Club Atletico de Madrid

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo

Avatar
Dzoni
Postovi: 11320
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Dzoni » 24 sep 2013, 22:50

Ah jeste se okurazili. :D
Morat cemo vas spustit malo sad za vikend. :mrgreen:

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11836
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la AllGunsBlazing » 24 sep 2013, 23:32

Arda Turan svjetska klasa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Celik!3,2,2.

Avatar
Johny
Postovi: 4165
Pridružen/a: 17 feb 2012, 00:40
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Johny » 24 sep 2013, 23:41

AllGunsBlazing je napisao/la:Arda Turan svjetska klasa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:

:roll:
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11836
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la AllGunsBlazing » 24 sep 2013, 23:42

Sta je to Osasuna prejaka za ovog majstora?
Celik!3,2,2.

Avatar
Johny
Postovi: 4165
Pridružen/a: 17 feb 2012, 00:40
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Johny » 24 sep 2013, 23:49

AllGunsBlazing je napisao/la:Sta je to Osasuna prejaka za ovog majstora?
Bice da je tako :(


Atletico nastavlja nepobjedivi niz.Samo Barcelona i Atletico su ekipe koje do sada imaju sve same pobjede.Naredni su Kraljevici , ocekujem dominaciju Coste kao i obicno 8-)
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11836
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la AllGunsBlazing » 24 sep 2013, 23:50

Ma hajd sve sto se nije vidio, ali dva puta ni olimpijski bazen ne bi pogodio. Klasa jeste, tolika koliko neki seru nije.
Celik!3,2,2.

Avatar
Johny
Postovi: 4165
Pridružen/a: 17 feb 2012, 00:40
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Johny » 24 sep 2013, 23:52

AllGunsBlazing je napisao/la:Ma hajd sve sto se nije vidio, ali dva puta ni olimpijski bazen ne bi pogodio. Klasa jeste, tolika koliko neki seru nije.
Atleticu je odlican.

Najveca klasa u Atelticu je Kokeman koji ce za koju godinu postati lider Spanije !
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11836
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la AllGunsBlazing » 24 sep 2013, 23:55

Niko nije rekao da Atleticu nije odlican, ali ne bi bio odlican vecim ekipama.
Celik!3,2,2.

Avatar
L_blancos
Postovi: 3439
Pridružen/a: 15 maj 2010, 11:30
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la L_blancos » 25 sep 2013, 00:13

AllGunsBlazing je napisao/la:Niko nije rekao da Atleticu nije odlican, ali ne bi bio odlican vecim ekipama.
Npr Arsenalu? :D

Mislis vecim ili boljim ekipama?

Avatar
soe
Postovi: 966
Pridružen/a: 26 feb 2009, 18:30
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la soe » 25 sep 2013, 00:13

To si zakljucio na osnovu jedne utakmice koju je ekipa manje vise rutinski odradila? :?

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la juznjak> » 25 sep 2013, 11:19

Pa ,jel ima neki punoljetan lik na ovom forumu da je navijac Arsenala ,te da mu postovi nisu omalovazavajuci u odnosnu na druge klubove kada komentarise van teme Arsenala :? . Za ovog AllGunsBlazing davno sam ustanovio da ima kompleks od veceg kluba. Sta da mu se radi,nema tu pomoci . Neka pati i dalje 8-)
soe je napisao/la:To si zakljucio na osnovu jedne utakmice koju je ekipa manje vise rutinski odradila? :?
To su ti fanatici Bosnia Arsenala :lol: tako kada Wallcot odigra jednu dobru tekmu,automatski je najbolji engleski igrac,dok kada odigra slabo ,odmah je limitiran i nesposoban . To ti vazi i za sve igrace Arsenala koji je prepun WC igraca :mrgreen: .

Sto se tice utakmice,nisam pretjerano zadovoljan ,mada ne mozes svaku utakmicu briljirati i zabijati tri,cetiri komada,usto prenatrpan je raspored gdje se utakmice igraju svaka tri dana. Ma koliko god da ti je fizicka sprema na nivou ,ti neki fizicki padovi moraju se osjetiti tokom utakmica.

Mislim da smo usli u utakmicu previse samouvjereni jer smo igrali protiv jedne od tri najlosije plasirane ekipe , a to se moglo vrlo lako obiti o glavu . Nikako mi se nije svidjelo to sto se ekipa zadovoljila minimalnim vodstvom protiv Osasune,u drugom poluvremenu nekako su povukli na svoju polovinu i trosili vrijeme umjesto da napadnu da ne dozvole Osasune prostora da kreairaju napade od kojih su neki bili poprilicno opasni. Odmah mi padne na pamet ona situacija kada je Damia imao otvoren sut prema golu ,no na srecu sutirao je dosta traljavo .
Osim toga, prvo poluvrijeme bilo je odlicno . Moglo je komotno zavrsiti 6-1 , sjecam se Costa je imao jos jednu odlicnu priliku ,zatim Baptistao , dvije prilike Arde ... Doduse bilo je i nekih rotacija u sastavu mozda je i to razlog nesto slabije igre. Sigurno najlosija partija od pocetka sezone. Ali dobro je to da se ipak pobjedilo .
Dzoni je napisao/la:Ah jeste se okurazili. :D
Morat cemo vas spustit malo sad za vikend. :mrgreen:
slika 8-)
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
RickBlaine
Postovi: 1455
Pridružen/a: 24 jun 2013, 01:32
Lokacija: Cymru
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la RickBlaine » 25 sep 2013, 11:22

