Tottenham Hotspur F.C.

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Moze li Tottenham do plasmana u Ligu Prvaka?

1. Da
60
56%
2. Ne
47
44%
 
Ukupno glasova: 107

Avatar
Lineker
Postovi: 105
Pridružen/a: 14 dec 2012, 09:58
Lokacija: Essex
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Lineker » 02 sep 2013, 20:02

Levy je već odradio momački svoj pos'o, a ovo je više-manje pojačanje. 8-)

Pročitah baš kako Pereira iza sebe i nema baš dobru sezonu, jer su ga u Interu nazvali klasičnim flopom. Au, čovječe, nadam se kako AVB i uprava Spursa znaju šta rade jer BAE nije ništa lošiji igrač u ovom trenutku.

I, btw; mlađahni Carroll odlazi na posudbu također u QPR...
Up to our knees.

Avatar
Lineker
Postovi: 105
Pridružen/a: 14 dec 2012, 09:58
Lokacija: Essex
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Lineker » 03 sep 2013, 15:15

Benoit Assou-Ekotto ‏@AssouEkotto 4m
Lets go to QPR ! I ll keep one eyes on u spurs hv a good luck this season #COYS������������������❤
Disco Benny, mnogo sreće u nastavku sezone. 8-)
Up to our knees.

Avatar
nedim1993
Postovi: 6134
Pridružen/a: 23 okt 2011, 19:39
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la nedim1993 » 03 sep 2013, 15:23

Lineker je napisao/la:
Poređenje Özil-Bale?
Huh, vrlo zanimljiva tema. Bale je u ovom trenutku mnogo korisniji igrač, stoga je i cifra više nego zaslužena. Özil mi se nikada nije nešto extra dopadao kao igrač, uvijek sam imao osjećaj kako je mnogo "trom" za razliku od ostalih u rosteru. Mišljenja sam kako su naše komšije itekako preplatile ovog veznjaka, dok smo mi za "siću" pokupili jednog od najvećih veznih potencijala, Eriksena. 8-)


bale krilo, Ozil čisti AMF ne možeš njih poredit. Ozil je igrač koji će proturit loptu kroz čitavu odbranu, bale je igrač koji će pokušat preći čitavu odbranu, jednostavno ih nema smisla poredit.
i normalno da ti se ne sviđa igra u Arsenalu :ugeek: . Naravno da ovdje očekujem priče da je Eriksen bolji od Ozila :ugeek:
Vođa zna.

Avatar
Lineker
Postovi: 105
Pridružen/a: 14 dec 2012, 09:58
Lokacija: Essex
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Lineker » 03 sep 2013, 15:32

Kao prvo navedenu tematiku je započeo @Valencia, i ja sam se nadovezao. Naravno da je nemoguće porediti ova dva navedena igrača, ali realno gledajući Bale je mnogo korisniji igrač i svaki realan čovjek će to reći.

Zašto misliš da mi se ne sviđa igra u Arsenalu? Možda su međusobni rivali, ali nema potrebe za nekim hejterskim porukama, zar ne? Eriksen je mnogo mlađi igrač, i moraš priznati kako je doveden za "siću". 8-)
Up to our knees.

Avatar
nedim1993
Postovi: 6134
Pridružen/a: 23 okt 2011, 19:39
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la nedim1993 » 03 sep 2013, 15:35

pa krila su najkorisniji igrači na terenu. Pogledaj samo statistiku tih igrača, eto naprimjer walcott ima bolju od riberija od 2010. godine :lol: .
Ozil će u Arsenalu igrat desetku i ne vjerujem da će ga forsirat bezveze po krilima.
Bale korisniji prošle sezone bio totenhemu jer ih je nosio sam dok u realu kad pogledaš ko sve igra ne može se nametnut neko posebno ime osim ronalda, kao u totenhemu gdje se velšanin isticao.

Uglavnom glupa rasprava za 2 različita tipa igrača na mnogo načina i nema potrebe ih poredit, a ovaj ionako nije više u totenhemu.
Što se tiče Eriksena dobra kupovina al malo je klimav, kaže paradajz zabušava na treninzima :mrgreen:
Vođa zna.

Avatar
Henderson
Postovi: 6173
Pridružen/a: 01 jan 2012, 20:15
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Henderson » 03 sep 2013, 15:38

To je bila priča kada je trebao preći u Liverpool, sada kada je u Tottenhamu to je dobar igrač i odlično pojačanje. Doduše, sinoć sam pročitao iz nekih pouzdanih izvora da je Eriksen polovnjak.
No, to je tema Liverpoola i tamo se pišu svakakve bajke.
Premiership 173 utakmica, 15 golova, 21 asistencija.
Najbolji mladi igrač Sunderlanda ( 2010, 2011 ), najbolji mladi igrač Liverpoola ( 2012 ), najbolji mladi igrač Engleske ( 2012 ).

Avatar
Lineker
Postovi: 105
Pridružen/a: 14 dec 2012, 09:58
Lokacija: Essex
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Lineker » 03 sep 2013, 15:43

Isuviše "nejasna" tema, zar ne?
Lično sam zadovoljan završetkom ovog transfera upravo zbog ogromne sume novca, i zbog toga što smo doveli perfektne alternative. Naravno da Bale neće imati identičnu ulogu kao na WHL-u, jer je isuviše komično porediti naš klub i Madrid koji ima skoro pa sve WC igrače u rosteru.

Pomama za Eriksenom je postojala od velikog broja klubova, ali zahvaljući našem fantastičnom menadžmentu za "siću" smo doveli možda i najpoznatijeg tinejdžera trenutno u Europi. 8-)
To je bila priča kada je trebao preći u Liverpool, sada kada je u Tottenhamu to je dobar igrač i odlično pojačanje. Doduše, sinoć sam pročitao iz nekih pouzdanih izvora da je Eriksen polovnjak.
No, to je tema Liverpoola i tamo se pišu svakakve bajke.
Hm, da je prešao u Liverpool bio bi WC igrač?
Up to our knees.

Avatar
nedim1993
Postovi: 6134
Pridružen/a: 23 okt 2011, 19:39
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la nedim1993 » 03 sep 2013, 15:47

lineker ma nisi ti to upratio, Paradajz (forumaš) na temi lpoola dok je bio eriksen u opticaju da tamo pređe, je pričao kako momak stagnira neko vrijeme da loše igra za repku, da se ne trudi na treninzima i td, dok kad je prešao u totenhem počeo je pisati hvalospjeve o njemu :D.

Naravno Henderson to spominje svako drugi dan :mrgreen:
Vođa zna.

Avatar
Rockefeller
Postovi: 1949
Pridružen/a: 20 dec 2012, 23:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Rockefeller » 03 sep 2013, 15:48

Ma ja ne vjerujem u kvalitete Eriksena nimalo. Gledao sam ga u Ajaxu sve ove godine barem 50 put i nikako na mene da ostavi dojma. Više mi novine ostavljaju utisak da ga forsiraju kao talenta. Ne vjerujem da će on za života prerasti Holtbya.

Ako će se ko baš, baš pokazati to je onaj Vlad. Nemam pojma kako igra al' po glasinama znam da su se mnogi veliki klubovi zanimali za njega. I možda/vjerovatno to nije uzalud bilo tako.

Avatar
Paradajz
Postovi: 4555
Pridružen/a: 12 feb 2013, 20:28
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Paradajz » 03 sep 2013, 15:55

nedim1993 je napisao/la:lineker ma nisi ti to upratio, Paradajz (forumaš) na temi lpoola dok je bio eriksen u opticaju da tamo pređe, je pričao kako momak stagnira neko vrijeme da loše igra za repku, da se ne trudi na treninzima i td, dok kad je prešao u totenhem počeo je pisati hvalospjeve o njemu :D.

Naravno Henderson to spominje svako drugi dan :mrgreen:
I sve istina, sto se i moze videti ili ce se videti. Evo, ako ga je Rockfeller stvarno gledao 50 puta, on moze i vise od mene rec'. Guraju ga vec dve godine kao vanserijskog talenta. Ok, ali on je jos daleko od visokog nivoa, za repku jos nista nije uradio.
Nisam pisao nikakve hvalospeve, samo sam rekao da im je takav igrac bio potreban, kreativac. Sto ne mora da znaci da ce se odmah pokazati naravno. Na temi LFC sam ja samo istakao njegove mane, cista kritika, kao i nepotrebnost njegovog dolaska u LFC, kada imamo i vise nego dobre igrace na njegovoj poziciji. Sad sto neko protumaci to kao pljuvanje igraca, jbg, ispade da je u mojim ocima Eriksen los igrac, a nije, dobar je, samo mora dosta da radi...

Avatar
Magiiic
Postovi: 219
Pridružen/a: 21 avg 2012, 13:35
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Magiiic » 03 sep 2013, 16:16

Lineker je napisao/la:Levy je ponovo pokazao sav svoj potencijal, te je Pero maksimalno iskeširao Balea. Dakle hoću da kažem kako smo vrlo pametno trgovali, i doveli smo perfektne alternative (Paulinho, Eriksen, Lamela) upravo za novac od prodaje Velškog princa. Lično sam presretan zbog dolaska navedenih igrača, jer njihov potencijal je općepoznat većini fudbalskih znalaca.

