Tottenham Hotspur F.C.

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Moze li Tottenham do plasmana u Ligu Prvaka?

1. Da
60
56%
2. Ne
47
44%
 
Ukupno glasova: 107

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la SamoZeljo » 09 sep 2013, 17:40

Eriksen ce sada imati priliku da pokaze/dokaze da moze jos napredovati.
Zadnju sezonu u Ajaxu je vise stangirao, tacno se vidjelo da on vise nije mogao napredovati u holandskoj ligi. U utakmicama Lige Prvaka je bio dobar, da ne kazem odlican. Vrijeme mu je bilo da ode. Koliko ce biti dobar, to ce pokazati vrijeme. Ja mislim da ce uspjeti. Ima potencijal da izraste u WC.

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Dex » 09 sep 2013, 17:45

Eriksen za 5 godina u Real za visokih 120 miliona MARK MY WORDS
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
belefront
Postovi: 619
Pridružen/a: 25 avg 2011, 11:15

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la belefront » 14 sep 2013, 16:28

Lijepa akcija, a sto je najljepse lijepa asistencija Ericksena :D

Avatar
Valencia
Postovi: 5410
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Valencia » 14 sep 2013, 18:06

Odlican Totenhem. Strasno agresivna i brza igra, dosta tecno to izgleda. Protivnik nije mogao 2 - 3 dodavanja povezati.

Vidjet cemo kako ce ekipa izgledati protiv ozbiljnijih protivnika, ima tu jos dosta prostora za napredak.

Totenhem je ulozio preko 100 miliona u ovu ekipu, a na kraju se moze ispostaviti da su najbolja pojacanja dva igraca koja su bila u njihovom vlasnistvu, Rouz i Taunsend. Prvi je dosta snazan i brz ko vjetar. Sada mi je jasno zasto nisu zeljeli Koentraa. Drugi ima dosta vjere u sebe, ulazi u sredinu i konstantno pokusava nesto napraviti u napadu. Bice ozbiljna konkurencija Lenonu.

Soldado je majstor, tu nema price. Odlicno se uklopio, odmah se to moze reci.

Eriksen me pozitivno iznenadio. Odlican tehnicar, ali i dobar trkac. Konstantno je vrsio presing na protivnicku odbranu. Moze izrasti u odlicnog igraca, ima veliki potencijal, vidi se to kod svakog kontakta sa loptom.

Vezni red sa Paulinjom i Dembeleom je bio dobar. Nema gdje ih nije bilo. Necu nista reci dok ne vidim hoce li ovako moci igrati protiv ozbiljnijih protivnika u narednom periodu.

Odbrana nije imala posla, Loris je bio najopasniji igrac Norvica :roll: . Ne znam koji mu je q bio danas. Bezveze je pravio sanse igracima Norvica kada oni nisu bili u stanju.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
belefront
Postovi: 619
Pridružen/a: 25 avg 2011, 11:15

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la belefront » 14 sep 2013, 18:10

Valencia je napisao/la:Odlican Totenhem. Strasno agresivna i brza igra, dosta tecno to izgleda. Protivnik nije mogao 2 - 3 dodavanja povezati.

Vidjet cemo kako ce ekipa izgledati protiv ozbiljnijih protivnika, ima tu jos dosta prostora za napredak.

Totenhem je ulozio preko 100 miliona u ovu ekipu, a na kraju se moze ispostaviti da su najbolja pojacanja dva igraca koja su bila u njihovom vlasnistvu, Rouz i Taunsend. Prvi je dosta snazan i brz ko vjetar. Sada mi je jasno zasto nisu zeljeli Koentraa. Drugi ima dosta vjere u sebe, ulazi u sredinu i konstantno pokusava nesto napraviti u napadu. Bice ozbiljna konkurencija Lenonu.

Soldado je majstor, tu nema price. Odlicno se uklopio, odmah se to moze reci.

Eriksen me pozitivno iznenadio. Odlican tehnicar, ali i dobar trkac. Konstantno je vrsio presing na protivnicku odbranu. Moze izrasti u odlicnog igraca, ima veliki potencijal, vidi se to kod svakog kontakta sa loptom.

Vezni red sa Paulinjom i Dembeleom je bio dobar. Nema gdje ih nije bilo. Necu nista reci dok ne vidim hoce li ovako moci igrati protiv ozbiljnijih protivnika u narednom periodu.

