Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
JTS
- Postovi: 4649
- Pridružen/a: 11 mar 2012, 11:37
- Lokacija: Država Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la JTS » 23 nov 2013, 14:55
ruši momčiluko, ništa da ne ostane

26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!
NON MOLLARE MAI
-
Head
- Postovi: 10964
- Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
- Lokacija: London
-
Kontakt:
Post
Postao/la Head » 23 nov 2013, 15:02
Tesko se ovim iz Frankfurta.
1946
-
Bosniacum Lilium
- Postovi: 16673
- Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
- Lokacija: Nigerija
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bosniacum Lilium » 23 nov 2013, 15:26
aferim za ovu postavu i trenera

Steta sto ce ES2 prenositi Hertha-Leverkusen ...
-
zizu1991
- Postovi: 10113
- Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
- Lokacija: Starmo
-
Kontakt:
Post
Postao/la zizu1991 » 23 nov 2013, 15:31
Sretno momčino ! Žao mi je što neću moći pratiti utakmicu.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!
-
harishp
- Postovi: 18933
- Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
-
Kontakt:
Post
Postao/la harishp » 23 nov 2013, 15:47
Eno Seo isprepadao Fluma i sam sebi dao gol

Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu
-
normalaba
- Postovi: 1330
- Pridružen/a: 07 nov 2013, 00:56
-
Kontakt:
Post
Postao/la normalaba » 23 nov 2013, 15:52
zizu1991 je napisao/la:Ako centaršutevi poništavaju sve ono što on radi dobro na toj poziciji, onda smo vjerovatno dobro pohasili.
pohasili? pa zar to nije njegov zadatak?
od 20 lopti jedna je dobra a ostalih 19 zavrsi kod protivnika....
Titula Narodne rep. BiH (1): 1946
Titula Jugoslavije (1): 1971/1972
Titula BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013
Kup BiH (5): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001
-
zizu1991
- Postovi: 10113
- Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
- Lokacija: Starmo
-
Kontakt:
Post
Postao/la zizu1991 » 23 nov 2013, 15:56
Tačno je da su centaršutevi bitni, i na tome on svakako radi, no taj nedostatak ne smije biti isključiv kada se uzme u obzir sve ono ostalo što radi na terenu.
Također, da se razumijemo, nemam ništa protiv Sea na lijevom beku, samo kazivam da je ipak uigranost Seje na ovoj poziciji ipak bitnija, i razumljivo je da Sejo ima prednost u odnosu na Sea.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!
-
grgr
- Postovi: 3886
- Pridružen/a: 02 jan 2012, 17:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la grgr » 23 nov 2013, 16:18
Kako igra nas Seo ?
-
Ibizevic
- Postovi: 1506
- Pridružen/a: 06 jan 2011, 16:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la Ibizevic » 23 nov 2013, 16:54
Nije baš kvalitetna slika ali evo kako su uglavnom završavali dueli sa Seom

-
BIHfan
- Postovi: 8287
- Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la BIHfan » 23 nov 2013, 16:56
Seo snosi krivicu malo za ovaj treci gol. Inace Kadleca momacki srusio.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM
-
STEVIE
- Postovi: 4267
- Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
- Lokacija: SE1
-
Kontakt:
Post
Postao/la STEVIE » 23 nov 2013, 16:57
jest jak ovaj schalke u pm..

"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X
-
VanBasten
- Moderator
- Postovi: 6537
- Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la VanBasten » 23 nov 2013, 16:59
morao je izaći na šut kod trećeg gola
glupost za hrabre je sebičan lijek
Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop
-
talkshow
- Postovi: 68
- Pridružen/a: 20 nov 2013, 01:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la talkshow » 23 nov 2013, 16:59
vadi ga vani katastrofa je
-
harishp
- Postovi: 18933
- Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
-
Kontakt:
Post
Postao/la harishp » 23 nov 2013, 17:01
BIHfan je napisao/la:Seo snosi krivicu malo za ovaj treci gol. Inace Kadleca momacki srusio.
I odmah zamjenjen nakon toga.Raspad sistema u drugom poluvremenu.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu
-
STEVIE
- Postovi: 4267
- Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
- Lokacija: SE1
-
Kontakt:
Post
Postao/la STEVIE » 23 nov 2013, 17:02
ove sezone kao da bas nema srece kad igra od prve minute, prvo onaj debakl protiv borussie pa onda ovo danas.. steta.
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X
-
hurem
- Postovi: 10144
- Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la hurem » 23 nov 2013, 17:06
Htio gore naprijed presjeci jednu loptu, nije uspio, tako da je ispao a njegov igrac ostao sam po desnoj strani, nije ga mogao stici a slabo je bilo pokrivanje od ostalih saigraca...mada se sve brzo desilo...
schalke je bio dobar dok nisu primili ova dva prva bezvezna gola...kod prvo golman kriv...ja ne znam ko njemu dade da brani, pa covjek je svugdje zas.rao, od verdera ili stutgarta, ne znam, preko valencije, hofenhajma pa evo sada i schalkea...treba biti veci idiot pa njega dovesti na gol...ja nisam vidio sitnijeg golmana...begovic bi bar jednu skinuo od ove zadnje dvije...a kod prvog gola bi vrlo lahko uhvatio loptu..
drugi gol takodjer glavom...ono se rijetko postize..
seo? nako, nista specijalno...kiks kod treceg gola..i jos nekoliko sitnih prije toga...mislim da se on ipak ubio za zadnjeg veznog

-
ahmic
- Postovi: 2654
- Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
-
Kontakt:
Post
Postao/la ahmic » 23 nov 2013, 17:07
kintali vode 2-0 i lahko cemo

-
Fecox
- Postovi: 1086
- Pridružen/a: 11 jan 2013, 03:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la Fecox » 23 nov 2013, 17:08
tako ti je to kad se okuražiš ybga šteta zbog Sea,nebudul makar bod izvukli slabo ce biti ocjenjen

Ko priča o slobodi,često zaboravi cenu,nekad slobodni hod je po kostima ..
Trenutno korisnika/ca: 1993Sajo1993, adrenaline323, ajaca, antetokounmpo, Atlanta, bh22, Bobadilla, Brazzzoo123, CHR, DeeWa, denza, Elddar, exampLe., ExEsPerac, farenhajt, feniksptica, Goalgetter, Google Adsense [Bot], Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, harko35, husrefbeg, jasmin10, karajlo, KockarVicin007, lakilone, legendarnadruga, LenyYoro15, Lynx, Marsal, Micron, MostarReds22, NEZALAGANJE, Pensioner26, PeppermintSA, rishovski, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Smaja, soccerfan, StevieG8, Sveti, Vanja8, Venom, VensanKasel, visarionovich, Wisey i 466 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []