#WoodsonOut
New York Knicks
Moderatori/ce: CashMan,KK_Bosna,kad_kako,Pasha
Re: New York Knicks
Ove sezone smo na SK skoro svaki vikend, a Knicksi mi se svaki je*eni put us*ru u cejf.
#WoodsonOut
#WoodsonOut
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333
<333 CFC & NYK & CZBG <333
Velibor Dunjic 1985-2014
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333
<333 CFC & NYK & CZBG <333
Velibor Dunjic 1985-2014
- dr.van nostrand
- Postovi: 8181
- Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
- Lokacija: Dark side of the moon
- Kontakt:
Re: New York Knicks
http://knicksnow.com/videos/4696/carmel ... rYeGLTIM5U" onclick="window.open(this.href);return false;
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black
Re: New York Knicks
#FireWoodson #WoodsonOut #Wood&Son #DolanTakesOver 
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!
- SheldonCooper
- Postovi: 987
- Pridružen/a: 18 feb 2012, 02:10
- Kontakt:
Re: New York Knicks
Kobe Bryant je napisao/la:Mislim trener gore dole , ali imate uzasan roster :Carlo je napisao/la:Dolane **** si ako večeras ne daš otkaz vudsonu.
Prosle godine ste igrali na krilima trica , jer ste igrali 3 niska Carmelom na 4-ci i zdravim Chendlerom koji je krpio rupe u reketu .
JR Smith se borio za ugovor i odigrao najbolju sezonu ikada + Novak je bio u formi zivota , cak su i neki minorni igraci davali maximum
Kada nema rezultata nema ni hemije niko se ne bori za ugovor , satrale su vas povrede , realno imate samo Carmela , nema se tu sta ocekivati , Ammare je zivi mrtvac, Chanler se vise i netrudi kao nekad
Shumpert i Felton nikad slabiji
, neznam na cemu ti stoji optimizam da ce biti bolje sa novim trenerom , osim pozitivnog soka , prvih desetak tekmi da se nametnu kod novog trenera
Slažem se i ja da roster nije neki šampionski ali nije ni toliko loš da ima jedan od najgorih omjera u ligi, lošiji i od ekipa koje tankiraju
Nisi upravu za prošlu sezonu,to za Novaka stoji ali pretprošlu sezonu, JR je odigrao solidnu sezonu i to drugu polovicu.
Trenutno kako Woods vodi ekipiu svi igrači igraju koplje ispod svojih mogućnosti. Jednostavno zavio ih je u crno, uništio je i hemiju ekipe i sve.... gore ne može biti 100% sa dolaskom novog trenera.
I'm not insane, my mother had me tested!
A neutron walks into a bar and asks how much for a drink. The bartender replies "for you, no charge".
A neutron walks into a bar and asks how much for a drink. The bartender replies "for you, no charge".
Re: New York Knicks
Mi trebamo trenera koji ima sistem. Trener koji je uspješan u oba pravca. Teško je naletiti na takvoga, što jes, jes. Glavni razlog zašto Woodson još uvijek nije dobio otkaz je što nema prave zamjene.
Špekulisalo se prije mjesec-dva da bi po završetku sezone mogao doći trener Kentuckyja Calipari jer je klijent CAA agencije, a Dolan i CAA imaju mnogo zajedničkih stvari, haman da CAA donosi odluke za njega. Čini mi se da je NY Post objavio to, ne mogu se sjetiti.
Bilo bi najbolje staviti Houstona iako je to rizično, ali Bože moj. Ionako je sezona u nemoj stvari iako se može spasiti.
Špekulisalo se prije mjesec-dva da bi po završetku sezone mogao doći trener Kentuckyja Calipari jer je klijent CAA agencije, a Dolan i CAA imaju mnogo zajedničkih stvari, haman da CAA donosi odluke za njega. Čini mi se da je NY Post objavio to, ne mogu se sjetiti.
Bilo bi najbolje staviti Houstona iako je to rizično, ali Bože moj. Ionako je sezona u nemoj stvari iako se može spasiti.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!
Re: New York Knicks
Da je vama naci nekog trenera kao sto smo mi nasli Stevensa, vi biste bili tu negdje, bare-bare s Indianom i Miamijem, jer stvarno, superstar u ekipi, defanzivna zvijer, Shumpert, jos ste i s rookijem uboli samo tako i opet nikako ne ide, znaci nije do igraca.
FK Željezničar !!!
Boston Celtics !!!
Boston Celtics !!!
Re: New York Knicks
Obojica nažalost. Mislim, nemam problem s Chandlerom nego s ovim drugim. Amare treba biti starter, njemu samo dok pukne film... Woodsona će nogom nabit iz MSGa. Čovjek je u boljoj formi od svakog igrača koji se ne zove Carmelo Anthony.Head je napisao/la:Chandler ili Bargnani u petorci?
Felton se vraća, ali još uvijek ima povredu kuka i zadnje lože, nije sto posto spreman niti će ikako biti ove sezone (prema izjavi Woodsona, mada on se dovoljno izblamirao ove sezone što se tiče izjava tako da ovo treba uzeti s rezervom) ukoliko ne počnemo pobjeđivati i da uzme odmora malo.
Woodson out, fire Woodson. Svejedno.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!
Re: New York Knicks
Felton pravo u invalidsku penziju.
Lik ce se raspasti, bukvalno.
Lik ce se raspasti, bukvalno.
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333
<333 CFC & NYK & CZBG <333
Velibor Dunjic 1985-2014
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333
<333 CFC & NYK & CZBG <333
Velibor Dunjic 1985-2014
Re: New York Knicks
Ne bi me čudilo da ga Woodson večeras "počasti" s jedno 35-40 minuta kao što je Chandlera počastio.
Metta će imati neku malu operaciju koljena 06.01., ali ne isključuje igranje do tada. Pravi New Yorker.
I 5 puta (računajući od trening kampa) je imao ono sušenje koljena ili kako se već to zove, ne znam prevesti (drained) tj. vađenje vode iz koljena, A KLUB NIJE NIŠTA OBJAVIO! kakve mi doktore imamo pa to je smiješno, a po Dolanovom naređenju ništa ne izdaju u javnost.
Metta će imati neku malu operaciju koljena 06.01., ali ne isključuje igranje do tada. Pravi New Yorker.
I 5 puta (računajući od trening kampa) je imao ono sušenje koljena ili kako se već to zove, ne znam prevesti (drained) tj. vađenje vode iz koljena, A KLUB NIJE NIŠTA OBJAVIO! kakve mi doktore imamo pa to je smiješno, a po Dolanovom naređenju ništa ne izdaju u javnost.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!
Re: New York Knicks
Vodimo 24 razlike jbt, 24 razlike vodimo, ne gubimo 24 razlike, vec vodimoo, eeeeej vodimoooo 
Tyson, Melo i JR najbolji, JR koji suta iz igre 5-7
Tyson, Melo i JR najbolji, JR koji suta iz igre 5-7
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333
<333 CFC & NYK & CZBG <333
Velibor Dunjic 1985-2014
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333
<333 CFC & NYK & CZBG <333
Velibor Dunjic 1985-2014
- SheldonCooper
- Postovi: 987
- Pridružen/a: 18 feb 2012, 02:10
- Kontakt:
Re: New York Knicks
Mislim da bi još poraz-dva u nizu konačno otjerali Woodsa, međutim ni to ne ide Knicksima
Ni izgubit kad treba ne mogu toliko je loša sezona 
I'm not insane, my mother had me tested!
A neutron walks into a bar and asks how much for a drink. The bartender replies "for you, no charge".
A neutron walks into a bar and asks how much for a drink. The bartender replies "for you, no charge".
Re: New York Knicks
A ovi našli igrati baš kad ne treba hahah. Vidi JRa što voli svog babu Woodsona, spašava ga JR nema šta, pravi sin, 5-7 
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!
Re: New York Knicks
Još nam je samo trebalo da se Melo povrijedi.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!
Re: New York Knicks
Alan Hahn @alanhahn 3m
Melo headed to locker room area, and, yes, limping.
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333
<333 CFC & NYK & CZBG <333
Velibor Dunjic 1985-2014
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333
<333 CFC & NYK & CZBG <333
Velibor Dunjic 1985-2014
- SheldonCooper
- Postovi: 987
- Pridružen/a: 18 feb 2012, 02:10
- Kontakt:
Re: New York Knicks
Auuuu, *ranja. Za nadat se da nije ništa ozbiljno
I'm not insane, my mother had me tested!
A neutron walks into a bar and asks how much for a drink. The bartender replies "for you, no charge".
A neutron walks into a bar and asks how much for a drink. The bartender replies "for you, no charge".
Re: New York Knicks
Alan Hahn @alanhahn 1m
Melo has a sprained left ankle. Will not return.
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333
<333 CFC & NYK & CZBG <333
Velibor Dunjic 1985-2014
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333
<333 CFC & NYK & CZBG <333
Velibor Dunjic 1985-2014
Re: New York Knicks
Igrači nemaju nikakvog motiva da igraju izgleda, Woodson gubi podršku igrača koliko se može vidjeti na terenu u drugom poluvremenu. Dakle, nikome se ne igra.
Ali svejedno i da izgubimo ja mislim da Woodson neće dobiti otkaz...
Ali svejedno i da izgubimo ja mislim da Woodson neće dobiti otkaz...
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!
Re: New York Knicks
Felton izgleda preumorno, a evo povrijedi se ponovo.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!
Re: New York Knicks
Na kraju Chandler i Shump spasiše Woodsonovu guzicu.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.