Odbrana nije imala posla, Loris je bio najopasniji igrac Norvica :roll: . Ne znam koji mu je q bio danas. Bezveze je pravio sanse igracima Norvica kada oni nisu bili u stanju.
Nemoj mi Llorisa dirati :P Sve si upravu samo mi se ne svidja Townsend.. Covjek misli da je Baleov nasljednik pa puca sa 40 metara -.- Gylifu svaka cast ali Ericksen je mozda nase i najbolje pojacanje. Dembelea treba izbaciti iz prve postave da mu se pokaze da nije nezamjenjiv jer je ocajan :roll:

Avatar
Saurman
Postovi: 29585
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Saurman » 14 sep 2013, 18:13

Valencia je napisao/la:
Odbrana nije imala posla, Loris je bio najopasniji igrac Norvica :roll: . Ne znam koji mu je q bio danas. Bezveze je pravio sanse igracima Norvica kada oni nisu bili u stanju.
U poslijednje vrijeme Lloris je užasan.Francuska je protiv Bjelorusije primila dva gola gdje je Lloris bio direktni krivac za oba gola.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
nedim1993
Postovi: 6134
Pridružen/a: 23 okt 2011, 19:39
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la nedim1993 » 14 sep 2013, 18:16

vidim po statistici totenhem se opet ispucavao dosta, to avb traži baleovog nasljednika ?
Vođa zna.

Avatar
Valencia
Postovi: 5410
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Valencia » 14 sep 2013, 18:17

belefront je napisao/la:
Nemoj mi Llorisa dirati :P Sve si upravu samo mi se ne svidja Townsend.. Covjek misli da je Baleov nasljednik pa puca sa 40 metara -.- Gylifu svaka cast ali Ericksen je mozda nase i najbolje pojacanje. Dembelea treba izbaciti iz prve postave da mu se pokaze da nije nezamjenjiv jer je ocajan :roll:
Neka puca, nema veze... Danas je imao jedno 15 suteva sa 30 metara :lol: .

Ima u njemu nesto, mogao bi biti dobar igrac.

Saurman

Od tri sanse za Norvic, sve tri su djelo Lorisovih katastrofalnih istrcavanja. Jednom se zanjeo i loptu boksovao van 16 :mrgreen: .

Al dobar je on golman, moguce da je mini kriza u pitanju...
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
belefront
Postovi: 619
Pridružen/a: 25 avg 2011, 11:15

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la belefront » 14 sep 2013, 18:24

nedim1993 je napisao/la:vidim po statistici totenhem se opet ispucavao dosta, to avb traži baleovog nasljednika ?
Ma onaj mutavi Townsend je pucao odakle je stigao, a i Rose je u 2-3 navrata pokusao sa centra pucati :roll:

Avatar
Valencia
Postovi: 5410
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Valencia » 14 sep 2013, 18:27

belefront je napisao/la: Ma onaj mutavi Townsend je pucao odakle je stigao, a i Rose je u 2-3 navrata pokusao sa centra pucati :roll:
Bolje i to nego da muljaju. Nemoj zezati, bila je odlicna tekma, dosta kombinatorike :mrgreen: .

Ono sto je najvaznije, od pocetka se osjetilo da Norvic nema apsolutno nikakvu sansu ostati neporazen. Napadali su ih sa 7 - 8 igraca. Paulinjo i Dembele su visili u napadu :roll: :mrgreen: .

Vazno je dobijati ove male protivnike.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Paradajz
Postovi: 4555
Pridružen/a: 12 feb 2013, 20:28
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Paradajz » 14 sep 2013, 18:32

Townsend mu dodje kao slabija verzija Robbena, takav tip, voli dosta u sredinu ulaziti, a i veoma je brz sa loptom. Samo sto on takodje igra i desnom vrlo dobro za razliku od Robbena. Za Lennona su dani odbrojani. Neka ga nek sutira, ima opasan sut, neka gradi samopouzdanje.
Rose sjajan.

Moussa i Paulinho cine pravi tandem, tacno je neko od trojice prosli put bio visak, jer je previse tri identicna igraca. Eriksen vrlo dobar debi, cak me iznenadio sa odbranom, zeli da se dokaze, o kreativnosti nisam ni sumnjao. Tacno je on igrac koji im je bio preko potreban, druga ekipa kada imas jednog kreativca.

Ne zelim da preudiciram, ali Lamela ce biti veliki floop, ni u ludilu ne vredi 40m, iako jos nije odigrao full 90 minuta. Bice on koristan, ali ne 40m koristan.

Avatar
belefront
Postovi: 619
Pridružen/a: 25 avg 2011, 11:15

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la belefront » 15 sep 2013, 10:09

Neopisivo mi je drago sto je Bale dao gol :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Lineker
Postovi: 105
Pridružen/a: 14 dec 2012, 09:58
Lokacija: Essex
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Lineker » 19 sep 2013, 16:04

Tromsø (H) EUROPA LEAGUE

Konačno da pogledamo i jedno izdanje Spursa u Europi ove sezone. Naime od 21h na programu je meč između Spursa i gostiju iz Norveške. U ovom trenutku jasan je favorit, ali EL kao takmičenje može itekako da iznenadi, stoga igrači trebaju od prve minute da uđu što ozbiljnije u ovaj meč. Lično vidim veliku šansu da ove sezone AVB osvoji "svoj" kup, i nadam se kako će to i ostvariti.

