haj sta sam pogresno reko? nismo jos ni zasjeli na prvo mjesto,a vi vec sad imate spreman citav dijapazon prica o stimanju....pisac je napisao/la:invincible1921 je napisao/la:a mozel mi neko od vas divova objasniti,kako to da 15 kola nema skoro nikakvih rasprava ni optuzbi i omalovazavanja na zeljin racun,sve je regularno vama se sviraju penali niko vam nista nije reko,crveni se daju portnvikcim ekipama ko na traci niko vam nista nije reko,sudija nas zakolje na derbiu niko vam nista skoro nije reko,sve je ok jer kontate bicete prvi, i onda odjendom kada je postalo od vec izvjesno da ce zeljo bit prvi,papanluk i teorije zavjere izlaze iz rupa![]()
![]()
pa daj jbmu kako imate obraza ...
Ne pisem inace i ne ulazim u djecije rasprave, ali tebi moram napisati da li te je stid ovakvo sto napisati?
Bez zajebancije, najozbiljnije te pitam.
FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- invincible1921
- Postovi: 11419
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
=\_1921_/=
- invincible1921
- Postovi: 11419
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
btw da nema neko statistiku meca da vidim kolko je bilo prekrsaja,ovaj sudija sve zivo sviro 
=\_1921_/=
Re: FK Sarajevo
49invincible1921 je napisao/la:btw da nema neko statistiku meca da vidim kolko je bilo prekrsaja,ovaj sudija sve zivo sviro
1946
Re: FK Sarajevo
Sljedeca stanica Listicaa i mjesto lidera
Prvo poluvrijeme lose, drugo nije lose popravljamo se 8 vezanih u ligi bez poraza napredujemo.
IN HUSREF WE TRUST !
Odbrana i napad su nam odlicni zeza nas samo vezni red tu nam je samo Todorovic u formi ostali nisu na zadovoljavajucem nivou te u ovom prelaznom roku dovest dvojcu dobrih veznjaka i imamo kompletnu ekipu i bez ovih sikiracija te osiguran vrh tabele.
Prvo poluvrijeme lose, drugo nije lose popravljamo se 8 vezanih u ligi bez poraza napredujemo.
IN HUSREF WE TRUST !
Odbrana i napad su nam odlicni zeza nas samo vezni red tu nam je samo Todorovic u formi ostali nisu na zadovoljavajucem nivou te u ovom prelaznom roku dovest dvojcu dobrih veznjaka i imamo kompletnu ekipu i bez ovih sikiracija te osiguran vrh tabele.
Ti si opet šampion !
Re: FK Sarajevo
zašto bilbija neigra nikako?
edit: nista sazno nije registrovan
edit: nista sazno nije registrovan
Zadnja izmjena: Edin_FMB, dana/u 17 nov 2013, 20:49, ukupno mijenjano 1 put.
www.FMBosnia.net
BiH site, posvecen igrici Football Manager
BiH site, posvecen igrici Football Manager
Re: FK Sarajevo
Nešto ne upratih vi "pobijediste" Slaviju ne znam ili mi se baš priviđa.joey je napisao/la:Pa sta je fazon sad ? Zar nisu bile parole podrske Husrefu prije par mjeseci... kleli se u njega kao u Blekica![]()
Nakon Husrefa na redu je kosooki pretpostavljam... kunete se u njega, a do ljeta bice "ma kakav Tan". Joj da vas nema...![]()
Sto se tice utakmice, standardna za nasu ligu. Slavija i vi u 5 deka.. ali eto vi se ko borite za titulu. Navijam za vasu pobjedu radi listica.
Eto jos i crveni karton.. OSIM kupio utakmicu, kao i onu u Bijeljini.
Sarajevo ljubavi moja!
- Burberry46
- Postovi: 5065
- Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
I KAD JE LOŠE I KADA JE DOBRO UVIJEK ĆU PJEVAT' ZA BIJELE I BORDO 
1946
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Re: FK Sarajevo
Ma ja ba. Vi dole redovno uzimate, to ce biti samo formalnost da odete i prvi ste.simon je napisao/la:Sljedeca stanica Listicaa i mjesto lidera![]()
Prvo poluvrijeme lose, drugo nije lose popravljamo se 8 vezanih u ligi bez poraza napredujemo.
IN HUSREF WE TRUST !
