ga gotovo i nekoristimo a ako ostane rooney tako ce biti i dalje. Mozda da ga ponudimo dortmundu u zamjenu za gundogana
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4992
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 23 avg 2013, 15:58

Moyes has transfer plans

Manchester United boss David Moyes says he is under no pressure to bring in any new signings ahead of the transfer deadline on 2 September.

The Reds manager addressed the media ahead of the Bank Holiday fixture against Chelsea and was inevitably asked about the latest on the window.

"There is a need to do it," explained Moyes, when quizzed on introducing new faces to the title-winning squad. "But there is no pressure to do it.

"We've been talking about it since I took the job on 1 July. I have an idea of where I'd like to strengthen and what we need to do. But we won't do it because people like you tell us we should be signing players. We'll do it because we think it's the right thing to do. If the right players are available then great, but, if not, the first thing we'll do is encourage our own young players in the squad to do as well as they did last year.

"There is a possibility [we won't sign anybody] but the plan is we bring in one or two if we can. I think there is [value out there] but we have only targeted certain players and don't have a big, big list. There are only certain quality players we want to bring to the club."

The manager also rebuffed another question regarding Chelsea's interest in striker Wayne Rooney ahead of Monday's game.

"We've told you, haven't we?" he asserted. "I hardly need to repeat it again. It doesn't need to be said."
Sa današnje pressice. Boldirano vuče na Wenger style. :mrgreen:
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Valencia » 23 avg 2013, 16:10

Mislim da se Dortmund ne bi bunio ako bi Junajted ponudio Kagavu i nesto love za Gundogana. Kritican je Gundo, ne zeli produziti ugovor. Mislim da bi to za Dortmund bio solidan posao.

Pitanje je sta na to misle Kagava i sam Gundogan.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
neo
Postovi: 3851
Pridružen/a: 28 jun 2012, 20:10
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la neo » 23 avg 2013, 16:17

Nije me razocaralo to sto nisu doveli nikoga ove go dine, vec upravo ovo sto Martinez izjavi..
Roberto Martínez: “I've never seen Manchester United working in this manner before. When you want a player you just do the business quietly"
"It's one of premier league's oldest lessons .
NEVER WRITE MANCHESTER UNITED OFF"

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.