FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

RUDARSKA2
Postovi: 548
Pridružen/a: 10 jul 2012, 18:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RUDARSKA2 » 28 okt 2013, 21:50

al azmir ode sutra u ameriku , pa ne znam do kad ostaje , ali znam da se na polusezoni sprema nesto jako pozitivno za nas klub !!! mozemo u utrku sa Realom iz Bihaca

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 19985
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SaltCityAttack » 28 okt 2013, 21:56

Varesanovic ili Hafizovic su u kombinaciji..jedan od njih dvojice je novi trener Slobode
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

wienultras
Postovi: 1869
Pridružen/a: 16 okt 2013, 13:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wienultras » 28 okt 2013, 22:00

onda je odlicno,ako se to desi,i smajl ode,pojacace nas,koda smo KAKU doveli
i da budes liga peta ti si nama centar svijeta FUKARE 87

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9707
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 28 okt 2013, 22:05

oba imaju svoje prednosti, Varesanovic bi sigurno preko svojih kontakata i hajmo reci imena mogao dovesti igrace koji su kalibar za PL, dok je Hafizovic odlican trener koji poznaje ovu ligu...bivsi trener Kaknja je vec od pocetka sezone moja zelja
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11306
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 28 okt 2013, 22:17

Stana kako sam upoznat nece se vracati u Tuzlu na polusezoni. Daj boze da grijesim. Za Zebu je izvjesno da bi mogao doci, a jos izvjesniji je Bosnjak. Trebalo bi oba. Tu se valja jos jedno ime i te kakvo. Ako bih to rekao mnogi bi se smijali pogotov anonimus i takvi. To necu spomanjti ako ne budem bar 5% informisan da dolazi.
Za trenera sam ubijedjen da dolazi samo ne znam koji.
Najbitnije da su potencijalna pojacanja odusevljena uslovima koje Sloboda sada ima.
I sam faraon je rekao da je slijedeca godina, "godina FK Slobode".
Zadnja izmjena: Probisvjet, dana/u 28 okt 2013, 22:19, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

wienultras
Postovi: 1869
Pridružen/a: 16 okt 2013, 13:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wienultras » 28 okt 2013, 22:19

Probisvjet je napisao/la:Stana kako sam upoznat nece se vracati u Tuzlu na polusezoni. Daj boze da grijesim. Za Zebu je izvjesno da bi mogao doci, a jos izvjesniji je Bosnjak. Trebalo bi oba. Tu se valja jos jedno ime i te kakvo. Ako bih to rekao mnogi bi se smijali pogotov anonimus i takvi. To necu spomanjti ako ne budem bar 5% informisan da dolazi.
Za trenera sam ubijedjen da dolazi samo ne znam koji.
Najbitnije da su potencijalna pojacanja odusevljena uslovima koje Sloboda sada ima.
probisvjet moze li to ime na pp,molim te trese me neka groznica haha makar da se nadam ako nista..
i da budes liga peta ti si nama centar svijeta FUKARE 87

Avatar
Ethel
Postovi: 4796
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Ethel » 28 okt 2013, 22:21

wienultras je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:Stana kako sam upoznat nece se vracati u Tuzlu na polusezoni. Daj boze da grijesim. Za Zebu je izvjesno da bi mogao doci, a jos izvjesniji je Bosnjak. Trebalo bi oba. Tu se valja jos jedno ime i te kakvo. Ako bih to rekao mnogi bi se smijali pogotov anonimus i takvi. To necu spomanjti ako ne budem bar 5% informisan da dolazi.
Za trenera sam ubijedjen da dolazi samo ne znam koji.
Najbitnije da su potencijalna pojacanja odusevljena uslovima koje Sloboda sada ima.
probisvjet moze li to ime na pp,molim te trese me neka groznica haha makar da se nadam ako nista..
Ako moze i meni :)
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.

Avatar
Coraco
Postovi: 2272
Pridružen/a: 16 mar 2013, 21:35
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Coraco » 28 okt 2013, 22:23

Probisvjet je napisao/la:Stana kako sam upoznat nece se vracati u Tuzlu na polusezoni.
Kao što maloprije napisah, Stana ima ugovor do juna 2014. barem tako piše na transfermarktu

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11306
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 28 okt 2013, 22:27

Coraco je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:Stana kako sam upoznat nece se vracati u Tuzlu na polusezoni.
Kao što maloprije napisah, Stana ima ugovor do juna 2014. barem tako piše na transfermarktu
Nije samo zbog ugovora, nego je i zadovoljan tamo. Ako se vrati prije dosao bi nam ko' samar budali.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