Odbrana i napad su nam odlicni zeza nas samo vezni red tu nam je samo Todorovic u formi ostali nisu na zadovoljavajucem nivou te u ovom prelaznom roku dovest dvojcu dobrih veznjaka i imamo kompletnu ekipu i bez ovih sikiracija te osiguran vrh tabele.
- invincible1921
- Postovi: 11419
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
haj dobro smanjio je malo u durgom ,kako je bilo krenulo mislio sam da 60 ne gineHead je napisao/la:49invincible1921 je napisao/la:btw da nema neko statistiku meca da vidim kolko je bilo prekrsaja,ovaj sudija sve zivo sviro
=\_1921_/=
Re: FK Sarajevo
U košarci više faula u napadu nije bilo **** te ovaj sudija je lud sve živo je svirao i vračao loptu nazad.
Sarajevo ljubavi moja!
Re: FK Sarajevo
pjevali ste vi i Cecu u mnogo nezgodnije vrijeme, a sad ko fol uvrijedjene mlade, pa momak ne prati mozda narodnu muziku samo sto vidi na tv-u a neces Hanku vidjeti vec samo Cecu.Sarajlijc@ je napisao/la:Pa takav im je mentalitet, citava tribina u trenerkama i air maxufranklampard8 je napisao/la:Pojma ti nemas, samo za cecu znate.kontra je napisao/la:kakve su ovo cecine melodije na tribini , patrioteeee
evo ti jedam mali prikaz mentaliteta navijaca u klubu "A" i klubu "B"
klub "A"
1. Đ.Balasevic (tebe volem, i to je fakat)
2. Z.Pusenje (vise pjesama posvecenih klubu koje se ne moraju prepjevati)
3. D.Merlin (hajde pobjedi bice vina i pjesme, ja bez tebe ne znam ja bez tebe ne smjem)
4. koriste intrumentale starih kultnih crtanih filmova "Popaj" i "leteci medvjedici" koje svi znamo.
par puta kada je na poluvremenu slucajno pusten neki narodnjak, odmah izvizdan...
klub "B"
1. Hanka Paldum (ja tebe volim)
2. Ceca (ja jos spavam u bordo majici)
3. Nada Topcagic-ovo sam morao googlati. (nema mjesta na sjeveru koje nisam ljubio...)
4. mrsko mi opet guglati,uglavnom narodnjak mislim Keba ili Armin Sakovic (plavo oko plakalo je)
jedno je urbano, jedno je provincijski, pronadji razliku....
a za air max, to je trend mladih trenutno, nekad je bio teksas, nekad bagy..sad trenerka...
i to je uredu sve dok ne obuces trenerku sa koznom jaknom... kontas razliku, kontas ti malo sutra.
- Evolution87
- Postovi: 10643
- Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
samo da se citiramEvolution87 je napisao/la:bojac izgubio evo nam prilike da im se jos priblizimo. Velika je guzva u vrhu i ovo danas moramo dobiti. Nadam se nekoj malo ubjedljivijoj pobjedi. 3-0
U MOME SRCU SAMO JE JEDNO, SARAJEVO BORDO I BIJELO !
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!
Re: FK Sarajevo
@ tu i tamo:Zaboravio si onu vasu tamo daleko
.
Nadji mi neki klip sa utamice gdje se pjeva ja jos spavam po navici.
Zasto nisi nabrojo nase obrade Merlina,Azre itd.
Nadji mi neki klip sa utamice gdje se pjeva ja jos spavam po navici.
Zasto nisi nabrojo nase obrade Merlina,Azre itd.
- hordezla1987
- Postovi: 20
- Pridružen/a: 05 nov 2013, 23:46
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
dupla kruna ako bog nas pogleda, posteno smo im **** sve !
Skripari ce nam ga podudlati i onda mali leotar ce pasti za 1 mjesto na polu-sezoniiiii !!!!
NA SJEVERU UVIJEK SPICA !!!!
Skripari ce nam ga podudlati i onda mali leotar ce pasti za 1 mjesto na polu-sezoniiiii !!!!
NA SJEVERU UVIJEK SPICA !!!!
Re: FK Sarajevo
Ovo veceras je izaslo na dobro ali ljudi ako ovo bude vodilja za Siroki dva razlike ce nas ljudi dobiti. Mahir Karic je tri puta gori od Melunovica onaj je bar znao skociti a ovaj i pored gola cini neke pocetnicke greske. Jos ne vjerujem da je Radovac u nedostatku Cimirota ostao na klupi a da Travancica nije bilo medju 18.