Srbin slika
Pripadnost društvu uključuje paradoksalnu točku u kojoj je svakome od nas naređeno da slobodno izabere ono što nam je ionako već nametnuto - Slavoj Žižek.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11836
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la AllGunsBlazing » 25 sep 2013, 11:59

Boga mi davno punoljetstvo dostigao za razliku od tebe. Kompleks veceg kluba? Nesto se ne sjecam da pisem na temi Reala ili Barcelone.
Mislim da niko nikad nije napisao da je Walcott dobar igrac. Posebno ne da je najbolji Engleski igrac. U smislu sarkazma mozda da, ovako ne.

Za razliku od At. Madrida Arsenal je prepunjen WC igracima. Miranda i ostali sokovi kao WC igraci.

Inace ne bih ja nista ni pisao na ovoj temi da @Johnny ne nahvali losiji klub Madrida, pa reko hajd da pogledam i ja da vidim sta to on hvali, i ono smijesno. Ne kazem ja da At. Madrid je losa ekipa, nije, ali nije vala ni ekipa kakvom je on predstavlja, a to je jedna od 6-7 najboljih na svijetu.

@L_blancos Boljeg kluba, veci je i Liverpool, ali trenutno nije bolji.

@Soe Da nisam gledao utakmicu mozda bi i mogao pricati pricu o rutinski dobijenoj utakmici.
Celik!3,2,2.

Avatar
L_blancos
Postovi: 3439
Pridružen/a: 15 maj 2010, 11:30
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la L_blancos » 25 sep 2013, 12:06

@zemljace

Mozes onda mislit moje komentare na Arsenal nakon Aston Vile, jos ste mi bili zadnji par na kladionici. :D
Znam da trolas, jer sumnjam da dajes konacan sud nakon jedne utamice.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11836
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la AllGunsBlazing » 25 sep 2013, 12:11

Jbg tu nas je pomeo sudija kvalitetno.

I ne sudim ja nakon jedne utakmice, samo sam ocekivao vise od jedne od tih najboljih 6-7 ekipa. Znam ja da je Arda odlican igrac, da je Miranda dobar stoper, ali je vala smijesno reci da Arda moze npr. sa jednim Riberijem u kos ili pak Miranda sa Ramosom. Hajd necu uzimati druge igrace da se bezveze ne prepiremo.

Meni je At. Madrid najdrazi klub u Spaniji. Mislim nemam osim Celika i Arsenala neke drage klubove, ali eto kad igram necega stalno je At. Madrid sto se tice Spanije. Tako da mi nisu mrski, samo mi je smijesno ovo konstanto precijenjivanje. Pet kola proslo, a oni ispadose druga najjaca ekipa na svijetu.
Celik!3,2,2.

Avatar
Johny
Postovi: 4165
Pridružen/a: 17 feb 2012, 00:40
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Johny » 25 sep 2013, 12:26

Cuj malog lazovcica.

Koliko vidimo prvi si se ti na ovoj temi javio da bi ismijavao Ardu a sto omalovazavas najboljeg stopera Primere zadnje 2 sezone ti necemo uzimati zdravo za gotovo jer si bot.

Ja sam uvjeren da ti nisi u zadnje 3 godine pogledao 5 utakmica Atletica i kao takav ti nisi u stanju da donosis sud o snazi iste ekipe.Pa majku mu staru imas li ti oci , vodi se samo statistikom njihovom i rezultatima koje postizu.Pored onako mocnog dvojca , umjesati svoje prste u neki trofej moze samo strasna ekipa a ne ekipa kakvom je ti smatras.Atletico je jedna od najjacih ekipa u Evropi sto ce dokazati ove sezone i u LP jer od njih ocekujem minimum 4-finale ;)
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

Avatar
soe
Postovi: 966
Pridružen/a: 26 feb 2009, 18:30
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la soe » 25 sep 2013, 12:58

Ko je molim te od ljudi koji simpatiziraju Atletico napisao da je medju 6-7 ekipa o cemu pricas?

