http://www.goal.com/it/news/7/calciomer ... a-solo-per
http://www.tuttomercatoweb.com/serie-a/ ... bio-501660
http://focuscalcio.it/mercato-inter-cla ... andanovic/
http://espnfc.com/blog/_/name/intermila ... 00?cc=5739
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
klik je napisao/la:Omaklo mu se...AjsKjub je napisao/la:A jel zavrsiJo?RvPersie je napisao/la: ...On je u City-u završijo. Na žalost najbolji tim za njega bi bio Arsenal, Tottenham, Dortmund, Juventus, Milan itd. ( čak i Bayern ) ali da je prešao ...
Izvini al ne razumijem sto Kolarov automatski mora na klupu zbog Demichelisa, ne igraju istu poziciju.Fordinjo je napisao/la:Gledam ovaj demichelis sad svaku pocinje kao starter![]()
pelegrini ga doveo isto kao i negreda ,sto automatski znaci da i kolarov mora da grije klupu a plus je tu i clischi jos , ubi pelegrini ovaj city nista nisu postali bolji od prosle sezone cak sta vise imaju skroz lose rezultate .....

Nema veze ko je i šta je, ako dijamanči ne igra - onda je klotz...Alipasino je napisao/la:Halo ovaj je proso dalje u ligi prvaka.Ipak je to nesto a i lova veca.E sad kakva je grupa nije bitno vazno je proc.
To je to. Uopste me ne cudi, nije ni zasluzio da igra.NoName je napisao/la:Kako igra u zadnje vrijeme ni rođeni babo ga ne bi stavio u prvih 11. Ja sam se nadao da se on namjerno ne trudi u Cityju ali me razuvjerio svojom predstavom protiv Argentine. Hitno mora mijenjati sredinu i pokušati vratiti staru formu.
Sent from my HTC One using Tapatalk