Hvala Komazecu sto sam na trenutak dozivio nesto lijepo.
P.S. I ne treba raspravljati sa strumfovima o nekim stvarima, oni ni najvecoj legendi tribine rahmetli Đildi nisu znali smisliti pjesmu vec su istu uzeli od Grobara. Samo da se zna ta pjesma postoji prije rata i koliko me sjecanje sluzi pjevana je prvi put na sahrani Dragana Mancea.
Hvala Komazecu sto sam na trenutak dozivio nesto lijepo.
P.S. I ne treba raspravljati sa strumfovima o nekim stvarima, oni ni najvecoj legendi tribine rahmetli Đildi nisu znali smisliti pjesmu vec su istu uzeli od Grobara. Samo da se zna ta pjesma postoji prije rata i koliko me sjecanje sluzi pjevana je prvi put na sahrani Dragana Mancea.
Zadnja izmjena: 1L8F9C2, dana/u 17 nov 2013, 21:28, ukupno mijenjano 1 put.
- hordezla1987
- Postovi: 20
- Pridružen/a: 05 nov 2013, 23:46
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
I KAD JE LOSE I KADA JE DOBRO
UVIJEK CU PJEVAT* ZA BIJELE I BORDO
U MOME SRCU SAMO JE JEDNO
SARAJEVO BORDO I BIJELO ........ NANANANANANANANANANA
UVIJEK CU PJEVAT* ZA BIJELE I BORDO
U MOME SRCU SAMO JE JEDNO
SARAJEVO BORDO I BIJELO ........ NANANANANANANANANANA
Re: FK Sarajevo
Odvadi malo...hordezla1987 je napisao/la:dupla kruna ako bog nas pogleda, posteno smo im **** sve !
Skripari ce nam ga podudlati i onda mali leotar ce pasti za 1 mjesto na polu-sezoniiiii !!!!
NA SJEVERU UVIJEK SPICA !!!!
Re: FK Sarajevo
Vrlo važna pobjeda danas, iskorišten kiks Borca kako treba.@Evolution87 halal ti pita drug.
Što se same igre tiče, prvo poluvrijeme dosta kilavo, drugo već mnogo bolje.Ključni su bili ulazak Radovca i onaj crveni karton Slaviji, poslije toga smo ih lagano lomili.Nikola
Sad ide Lištica, nama najteže gostovanje.Tu gledati da ne izgubimo, onda nam dolazi Leotar kojeg jednostavno moramo dobiti, pa onda pauza.Borac za to vrijeme ima nezgodan raspored (čekaju Olimpic i idu Želji), tako da mislim da ako sad pokažemo zube, možda čak i prezimimo na prvom mjestu.
Što se same igre tiče, prvo poluvrijeme dosta kilavo, drugo već mnogo bolje.Ključni su bili ulazak Radovca i onaj crveni karton Slaviji, poslije toga smo ih lagano lomili.Nikola
Sad ide Lištica, nama najteže gostovanje.Tu gledati da ne izgubimo, onda nam dolazi Leotar kojeg jednostavno moramo dobiti, pa onda pauza.Borac za to vrijeme ima nezgodan raspored (čekaju Olimpic i idu Želji), tako da mislim da ako sad pokažemo zube, možda čak i prezimimo na prvom mjestu.
Divovi 1946
You'll Never Walk Alone
You'll Never Walk Alone
- Evolution87
- Postovi: 10643
- Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Vrijeme je da se iz listice vratimo bar neporazeni!
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!
Re: FK Sarajevo
HU IZ JU ?sekac je napisao/la:NE TJERAJ ME DA TRAŽIM SLIKU SA TRANSOM BOŠNJACI PA ŠTApile87 je napisao/la:Kad smo kod pjevanja ja se sjecam derbija od prije rata na kome navijaci Zelje pjevaju Bosna , Bog i carsija a navijaci sarajeva odgovaraju skandiranjem Jugoslavija na nasu zastavu isto tako odgovaraju zastavom Jugosalvije.soe je napisao/la:@ tu i tamo:Zaboravio si onu vasu tamo daleko.
Nadji mi neki klip sa utamice gdje se pjeva ja jos spavam po navici.
Zasto nisi nabrojo nase obrade Merlina,Azre itd.
A da paradoks bude veci danas se busaju u bosanstvno, dobro jesu vremena druga i drugi ljudi ali... istinotost price mogu potvrditi stariji navijaci oba kluba...
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.



