
Samo naprijed Colchonerosi
Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers
Pa da nek dobiju jos Austriju u dvije utakmice i prolaz je osiguran.zeljocity je napisao/la:Kad ga primise kontam ok nije lose 3 bobe iz 2 tekme a onda 1:2 pa sad kontam pola posla vec odradzeno..
Ljudi u svakoj liniji imaju dominatora.L-Train je napisao/la:Felipe,Koke i D.Costa,trojica igraca koji me najvise fasciniraju kod jorgandzija.
Jednog su vec skinuli, Barcelonu ce malo teze. Ali nekaemir18 je napisao/la:A.Madrid ce da izdominira ligom.Bilo je i vrijeme da neko skine sa trona R.Madrid i Barcu
Ovo nije istina jer je Koke nedavno produžio ugovor i klauzula je sada dosta veća?Koke je bio na meti bivšeg menadžera Manchester Uniteda Sir Alexa Fergusona još prošle sezone, a kako je nastavio sa sjajnim igrama, naklonost prema njemu pokazuje i David Moyes.
Kokea, koji u svom ugovoru ima odštetnu klauzulu od samo 16.5 milijuna funti, u Španjolskoj nazivaju novim "Xavijem Hernandezom", a upravo su iz Xavijeve Barcelone također pokazali interes za njegovim dovođenjem.
onda ide prvim vozom iz atletika. 36 miliona je sića u današnjem nogometu, pogotovo jednom mančesteru koji bez problema nudi 40 mil za khedirufreddy25 je napisao/la:Mislim da je Kokeova klauzula nakon produžetka ugovora oko 36 milijuna eura
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.