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Furymaker » 25 sep 2013, 13:44

Miranda je bolji stoper od svakog u Arsenalu , sve do jednog , covjece prati mali kako covjek igra , on i Godin cine najbolji stoperski par lige , dok vas Koscielny svako 2 tekme pravi katastrofalnu gresku a svako 10 sebi utrpa gol .
Arda Turan je tehnicki bolji od svakog igraca u Arsenalu , htio ti to sebi priznati ili ne , Ozil i Cazorla ( vasa 2 najbolja tehnicara ) ne mogu mu primirisati . Diego Costa je puno bolji od vaseg Girouda , a jedan Koke je doktor igrac za vase WC vezne igrace tipa Ramseya ( koje se ogromno poboljsao u odnosu na prosle sezone ) , Wilsharea koji nikako da odigra kao sto se od njega ocekuja , Flamini nije vrijedan usporedbe .
Filipe L. je R.Carlos za Gibbsa dok Thibo moze docuvati vaseg trenera golmana nekim osnovama , golmani su vam tanki ko walcott . Ima tu jos Villa koji zabije sve sto dotakne.
Jedina pozicija vrijedna diskusije je desni bek - Juanfran - Sagna .
Ozil je ipak bolji igrac u ostalim aspketima igre od Arde , a ni Cazorla nije za bacit .
Tako da okani se suplje price o premocnom Arsenalu sa WC igracima , jedini WC igrac tu je Ozil , Cazorla i Giroud u ovakvoj formi ( Ramsey je tu negdje .. ) , prepuno WC igraca , nema sta .
To je 3-4 takva igraca , imas u Atleticu Thibu , Ardu Turana , Villu , Diega Costu , diskutabilnog Filipea i Kokea .
Smijesan si gunneru , uz napoli Atletico Madrid je dark-horse za ligu prvaka , u 2 tekme nema ekipe koja bi mogla lagano rijesiti Atletico . Mocni na svim pozicijama , tehnicki superiorni , fizicki takodjer , kontru za pozelit , golman WC , dugu klupu .. Prati malo Atletico koliko ga drugi ( i ja ) pratimo pa dodji na diskusiju.

Avatar
trxel
Postovi: 4508
Pridružen/a: 18 jan 2011, 17:09
Lokacija: Klis
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la trxel » 25 sep 2013, 13:48

Arda Turan je tehnicki bolji od svakog igraca u Arsenalu , htio ti to sebi priznati ili ne , Ozil i Cazorla ( vasa 2 najbolja tehnicara ) ne mogu mu primirisati ..
Arda bolji od Ozila..... :lol: :lol: :lol: Poceo citati post, ovde stao i sad cu razbiti laptop.
Sir Alex Ferguson´the greatest manager of all time´

Ferguson said: "United can do anything, believe me. They've got that great philosophy and history, they will always do well."

Avatar
soe
Postovi: 966
Pridružen/a: 26 feb 2009, 18:30
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la soe » 25 sep 2013, 13:56

Furymaker je napisao/la:Miranda je bolji stoper od svakog u Arsenalu , sve do jednog , covjece prati mali kako covjek igra , on i Godin cine najbolji stoperski par lige , dok vas Koscielny svako 2 tekme pravi katastrofalnu gresku a svako 10 sebi utrpa gol .
Arda Turan je tehnicki bolji od svakog igraca u Arsenalu , htio ti to sebi priznati ili ne , Ozil i Cazorla ( vasa 2 najbolja tehnicara ) ne mogu mu primirisati . Diego Costa je puno bolji od vaseg Girouda , a jedan Koke je doktor igrac za vase WC vezne igrace tipa Ramseya ( koje se ogromno poboljsao u odnosu na prosle sezone ) , Wilsharea koji nikako da odigra kao sto se od njega ocekuja , Flamini nije vrijedan usporedbe .
Filipe L. je R.Carlos za Gibbsa dok Thibo moze docuvati vaseg trenera golmana nekim osnovama , golmani su vam tanki ko walcott . Ima tu jos Villa koji zabije sve sto dotakne.
Jedina pozicija vrijedna diskusije je desni bek - Juanfran - Sagna .
Ozil je ipak bolji igrac u ostalim aspketima igre od Arde , a ni Cazorla nije za bacit .
Tako da okani se suplje price o premocnom Arsenalu sa WC igracima , jedini WC igrac tu je Ozil , Cazorla i Giroud u ovakvoj formi ( Ramsey je tu negdje .. ) , prepuno WC igraca , nema sta .
To je 3-4 takva igraca , imas u Atleticu Thibu , Ardu Turana , Villu , Diega Costu , diskutabilnog Filipea i Kokea .
Smijesan si gunneru , uz napoli Atletico Madrid je dark-horse za ligu prvaka , u 2 tekme nema ekipe koja bi mogla lagano rijesiti Atletico . Mocni na svim pozicijama , tehnicki superiorni , fizicki takodjer , kontru za pozelit , golman WC , dugu klupu .. Prati malo Atletico koliko ga drugi ( i ja ) pratimo pa dodji na diskusiju.
Ispade sad Atletico bolji za klasu od Arsenala a nije tako,istina je da su obje ekipe jake.Atletico svakako ima bolju odbranu ali reci da je Felipe Luis Carlos za Gibbsa je glupost,dalje golman Atletica je naravno bolji ali nije i Scesni rupa nego golman sa velikim potencijalom,stoperski par Atletica je mnogo sigurniji od Arsenalovog ali zbog stilova igre to se ne moze porediti.Dalje Ozil je jaci igrac od svih igraca Atletica a Santi je po meni kompletniji od Arde.Costa jeste bolji od Girouda ali Koke tesko od Wilsheara koji ce biti samo takva igracina.

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.