TRUST
Postovi: 913
Pridružen/a: 11 avg 2011, 17:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TRUST » 28 okt 2013, 22:49

Sad je najvaznije podrzat momke da u ova 4 kola izguraju sto bolje i da drze prikljucak za Jedinstvom, sa -5 na polusezoni nebi bilo lose, i onda ima duga zimska pauza da i pratimo pojacanja i da nagadamo i svasta nesto. Trenutno su najvazniji oni koji igraju i nek samo ovo izguraju sto bolje.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 19985
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SaltCityAttack » 28 okt 2013, 23:11

Ouuu ko treba doci ouuu a ako se to desi odlicno..znsci iz Bosnjaka I Zebu u vezi golman I dva spic napadaca..kao sto kaze Probisvijet treba sacekat da se realizuje sve..izgleda da su nesto Imamovix I azmir skuhali bice haman love
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

wienultras
Postovi: 1869
Pridružen/a: 16 okt 2013, 13:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wienultras » 28 okt 2013, 23:11

treba ih podrzati,ee sta bi dao za punu D i C u subotu........da se trese tribina.
i da budes liga peta ti si nama centar svijeta FUKARE 87

Avatar
fukaratz
Postovi: 2969
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaratz » 28 okt 2013, 23:18

SaltCityAttack je napisao/la:Ouuu ko treba doci ouuu a ako se to desi odlicno..znsci iz Bosnjaka I Zebu u vezi golman I dva spic napadaca..kao sto kaze Probisvijet treba sacekat da se realizuje sve..izgleda da su nesto Imamovix I azmir skuhali bice haman love
ma obecao mu je Jasmin dobrih para kako bi se Sloboda pred izbore vratila u ptemier ligu a nova sjeverna tribina ce biti kao poklon Slobodi za povratak u elitu ;) kosarkasi se vratili, rukometasi se sigurno vracaju ove godine tako da mu je fudbal jedina slaba tacka pred izbore :)
Sloboda Tuzla

Avatar
cesc4
Postovi: 1589
Pridružen/a: 30 avg 2012, 13:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la cesc4 » 28 okt 2013, 23:25

Ako neko od komsija moze u pp napisati ko vam to jos dolazi uz bosnjaka i zebu??? Pozz zlaTu
www.nkbratstvogracanica.com

Avatar
Bihac96
Postovi: 2390
Pridružen/a: 26 avg 2013, 17:21
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Bihac96 » 29 okt 2013, 00:13

Zeba se takodjer spominje da bi trebao pojacati Jedinstvo !
Samo Jedinstvu pjevamo i za njega zivimo !

NK Jedinstvo Bihac (SN 96)

Avatar
JTS
Postovi: 4649
Pridružen/a: 11 mar 2012, 11:37
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la JTS » 29 okt 2013, 00:16

Bihac96 je napisao/la:Zeba se takodjer spominje da bi trebao pojacati Jedinstvo !
Zeba je vrhunac ove 'netrpeljivosti' i sada slijedi konačni obračun :mrgreen: :lol:
26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!

NON MOLLARE MAI

wienultras
Postovi: 1869
Pridružen/a: 16 okt 2013, 13:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wienultras » 29 okt 2013, 00:17

Bihac96 je napisao/la:Zeba se takodjer spominje da bi trebao pojacati Jedinstvo !
:roll:
i da budes liga peta ti si nama centar svijeta FUKARE 87

wienultras
Postovi: 1869
Pridružen/a: 16 okt 2013, 13:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wienultras » 29 okt 2013, 00:20

JTS je napisao/la:
Bihac96 je napisao/la:Zeba se takodjer spominje da bi trebao pojacati Jedinstvo !
Zeba je vrhunac ove 'netrpeljivosti' i sada slijedi konačni obračun :mrgreen: :lol:
:lol: :mrgreen:
i da budes liga peta ti si nama centar svijeta FUKARE 87

Avatar
harry_90
Postovi: 18327
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 29 okt 2013, 00:25

Nije valjda da ce Smajli dobiti otkaz :cry:

A sto se tice informacija u vezi pojacanja,sacekamo zimu i vidjet sta ce se realizovati.. ;)
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 19985
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SaltCityAttack » 29 okt 2013, 02:34

Ma nema potrebe da se prica po forumu kad se nista ne zna..ali jako blizu je relizacije svega toga..kad bude akk bude dobro jest ..akk ne nikome nista...Bosnjak I vjerovtno eto Zeba bi trebale biti ta dva pojacanja u vezi gdje nam skrioi..radi se jos o dva napadaca a o imenima nema potrebe pricati kad nije sa njima dogovoreno osim sto im je razgovarano sa menagerima
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []