FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- tuzlak1987
- Postovi: 33570
- Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Prvo i prvo, Delac je u Vojvodini imao dosta kikseva i izgubio je mjesto kako znam. Njegova karijera u zadnje vrijeme ide prema dole nazalost. Mada je opet za nase lige odlican golman.
Taj Hadzic sto je dosao u Slobodu je provjeren golman, isto tako par puta kiksao i nije se nametnuo. Mada je u Zrinjskom dobro branio. Isto za prve federalne najbolja opcija i sigurno najbolji golman u toj ligi sada..
A trece, ne nadamo se istupanju Leotara, a i da istupi ne bi usli mi. Idemo na prvo mjesto, Jedinstvo dolazi u Tuzlu na proljece i to je to. Doslo 10 novih pojacanja, iz PL dosta njih...
Taj Hadzic sto je dosao u Slobodu je provjeren golman, isto tako par puta kiksao i nije se nametnuo. Mada je u Zrinjskom dobro branio. Isto za prve federalne najbolja opcija i sigurno najbolji golman u toj ligi sada..
A trece, ne nadamo se istupanju Leotara, a i da istupi ne bi usli mi. Idemo na prvo mjesto, Jedinstvo dolazi u Tuzlu na proljece i to je to. Doslo 10 novih pojacanja, iz PL dosta njih...
Re: FK Sarajevo
Vidi se da je igracina. Od te 2010. je skupio 0 nastupa za A reprezentaciju i 0 za Chelsea, a nastupao je za velikane svjetskog fudbala poput Ceskog drugoligasa Dynama Ceske Budejovice, Vojvodine i Intera iz Zapresica.DenchiNL je napisao/la:Da , DaKeenan.- je napisao/la: Delac A reprezentativac?
opet ste mi slabo informirani![]()
progooglajte maločak i rekord oborioto join the squad for their 2010 World Cup qualifiers against Belarus and England,[10] breaking the record for the youngest Croatian player ever called up for international duty.
FK Željezničar
Chelsea FC
Chelsea FC
Re: FK Sarajevo
Sto vam je krivo ljubomorne duse ? Taman da nije odigrao u karijeri nijednu utakmicu on nama dolazi iz Celzija na posudbu a vi ganjajte posudbe iz Goska,Travnika.Jednostavno ne mozete da podnesete ove pozitivne stvari koje se desavaju ne samo u FK Sarajevu nego i u nasoj ligi dolaskom ovakvih igraca .
Re: FK Sarajevo
Nama na posudbu iz Liverpula dosao Hodzic prije god danaDamba87 je napisao/la:Sto vam je krivo ljubomorne duse ? Taman da nije odigrao u karijeri nijednu utakmicu on nama dolazi iz Celzija na posudbu a vi ganjajte posudbe iz Goska,Travnika.Jednostavno ne mozete da podnesete ove pozitivne stvari koje se desavaju ne samo u FK Sarajevu nego i u nasoj ligi dolaskom ovakvih igraca .
Re: FK Sarajevo
bitno je sudjelovatifedeltafrotta je napisao/la:ima citavih 0 utakmica za A selekciju
puno ljepše nego kad nisi ni u opticaju
opet je bolje biti u Chelsea i u A repki , nego ne biti? zar nije tako?Vidi se da je igracina. Od 2010. je skupio 0 nastupa za A reprezentaciju i 0 za Chelsea, a nastupao je za velikane svjetskog fudbala poput Ceskog drugoligasa Dynama Ceske Budejovice, Vojvodine i Intera iz Zapresica.
netačno , bio je odličan u Evropi za njih, pa mu se bližio kraj posudbe, nisu ga mogli ubijediti da pređe kod njih ili produžiti posudbu pa vraćaju svog golmana na gol , vrlo logično, ako nisi laikPrvo i prvo, Delac je u Vojvodini imao dosta kikseva i izgubio je mjesto kako znam. Njegova karijera u zadnje vrijeme ide prema dole nazalost. Mada je opet za nase lige odlican golman.
pa ko bude najbolje stajao i to ne samo po bodovimaA trece, ne nadamo se istupanju Leotara, a i da istupi ne bi usli mi. Idemo na prvo mjesto...
iz Juniora , Juniora L'poolaterabajt je napisao/la: Nama na posudbu iz Liverpula dosao Hodzic prije god dana.
ogromna razlika
Zadnja izmjena: DenchiNL, dana/u 25 jan 2014, 14:45, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače
Re: FK Sarajevo
Novi napadač FK Sarajevo Krste Velkoski se i u drugom meču upisao u listu strijelaca, postigavši pogodak glavom protiv Sloge iz Ljubuškog u 6. minuti utakmice za 0-1.
(nažalost zbog loših vremenskih uslova Internet konekcija nije dostupna na stadionu u Ljubuškom)
to krsto
(nažalost zbog loših vremenskih uslova Internet konekcija nije dostupna na stadionu u Ljubuškom)
to krsto
Re: FK Sarajevo
Jak ti argument.DenchiNL je napisao/la:bitno je sudjelovatifedeltafrotta je napisao/la:ima citavih 0 utakmica za A selekciju![]()
opet je bolje biti u Chelsea i u A repki , nego ne biti? zar nije tako?Vidi se da je igracina. Od 2010. je skupio 0 nastupa za A reprezentaciju i 0 za Chelsea, a nastupao je za velikane svjetskog fudbala poput Ceskog drugoligasa Dynama Ceske Budejovice, Vojvodine i Intera iz Zapresica.![]()
FK Željezničar
Chelsea FC
Chelsea FC
Re: FK Sarajevo
a tek tvoj.Keenan.- je napisao/la: Jak ti argument.
nepostojeći
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače
Re: FK Sarajevo
terabajt je napisao/la:Nama na posudbu iz Liverpula dosao Hodzic prije god danaDamba87 je napisao/la:Sto vam je krivo ljubomorne duse ? Taman da nije odigrao u karijeri nijednu utakmicu on nama dolazi iz Celzija na posudbu a vi ganjajte posudbe iz Goska,Travnika.Jednostavno ne mozete da podnesete ove pozitivne stvari koje se desavaju ne samo u FK Sarajevu nego i u nasoj ligi dolaskom ovakvih igraca ..
nemoj da ga kupimo
Re: FK Sarajevo
Daj ba ne provaljuj se.DenchiNL je napisao/la:a tek tvoj.Keenan.- je napisao/la: Jak ti argument.![]()
nepostojeći![]()
![]()
Valja vam platit kiriju za stadion, kakva kupovina igraca.Damba87 je napisao/la:nemoj da ga kupimoterabajt je napisao/la: Nama na posudbu iz Liverpula dosao Hodzic prije god dana.
![]()
Zadnja izmjena: Keenan.-, dana/u 25 jan 2014, 14:53, ukupno mijenjano 2 puta.
FK Željezničar
Chelsea FC
Chelsea FC
Re: FK Sarajevo
Svađa između Jarnija i Ibrakovića se desila prije par dana , Jarniju nije jasno kako nam je Mančester ispred nosa pokupio Matu .. 
Re: FK Sarajevo
ma Krstu krenulo pravoZastone je napisao/la:Novi napadač FK Sarajevo Krste Velkoski se i u drugom meču upisao u listu strijelaca, postigavši pogodak glavom protiv Sloge iz Ljubuškog u 6. minuti utakmice za 0-1.
(nažalost zbog loših vremenskih uslova Internet konekcija nije dostupna na stadionu u Ljubuškom)
to krsto
samo ne mislim da će velika razlika biti , teren je 0 bodova ,
a tanki su , ima umora, bit će na guzove malo
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače
Re: FK Sarajevo
Kao sto ste Zvjezdana Misimovića,Miroslava Stevanovića,velikonju,Ibrahim Sehića (viden u prostorijama kluba),Semira Stilića,Sanela Jahića,Nermina JAMAKa,Sirijca,Samira,Alena Halilovića,Gojaka,Ognjena Vranješa, Grahovca, Adnana Zahirovića,Rukavinu......Damba87 je napisao/la:terabajt je napisao/la:Nama na posudbu iz Liverpula dosao Hodzic prije god danaDamba87 je napisao/la:Sto vam je krivo ljubomorne duse ? Taman da nije odigrao u karijeri nijednu utakmicu on nama dolazi iz Celzija na posudbu a vi ganjajte posudbe iz Goska,Travnika.Jednostavno ne mozete da podnesete ove pozitivne stvari koje se desavaju ne samo u FK Sarajevu nego i u nasoj ligi dolaskom ovakvih igraca ..
nemoj da ga kupimo![]()
Zadnja izmjena: terabajt, dana/u 25 jan 2014, 14:53, ukupno mijenjano 1 put.
- tuzlak1987
- Postovi: 33570
- Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
DenchiNL je napisao/la:
Fazon u ovome sto govorim je taj da njega sa Chelsea nazalost sada povezuje samo ugovor, doveli su ga dosta mladog. Procijenili ga kao talenta ali se nije pokazao u svjetlu u kojem su ocekivali da hoce, a i Dinamo nije imao hrabrosti da ga vrati u Hrvatsku i stavi kao prvog golmana...U prijevodu Chelsea sa njim nema nikakve planove
Njemu se vjerovatno ovako vise isplati jer ima dobar ugovor sa Chelsea, a klubovi u koje ide uzimaju samo dio novca da mu isplate dok ostatak isplati Chelsea. A Chelsea ispostuje svoje ugovore, velikan, a ne kao ovi nasi Balkanski klubovi pa da raskida ugovore.
A s obzirom da bi Vojvodina lagano bila prvak nase lige za proslu sezonu npr. Onda on za Sarajevo i nasu PL dodje kao vece pojacanje sa kojim lagano mozete ganjati titulu..
Tako ja to sve vidim...
Re: FK Sarajevo
jbg za velikim klubovima se uvije vežu transfer priče, likovi se prodaju preko nas, iz manjih lošestojećih klubova se igrači sami nude čakterabajt je napisao/la: Kao sto ste Zvjezdana Misimovića,Miroslava Stevanovića,velikonju,Ibrahim Sehića (viden u prostorijama kluba),Semira Stilića,Sanela Jahića,Nermina JAMAKa,Sirijca,Samira,Alena Halilovića,Gojaka,Ognjena Vranješa, Grahovca, Adnana Zahirovića,Rukavinu......![]()
i osima za placu od 90 000 e godisnje.
nebitno
vratimo se na temu:
Šef stručnog štaba FK Sarajevo Robert Jarni se odlučio za sljedećih 11 igrača koji su započeli prijatljski meč protiv NK Sloga Ljubuški:
Abdihodžić, Ćulov, Dupovac, Trivunović, Puzigaća, Kovačević, F.Handžić, Osmanagić, Travančić, Velkoski, Aganspahić.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače
Re: FK Sarajevo
[/quote]
A s obzirom da bi Vojvodina lagano bila prvak nase lige za proslu sezonu npr. Onda on za Sarajevo i nasu PL dodje kao vece pojacanje sa kojim lagano mozete ganjati titulu..
Tako ja to sve vidim...[/quote]
Ma bila bi vojvodina lagano prvak, kao sto je i sarajevo prvak svake godine.
Mali je visak, sarajevo ima daleko vecih rupa u timu od bandovica.
A s obzirom da bi Vojvodina lagano bila prvak nase lige za proslu sezonu npr. Onda on za Sarajevo i nasu PL dodje kao vece pojacanje sa kojim lagano mozete ganjati titulu..
Tako ja to sve vidim...[/quote]
Ma bila bi vojvodina lagano prvak, kao sto je i sarajevo prvak svake godine.
Mali je visak, sarajevo ima daleko vecih rupa u timu od bandovica.
Katastar.ba - 2174, 2175, 2176, 2177.
Nastavice se...
Nastavice se...
Re: FK Sarajevo
svaka cast Sarajevu sto su doveli Delaca,dok je bio u Vojvodini vazio je za mozda i najboljeg golmana lige,odlicno je branio.... radi se o jednom od najperspektivnijih golmana u Evropi i velika je stvar sto ga je uprava uspjela dovesti! jos ako dovedu Velikonju,titula ce biti jako jako blizu! gledao sam par puta Bandovica,iako je iskusan golman,ne ulijeva neko povjerenje,imao je dosta kikseva na golu Sarajeva i dobro je sto sada ima konkurenciju,mada kazem Delac ce se vrlo brzo izboriti za status prvotimca,kad je to mogao u Vojvodini ,moze i u Sarajevu!
- tuzlak1987
- Postovi: 33570
- Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pa bila bi Vojvodina od prosle godine da je igrala PL BIH sigurno prvak ove lige, jer je u dosta jacoj ligi u Srbiji bila samo 1 bod iza Zvezde i imala ukupno 3 poraza u citavom sampionatu..
Vojvodina od ove godine je druga prica, prepusteni su na milost i nemilost jer im je preminuo covjek koji ih je drzao u vrhu zadnjih 10ak godina i sada ce klub da padne...
Vojvodina od ove godine je druga prica, prepusteni su na milost i nemilost jer im je preminuo covjek koji ih je drzao u vrhu zadnjih 10ak godina i sada ce klub da padne...
Re: FK Sarajevo
A s obzirom da bi Vojvodina lagano bila prvak nase lige za proslu sezonu npr. Onda on za Sarajevo i nasu PL dodje kao vece pojacanje sa kojim lagano mozete ganjati titulu..Blagoje je napisao/la:
Tako ja to sve vidim...[/quote]
Ma bila bi vojvodina lagano prvak, kao sto je i sarajevo prvak svake godine.
Mali je visak, sarajevo ima daleko vecih rupa u timu od bandovica.[/quote]
Idu nova pojacanja brzo ce biti popunjena.
Re: FK Sarajevo
Vojvodina bi nasu ligu prekucala bez poraza.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.




