Kakav kredit. Negredo igra sljedecu ligasku. A Dzeko FA cup. Jedini kredit mu je da ga sad CIty jos vise nece htjet prodat ako mu je to kredit. Dzeko treba sad milom ili silom igrat protiv Swansea. Neka grize na treningu. A ako ga ovaj ne stavi onda nek J**+ sve po spisku, nema druge.Batko je napisao/la:Nisam gledao prvo... Dzeko solidan u drugom, sto je najvažnije matchviner i donio 3 važna boda!!!!
Zaradio je novi kredit, koliki vidjećemo, ja sam i dalje mišljenja je da ide iz ovog kluba sto prije moguće!!
Sent from my iPhone using Tapatalk
Edin Džeko - Arhiva postova
Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,insider,TaRgEt_,Monolog
- Romanista10
- Postovi: 373
- Pridružen/a: 14 dec 2013, 19:34
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Zadnja izmjena: Romanista10, dana/u 28 dec 2013, 18:47, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Edin Džeko
Jarane, to je stvarno nebitno.....Džekson neće više graditi karijeru u Citiju, on treba ovu polusezonu lagvanini da odradi i onda na ljeto da bira natenane klub.....i by the way svoj trag u Citiju je Džekson ostavio, danas je, koliko sam upratio bio njegov jubilarni 5o gol u dersu Citija....neki od njegovih golova su bili od izuzetne važnosti sa cIty (neki dan na plavom mjescu bila neka anketa o najvažnijim golovima u historiji Citija, u većine čak dva Džeksonova gola u prvih deset, onaj protiv QPR i protiv Nottsa Countija)...Romanista10 je napisao/la:Evo desilo si i to cudo. Dodao mu Navas kvalitetan pas. Da ih je bilo vise bilo bi i vise Dzekinih golova. Kako god Dzeko je odlucio utakmicu. Pitanje za postovatelje lika i djela Negreda. Dali je bio Negredo danas bolji od Dzeke. Dali je grizao ?? E sada u cemu je problem. Ako ce se Pellegrini drzati ( svog ) kriterija. Da je Negreda drzao u igri jer je ovaj to zasluzijo. Onda je Dzeko definitvno danas zasluzio da pocne sljedecu ligasku protiv Swansea od pocetka. Problem je sto ce Pellegrini pogazit svoj kriterij i pocet ce sa Negredom protit Swansea a Dzekom **** FA CUP protiv Blackburna. Sto znaci da Dzeko nikako nemoze izborit prvih 11, cak ni kad odlucuje tekme.
Stoga, sasvim je svejedno u kojim će utakmicama počinjati a u kojim neće, opet će on zabiti neki važan gol za istoriju Citija, takva mu sudbina
Opusti se i ti malo
Re: Edin Džeko
Dobro je zakucao loptu i dobro je se nasao u prostoru. Lijep gol.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
The flowers of English football, the flowers of Manchester
- stomaklija
- Postovi: 542
- Pridružen/a: 10 apr 2012, 10:57
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
QPR puna kapa, ne znam kakve su im klupe samo. Nas Džeko je navikao na ove oblžene super smjesama za ugodno sjedenjevelo60 je napisao/la:evo gledam pellegrini hvali negreda i turea a dzeku ne pominje to znaci da ovaj ide na posudbu u QPR
Re: Edin Džeko
e sto ces otic u neku stvarsudac92 je napisao/la:Pazi šta pričaš!hroni je napisao/la:ma stipu ih,,majmuniDonnie Darko je napisao/la:jesu dosadni ovi sa misevima
Re: Edin Džeko
izvini, uvijek ih mjesamRomanista10 je napisao/la:
Budalo usao je Nasri. A tebi je od 15 postova 14 pljuvanje Dzeke, Velimire
Re: Edin Džeko
Ne baš dobra partija ali važan je gol za njegovo samopouzdanje.
1974---1975---1976---2001---2013---2020
Re: Edin Džeko
Uprkos golu mislim da je vrijeme za promjenu sredine. Vakat je.
"...i zaista, Sušić je iznenadio. Ne samo Nigerijce, već i cijeli nogometni svijet tako što je u najvažnijoj utakmici u povijesti reprezentacije na travnjak poslao sastav bez lijevog beka..."
Don't raise your voice, improve your argument.
Don't raise your voice, improve your argument.
- Romanista10
- Postovi: 373
- Pridružen/a: 14 dec 2013, 19:34
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Kako je svejedno. Pa vaznije je dati jedan ligaski nego 2 ili cak 3 u **** karling kupovima. City njega treba krvavo. Posebno sad bez Aguera. On moze zahtjevat ili da igra vise ( ligaske utakmice ) ili neka ga prodaju. Kupove ce svakako igrat. Dzeko nema sta da izgubi, a City ima. Jedino ako im misli Yaya igrat centarfora. Nek ide na sve ili nista vrijeme je. Neka Negredo malo igra kupove, Dzeko idi na kost, pa kud puklo !, hehe Napravi ono sad kad si u poziciji, sta bi Ibra vec davno napravio. Budi Balkanjerogost je napisao/la:Jarane, to je stvarno nebitno.....Džekson neće više graditi karijeru u Citiju, on treba ovu polusezonu lagvanini da odradi i onda na ljeto da bira natenane klub.....i by the way svoj trag u Citiju je Džekson ostavio, danas je, koliko sam upratio bio njegov jubilarni 5o gol u dersu Citija....neki od njegovih golova su bili od izuzetne važnosti sa cIty (neki dan na plavom mjescu bila neka anketa o najvažnijim golovima u historiji Citija, u većine čak dva Džeksonova gola u prvih deset, onaj protiv QPR i protiv Nottsa Countija)...Romanista10 je napisao/la:Evo desilo si i to cudo. Dodao mu Navas kvalitetan pas. Da ih je bilo vise bilo bi i vise Dzekinih golova. Kako god Dzeko je odlucio utakmicu. Pitanje za postovatelje lika i djela Negreda. Dali je bio Negredo danas bolji od Dzeke. Dali je grizao ?? E sada u cemu je problem. Ako ce se Pellegrini drzati ( svog ) kriterija. Da je Negreda drzao u igri jer je ovaj to zasluzijo. Onda je Dzeko definitvno danas zasluzio da pocne sljedecu ligasku protiv Swansea od pocetka. Problem je sto ce Pellegrini pogazit svoj kriterij i pocet ce sa Negredom protit Swansea a Dzekom **** FA CUP protiv Blackburna. Sto znaci da Dzeko nikako nemoze izborit prvih 11, cak ni kad odlucuje tekme.
Stoga, sasvim je svejedno u kojim će utakmicama počinjati a u kojim neće, opet će on zabiti neki važan gol za istoriju Citija, takva mu sudbina
Opusti se i ti malo
Re: Edin Džeko
Pa što bi išao na sve ili ništa kada svakako ide na ljeto. Što će mu ništa. Da nas zadovolji. Hajde.Romanista10 je napisao/la:
Kako je svejedno. Pa vaznije je dati jedan ligaski nego 2 ili cak 3 u **** karling kupovima. City njega treba krvavo. Posebno sad bez Aguera. On moze zahtjevat ili da igra vise ( ligaske utakmice ) ili neka ga prodaju. Kupove ce svakako igrat. Dzeko nema sta da izgubi, a City ima. Jedino ako im misli Yaya igrat centarfora. Nek ide na sve ili nista vrijeme je. Neka Negredo malo igra kupove, Dzeko idi na kost, pa kud puklo !, hehe Napravi ono sad kad si u poziciji, sta bi Ibra vec davno napravio. Budi Balkanjero![]()
![]()
![]()
I nije to pitanje para, nego jednostavno u polusezoni ti ne možeš birati klub, Polako doći će ljeto i onda razmisliti i odabrati pravu opciju. A ovdje taman igra koliko treba, da ne ispadne iz forme, a da bude svjež i zdrav za svjetsko.
Re: Edin Džeko
100% klupa sledecu tekmu, a danas vise sretno nego spretno kao skoro uvijek, osim kad je protivnik iz druge ili trece lige u Carling Cupu.
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------
Re: Edin Džeko
Sve mi se čini da je Silvi dodao, ali je ovaj prebrz bio pa slučajno dođe lopta da Džeke..MuhamedTM je napisao/la:Dobra zastava ha? Bravo dijamantu,ljiljanu itd. Nasri gypster neda lopte majki svojoj. Silva isto tako,sokiro sam se kad je Navas dodo loptu. City aka solo.
Re: Edin Džeko
sve expert do experta blago ovoj zemlji sa ovakvim expertimaPauk je napisao/la:100% klupa sledecu tekmu, a danas vise sretno nego spretno kao skoro uvijek, osim kad je protivnik iz druge ili trece lige u Carling Cupu.
Semper Fidelis
Re: Edin Džeko
Grafite ne bi nikad dao onoliki broj golova da mu Džeko nije pravio prostor. U Cityu ko da je izgubio šlif za toel-fighter je napisao/la:Ma ya Dzeko nije nikad nikome napravio prostor, asistirao....alevkov je napisao/la:moz ti tu kakit koliko hoces al lik je upravu.el-fighter je napisao/la: Ajmo osnovat fondaciju "Pravda za Negreda" i trazit' da mu bude upisan ovaj Dzekin gol, ovako fakat nema smisla.
-
samoposmatram
- Postovi: 5676
- Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Pauk je napisao/la:100% klupa sledecu tekmu, a danas vise sretno nego spretno kao skoro uvijek, osim kad je protivnik iz druge ili trece lige u Carling Cupu.
Kad vec kritikujes, nazovi turnir pravim imenom. Carling Cup nepostoji vise.
Re: Edin Džeko
HD video
" onclick="window.open(this.href);return false;

" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Edin Džeko
Upravo, fino se vidi da je htio da Silvi da loptu međutim ovaj prebrz bio.-SanaFCŽ- je napisao/la: Sve mi se čini da je Silvi dodao, ali je ovaj prebrz bio pa slučajno dođe lopta da Džeke..
Re: Edin Džeko
Lijep gol Edina i pravo mi je drago,,konacno,,ali kao sto mnogi kazu bjezati u januaru sto dalje od ovog kluba zbog repke,,kad se vrati Aguero i Jovetic,,Edin ce sve manje i manje igrati,,ne moras biti vidovit. Malo mi je krivo sto Edin nije isao i na drugi gol,,dao jedan i kao dosta mu je,,,,malo igru jos popraviti i to je to,,,samo golovi su bitni.
Re: Edin Džeko
Ovaj momak je u pravu. Izgleda da su mu zvizdali danas na stadionu navijaci city-a,evo upravo citam na forumu,,i Edin je kasnije na face odnosno twitteru zahvalio na supportu ( sarkazam predpostavljam),,samo da hoce otici.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.

