arelinho je napisao/la:Molim ove koji ne idu na utakmice i ove dijasporce da ne komentarisu o bakljama.Toliko...
Drug, ako ne idem i ako sam u dijaspori, to znači da manje volim Želju?
@Buu mislio sam na likove sa crnim duksericama, casual kačketima, fred perry/adidas patikama, s bakljama i motivom da se "pobiju" čim mogu, il' u najboljem slučaju gađaju kamenjem/flašama...
Kako su mogli fanatikosi skoro cijeli ciklus kvalifikacija otpratit bez tih baklji, a dobro znamo da su oni imali daMu i u Belgiji da zaustave utakmicu tim sredstvima
Mislim da su veću ljubav i odanost pokazali...al' hajd kome ja pričam...dijasporac pojma nema, posebno što nisam dio ekipe "against modern football"...jbg neko i staromodan ovdje
Jedina želja mi je da vidim ko je ovaj Monolog, dok nije *Monolog*, ono uživo, dok je baš ono što jest' (il' što nije)! :D