Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
pintol_TM87
Postovi: 3637
Pridružen/a: 18 maj 2010, 18:42
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la pintol_TM87 » 06 sep 2013, 23:06

Ne razumijem vas..sta je on mogao u ovoj utakmici..skakati 4 metra u zrak mozda da nadvidi stopere slovacke...
Nije on kriv sto centarsutevi nisu bili okej i sto svaki put lopta zavrsi na glavi slovaka...
Zaigraj, zaplesi na terenu i zabi tom kretenu da bude ludnica !!

Avatar
Adinjo
Postovi: 3479
Pridružen/a: 25 okt 2009, 20:10
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Adinjo » 06 sep 2013, 23:08

Saurman je napisao/la:Šta ste osuli paljbu po Džeki koji u cijeloj utakmici nije dobio upotrebljivu loptu.Sve neki centaršutevi nebu pod oblake.
Sta pricas svega ti, imao je zracnih duela ne zna im se broj. Niti JEDAN nije uzeo, i to pricas upotrebljivim loptama, moras ih dobiti u duel, oznojit guzicu, ne mozes sve na tanjir...al on izgleda se samo znoji na onoj njegovoj. On se hladno smije i prica price na kraju tekme kako smo trebali zabiti gol u prvom, koji crni gol nismo ni prisrmdili golu !!!
Zadnja izmjena: Adinjo, dana/u 06 sep 2013, 23:11, ukupno mijenjano 1 put.
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.


★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4436
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la AjsKjub » 06 sep 2013, 23:10

Vise mi idu i na qrac ovi sto ne daju rijec na njega. Nije istina pljuvanje.
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
Hase10
Postovi: 404
Pridružen/a: 01 avg 2011, 13:30
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Hase10 » 06 sep 2013, 23:13

Taktika je bila =Dzeko! 60 ubacaja i par dodavanja 0 golova! Susic i suigraci dzaba zrtvuju Ibisevica, jer momku niko nedaje lopte!
G BUSSA BUSS

Avatar
JTS
Postovi: 4649
Pridružen/a: 11 mar 2012, 11:37
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la JTS » 06 sep 2013, 23:22

dijamant ima fore do utorak navečer da se iskupi za ovo večeras, inače će da dobije oštre kritike :mrgreen:
26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!

NON MOLLARE MAI

Avatar
Saurman
Postovi: 26855
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Saurman » 06 sep 2013, 23:25

Džeko se pokazati svoju klasu u Slovačkoj ipak je on naš najbolji igrač.

Ali kad Sušić počne zvati poluinvalide u repku poput Vršajevića i Višće onda nam ni 10 Džeka neće pomoći.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Cartman
Postovi: 20541
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Cartman » 06 sep 2013, 23:26

Dzeko je dobro otvorio utakmicu, ali sta ce covjek kad ne moze da dise od Slovaka, a ovi nasi silni "kreativci" ne znaju sanse stvorit za njega. Nego je li Ibisevic igrao danas?
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
JTS
Postovi: 4649
Pridružen/a: 11 mar 2012, 11:37
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la JTS » 06 sep 2013, 23:31

bio u sjeni Edina, od njegovih majstorija nije mogao doći do izražaja :D
26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!

NON MOLLARE MAI

Avatar
Saurman
Postovi: 26855
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Saurman » 06 sep 2013, 23:35

Cartman je napisao/la:Dzeko je dobro otvorio utakmicu, ali sta ce covjek kad ne moze da dise od Slovaka, a ovi nasi silni "kreativci" ne znaju sanse stvorit za njega. Nego je li Ibisevic igrao danas?
Zanimljivo da niko dosad nije uputio kritiku na račun Ibiševića ali su Zeničani zato osuli paljbu na Džeku.

I wonder why :mrgreen:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24470
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Goalgetter » 06 sep 2013, 23:36

Dzeko danas nije mogao puno toga uraditi. Istina, podbacio je, ali kako ne moze sam uzeti loptu i predriblati cetvoricu.

Avatar
BadrHari
Postovi: 2801
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la BadrHari » 06 sep 2013, 23:40

Cartman je napisao/la: Nego je li Ibisevic igrao danas?
Ibisevic je barem vise pokusavao i trudio se od Edina.
Podredio se timu i trcao ko konj.

Borac veliki dok je kraj njega Dzeko kao gotovan izgledao.
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
Adinjo
Postovi: 3479
Pridružen/a: 25 okt 2009, 20:10
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Adinjo » 06 sep 2013, 23:46

Sad ce se Dzeko natankat' energije do utorka.
Skokne malo preko okeana, dodje dan prije u Slovacku ko kakav dingospo i pocne zabijat :mrgreen:
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.


★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
ZgemboAdislic
Postovi: 944
Pridružen/a: 22 apr 2013, 07:07
Lokacija: JEL NEUGODNO??
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la ZgemboAdislic » 07 sep 2013, 00:46

Nek sad fino odleti do Amerike i ovaj put u utorak sleti pola sata prije utakmice. Prerano je doso ovaj put. Sto jest jest.

Avatar
lisander
Postovi: 3188
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la lisander » 07 sep 2013, 01:06

kao prvo ne mozes netrenirat 4 dana i onda peti dan doc da igras protiv Skrtela, i plus jos Djurica nabrijan do kraja, drugo ne mozes se kurcit i odredjivat ko ce igrat za reprezentaciju ako je Dzeki kurcu cejf zvace se hajrovic ako ne onda nece, trece moras stavit reprezentaciju ispred svega posebno sada kad nam je otvoren put ka brazilu, ako ovo troje nisi u stanju ispuniti. Dzeko ili bilo ko sto se mene tice ne mora ni igrati, veceras je bio uzasan nije pasa odigro nije pogledo ka golu Skrtel i Djurica izdominirali, nadam se drugoj prici Slovackoj.

Avatar
BoBo89
Postovi: 355
Pridružen/a: 08 feb 2012, 13:13
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la BoBo89 » 07 sep 2013, 01:09

A mi jadnici, cak i ja kao navijac Uniteda, strepimo i svim srcem navijamo da nas Edin bude u prvoj postavi Citya. Kad frajer uvali gol ovdje ko neki manji nacionalni praznik, a on ovako nonsalantno zakasni na pripreme, pa se onda sepuri po terenu ko zadnja picka. Nek te bude sramota Edine :!: :oops:

Avatar
Sheyi
Postovi: 13938
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Sheyi » 07 sep 2013, 01:21

Sad citajuci ove izjave poslije tekme mislim da ce igraci da oru u Zilini, veceras su svi dobili minus i samo pobjeda u Utorak ga moze izbrisati.
A te gluposti vase da se igraci svadjaju il da postoji nesto sto remeti atmosferu nisu za ovog foruma, trazite forum gdje postoji "Trač" tema.

Miske10
Postovi: 292
Pridružen/a: 18 apr 2013, 20:54
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Miske10 » 07 sep 2013, 02:40

Edine,svaki si duel izgubio i u zraku i na zemlji.Zasto?

Avatar
amerosm
Postovi: 15189
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la amerosm » 07 sep 2013, 02:55

Mene je sinoc totalno iznervirao u jednoj akciji i da sam bio na mjestu Susica odmah bih ga izbacio iz igre pa makar po cijenu ubjedljivog poraza. Naime pred kraj prvog poluvremena isti gubi loptu na sredini terena i umjesto da se ponovo izbori za nju on jednostavno stoji u mjestu i prepusta svojim saigracima da rijesavaju njegova sra.nja.

Njega podhitno treba spustiti na zemlju i dokazati mu da nije niko iznad reprezentacije...
Ocito je da je njemu potreban trener tipa Magatha, jer da je ovu pomenutu situaciju uradio kod njega siguran sam da bi i u ovom trenutku izvrsavao naredbe na tzv. brdu muke
"My Favorite Ring is Always the Next One"

mujdza
Postovi: 233
Pridružen/a: 09 sep 2011, 00:58
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la mujdza » 07 sep 2013, 08:00

Ja zaista volim Dzeku i kao sto rece momak navijam svim srcem da bude u prvoj postavi kluba a kada da gol to je praznik u mojoj kuci... Veceras nije ama bas nista pokazao a mislim da bi i njemu kao i ostalima trebaalo biti jasno da se na Svjestsko prvenstvo ne prolazi tek tako... Slovaci su igrali zatvoreno i vidi se da je kvalitet na nasoj strani al jednostavno bez zadnjeg veznog ne ide protiv ovakave ekipe i malo bolje... Nadam se da ce nas Edo a i ostali reprenzetativci u Zilini obradovati a obzirom da Marijan prenosi tekmu mislim da je to 99% pobjeda... Sretno zmajevi, sretno Edo i zelim da opravdas svu nasu ljubav prema tebi i tvojim igrama, kao i prezentaciji nase domovine u svijetu u sto boljem svjetlu...

Avatar
LenBias
Postovi: 10085
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la LenBias » 07 sep 2013, 08:31

bas je dzeko igrao sinoc? :evil:
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Goalgetter i 35 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []