BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Moderatori/ce: Monolog,insider,_dreamer_,ribery

Koliko bodova ocekujete u dvomecu protiv Slovacke ?

6 bodova
266
55%
4 boda
109
23%
3 boda
51
11%
2 boda
3
1%
1 bod
17
4%
0 bodova
38
8%
 
Ukupno glasova: 484

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18651
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 05 sep 2013, 01:21

Elegant je napisao/la:Sjecam se pred Grcku u Zenici bila neka frka-panika, kako cemo sta cemo, da nam je dati jedan gol a tresnul ih kao beba zvecku. Grci nista nisu pokazali, bas smo ih nadigrali.
dobili su slovacku u gostima, a ona ih kuci izdominirala. Da nas hoce onako sreca pogledat' :shock:
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
FliX
Postovi: 4731
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la FliX » 05 sep 2013, 01:24

Bern Stange : "Bosna je beton".

EDIT: Armirani :D

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24574
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la Goalgetter » 05 sep 2013, 01:27

slika

Liderske kvalitete Bernd Stange-a poticu od jednog covjeka... :mrgreen:

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la Elegant » 05 sep 2013, 01:29

Bern Stange : "Gdje je Gringo ?"
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
ronweasley
Postovi: 307
Pridružen/a: 15 avg 2013, 03:26
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la ronweasley » 05 sep 2013, 01:33

Ko gringo? Ko Štanga? :D :oops:
Aco Petrović:"Ja možda nisam najbolji trener na svijetu, ali srce koje sam dao ovoj zemlji je ogromno i zbog toga sam ponosan."

Avatar
soccerfan
Postovi: 8779
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la soccerfan » 05 sep 2013, 08:56

Brate mi kao navijaci repke tacno nismo navikli na ovo sto nam se desava. Konacno bjedimo, ako dragi Bog da idemo na svijetsko a mi jednostavno neznamo kako da se nosimo sa tim. Cudan osjecaj brate. :lol: :lol: Evo mene dvije hefte neka muka u stomaku, nekakav grc sam sa sobom ne znam sta bih. Zalim se zeni kaze ko ti je kriv kad se zbog repke nerviras. :lol: :lol: A i ona danas vazdan prica e da hoce vise ta utakmica da znamo na cemu smo brate. :lol: :lol: Mi smo takvi ljudi jednostavno. Ovu reprezentaciju volimo ko zivot vlastiti (neki mozda i vise) i svaka pobjeda nam je Bajram, a svaki poraz razocarenje. Ja sam 99% siguran da cemo dobiti ove dvije tekme ali opet davo mira ne da, Da hoce vise taj petak svanuti, ko da bi se rodio. :D
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la DukeOfWellington » 05 sep 2013, 09:11

soccerfan je napisao/la:Brate mi kao navijaci repke tacno nismo navikli na ovo sto nam se desava. Konacno bjedimo, ako dragi Bog da idemo na svijetsko a mi jednostavno neznamo kako da se nosimo sa tim. Cudan osjecaj brate. :lol: :lol: Evo mene dvije hefte neka muka u stomaku, nekakav grc sam sa sobom ne znam sta bih. Zalim se zeni kaze ko ti je kriv kad se zbog repke nerviras. :lol: :lol: A i ona danas vazdan prica e da hoce vise ta utakmica da znamo na cemu smo brate. :lol: :lol: Mi smo takvi ljudi jednostavno. Ovu reprezentaciju volimo ko zivot vlastiti (neki mozda i vise) i svaka pobjeda nam je Bajram, a svaki poraz razocarenje. Ja sam 99% siguran da cemo dobiti ove dvije tekme ali opet davo mira ne da, Da hoce vise taj petak svanuti, ko da bi se rodio. :D
O čemu ti, kod nas su se ljudi toliko navikli na pobjede reprezentacije da će na prvi slijedeći poraz u zvaničnim utakmicama da se digne kuka i motika, to nema ko sve neće psovat i arlaukat, a biće krivi svi od Safeta do Karabega. Osim toga, ako nisi primijetio mi smo po mišljenju javnosti u Brazilu već od pobjede nad Grčkom u Zenici, a kad bismo (ne daj Bože) izvisili mislim da bi padale mrtve glave. Uostalom, vidjeli smo nakon poraza od SAD-a u jednoj prijateljskoj utakmici kakva su sve piskaranja bila, a pojedini igrači (koji istina nisu čemu) su postali takav predmet ismijavanja da bi im i Fazlija pozavidio.

Da se razumijemo i sam spadam u ovu ogromnu većinu, pogotov dok me huja drži odma nakon utakmice.

Avatar
soccerfan
Postovi: 8779
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la soccerfan » 05 sep 2013, 09:14

DukeOfWellington je napisao/la:
soccerfan je napisao/la:Brate mi kao navijaci repke tacno nismo navikli na ovo sto nam se desava. Konacno bjedimo, ako dragi Bog da idemo na svijetsko a mi jednostavno neznamo kako da se nosimo sa tim. Cudan osjecaj brate. :lol: :lol: Evo mene dvije hefte neka muka u stomaku, nekakav grc sam sa sobom ne znam sta bih. Zalim se zeni kaze ko ti je kriv kad se zbog repke nerviras. :lol: :lol: A i ona danas vazdan prica e da hoce vise ta utakmica da znamo na cemu smo brate. :lol: :lol: Mi smo takvi ljudi jednostavno. Ovu reprezentaciju volimo ko zivot vlastiti (neki mozda i vise) i svaka pobjeda nam je Bajram, a svaki poraz razocarenje. Ja sam 99% siguran da cemo dobiti ove dvije tekme ali opet davo mira ne da, Da hoce vise taj petak svanuti, ko da bi se rodio. :D
O čemu ti, kod nas su se ljudi toliko navikli na pobjede reprezentacije da će na prvi slijedeći poraz u zvaničnim utakmicama da se digne kuka i motika, to nema ko sve neće psovat i arlaukat, a biće krivi svi od Safeta do Karabega. Osim toga, ako nisi primijetio mi smo po mišljenju javnosti u Brazilu već od pobjede nad Grčkom u Zenici, a kad bismo (ne daj Bože) izvisili mislim da bi padale mrtve glave. Uostalom, vidjeli smo nakon poraza od SAD-a u jednoj prijateljskoj utakmici kakva su sve piskaranja bila, a pojedini igrači (koji istina nisu čemu) su postali takav predmet ismijavanja da bi im i Fazlija pozavidio.

Da se razumijemo i sam spadam u ovu ogromnu većinu, pogotov dok me huja drži odma nakon utakmice.
Ja sam vise govorio u smisli koliko nama znaci ova repka i svaka tekma koju igramo. Jednostavno dvije hefte prije tekme malo ces naci navijaca repke da je sav svoj. A kad ovako usitni, jos teze. 8-) 8-)
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Otelo
Postovi: 33542
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la Otelo » 05 sep 2013, 09:15

Sutraaa ih deremoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la DukeOfWellington » 05 sep 2013, 09:17

To stoji, repka je postala stroga zakletva. Mada tome sigurno kumuju i rezultati, sjeti se euforije nakon pobjede nad Turskom (3:2) i sablasnog Koševa protiv Norveške pred kraj kvalifikacija kad je bilo jasno da nećemo na EP. Ko garantuje da bi se ljudi pretjerano zanimali za reprezentaciju u ovom ciklusu da stojimo kao recimo Litvanija.

mujdza
Postovi: 233
Pridružen/a: 09 sep 2011, 00:58
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la mujdza » 05 sep 2013, 09:18

E jarane u pravu si i sam imam istih problema... Jedva cekam da dodje taj Petak i da konacno odahnem... Vjerujem u pobjedu jer smo objektivno bolji al neka panika u meni, vjerovatno sto ranije nije bilo ovako dobra repka i sto nikada do sada nismo toliko bili ubjedjeni u prolaz na sampionat... Sretno Zmajevi i obraduj te cijeli Bosanskohercegovacki narod....Napokon...

Avatar
soccerfan
Postovi: 8779
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la soccerfan » 05 sep 2013, 09:32

mujdza je napisao/la:E jarane u pravu si i sam imam istih problema... Jedva cekam da dodje taj Petak i da konacno odahnem... Vjerujem u pobjedu jer smo objektivno bolji al neka panika u meni, vjerovatno sto ranije nije bilo ovako dobra repka i sto nikada do sada nismo toliko bili ubjedjeni u prolaz na sampionat... Sretno Zmajevi i obraduj te cijeli Bosanskohercegovacki narod....Napokon...
Ako Bog da u petak svi zajedno da slavimo :D :D
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

mirzavolimtebosno
Postovi: 63
Pridružen/a: 11 mar 2013, 14:13
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la mirzavolimtebosno » 05 sep 2013, 09:48

Pada ova kvota na nas..

Avatar
jestamaji
Postovi: 16575
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la jestamaji » 05 sep 2013, 09:51

ovo nikako ne valja, nisam ni 1% nervozan

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5308
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la Rule_hz » 05 sep 2013, 09:56

2xMisimovic,Dzeko,Lulic,
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
ahmad_tz
Postovi: 2592
Pridružen/a: 25 okt 2010, 08:51
Lokacija: Sjenjak
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la ahmad_tz » 05 sep 2013, 09:56

Ja sam ko na iglama bgm. U petak Bih, u subotu Sloboda i ex.

Dzeko 2x, Ibisevi 1x 8-)

Avatar
Otelo
Postovi: 33542
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la Otelo » 05 sep 2013, 10:00

Bit ce gusto,bit ce 2:0.

Bernd Stange: Ja ne znam sta Bosna moze ocekivat protiv Slovacke.Samo su skupina amatera naspram Slovackih profesionalaca.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

emiros
Postovi: 61
Pridružen/a: 16 maj 2008, 20:34
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la emiros » 05 sep 2013, 10:09

Dvije karte za zapad, jedna 110 KM, obje 210 KM, kontakt na PM.

dadnan
Postovi: 354
Pridružen/a: 02 jul 2010, 11:11
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la dadnan » 05 sep 2013, 10:09

Za nas zabija dzeko i hajrovic ulazi i zabija drugi gol za nas.

I btw ne znam sto ste toliko nervozni? Pa be radi se o operaciji da prezivite. I ja cu ludit kad pocne utakmice aaml sad sam miran i ne razmisljam. Tako mogu samo oni koji nemaju pametnijeg posla i samo sjede kod kuce, bez uvrede.

Avatar
majestic24
Postovi: 17398
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la majestic24 » 05 sep 2013, 10:32

Mene brate nesto steze u grudima kako se ovaj mec priblizava. Nemam pojma sto,al tako je.
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.