Poigrah se sa sastavom, i odlučih se za ovih XI:

Friedel - Walker, Kaboul, Chiriches, Naughton - Townsend, Sandro, Sigurdsson, Holtby, Kane - Defoe. COYS!
Up to our knees.

Avatar
Lineker
Postovi: 105
Pridružen/a: 14 dec 2012, 09:58
Lokacija: Essex
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Lineker » 20 sep 2013, 14:10

Fantastična noć na WHL-u, i sigurna pobjeda Spursa. Naime, kao što sam u najavi i objasnio to se i obistinilo; totalna dominacija tokom čitavih 90 minuta i savršena pas-igra. Lično sam prezadovoljan našom izvedbom, a posebno bih pohvalio Sandra, Lamelu, Holtbyja. A naravno, uz navedena imena vrijedi spomenuti i savršenog Defoea čiji su golovi dodatno ukrasili sami tok meča. 8-)

Premijerni je gol pri drugome službenom nastupu u dresu Tottenhama postigao i Eriksen. Sjajno je pogodio suprotni kut desnom nogom s nekih 18 metara malo iskosa s desne strane.

slika
Up to our knees.

Avatar
Henderson
Postovi: 6173
Pridružen/a: 01 jan 2012, 20:15
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Henderson » 20 sep 2013, 15:02

Šta bi tek bilo da se Eriksen počne truditi na treninzima. 8-)
Premiership 173 utakmica, 15 golova, 21 asistencija.
Najbolji mladi igrač Sunderlanda ( 2010, 2011 ), najbolji mladi igrač Liverpoola ( 2012 ), najbolji mladi igrač Engleske ( 2012 ).

Avatar
Johny
Postovi: 4165
Pridružen/a: 17 feb 2012, 00:40
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Johny » 20 sep 2013, 16:08

Henderson je napisao/la:Šta bi tek bilo da se Eriksen počne truditi na treninzima. 8-)
zatrudnio bi :mrgreen:
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

Avatar
Lineker
Postovi: 105
Pridružen/a: 14 dec 2012, 09:58
Lokacija: Essex
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Lineker » 20 sep 2013, 17:49

Henderson je napisao/la:Šta bi tek bilo da se Eriksen počne truditi na treninzima. 8-)
Hejterski postovi nisu potrebni na ovoj temi, stoga je mnogo bolje da se okreneš ka "formi" svog imenjaka jer realno gledajući Eriksen je svjetlosnu godinu ispred Hendersona. 8-)
Up to our knees.

Avatar
nedim1993
Postovi: 6134
Pridružen/a: 23 okt 2011, 19:39
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la nedim1993 » 20 sep 2013, 17:54

koja nebuloza. Henderson je momak koji se najviše trudi na treninzima za razliku od eriksena koji uopšte nije kvalitet za liverpoola. on je više tako da trpa prosječne belgijske timove, ako je taj tim uopšte iz belgije
Vođa zna.

Avatar
Lineker
Postovi: 105
Pridružen/a: 14 dec 2012, 09:58
Lokacija: Essex
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la Lineker » 20 sep 2013, 18:27

Nije kvalitet? Men' se čini kako su se kvaži "mnogo veći" klubovi borili za ovog veznjaka, ali je ipak izabrao Spurse. Naravno, za pretpostaviti je da vam je ovaj klub "trn u oku" ali šta je tu je. Hendo bolji? :mrgreen:

Bra'o Belgija, bra'o. S ovim fejlom si zapravo i dokazao koliko pratiš fudbal :!:
Up to our knees.

Avatar
amer991
Postovi: 796
Pridružen/a: 13 maj 2013, 22:11
Kontakt:

Re: Tottenham Hotspur F.C.

Post Postao/la amer991 » 20 sep 2013, 18:34

Lineker je napisao/la:Nije kvalitet? Men' se čini kako su se kvaži "mnogo veći" klubovi borili za ovog veznjaka, ali je ipak izabrao Spurse. Naravno, za pretpostaviti je da vam je ovaj klub "trn u oku" ali šta je tu je. Hendo bolji? :mrgreen:

Bra'o Belgija, bra'o. S ovim fejlom si zapravo i dokazao koliko pratiš fudbal :!:
vidis da je momak ironičan ,idi prati taj jevrejski klub bre.

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Rosicky i 4 gosta.