U-21, U-19, U-17
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: U-21,U-19,U-17
http://www.streamhunter.eu/football-liv ... o-all.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: U-21,U-19,U-17
Re: U-21,U-19,U-17
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: U-21,U-19,U-17
Re: U-21,U-19,U-17
- Bosniacum Lilium
- Postovi: 16673
- Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
- Lokacija: Nigerija
- Kontakt:
Re: U-21,U-19,U-17
Re: U-21,U-19,U-17
Re: U-21,U-19,U-17
- Bosniacum Lilium
- Postovi: 16673
- Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
- Lokacija: Nigerija
- Kontakt:
Re: U-21,U-19,U-17
kako su igrali?
Re: U-21,U-19,U-17
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: U-21,U-19,U-17
Re: U-21,U-19,U-17
Trebala bi bit pobjeda, ali valjao bi jos jedan gol da se lakse dise. Ne mogu rec da me je Atajic nesto odusevio do sada koliko su ga neki dizali u nebesa.
EDIT: Evo vidim goalgetter istu stvar napisao za Atajica.
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: U-21,U-19,U-17
Re: U-21,U-19,U-17
Vezni red sa Duljevićem, Čajićem, Grahovcem, Prcićem i Atajićem izgleda fantastično.
Spikić Široki, Avdic Znojmo.
Re: U-21,U-19,U-17
Grahovac najbolji. Pravo kapitenski igra, neprelazan u prvom pluvremenu.
Kod Prcića mi se ne sviđa što se fura na onu Pjanićevu ležernost u igri i zbog toga ćesto gubi loptu.
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: U-21,U-19,U-17
Atajic zvani ''sport.ba'' i ''bh-fudbal.ba'' .Cartman je napisao/la: EDIT: Evo vidim goalgetter istu stvar napisao za Atajica.
Nista protiv njega, ali toliko su clanaka o njemu pisali, gurali ga u A-Reprezentaciju, proglasili ga novim Zlatanom Ibrahimovicem, naravno da ocekujes vise, a dosad u ove 2 tekme slabo je sta pokazao.
Mada ima vremena da pokaze sta zna, daleko od toga da ga otpisujem.
Re: U-21,U-19,U-17
Za sve si upravu samo Avdic ne igra za Znojmo nego za Brno.zizu1991 je napisao/la:Šteta što ono promaši Atajić, mogli smo mirno ući u drugo poluvrijeme. Bez obzira na neku blagu mađarsku inicijativu, i to što se mi služimo kontrama i polukontrama, daleko smo opasniji.
Vezni red sa Duljevićem, Čajićem, Grahovcem, Prcićem i Atajićem izgleda fantastično.
Spikić Široki, Avdic Znojmo.
Re: U-21,U-19,U-17
E jbga brate, nije sada da je ono bila bas "prazan gol" situacija, lose je odreagovao ali je pokazao u nekoliko navrata da je odlican potencijal, posebno kod onog "lob" pasa za Prcica. Moze od njega biti nesto, mozda smo ga i mi sami previse "digli" ali nema vezze, vjeruje mu Jagodic, to je najbitnije.delija je napisao/la:E moj Atajiću. Sam pred golom i fula loptu na ubačaj Duljevića
Odlicno za sada bgmi, Srle igra kapitenski, taj decko ma uvijek odusevi jednostavno. Mogao bi u buducnosti biti OGROMAN dodatak A timu, odlican veznjak sto je dokazano vec, samo da nastavi ovako. Drzimo dobro Madjare, osim one sanse, koja je vise plond nes(p)retnih okolnosti nego znanja Madjara, Otigbe nisu napravili nista posebno iako su sigurno, namam statistiku, imali posjed te izveli vise kornera. Rekao bih cak da smo mi bili konkretniji s obzirom na postignut gol, precku Duljevica te centarsut istog igraca kada se Atajic nije najbolje snasao. Odlicna pas igra, odlicno trce prvenstveno u veznom redu i bez lopte, nema bezglavo i napamet. Za sada sve dobro, vidjet` cemo u nastavku, Madjari moraju dosta bolje od ovoga, vjerujem i da mogu.
MIRZA RASCIC
Željezničar za život cijeli!
Re: U-21,U-19,U-17
Istina je da morao bolje reagovati u onim situacijama, al, ovo je njemu prva takmičarska kvalifikaciona utakmica, tako da ne možete očekivati mega - super zvijezdu, pogotovo ne u klincu koji se još uvijek bori za status u U - 21 reprezentaciji, ma koliko god on igrao u Celticu, ili ne.
Re: U-21,U-19,U-17
Ako ovako nastavi, mog'o bi Grahovac zavrsit' u Brazilu sljedece godine. Ionako su nam tarabe sve na zadnjem veznom(izuzev rahimage, al' godine..) u repci. A ovaj Spikic je onaj sto je sve minute odigr'o u Sirokom ove sezone ?..mora da je odlican cim je Vlado na klupi ostavio Jakupovica, a Bgm i danas fino igraRooney88 je napisao/la:E jbga brate, nije sada da je ono bila bas "prazan gol" situacija, lose je odreagovao ali je pokazao u nekoliko navrata da je odlican potencijal, posebno kod onog "lob" pasa za Prcica. Moze od njega biti nesto, mozda smo ga i mi sami previse "digli" ali nema vezze, vjeruje mu Jagodic, to je najbitnije.delija je napisao/la:E moj Atajiću. Sam pred golom i fula loptu na ubačaj Duljevića
Odlicno za sada bgmi, Srle igra kapitenski, taj decko ma uvijek odusevi jednostavno. Mogao bi u buducnosti biti OGROMAN dodatak A timu, odlican veznjak sto je dokazano vec, samo da nastavi ovako. Drzimo dobro Madjare, osim one sanse, koja je vise plond nes(p)retnih okolnosti nego znanja Madjara, Otigbe nisu napravili nista posebno iako su sigurno, namam statistiku, imali posjed te izveli vise kornera. Rekao bih cak da smo mi bili konkretniji s obzirom na postignut gol, precku Duljevica te centarsut istog igraca kada se Atajic nije najbolje snasao. Odlicna pas igra, odlicno trce prvenstveno u veznom redu i bez lopte, nema bezglavo i napamet. Za sada sve dobro, vidjet` cemo u nastavku, Madjari moraju dosta bolje od ovoga, vjerujem i da mogu.
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, alacious, ANamelessGhoul, AzRimiRzA, Beduin, boki86, CAGarfia, CHR, dariolovrinovic00, FerdinandF, Goalgetter, GrbavicaHrammm, haklamas, HariTz, harko35, Helemnejse, husrefbeg, invincible1921, izdzezveubrazil, kenanktkt, klasik, kouadio, kovac, lakilone, Lavcina, LenyYoro15, Marokanci58, myself, Napapijri, Pensioner26, Shevko, Sheyi, SN1996BIHAC, soccerfan, StevieG8, TefalTava, TripleThreat, Wisey, Wolffire, Zeko87, Zgemboo89, Zglavkar i 322 gosta.