Poređenje Özil-Bale?
Huh, vrlo zanimljiva tema. Bale je u ovom trenutku mnogo korisniji igrač, stoga je i cifra više nego zaslužena. Özil mi se nikada nije nešto extra dopadao kao igrač, uvijek sam imao osjećaj kako je mnogo "trom" za razliku od ostalih u rosteru. Mišljenja sam kako su naše komšije itekako preplatile ovog veznjaka, dok smo mi za "siću" pokupili jednog od najvećih veznih potencijala, Eriksena. 8-)

[youtube][/youtube]

Maestro, thank you 4 all. Cheers!
Da i malo pratis holandsku ligu k'o sto ne pratis znao bi da prosle sezone Eriksen nije bio onaj od prije par njih! Klasicna forma toplo-hladno, ne vidi se 2 tekme onda dobro odigra 2-3, i sve tako, a holandska liga u pitanju :/

A Bale korisniji igrac u ekipi gdje moze da radi sta mu je k***u cejf. Gdje nije imao nikakvog straha od konkurencije,gdje je ,ako je htio,mogao igrati i stopera a da mu niko nista nije smio reci. A Ozil,3 godine u prvih 11 u silnom Realu. Svaki fudlaski znalac koji je pratio real ce ga svrstati u top4 najkorisnijih igraca. :mrgreen:

Avatar
ceze
Postovi: 4332
Pridružen/a: 11 dec 2011, 00:58
Lokacija: Brdoviti Balkan
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la ceze » 03 sep 2013, 17:29

Sjetio sam se @paradajz kad sam gledao ovaj klip.
Frajer nije štoper već desetka 8-)
[youtube][/youtube]
Gdje prestaje razum, počinje Bosna ...

Avatar
Paradajz
Postovi: 4555
Pridružen/a: 12 feb 2013, 20:28
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Paradajz » 03 sep 2013, 17:52

Ma sjajan stoper, on i Vertonghen mogu ciniti jedan od najjacih tandema u ligi, ali videcemo posle adaptacije kakav je i koliko ce dobijati sansu, valjda ce mnogo i odmah, jer je Dawson zaista smesan...

Avatar
Lineker
Postovi: 105
Pridružen/a: 14 dec 2012, 09:58
Lokacija: Essex
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Lineker » 03 sep 2013, 20:04

Tačno se ponekad zapitam koliki koeficijent imaju pojedini forumaši? Dakle, momak je tek ovog vikenda prešao na otok i uopće nije imao mogućnost da zaigra još u prvih XI Spursa a već kruže priče o tome kako je "flop". Okay, cijenim svako mišljenje ali me zanima kako su prije par mjeseci mnogi od ovih navedenih imena pričali u pozitivnim epitetima vezanim za Danca, dok sada imaju totalno drugačije mišljenje?

I, btw; mnogi ne vide Spurse u vrhu Prema, ali polahko, AVB će sve ušutkati. 8-)
Up to our knees.

Avatar
belefront
Postovi: 619
Pridružen/a: 25 avg 2011, 11:15

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la belefront » 05 sep 2013, 18:07

Na današnji dan prije 131 godinu nastao je THFC. Sretan rodjendan ovom predivnom klubu :D

Avatar
soxx
Postovi: 13625
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la soxx » 05 sep 2013, 19:11

Fina ekipa los trener. Nece ovaj svoju filozofiju nikad sprovest. I poredjenja bale-ozil :o 2 razlicita igraca...

Poslano sa mog HTC One V koristeći Tapatalk 4

Avatar
Rockefeller
Postovi: 1949
Pridružen/a: 20 dec 2012, 23:25
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Rockefeller » 05 sep 2013, 19:16

belefront je napisao/la:Na današnji dan prije 131 godinu nastao je THFC. Sretan rodjendan ovom predivnom klubu :D
Evo i od mene sretan rodjendan Tottenhamu, da ne budes sam. :D

Avatar
frankqqqqq
Postovi: 3090
Pridružen/a: 23 avg 2011, 15:24
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la frankqqqqq » 05 sep 2013, 19:50

Đe mu je drug scofield :mrgreen:

Avatar
M. Scofield
Postovi: 539
Pridružen/a: 03 mar 2010, 15:11
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la M. Scofield » 06 sep 2013, 08:39

frankqqqqq je napisao/la:Đe mu je drug scofield :mrgreen:
tu sam, malo nas je al nas ima :D
Audere est Facere

Avatar
Valencia
Postovi: 5410
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Valencia » 09 sep 2013, 17:11

RickBlaine je napisao/la:
Valencia je napisao/la: Vidjet cemo jos... Bice da je bilo bitno Ronaldu da mu ne povrijedi ego. Da je Real plati 95, Ronaldo bi zatrazio transfer :mrgreen: .
Nema se sta vise gledat, Madrid je sluzbeno potvrdio da se radi o transferu od 91 milion eura. I to s bonusima. I daj mani te seljoberske price oko Ronalda, haman vjerujes svakoj vijesti koju procitas u novinama. Boli Ronalda kurrac za Baleovu cijenu.

Inace. Tottenham ce biti jaci bez Balea. Steta samo sto ga Levy ranije nije prodao da Villas-Boas ima kad uigrati tim, ovako ce ga kroz ligaske utakmice usputno morat uigravat. Iduce sezone bi se tek mogli gledati pravi Tottenham.
Sta je ovo, sada svi ponovo pominju 100 miliona?

Koja je konacna cifra :mrgreen: ?
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.